forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 02:06:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czego oczekujesz od tego forum
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czego oczekujesz od tego forum  (Przeczytany 71625 razy)
adampio
Go


Email
Czego oczekujesz od tego forum
« : 2009-03-06, 15:42:01 »

Uwazam, ze po ostatnich lustracjach jest temat na czasie.

Moze powiem czego ja oczekuje.

Poniewaz rozpoczalem ZO, ktore powiedzmy sobie w prost, jest inne w stosunku do tradycyjnego, poszukiwalem zatem ludzi, ktorzy tez tak jedza jak ja.
Moim celem uczestniczenia na tym forum to przede wszystkim wymiana doswiadczen, dowiedzenie sie jak, z czym, ille razy itd. itp
Poszerzenie wiedzy ( biochemia ).
Poznanie ludzi.
Jednoczesnie w pewnym sensie zabawa, ale zabawa nieklonowana, na pewnym poziomie, lepiej na wyzszym niz na nizszym.

Pewnie jest tych punktow duzo wiecej. Nadchodzi weekend wiec komputer na szyji prawie wylaczony.

Jakie sa Wasze oczekiwania?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #1 : 2009-03-06, 15:54:31 »

Priorytetowa sprawa to wymiana doświadczeń celem zminimalizowania błedów, a poza tym nowa wiedza oparta na wymianie zdań która pozwoliłaby ugruntować, lepiej zrozumiec to, czego nauczylismy się czytając ksiażki Jana Kwaśniewskiego. Oczywiście doza dobrego humoru jako przerywnik bardzo mile widziana, w końcu jestesmy prawie jak rodzina Very Happy.
Szanujmy sie wzajemnie a będzie chciało sie tutaj być.
Zapisane
adamgraza
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #2 : 2009-03-06, 17:43:32 »

  Tak samo oczekuję róznorodności doświadczeń  kazdego z nas .
  Sama wizyta u lekarza optymalnego wielu rzeczy nie załatwi.To forum dla mnie to kopalnia wiedzy , tak teoretycznej jak i
  praktycznej.
Widzę  tu wielu sympatycznych i mądrych ludzi ,ktorzy naprawdę  chętnie udzielają rad innym, tego potrzebującym.

W końcu każdy z nas albo skorzysta , albo nie ..... jego wybór .
Zapisane
tesa
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #3 : 2009-03-06, 18:39:40 »

Osobiście jestem bardzo zadowolona z forum chociaż nie uczestniczę w wymianie doswiadczeń -bo mam ich mało.Cieszę się że mogę czytać i brać pod rozwagę niektóre wypowiedzi.Niestety nie mam gg dlatego nie piszę. .Cenię sobie wypowiedzi adampio i morgano.tesa
Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #4 : 2009-03-06, 19:13:00 »

Do forum oczekuje podobnie jak wszyscy wymiany doświadczeń oraz dowiedzenia sie czegos wiecej od bardziej doswiadczonych optymalnych, oczekuje tez tego zebym, przy małej ilosci czasu jaka moge poswiecic na czytanie forum, nie musial sie przekobywac przez stosy bezmyslnego paplenia przekomarzania sie, udowadniania niewiadomo czego jeden uzer drugiemu i odejsc od tematu. Mam na forum okolo pol godziny do godziny dziennie czasem mniej(dlatego min raczej czytam niż pisze) i fajnie by było w tym czasie cos ciekawego sie dowiedzieć.
Ostatnio stan rzeczy bardzo sie poprawił po zniknieciu pewnego trola i na ta chwile odpowiadami mi on w 100% Smile
Zapisane
Ruler
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #5 : 2009-03-06, 19:17:09 »

:/
Miało być  "Od..."

przy okazji oczekuje bardziej od forumowiczow niz od forum wyrozumialosci i nie wytykania bledow otr. i literowek, bo do wytykanie ludziom taich bledow ma nie wiele wspolnego z tematem zazwyczaj.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #6 : 2009-03-06, 20:03:26 »

Ja z kolei ciesze sie ze moge zadac pytania i otrzymuje odpowiedzi na nurtujace mnei pytania. Pozatym forum podtrzymuje mnie na duchu jak tylko podupadam jesli chodzi o ZO. Cenie sobie rady wielu forumowiczow. Sa to cenne rady za ktore serdecznie dziekuje. Adampio tobie szczegolnie Lubie tez poczytac sobie niektore wypowiedzi bo mozna sie usmiac. Niedawon odkrylam w jakim watku ze ktorach z pan robila sobie piling iodajze z kakao i usmarowala cala lazienke a jej maz myslal ze nie zdazyla do toalety. Dawno sie tak nie smialam.
Napisalam co oczekuje.
Teraz czego nie oczekuje: nie oczekuje  zlosliwosci i wzajemnego obrazania. Nie oczekuje wysmieawnia sie z cudzych problemow obojetnie jakie blache one sa. Jezeli ktos juz tutaj przychodzi i zadaje pytanie to znaczy ze ma z czyms problem. NIe uwazam ze trzeba go wysmiac. Uwazam ze trzeba mu pomoc!
Tobie Adminie dziekuje ze forum wogule istnieje.
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #7 : 2009-03-06, 20:36:31 »

Do forum oczekuje podobnie jak wszyscy wymiany doświadczeń oraz dowiedzenia sie czegos wiecej od bardziej doswiadczonych optymalnych, oczekuje tez tego zebym, przy małej ilosci czasu jaka moge poswiecic na czytanie forum, nie musial sie przekobywac przez stosy bezmyslnego paplenia przekomarzania sie, udowadniania niewiadomo czego jeden uzer drugiemu i odejsc od tematu. Mam na forum okolo pol godziny do godziny dziennie czasem mniej(dlatego min raczej czytam niż pisze) i fajnie by było w tym czasie cos ciekawego sie dowiedzieć.

Ja dokładnie też tak myślałam. Dzisiaj już wiem, że byłam bardzo naiwna...  Confused

Cytuj
Ostatnio stan rzeczy bardzo sie poprawił po zniknieciu pewnego trola i na ta chwile odpowiadami mi on w 100% Smile

Eh, Ruler... Ty naprawdę myślisz, że ta papla dobrowolnie się wyniosła z takiego fajnego dla niej forum???... Obudź się...   Smile
Tutaj wręcz trudno na nią nie trafić. A ponieważ ja postanowiłam do trolla się nie odzywać, to przeważnie milczę... Troll i tak sam z sobą papla (w przeróżnych konfiguracjach), więc forum na bieżąco się kręci - i wszyscy są zadowoleni...  Wink
Zresztą ja mam zaległości w czytaniu starych wątków, więc zaczęłam czytać archiwum. Też jest ciekawe...  Cool

P.S. Jak miło poczytać czasem kogoś prawdziwego  Smile
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #8 : 2009-03-06, 20:40:05 »

Sorry - miało być prawie wszyscy są zadowoleni...  Confused
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #9 : 2009-03-06, 20:49:03 »

Krysia przyznaj się ile masz tu klonów? Tylko szczerze  Confused
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #10 : 2009-03-06, 21:35:03 »

banana jej,zeby sobie znalazla jakies pozyteczne zajecie-mowilem,ze z nia jest cos nie tak.
Zapisane
MarekLisowski
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #11 : 2009-03-06, 21:41:17 »

sieje zamieszanie,nie pozwala,zeby sie forumowicze zajeli tematami na temat-ze sie tak wyraze.
robi z forum posmiewisko.moze ma rozdwojenie jaźni i teraz szuka z uporem maniaka tych osob,ktore sama kiedys stworzyla.

Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #12 : 2009-03-06, 22:41:04 »

Moim marzeniem jest, żeby administrator tego forum wreszcie zaczął być człowiekiem sprawiedliwym i obiektywnym. Żeby jednakowo traktował wszystkich forumowiczów, a nie pozwalał jednym na obrażanie, odsądzanie od czci, bluzgi - a innym za mniejsze przewinienia podcinał nogi. Nie znoszę lizusostwa i nierównych praw w jednakowej społeczności.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #13 : 2009-03-07, 02:49:33 »

...sieje zamieszanie,nie pozwala,zeby sie forumowicze zajeli tematami na temat-ze sie tak wyraze...

Marek nie przesadzaj!!! Krystyna wie co mysli i pisze!!!  Cool Razz
Ta prawda moze jest "porazajaca"  Cool

Zastanawiam sie czy warto brnac dalej w zaklamanie, konformizm, malostkowosc!!!  Cool Razz

Co Wy macie do tej dziewczyny????????
Czy ona nie moze napisac prawdy o tym co mysli?????  Shocked Shocked Shocked
Co to za problem na "Ojca Dyrektora" !!!!!!  Shocked Shocked Shocked

Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #14 : 2009-03-07, 08:16:59 »

Ponieważ każde Forum jest takie jak jego Użytkownicy, to ja sobie życzę:
wyłącznie dorosłych emocjonalnie Użytkowników.
Ponieważ średnio raz na m-c ktoś (różne osoby w pięcioletniej historii tego Forum) tu zawsze doprowadza(ło) do awantur, to proszę przyjąć do wiadomości, że osobom dorosłym, które potrafią zachować dystans do sytuacji i stosownie się zachować, żadne  "obrażanie, odsądzanie od czci, bluzgi", a tym bardziej jakiekolwiek "podcinanie nóg" nie grozi.
Więc proszę nie narzekać tylko brać się do stosownego pisania na Forum, a nie robienia sobie "koncertu niespełnionych życzeń".
Życzenia proszę spełniać sobie w miarę swoich możliwości tu samodzielnie, tak jak na dorosłe, świadome osoby przystało!
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #15 : 2009-03-07, 14:46:21 »

no aż oczy przecieram ze zdumienia  Shocked
admin=toan  Shocked
a myslałem że admin=cezary brat Pana Tomasza
a Pan Tomasz to...
ale kim jest admin?  Mr. Green
dla ścisłości dodam, że ja jestem klon Napoleona!  Razz
Muszę znikać - Panie mają teraz drugi przejazd w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskm
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #16 : 2009-03-07, 15:41:23 »

Bez paniki! Shocked
Jestem, jestem tylko odświeżam sobie to i owo.
toan = Tomasz Kwaśniewski.
"admin" to klon. Wink
Zapisane
Krystyna*Opty*
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #17 : 2009-03-07, 16:01:59 »

no aż oczy przecieram ze zdumienia  Shocked
admin=toan  Shocked
a myslałem że admin=cezary brat Pana Tomasza
a Pan Tomasz to...
ale kim jest admin?  Mr. Green
dla ścisłości dodam, że ja jestem klon Napoleona!  Razz
Muszę znikać - Panie mają teraz drugi przejazd w Pucharze Świata w narciarstwie alpejskm

Niestety, ten numer nie przejdzie...   Cool   Jesteś tylko "Czarnykoniec"...   Cool   Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #18 : 2009-03-07, 16:05:58 »

Krysiu,
mam dość twojego trollowania na tym Forum, więc albo będziesz pisać od następnego postu merytorycznie, zgodnie ze swoim życzeniem, albo dostaniesz bana i będziesz musiała się tu jakimś cudem skolonować "tylnym wejściem".
Uprzedzam lojalnie!.  Cool
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Czego oczekujesz od tego forum
« Odpowiedz #19 : 2009-03-07, 16:17:09 »

toan = Tomasz Kwaśniewski.
"admin" to klon. Wink

no witaj toan Smile
Ty wiesz co tu się działo pod innymi rzadami? Shocked Wink
Może przy powrocie jakas amnestia? Forumowicze dobrze to odbiorą.  Cool
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.