forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 23:11:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 425105 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #120 : 2006-12-21, 20:25:23 »

Brat mojej kolezanki Bruford - on chyba jest z pierwszej C, ma DVD z oryginalną wersją Zwirka i Muchomorka ,ale nie   wiem czy pozyczy  Confused   Sad  .Kiedys chcialam od niego misia Koralgola ,ale mi nie dal  Sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #121 : 2006-12-22, 10:55:49 »

...moge ci dac link...

A przy okazji "naprawy" awatrów - zamieściłem moje zdjęcie - po co szukać gdzieś... Question
Nieśmiało zauważam u siebie oznaki "łysienia" Shocked  Question- no to jednak ŻO jest zawodne Cool Laughing Laughing Laughing
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #122 : 2006-12-22, 14:28:36 »

Przyznaj sie Toan wykrecasz sie sianem Laughing Razz Mad Mr. Green pozdrowienia hehe
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #123 : 2006-12-22, 14:30:34 »

Ale musze przyznac ze czupryna niczego sobie Very Happy Very Happy Rolling Eyes Mr. Green Arrow
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #124 : 2006-12-22, 14:48:24 »

Toan, widze ,ze geny odziedziczyles po swojej  mamie Wink Wink Wink, taaaaaki obrosniety.....
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #125 : 2006-12-22, 14:52:32 »

...czupryna niczego sobie ...

Nie geny mam 50/50 - świetna pula, a sianem się nie wykręcam, tylko od kilku lat nie pcham się na afisz, bo wielu godniejszych i mądrzejszych czuło się niedocenionych - więc ustąpiłem pola i bardzo mnie to cieszy, bo ... pokazali i pokazują, co potrafią Embarassed Crying or Very sad Wink
A z bardziej praktycznej strony - nikt mnie nie zaczepia na ulicy - "Przepraszam, czy Pan przez przypadek nie jest ten, tego ten - Tomasz K., ten od...Shocked... A jeśli, to zawsze mówię
NIE - NIE JESTEM
  i bardzo mi się to podoba Very Happy, bo idę sobie dalej... jak Łazarz, ale nie ten z Ewangelii Jana lecz Łukasza... Wink. Następnym razem wybiorę inną "skórę" Confused
Oczywiście zdjęcie i temat z nim związany, to żart i proszę tak traktować moje "pisanie"...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #126 : 2006-12-22, 14:58:42 »

Toan w/g Daniela  tak mowiac niestety grzeszysz.A nie milej byloby rozdawac autogramy Shocked Shocked Shocked
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #127 : 2006-12-22, 15:11:25 »

... nie milej byloby rozdawac autogramy ...

NIE - lepsze jest ciche życie, a "spotkania towarzyskie", czy "bycie osobą publiczną" - strasznie marnują czas Laughing.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #128 : 2006-12-22, 15:17:34 »

Toanie ,tak szybko "cos" dopisales i zmieniles,ze moja odp.juz nie pasuje Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #129 : 2006-12-22, 15:24:57 »

Pasuje i sens się nie zmienił, bo dopisałem tylko, że to żarty... A ja  - zawsze frontem do Ludzi... i to nie żart.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #130 : 2006-12-22, 18:05:06 »

Toan ,zobaczylam wreszcie Twoje zdjecie i co widze  Exclamation  Evil or Very Mad  .Nawet sie nie ogoliłeś .Całą twarz masz zarosnietą ,nie widac nawet oczu.Cos Ty zrobił? Obfity masz ten zarost  Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #131 : 2006-12-22, 18:35:27 »

Elmo patrzac na twoj awatar , czy ty nie masz czasami ptasiego mozdzku hehe (zart) . Toan ja nie wiedzialem do tej pory ze ty jestes no wiesz ..... milo mi , pozdrawiam i czeska wszystkim
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #132 : 2006-12-22, 18:48:10 »

... ja nie wiedzialem do tej pory ze ty jestes no wiesz...

Ja też nie Wink "Nie znałem swoich możliwości" -  Shocked Cool Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #133 : 2006-12-22, 21:43:52 »

... ja nie wiedzialem do tej pory ze ty jestes no wiesz...

Ja też nie Wink "Nie znałem swoich możliwości" -  Shocked Cool Very Happy
Kurcze Wink zupełnie inaczej wyglądasz gdy stoisz za mna Razz
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #134 : 2006-12-22, 23:55:51 »

O! Elmo, cos ty nawyrabiała? Zatrzęsienie awatarów  Shocked A ty juz przywiązałaś się do wróbelka? Rolling Eyes
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #135 : 2006-12-23, 08:54:28 »

Kurcze Wink zupełnie inaczej wyglądasz gdy stoisz za mna Razz

Sławku!
Wtedy wygladałem bardzo "dostatnio", bo to była końcówka pewnego krótkiego doświadczenia żywieniowego, ale ileż można sobie marnować zdrowia dla jakiejś diety niskowęglowodanowej Shocked i zaleceń pewnego dietetyka!. Dziś zbiedniałem zdecydowanie wagowo..., bo nie ma nic lepszego od zaleceń JK Cool. Jak patrzę na swoje zdjęcia z temtego maja ogarnia mnie niesmak - jak można się było w tak krótkim czasie - tak zatuczyć!. Mam dużo spostrzeżeń praktycznych, które kiedyś wykorzystam w publikacjach. Dziś jedno - nigdy nie należy spożywać dań polecanych przez GRUBYCH kucharzy Exclamation, nigdy nie wolno słuchać zaleceń ZATUCZONYCH dietetyków!
 Bardzo przepraszam, że zdecydowanie za mało porozmawialiśmy przy naszym spotkaniu, ale pewnie jeszcze będziemy mięli okazję, bo Świat jest mały! Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #136 : 2006-12-23, 08:57:54 »

Moj kwiatuszek elmo zostal sformatowany  Sad  Crying or Very sad ,musze sobie cos innego uklicić ,a teraz nie jestem wstanie .Komp jest obwarowany przez dzieci  Confused  Niech na ten czas zostanie ten wróbel ( intelektualnie calkiem do mnie pasuje  Cool
Zwroccie uwage ze jest to uczony wrobel  Cool
elmo  Cool
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #137 : 2006-12-23, 08:59:16 »

Toan ,szybko Ci wlosy rosna ,jakiego szamponu urzywasz?Moze urynoterapia ?  Mr. Green Mr. Green
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #138 : 2006-12-23, 09:15:54 »

Bo to runo, wypychane przez nadmiar ATP dla CUN (centralny układ nerwowy), ale od takiego dostatku głowa nie boli... a im więcej myślę - tym szybciej mi rośnie... Confused Wink.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #139 : 2006-12-23, 09:45:32 »

Zwroccie uwage ze jest to uczony wrobel ... Cool

I do tego atysta malarz Shocked.
A ktoś powiedział, że - "lepiej być wróblem wsród orłów, niż orłem wśród wron" - chyba coś pokręciłem, a może z "garsią i dachem" Rolling Eyes - to miało być Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.