forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-21, 03:39:54

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
567316 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 48 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jujo7
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czego oczekujesz od tego forum
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Czego oczekujesz od tego forum  (Przeczytany 35589 razy)
adampio
GoŠ

Email
Czego oczekujesz od tego forum
« : 2009-03-06, 15:42:01 »

Uwazam, ze po ostatnich lustracjach jest temat na czasie.

Moze powiem czego ja oczekuje.

Poniewaz rozpoczalem ZO, ktore powiedzmy sobie w prost, jest inne w stosunku do tradycyjnego, poszukiwalem zatem ludzi, ktorzy tez tak jedza jak ja.
Moim celem uczestniczenia na tym forum to przede wszystkim wymiana doswiadczen, dowiedzenie sie jak, z czym, ille razy itd. itp
Poszerzenie wiedzy ( biochemia ).
Poznanie ludzi.
Jednoczesnie w pewnym sensie zabawa, ale zabawa nieklonowana, na pewnym poziomie, lepiej na wyzszym niz na nizszym.

Pewnie jest tych punktow duzo wiecej. Nadchodzi weekend wiec komputer na szyji prawie wylaczony.

Jakie sa Wasze oczekiwania?
viola44
GoŠ

Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #1 : 2009-03-06, 15:54:31 »

Priorytetowa sprawa to wymiana do┼Ťwiadcze┼ä celem zminimalizowania b┼éed├│w, a poza tym nowa wiedza oparta na wymianie zda┼ä kt├│ra pozwoli┼éaby ugruntowa─ç, lepiej zrozumiec to, czego nauczylismy si─Ö czytaj─ůc ksia┼╝ki Jana Kwa┼Ťniewskiego. Oczywi┼Ťcie doza dobrego humoru jako przerywnik bardzo mile widziana, w ko┼äcu jestesmy prawie jak rodzina Very Happy.
Szanujmy sie wzajemnie a będzie chciało sie tutaj być.
adamgraza
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2009-03-06, 17:43:32 »

Tak samo oczekuj─Ö r├│znorodno┼Ťci do┼Ťwiadcze┼ä  kazdego z nas .
  Sama wizyta u lekarza optymalnego wielu rzeczy nie za┼éatwi.To forum dla mnie to kopalnia wiedzy , tak teoretycznej jak i
  praktycznej.
Widz─Ö  tu wielu sympatycznych i m─ůdrych ludzi ,ktorzy naprawd─Ö  ch─Ötnie udzielaj─ů rad innym, tego potrzebuj─ůcym.

W końcu każdy z nas albo skorzysta , albo nie ..... jego wybór .
tesa
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2009-03-06, 18:39:40 »

Osobi┼Ťcie jestem bardzo zadowolona z forum chocia┼╝ nie uczestnicz─Ö w wymianie doswiadcze┼ä -bo mam ich ma┼éo.Ciesz─Ö si─Ö ┼╝e mog─Ö czyta─ç i bra─ç pod rozwag─Ö niekt├│re wypowiedzi.Niestety nie mam gg dlatego nie pisz─Ö. .Ceni─Ö sobie wypowiedzi adampio i morgano.tesa
Ruler
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2009-03-06, 19:13:00 »

Do forum oczekuje podobnie jak wszyscy wymiany do┼Ťwiadcze┼ä oraz dowiedzenia sie czegos wiecej od bardziej doswiadczonych optymalnych, oczekuje tez tego zebym, przy ma┼éej ilosci czasu jaka moge poswiecic na czytanie forum, nie musial sie przekobywac przez stosy bezmyslnego paplenia przekomarzania sie, udowadniania niewiadomo czego jeden uzer drugiemu i odejsc od tematu. Mam na forum okolo pol godziny do godziny dziennie czasem mniej(dlatego min raczej czytam ni┼╝ pisze) i fajnie by by┼éo w tym czasie cos ciekawego sie dowiedzie─ç.
Ostatnio stan rzeczy bardzo sie poprawił po zniknieciu pewnego trola i na ta chwile odpowiadami mi on w 100% Smile
Ruler
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2009-03-06, 19:17:09 »

:/
Mia┼éo by─ç  "Od..."

przy okazji oczekuje bardziej od forumowiczow niz od forum wyrozumialosci i nie wytykania bledow otr. i literowek, bo do wytykanie ludziom taich bledow ma nie wiele wspolnego z tematem zazwyczaj.
sewero
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2009-03-06, 20:03:26 »

Ja z kolei ciesze sie ze moge zadac pytania i otrzymuje odpowiedzi na nurtujace mnei pytania. Pozatym forum podtrzymuje mnie na duchu jak tylko podupadam jesli chodzi o ZO. Cenie sobie rady wielu forumowiczow. Sa to cenne rady za ktore serdecznie dziekuje. Adampio tobie szczegolnie Lubie tez poczytac sobie niektore wypowiedzi bo mozna sie usmiac. Niedawon odkrylam w jakim watku ze ktorach z pan robila sobie piling iodajze z kakao i usmarowala cala lazienke a jej maz myslal ze nie zdazyla do toalety. Dawno sie tak nie smialam.
Napisalam co oczekuje.
Teraz czego nie oczekuje: nie oczekuje  zlosliwosci i wzajemnego obrazania. Nie oczekuje wysmieawnia sie z cudzych problemow obojetnie jakie blache one sa. Jezeli ktos juz tutaj przychodzi i zadaje pytanie to znaczy ze ma z czyms problem. NIe uwazam ze trzeba go wysmiac. Uwazam ze trzeba mu pomoc!
Tobie Adminie dziekuje ze forum wogule istnieje.
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #7 : 2009-03-06, 20:36:31 »

Do forum oczekuje podobnie jak wszyscy wymiany do┼Ťwiadcze┼ä oraz dowiedzenia sie czegos wiecej od bardziej doswiadczonych optymalnych, oczekuje tez tego zebym, przy ma┼éej ilosci czasu jaka moge poswiecic na czytanie forum, nie musial sie przekobywac przez stosy bezmyslnego paplenia przekomarzania sie, udowadniania niewiadomo czego jeden uzer drugiemu i odejsc od tematu. Mam na forum okolo pol godziny do godziny dziennie czasem mniej(dlatego min raczej czytam ni┼╝ pisze) i fajnie by by┼éo w tym czasie cos ciekawego sie dowiedzie─ç.

Ja dok┼éadnie te┼╝ tak my┼Ťla┼éam. Dzisiaj ju┼╝ wiem, ┼╝e by┼éam bardzo naiwna... ┬áConfused

Ostatnio stan rzeczy bardzo sie poprawił po zniknieciu pewnego trola i na ta chwile odpowiadami mi on w 100% Smile

Eh, Ruler... Ty naprawd─Ö my┼Ťlisz, ┼╝e ta papla dobrowolnie si─Ö wynios┼éa z takiego fajnego dla niej forum???... Obud┼║ si─Ö... ┬á Smile
Tutaj wr─Öcz trudno na ni─ů nie trafi─ç. A poniewa┼╝ ja postanowi┼éam do trolla si─Ö nie odzywa─ç, to przewa┼╝nie milcz─Ö... Troll i tak sam z sob─ů papla (w przer├│┼╝nych konfiguracjach), wi─Öc forum na bie┼╝─ůco si─Ö kr─Öci - i wszyscy s─ů zadowoleni...┬á Wink
Zreszt─ů ja mam zaleg┼éo┼Ťci w czytaniu starych w─ůtk├│w, wi─Öc zacz─Ö┼éam czyta─ç archiwum. Te┼╝ jest ciekawe...┬á Cool

P.S. Jak mi┼éo poczyta─ç czasem kogo┼Ť prawdziwego ┬áSmile
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #8 : 2009-03-06, 20:40:05 »

Sorry - mia┼éo by─ç prawie wszyscy s─ů zadowoleni...  Confused
WojciechS
GoŠ

Email
« Odpowiedz #9 : 2009-03-06, 20:49:03 »

Krysia przyznaj si─Ö ile masz tu klon├│w? Tylko szczerze  Confused
MarekLisowski
GoŠ

Email
« Odpowiedz #10 : 2009-03-06, 21:35:03 »

banana jej,zeby sobie znalazla jakies pozyteczne zajecie-mowilem,ze z nia jest cos nie tak.
MarekLisowski
GoŠ

Email
« Odpowiedz #11 : 2009-03-06, 21:41:17 »

sieje zamieszanie,nie pozwala,zeby sie forumowicze zajeli tematami na temat-ze sie tak wyraze.
robi z forum posmiewisko.moze ma rozdwojenie ja┼║ni i teraz szuka z uporem maniaka tych osob,ktore sama kiedys stworzyla.

Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #12 : 2009-03-06, 22:41:04 »

Moim marzeniem jest, ┼╝eby administrator tego forum wreszcie zacz─ů┼é by─ç cz┼éowiekiem sprawiedliwym i obiektywnym. ┼╗eby jednakowo traktowa┼é wszystkich forumowicz├│w, a nie pozwala┼é jednym na obra┼╝anie, ods─ůdzanie od czci, bluzgi - a innym za mniejsze przewinienia podcina┼é nogi. Nie znosz─Ö lizusostwa i nier├│wnych praw w jednakowej spo┼éeczno┼Ťci.
grizzly
GoŠ

Email
« Odpowiedz #13 : 2009-03-07, 02:49:33 »

...sieje zamieszanie,nie pozwala,zeby sie forumowicze zajeli tematami na temat-ze sie tak wyraze...

Marek nie przesadzaj!!! Krystyna wie co mysli i pisze!!!  Cool Razz
Ta prawda moze jest "porazajaca"  Cool

Zastanawiam sie czy warto brnac dalej w zaklamanie, konformizm, malostkowosc!!!  Cool Razz

Co Wy macie do tej dziewczyny????????
Czy ona nie moze napisac prawdy o tym co mysli?????  Shocked Shocked Shocked
Co to za problem na "Ojca Dyrektora" !!!!!!  Shocked Shocked Shocked

toan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #14 : 2009-03-07, 08:16:59 »

Poniewa┼╝ ka┼╝de Forum jest takie jak jego U┼╝ytkownicy, to ja sobie ┼╝ycz─Ö:
wy┼é─ůcznie doros┼éych emocjonalnie U┼╝ytkownik├│w.
Poniewa┼╝ ┼Ťrednio raz na m-c kto┼Ť (r├│┼╝ne osoby w pi─Öcioletniej historii tego Forum) tu zawsze doprowadza(┼éo) do awantur, to prosz─Ö przyj─ů─ç do wiadomo┼Ťci, ┼╝e osobom doros┼éym, kt├│re potrafi─ů zachowa─ç dystans do sytuacji i stosownie si─Ö zachowa─ç, ┼╝adne┬á "obra┼╝anie, ods─ůdzanie od czci, bluzgi", a tym bardziej jakiekolwiek "podcinanie n├│g" nie grozi.
Więc proszę nie narzekać tylko brać się do stosownego pisania na Forum, a nie robienia sobie "koncertu niespełnionych życzeń".
┼╗yczenia prosz─Ö spe┼énia─ç sobie w miar─Ö swoich mo┼╝liwo┼Ťci tu samodzielnie, tak jak na doros┼ée, ┼Ťwiadome osoby przysta┼éo!
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #15 : 2009-03-07, 14:46:21 »

no a┼╝ oczy przecieram ze zdumienia  Shocked
admin=toan  Shocked
a myslałem że admin=cezary brat Pana Tomasza
a Pan Tomasz to...
ale kim jest admin?  Mr. Green
dla ┼Ťcis┼éo┼Ťci dodam, ┼╝e ja jestem klon Napoleona!  Razz
Musz─Ö znika─ç - Panie maj─ů teraz drugi przejazd w Pucharze ┼Üwiata w narciarstwie alpejskm
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #16 : 2009-03-07, 15:41:23 »

Bez paniki! Shocked
Jestem, jestem tylko od┼Ťwie┼╝am sobie to i owo.
toan = Tomasz Kwa┼Ťniewski.
"admin" to klon. Wink
Krystyna*Opty*
GoŠ

Email
« Odpowiedz #17 : 2009-03-07, 16:01:59 »

no aż oczy przecieram ze zdumienia  Shocked
admin=toan  Shocked
a myslałem że admin=cezary brat Pana Tomasza
a Pan Tomasz to...
ale kim jest admin?  Mr. Green
dla ┼Ťcis┼éo┼Ťci dodam, ┼╝e ja jestem klon Napoleona!┬á Razz
Musz─Ö znika─ç - Panie maj─ů teraz drugi przejazd w Pucharze ┼Üwiata w narciarstwie alpejskm

Niestety, ten numer nie przejdzie...   Cool   Jeste┼Ť tylko "Czarnykoniec"...   Cool   Very Happy
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #18 : 2009-03-07, 16:05:58 »

Krysiu,
mam do┼Ť─ç twojego trollowania na tym Forum, wi─Öc albo b─Ödziesz pisa─ç od nast─Öpnego postu merytorycznie, zgodnie ze swoim ┼╝yczeniem, albo dostaniesz bana i b─Ödziesz musia┼éa si─Ö tu jakim┼Ť cudem skolonowa─ç "tylnym wej┼Ťciem".
Uprzedzam lojalnie!.  Cool
Blackend
GoŠ

Email
« Odpowiedz #19 : 2009-03-07, 16:17:09 »

toan = Tomasz Kwa┼Ťniewski.
"admin" to klon. Wink

no witaj toan Smile
Ty wiesz co tu się działo pod innymi rzadami? Shocked Wink
Mo┼╝e przy powrocie jakas amnestia? Forumowicze dobrze to odbior─ů.  Cool
Strony: [1] 2 3 4 5 6 7 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.