forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 00:01:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czego oczekujesz od tego forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czego oczekujesz od tego forum  (Przeczytany 72975 razy)
Opal
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #20 : 2009-03-07, 17:23:06 »

Krysiu,
mam dość twojego trollowania na tym Forum, więc albo będziesz pisać od następnego postu merytorycznie, zgodnie ze swoim życzeniem, albo dostaniesz bana i będziesz musiała się tu jakimś cudem skolonować "tylnym wejściem".
Uprzedzam lojalnie!. Cool

Wpis był  nie do mnie, ale czuję tutaj jakieś niedomówienia. Poprzez wzajemne nakręcanie się i mylne informacje podjudzających do niezgody forumowiczów, każdy, o dziwo nawet admin, może wyciągać błędne wnioski.

cyt: "więc albo będziesz pisać od następnego postu merytorycznie, zgodnie ze swoim życzeniem, albo dostaniesz bana"

To ja (Opal) pisałam o swoim marzeniu, a toan odpisał jako administrator pisząc, że sobie czegoś życzę. Marzyć każdy może, jeden lepiej - drugi gorzej, a życzenia to ja będę przyjmowała jutro. Jesteśmy w "Wolnych tematach", a tutaj właśnie wpis nie o ŻO, czy DO jest wpisem jak najbardziej merytorycznym, czyli prawa tego forum teraz nie łamię Smile

Oczywiście porównywanie mnie do Krysi Opty bardzo mi schlebia, ale muszę wszystkich rozczarować - nie jestem nią, ani nikim innym na tym forum. Pisałam jedynie przez moment jako lena i napisałam, że znikam zanim ktokolwiek się zorientował (było jako lena). Nie przybieram innej pozy, może dlatego, że mam bardzo charakterystyczny dla siebie sposób myślenia i pisania.  Nie mam też zamiaru w przyszłości kogokolwiek udawać, być może dlatego, że jako pragmatyk nie widzę w tym żadnego zysku dla siebie, jedynie stratę. Mój czas jest zbyt cenny, żeby marnować go na przemieszczanie się pomiędzy komputerami, rozmowy z samą sobą lub podobne bzdury. Nie posiadam też programu do zmiany IP w ciągu 5 min. Mam wokół siebie wystarczającą ilość życzliwych osób, żeby nie marnotrawić czasu w necie. Jestem tutaj, bo ciągle szukam wiedzy, uczę się. Nie po to, żeby szukać wrażeń, odreagowywać cokolwiek, czy szukać swojej drugiej połowy (mój mąż siedzi obok mnie).
Toanie, jeżeli zdecydujesz się kogokolwiek banować, to nie rób tego Krysi, która jest optymalną duszą i ciałem - dłużej ode mnie. Jak czytałam, nigdy też Ci nie robiła wrogów, a wręcz przeciwnie służyła swoją wiedzą.
Co do mnie - gdybyś chciał się mnie pozbyć, to nawet nie musisz mnie banować. Napisz nawet na priv, że mam się wynosić i już mnie więcej nie przeczytasz.
Pozdrawiam
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #21 : 2009-03-07, 18:02:23 »

Nie no opal-jestes fantastyczna dziewczyna-od ciebie sie dowiedzialem ,ze mozna zmienic sobie ip w ciagu 5 min.-to bardzo pouczajace.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #22 : 2009-03-07, 20:30:58 »

W dalszym ciagu uwazam, ze osoby z podwojna tozsamoscia powinny, jak inne osoby, z tego zrezygnowac, przedstawic sie, pisac merytorycznie, nie chowac sie pod innymi nickami, byc soba....... i byc soba.

Nie pojmuje, w jaki sposob pisanie pod innym nickiem mogloby przyniesc korzysc osobie piszacej, ktora nie ma nic pzreciwko tematowi na ktory sie wypowiada.

Normalnie od jutra bede Edyta, ktorej tu "brak" a ktora jest mimo wszystko i plywa 1250 m w 45 min, bez przerwy.....hohohohoho, i jeszcze nie wiem pod jakimi nickami tu wystepuje.

Normalnie wyjde jutro na ulice z transparentem we Wloclawku "JEDEN NICK - JEDNA OSOBOWOSC -  JEDEN POGLAD"

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #23 : 2009-03-07, 22:38:30 »

We Włocławku?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #24 : 2009-03-08, 09:50:17 »

We Włocławku?
 

No tak we Wloclawku aby Toan mnie widzial !!! Very Happy
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #25 : 2009-03-08, 09:59:40 »

Bez paniki! Shocked
Jestem, jestem tylko odświeżam sobie to i owo.
toan = Tomasz Kwaśniewski.
"admin" to klon. Wink

szkoda, ze konto "toan" zostalo usuniete, bo zaginelo rowniez archiwum z wiadomosciami wyslanymi przez usera "admin"
bardzo pomocnymi i cenionymi
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #26 : 2009-03-08, 10:04:47 »

to znaczy, wiadomosci nadal sa, ale nie ma do nich bezposredniego dostepu
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #27 : 2009-03-08, 11:08:56 »

Uwazam, ze po ostatnich lustracjach jest temat na czasie.

Moze powiem czego ja oczekuje.

Poniewaz rozpoczalem ZO, ktore powiedzmy sobie w prost, jest inne w stosunku do tradycyjnego, poszukiwalem zatem ludzi, ktorzy tez tak jedza jak ja.
Moim celem uczestniczenia na tym forum to przede wszystkim wymiana doswiadczen, dowiedzenie sie jak, z czym, ille razy itd. itp
Poszerzenie wiedzy ( biochemia ).
Poznanie ludzi.
Jednoczesnie w pewnym sensie zabawa, ale zabawa nieklonowana, na pewnym poziomie, lepiej na wyzszym niz na nizszym.

Pewnie jest tych punktow duzo wiecej. Nadchodzi weekend wiec komputer na szyji prawie wylaczony.

Jakie sa Wasze oczekiwania?

........w czasach,gdy polki sklepowe uginaja sie od przetworzonej zywnosci,a natarczywe reklamy wrecz zmuszaja do zakupow.
Innmosc w doborze pozywienia daje sie natychmiast zauwazyc przez najblizszych i przyjaciol.Wytrwanie w innosci bez szkody dla samego siebie i otaczajacych nas nie jest uslane rozami.
Dlatego przebywanie na tym Forum pomaga mi w kontynuowaniu Diety oraz powracaniu do niej,gdy ulegne pokusom i zbaczam z raz obranej drogi.
Dzieki Forum poznalam mnostwo cikekawych ludzi i przeczytalam sporo ciekawych wiadomosci. Razz
Dzieki Forum moja wiedza odnosnie odzywiania znacznie  powiekszyla sie.
Dzieki korzystaniu z tego Forum,z informacji tu zamieszczanych przez dlugoletnich i doswiadczonych Optymalnych moje zainteresowania rozszerzyly sie.
Coraz czesciej swoja uwage kieruje w strone informacji typu kim jestem i  jaki cel ma moje zycie. Very Happy
Dziekuje dla was,dziekuje za Diete dla p.Kwasniewskiego,dziekuje za Forum dla Tomka i najserdeczniejsze pozdrowienia dla wszystkich. Very Happy
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #28 : 2009-03-08, 11:48:02 »

powinniscie zrobic liste podejrzanych.przedstawic adminowi i aby admin wszystkich zablokowal-moze to by pomoglo .
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #29 : 2009-03-08, 12:07:47 »

mnie sie wydaje ,ze opal i expert tworza tutaj wiele nickow-w ten sposob z kolei robia kupe zamieszania,a kazdy nowy kto sie zarejestruje (autentyczny) jest podejrzewany o bycie nie tym, kim jest .odejrzewaja ,bo same tak robia.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #30 : 2009-03-08, 12:44:02 »

We Włocławku?
 

No tak we Wloclawku aby Toan mnie widzial !!! Very Happy



No tak. Dziękuję za odpowiedź.
Zapisane
Meg
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #31 : 2009-03-08, 13:08:55 »

No właśnie a jak maja sie czuć nowi np. tacy jak ja?Niczego złego nie zrobiłam ,nikomu nie szkodze nia zawadzam a tu raptem jeszcze ktoś mi zarzuci że jestem kimś innym niż jestem,bo do tego to wszystko doprowadzi że każdy nowy zacznie być tu niemile widziany i podejrzewany.To nieładnie że są takie osoby które mają kilka kont.Może maja problemy psychiczne podwójną osobowość  Cool 8)czy coś w tym stylu.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #32 : 2009-03-08, 13:14:58 »

Meg,

Admin mowił, że podwójnych kont nie ma? Mam wrażenie, że mówił.

Dzieci kiedyś mówiły, że jak się kto przezywa tak się nazywa  Smile 
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #33 : 2009-03-08, 13:58:45 »

A ja myślę, iz najbardziej wiarygodne są osoby ze zdjęciem, myślę ze takie osoby nie maja nic do ukrycia , napewno nie ryzykowały by "robienie z siebie głupa" z uwagi na jawność, bo gdyby faktycznie zabawa w mutanty wyszła na jaw..... Very Happy

Zachęcam do umieszczania ślicznych twarzyczek przez kobiety, i męskich mordek przez mężczyzn.   Very Happy
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #34 : 2009-03-08, 14:43:53 »

zdjecie nic nie zalatwia,bo chora psychicznie osoba siejaca zamet i tak sobie sprawy nie zdaje,ze jest chora-ze zdjeciem czy bez bedzie robila zamet.
tutaj jest pare osob z problemami psychicznymi i jak ktos sie zaloguje, to od razu jest czyims wytworem chorej wyobrazni.
ja tez bylem podejrzany i pewnie sporo osob tez.mysle,ze te osoby chore powinny sie w koncu zaczac leczyc .
mysle rowniez,ze te osoby same tez zakladaja jakies konta (duzo pisaly o ip-to dla nich nie trudne,zeby je zmienic),aby ze soba rozmawiac-podejrzwaja innych o to,a same robia tak.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #35 : 2009-03-08, 19:49:57 »

Czy jeżeli ktoś wie jak można zabić człowieka, to czy to znaczy, że jest mordercą - skoro nikogo nie zabił? Czy wiedza przesądza o popełnieniu przestępstwa?

viola44 - wklejając swoje zdjęcie tylko bym Ci zrobiła tutaj konkurencję, a ja nie lubię ślinienia się różnych osób przy monitorze.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #36 : 2009-03-08, 22:39:09 »

Czego oczekuję od tego forum? Dobre pytanie. Szukałam w internecie takiego forum, które pomogłoby mi lepiej zrozumieć wiedzę uzyskaną z książek Jana Kwaśniewskiego, głównie zależało mi na stronie praktycznej, żeby przekonać się jak wpływa DO na innych z dłuższym "starzem", tym bardziej, że nikogo optymalnego nie znałam. Dietą byłam i jestem zachwycona. Dla mnie to nie jest tylko inny sposób jedzenia, jest to wielki przewrót i szkoda by było, żeby taka wiedza się nie rozprzestrzeniała. Na początku byłam pewna, że mogę wielu osobom pomóc, które niepotrzebnie cierpią, ale szybko się przekonałam, że większości nie zależy na zdrowiu, ani na schudnięciu Shocked (mimo, że ciągle narzekają). Nadal mam zamiar otworzyć oddział bractwa optymalnych w moim mieście. Jeśli pomogę chociaż jednej osobie, to będę wiedziała, że było warto. Uważam, że w życiu nic nie jest przypadkiem, naprzykład jak w necie przeczytałam pytanie: czy jest w twoim mieście OSBO, jeśli nie to załóż,-  poczułam, że powinnam to zrobić, chociażby dlatego, że sama skorzystałam z DO, to dlaczego inni nie mają mieć takiej szansy? Na ostatnich zajęciach na uczelni, uczyliśmy się jak zakładać stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe - też pomyślałam, że to nie przypadek. Krok po kroku szykuję grunt do założenia takiego bractwa. Pojadę jeszcze do Gdańska na spotkanie optymalnych, żeby zobaczyć jak to wygląda. Z Arkadii "Lido", dowiedziałam się, że było tam już sporo osób z Wejherowa, a ja tu nikogo takiego nie znam. Byłabym zadowolona, jakby chociaż cztery osoby przyszły na takie spotkanie. Cel mam, dalej zobaczę co uda mi się w tym kierunku osiągnąć. Nie zależy mi na realizacji moich osobistych ambicji, gdyby ktoś mnie uprzedził, ucieszyłabym się. Chcę tylko, aby jak najwięcej osób miało wybór, czy chcą "leczyć" skutki, czy zlikwidować przyczyny chorób.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #37 : 2009-03-08, 23:05:29 »

Czego oczekuję od tego forum? Dobre pytanie. Szukałam w internecie takiego forum, które pomogłoby mi lepiej zrozumieć wiedzę uzyskan± z ksi±żek Jana Kwa¶niewskiego, głównie zależało mi na stronie praktycznej, żeby przekonać się jak wpływa DO na innych z dłuższym "starzem", tym bardziej, że nikogo optymalnego nie znałam. Diet±  .
Miało być  - stażem  -  jak piszę to skupiam się na stronie technicznej, a zapominam o ortografii Sad Very Happy Dopiero jak czytam wysłany post, to widzę błędy. Postaram się nie obniżać poziomu forum Smile
Zapisane

Rudka
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #38 : 2009-03-09, 00:24:01 »

 Wszyscy mamy podobnie ,ciągły niedosyt wiedzy i poszukiwanie brakującego ogniwa .
     Niby prawo czytelne -ale sposobów  nie popadania w konflikt -wiele -ale wciąż za mało.
     Jak grzeszyć ,zeby nie było  znaku ani żalu ?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #39 : 2009-03-09, 06:46:13 »

szkoda, ze konto "toan" zostalo usuniete, bo zaginelo rowniez archiwum z wiadomosciami wyslanymi przez usera "admin"
bardzo pomocnymi i cenionymi

*bump*

moze da sie cos z tym zrobic?
por favor
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.