forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-23, 19:05:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660208 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czego oczekujesz od tego forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czego oczekujesz od tego forum  (Przeczytany 72941 razy)
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #40 : 2009-03-09, 10:03:34 »

a po co ci wiadomosci admina?nie ciekawsze jest to co wypisuje ekspert ? teraz wam zal? trzeba bylo zwracac uwage na cos modrego,a nie bezbrzeznie durnego.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #41 : 2009-03-09, 10:22:45 »

Zachęcam do umieszczania ślicznych twarzyczek przez kobiety, i męskich mordek przez mężczyzn.   Very Happy

boje sie ludzi chorych psychicznie
dlatego ostroznie....
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #42 : 2009-03-09, 10:32:29 »

ostroznosci nigdy za wiele.ekspert jest osoba niezrownowazona psychicznie ,szuka w sumie bladego pojecia nie wiem kogo,wziela mnie i nie tylko mnie za kogos innego i jeszcze moglaby mnie zabic jakby wiedziala jak wygladam .
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #43 : 2009-03-09, 10:34:28 »


viola44 - wklejając swoje zdjęcie tylko bym Ci zrobiła tutaj konkurencję, a ja nie lubię ślinienia się różnych osób przy monitorze.
opal nie zadrosc violi urody---> nie wiadomo,czy to zdjecie jest jej.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #44 : 2009-03-09, 10:41:59 »

a po co ci wiadomosci admina?nie ciekawsze jest to co wypisuje ekspert ? teraz wam zal? trzeba bylo zwracac uwage na cos modrego,a nie bezbrzeznie durnego.

marku, przewazajaca wiekszosc twoich postow jest "bezbrzeznie" monotematyczna, proponuje "zwrocic uwage" na cos innego
nara!
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #45 : 2009-03-09, 10:45:20 »

to tak jak twoje i pozostalych ekspertow .
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #46 : 2009-03-09, 11:07:09 »


viola44 - wklejając swoje zdjęcie tylko bym Ci zrobiła tutaj konkurencję, a ja nie lubię ślinienia się różnych osób przy monitorze.
opal nie zadrosc violi urody---> nie wiadomo,czy to zdjecie jest jej.

sąsiadki Laughing Laughing Laughing, flo ma racje, najwyższy czas zejść ze mnie .....
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #47 : 2009-03-09, 11:20:28 »

viola nie schlebiaj sobie-nikt chyba na tobie nie lezy ,nie wiem kto by chcial w sumie.
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #48 : 2009-03-09, 11:32:20 »

poza tym viola nie prowokuj rozmow o tobie,bo flo wcale nie pisala,ze ma tu ktos z ciebie zejsc,wiec nie pisz ,ze ma racje.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #49 : 2009-03-09, 12:39:09 »

...sąsiadki Laughing Laughing Laughing, flo ma racje, najwyższy czas zejść ze mnie .....

Viola, lubie Twoja virtualna osobe!!!
A z tym "zejsciem"... to........  Razz Razz Razz

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp:
« Odpowiedz #50 : 2009-03-09, 13:51:29 »

Czego oczekujesz od tego forum? Oczekuję, że będzie co czytać i będziemy mogli pisać, bez obawiania się złośliwych komentarzy.
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #51 : 2009-03-09, 15:04:05 »

...sąsiadki Laughing Laughing Laughing, flo ma racje, najwyższy czas zejść ze mnie .....

Viola, lubie Twoja virtualna osobe!!!
A z tym "zejsciem"... to........  Razz Razz Razz


Wink
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #52 : 2009-03-09, 15:14:56 »

Cytuj
Czego oczekujesz od tego forum? Oczekuję, że będzie co czytać i będziemy mogli pisać, bez obawiania się złośliwych komentarzy.

w cuda wierzysz ? My polacy mamy w sobie cos czego nie maja inne nacje. Najlepiej widac to na obczyznie wsrod tzw. polonii.
Ojciec gdy byl w USA na poczatku lat osiemdziesiatych (Chicago-Jackowo) opowiadal ze widzial pare razy jak za poszkodowanym czlowiekiem wstawial sie inny z tej samej nacji (z reguly czarny albo meksykanin). Gdyby to byl poszkodowany polak to inny polak jeszcze by mu dokopal. Czego tez ojciec doswiadczyl na wlasnej skorze.
Podczas pewnej nocnej popijawy tata wysnul teorie ze to wina zaborow z XIX w.  Very Happy
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #53 : 2009-03-09, 15:23:28 »

...Gdyby to byl poszkodowany polak to inny polak jeszcze by mu dokopal...

To sie zmieni za 3 do 5 pokolen, optymistycznie szacujac!!!  Cool Razz
Czego mozna sie spodziewac po "cywilizacji ofiar i konfidentow" ???  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #54 : 2009-03-09, 15:25:50 »

Czego oczekujesz od tego forum? Oczekuję, że będzie co czytać i będziemy mogli pisać, bez obawiania się złośliwych komentarzy.
jak dotad to ---->ziew
jeden ekspert zrobi zamet,potem łeb w piach-ucieczka.
drugi gosc pajacuje -jak to opal napisala -slini sie -gosc nic nie wnosi konstruktywnego-jakis chory materialista.

Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #55 : 2009-03-09, 16:40:32 »

Do forum oczekuje podobnie jak wszyscy wymiany doświadczeń oraz dowiedzenia sie czegos wiecej od bardziej doswiadczonych optymalnych, oczekuje tez tego zebym, przy małej ilosci czasu jaka moge poswiecic na czytanie forum, nie musial sie przekobywac przez stosy bezmyslnego paplenia przekomarzania sie, udowadniania niewiadomo czego jeden uzer drugiemu i odejsc od tematu. Mam na forum okolo pol godziny do godziny dziennie czasem mniej(dlatego min raczej czytam niż pisze) i fajnie by było w tym czasie cos ciekawego sie dowiedzieć.

Ja dokładnie też tak myślałam. Dzisiaj już wiem, że byłam bardzo naiwna...  Confused

Cytuj
Ostatnio stan rzeczy bardzo sie poprawił po zniknieciu pewnego trola i na ta chwile odpowiadami mi on w 100% Smile

Eh, Ruler... Ty naprawdę myślisz, że ta papla dobrowolnie się wyniosła z takiego fajnego dla niej forum???... Obudź się...   Smile
Tutaj wręcz trudno na nią nie trafić. A ponieważ ja postanowiłam do trolla się nie odzywać, to przeważnie milczę... Troll i tak sam z sobą papla (w przeróżnych konfiguracjach), więc forum na bieżąco się kręci - i wszyscy są zadowoleni...  Wink
Zresztą ja mam zaległości w czytaniu starych wątków, więc zaczęłam czytać archiwum. Też jest ciekawe...  Cool

P.S. Jak miło poczytać czasem kogoś prawdziwego  Smile



Oj  ,oj , to nie ladnie tak brzydko sie wyrazac o osobie której juz nie ma  Shocked"papla"
I mam nadzieję Krystynko że mnie ż nią nie utozsamiasz Laughing
Choć czasami było wesolo z nią , przyznaj sama Razz Co prawda  ostatnio troche przegięła Rolling Eyes Wink
ale w sumie to wnosila na tym Forum nieco humoru.Myslę ze niektórzy sie ze mna zgodzą Wink Prawda?
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #56 : 2009-03-09, 16:41:04 »

Do forum oczekuje podobnie jak wszyscy wymiany doświadczeń oraz dowiedzenia sie czegos wiecej od bardziej doswiadczonych optymalnych, oczekuje tez tego zebym, przy małej ilosci czasu jaka moge poswiecic na czytanie forum, nie musial sie przekobywac przez stosy bezmyslnego paplenia przekomarzania sie, udowadniania niewiadomo czego jeden uzer drugiemu i odejsc od tematu. Mam na forum okolo pol godziny do godziny dziennie czasem mniej(dlatego min raczej czytam niż pisze) i fajnie by było w tym czasie cos ciekawego sie dowiedzieć.

Ja dokładnie też tak myślałam. Dzisiaj już wiem, że byłam bardzo naiwna...  Confused

Cytuj
Ostatnio stan rzeczy bardzo sie poprawił po zniknieciu pewnego trola i na ta chwile odpowiadami mi on w 100% Smile

Eh, Ruler... Ty naprawdę myślisz, że ta papla dobrowolnie się wyniosła z takiego fajnego dla niej forum???... Obudź się...   Smile
Tutaj wręcz trudno na nią nie trafić. A ponieważ ja postanowiłam do trolla się nie odzywać, to przeważnie milczę... Troll i tak sam z sobą papla (w przeróżnych konfiguracjach), więc forum na bieżąco się kręci - i wszyscy są zadowoleni...  Wink
Zresztą ja mam zaległości w czytaniu starych wątków, więc zaczęłam czytać archiwum. Też jest ciekawe...  Cool

P.S. Jak miło poczytać czasem kogoś prawdziwego  Smile

Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #57 : 2009-03-09, 17:55:33 »

...ziew...

Moze chcesz "sliniak" do zatkania "papy"Cool Razz

Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #58 : 2009-03-09, 18:07:56 »

dzis chyba wypadl dzien hipomanii
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #59 : 2013-11-01, 21:23:13 »

Klon typu Jawor to piękne drzewo... są. Wink Laughing Laughing

Bez paniki! Shocked
Jestem, jestem tylko odświeżam sobie to i owo.
toan = Tomasz Kwaśniewski.
"admin" to klon. Wink

O! I Napoleon jest. Very Happy

no aż oczy przecieram ze zdumienia  Shocked
admin=toan  Shocked
a myslałem że admin=cezary brat Pana Tomasza
a Pan Tomasz to...
ale kim jest admin?  Mr. Green
dla ścisłości dodam, że ja jestem klon Napoleona!  Razz
Muszę znikać - Panie mają teraz drugi przejazd w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskm

I zguba się znalazła. Wink

Krysiu,
mam dość twojego trollowania na tym Forum, więc albo będziesz pisać od następnego postu merytorycznie, zgodnie ze swoim życzeniem, albo dostaniesz bana i będziesz musiała się tu jakimś cudem skolonować "tylnym wejściem".
Uprzedzam lojalnie!.  Cool

Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.