forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 05:59:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660527 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 426106 razy)
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #160 : 2007-03-09, 14:18:01 »

kristian żyjesz?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #161 : 2007-03-09, 14:32:47 »

A cóz to młodziencze zainteresowales sie moim zyciem? Póki co-dzięki, ale zaspokoje twoją ciekawość-żyję i zył bede coraz lepiej-wszystko na to wskazuje-pilnuj  zlotych proporcji BTW- to i z tobą bedzie niezle-zapewniam.Wybij robactwo do spodu, wlej w siebie kostke smalcu dziennie, dorzuć super części zamienne i dopal sie deko weglem ,a rezultat przerosnie twoje oczekiwanie.Pozdro.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #162 : 2007-03-09, 23:17:29 »

Ale nie odpowiedziałeś na oje pytaś na moje po zapper?

Czemu każdy sie dowalił do mojego wieku.

Tak naprawde mam 40 lat napisałem 19 żeby sprawdzić czy patrzycie debilnie na wiek czy na to co ktoś ma do powiedzenia.Niestety zawiodłem sie.

Mam 40 lat.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #163 : 2007-03-10, 05:01:21 »

To dlaczego zachowujesz się jak małolat, którego nauczono co nieco stukać po klawiaturze.Powiedziałbym jeszcze nieco inaczej: uchowany to może jesteś ,ale na wychowanie to  brakło juz siły.
Wiek czterdziestolatka do czegoś  zobowiązuje/dla mnie dalej bedziesz małolatem-no może juz dorosłym/, wiec tym bardziej nikt Cie nie upoważnił abyś ubliżał innym/posty wyżej/.
  Natomiast, jak  doradzono Ci również wyzej , kup sobie na allegro zappera, a napewno nie pożałujesz.Dobrze jest też mieć , do kompletu książke dr Clark.Połączenie w pierwszej kolejności Ż.O. z zappingiem no i stosowanie wody z H01 przerośnie Twoje oczekiwania. Zapping stosuję już prawie 4 lata/nie tylko na sobie/, zawsze ze skutkim pozytywnym.
  Życze powodzenia.

   
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #164 : 2007-03-10, 07:53:52 »

Mam 40 lat.

Matii,
to co uchodzi pisać pokoleniu chowanemu bezstresowo, dorosłemu człowiekowi raczej nie wypada.  Confused
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #165 : 2007-03-14, 00:15:21 »

Temat tego watku jest pewnie ciekawy, ale zszedl na inne tory. Nie pisalem w tym watku, bo czekalem, az ktos napisze o naturalnych metodach na pasozyty. Byc moze nie tylko zapper. Chyba rok temu, byla dyskusja o pasozytach, napewno nie na tym forum, chyba na grupie dysk. Optymalny z australii pisal o lisciach papai. Napewno czyta to forum. Liscie papai sa dostepne w Polsce. Gdzie? W palmiarmi np w poznaniu, zrobilem sobie fotke drzewa jak wyglada /gdyby mnie zaatakowaly pasozyty/.
Pozdr
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #166 : 2007-03-14, 00:19:07 »

Zapomnialem dodac, ze papaina jest dodatkiem do soli peklowej. Wiec jezeli ktos je miesa np golonki peklowane, to te pasozyty maja mniejsze szanse.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #167 : 2007-03-30, 13:26:12 »

Ale nie odpowiedziałeś na oje pytaś na moje po zapper?
Czemu każdy sie dowalił do mojego wieku.
Tak naprawde mam 40 lat napisałem 19 żeby sprawdzić czy patrzycie debilnie na wiek czy na to co ktoś ma do powiedzenia.Niestety zawiodłem sie.

Mam 40 lat.

 Shocked że jak?  Shocked Matti ma 40 lat? Czy to ten sam Mati-student,żywieniowiec doświadczalny  Question Idea ,buszujący po forach  Laughing
Czyżby mnie coś ominęło?  Shocked
Nagle Matti ma 40 lat! ?  Shocked   
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #168 : 2007-03-30, 23:38:46 »

na tym forum mam 40 lat i basta Smile. na innych tylko ściemniam z wiekiem więc nie przejmujcie sie. Wam mówie "prawde" więc sie cieszcie.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #169 : 2007-03-31, 15:10:11 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #170 : 2007-03-31, 15:17:40 »

na tym forum mam 40 lat i basta Smile. na innych tylko ściemniam z wiekiem więc nie przejmujcie sie. Wam mówie "prawde" więc sie cieszcie.

Matti,to Ty masz 40 lat i jeszcze studiujesz?Czy zacząłeś studia w póżniejszym wieku?  Shocked  Laughing  Laughing  Laughing
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #171 : 2007-03-31, 16:52:26 »

nigdy nie jest za późno na studiowaest za późno na nauke.

Wiecie co mam pytanie apropo tego zappingu . Czy szkodziłby on w czasie głodówki no albo chociaż przynajmniej na początku?  Czy poza wybijaniem pasożytów ma jeszcze jakieś działanie które by mogło mieć zły wpływ na organizm  w czasie głodówki b wiadomo brak skladników odżywczych itp Smile.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #172 : 2007-03-31, 16:54:20 »

A i czy byłoby też szkodliwe picue tej mikstury?? Wiadomo że troche toksyczna jest dlatego zabija poasożyty chociaż w czasie głodówki to toksyn ogrom więc wydaje sie że nie.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #173 : 2007-03-31, 17:16:32 »

Matti, co żeś Ty teraz wymyślił  Laughing  Shocked
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #174 : 2007-03-31, 18:39:23 »

troche toksyczna jest dlatego zabija poasożyty chociaż w czasie głodówki to toksyn ogrom więc wydaje sie że nie.

Domestos lepiej wybija te pasożyty - szczególnie, gdy wydzielają toksyny. Taki niezdrowy odór też wydzielają, aż można zzielenieć Mr. Green Mr. Green Mr. Green.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #175 : 2007-03-31, 18:44:02 »

Domestos lepiej wybija te pasożyty - szczególnie, gdy wydzielają toksyny. Taki niezdrowy odór też wydzielają, aż można zzielenieć Mr. Green Mr. Green Mr. Green.

Oh! To jest super terapia!  Laughing
Można też użyć Cilit Bang w spray'u na nalot na języku i różnej maści pleśniawki.  Mr. Green  Laughing
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #176 : 2007-03-31, 19:07:03 »

Bang jest ostry i jak kto nie ma doświadczenia, to może szkód sobie narobić!. Ale nalot czyści super. Wiem, bo sam na Dzień Kobiet próbowałem!
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #177 : 2007-03-31, 19:09:33 »

          :)Matti,to juz wole zebys jadl te kosci  ale tylko po dlugasnym gotowaniu,
Domestos,to tylko smierdzacy chlor,  Smile
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #178 : 2007-03-31, 19:13:17 »

A na wybielanie zębów dobry jest Kret w granulkach-gorąco polecam  Exclamation Ząbki jak perełki  Mr. Green(o coś w tym rodzaju).
Ale tylko granulki ,nie płyn! Granulki lepiej docierają do niedostępnych przestrzeni międzyzębowych  Exclamation
A płynu można uzyć jeśli ktoś ma nieprzyjemny zapach z ust-rewelacja.Męczyłam się z tą dolegliwością wiele lat i płyn Kret przyniósł mi natychmiastową ulgę.

A z tym Cilitem Bang ,to faktycznie trzeba uważać  Exclamation Idea
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #179 : 2007-03-31, 19:31:52 »

Kristian wypowiesz sie co  do moich pytań?
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 17 zapytaniami.