forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 15:22:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660259 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 425702 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #240 : 2007-04-03, 17:38:12 »

A co Was "boli" ,że ktoś stosuje zapper  Shocked
A niech stosuje,wszak jest wolność słowa i wyboru  Razz
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #241 : 2007-04-03, 17:40:37 »

To prawda. Mechanizmy te są powtarzalne w praktycznie wszystkich "cud-metodach" leczniczych.


Cud-metody lecznicze można też spotkać w szpitalach,jak np. chirurg zostawia jakiś przyrząd chirurgiczny typu nożyczki,chusta w otrzewnej. Shocked  Confused
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #242 : 2007-04-03, 18:14:28 »

Napisano - Szkoda mozolić sie nadaremno.
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #243 : 2007-04-04, 07:43:13 »

Jak ktos na forum pewnym napisał o pewnych ludziach co wydali artykuł o głodówce mieźle ją krytykujący  (a sami nigdy nawet na niej nie byli) był komentarz jednej osoby "Są to ludzie co radzą jakiejś matce jak zajmować sie dziećmi nie mając swoich"

A co było pod artykułem?Komentarze ludzie zachwalali głodówke i krytykowali artykuł .

To powiedzenie całkowicie pasuje do wielu ludzi z tego forum kristian olej ich nie ma sensu widać że są ograniczeni i nie zrozumieją .Jak można coś pisać mówić o czymś o czym sie nie ma pojęcia ktos stosował zapper ktoś widział ludzi wyleczonych? .Oni nie widzieli oni tylko usłyszeli o takim czymś zapewne nawet ksiażki nie przeczytali i sie mędrkują.

Wystarczy ich olać jak ja zrobiłem .Olać ślepych i mówić do widzących rozumnych tych co chcą skorzystać bo oni moga zrozumieć i skorzystać.

A co do tych kolosalnych cen to dlaczego takie są??
Ponieważ właśnie ludzie korzystają na tym robią zappery kosztujące 20złtych i sprzedają za 1300 złotych ,sprzedają gotowe mieszanki za kupe kasy!! A te xioła są za darmo iść do lasu inna sprawa że trezba by sie znać i wiedzieć którego i nazbierać za friko przy okazji spacerek by był. To czysta natura. A że jacyś mamoniarze sprzedają za taką kase to macie pretensje do Huldy Clarck??
Czasem trzeba pomysleć... i tego wam na przyszłosć serdecznie życze.

"Siedzicie w więzieniach swojego umysłu".życze wam uwolnienia sie jak ja.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #244 : 2007-04-04, 07:54:04 »

A te xioła są za darmo iść do lasu inna sprawa że trezba by sie znać i wiedzieć którego i nazbierać za friko przy okazji spacerek by był. To czysta natura.
Czasem trzeba pomysleć... i tego wam na przyszłosć serdecznie życze.



Jakie to fajne słowa i niezła myśl   Very Happy

Moja babcia zawsze sama zbierała sobie jakieś zioła na różne swoje dolegliwości,nie chodziła do żadnych lekarzy i żyje sobie do dziś w zdrowiu  Very Happy
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #245 : 2007-04-04, 08:01:19 »

Kulturalny człowiek nie zagląda po cudzych kieszeniach. Kulturalny człowiek powinien pilnować swoich tylko kieszeni, aby nie "obudził się goły i wesoły". Tylko złodzieje krzyczą "łapaj złodzieja" i interesują się cudzym, bo swego nie mają.  Laughing
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #246 : 2007-04-04, 08:08:28 »

Jak ktos na forum pewnym napisał o pewnych ludziach co wydali artykuł o głodówce

A tu Matuniu - kultura, jak na dobre "sekciarskie forum przystało" (cyt. z forum pewnego). Jeśli chcesz głodować, to tu Ci napiszą, "a głoduj sobie, bo to Twoja sprawa...".    Mr. Green
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #247 : 2007-04-04, 08:27:14 »

macie pretensje do Huldy Clarck??

Owszem  , pretensje za oszustwo.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #248 : 2007-04-04, 08:35:50 »

Owszem  , pretensje za oszustwo.

Na ile Cię "orżnęła", że jej tak nie lubisz?. Mr. Green Oszustwo zawsze wychodzi na jaw, podobnie jest z prawdą. To tylko kwestia czasu i rozumu...
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #249 : 2007-04-04, 08:47:41 »

Owszem  , pretensje za oszustwo.

Na ile Cię "orżnęła", że jej tak nie lubisz?. Mr. Green Oszustwo zawsze wychodzi na jaw, podobnie jest z prawdą. To tylko kwestia czasu i rozumu...

Na prawdę , musi mnie orżnąć żebym się zainteresował? Ciekawe rozumowanie. Znaczy nie zwrócisz uwagi na bandytę obrabiającego dom sąsiadów bo w końcu to nie Twój dom?? Tak to należy rozumieć??

Jej oszustwo wyszło dawno temu w USA za co ma tam wyroki sądowe. A rozum i znajomość elementarnych praw biologii wystarczają żeby zdemaskować jej humbug.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #250 : 2007-04-04, 10:19:21 »

Oj Halinka  Halinka - Są jescze takie rzeczy na świecie , które sie nawet filozofom nie śniły - mawiał Ferdek kiepski - i  mial racje /hehe/
Skąd inąd wiemy , że wszelkie sprawy WIELKIE , są wyjątkowo proste , a nawet za proste aby to zrozumiec. Tak Mati , w tym ustępie  masz rację.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #251 : 2007-04-04, 10:55:39 »

nawet filozofom nie śniły - mawiał Ferdek kiepski - i  mial racje

"FIZJONOMOM" Very Happy mawia Ferdynand, jeśli mnie słuch nie zmylił Sad
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #252 : 2007-04-04, 10:59:40 »

"FIZJONOMOM" Very Happy mawia Ferdynand, jeśli mnie słuch nie zmylił Sad

Coś w tym stylu  Laughing ,ale co rację miał ,to miał  Idea  Laughing

Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #253 : 2007-04-04, 11:07:32 »

nie zwrócisz uwagi na bandytę obrabiającego dom sąsiadów bo w końcu to nie Twój dom?? Tak to należy rozumieć??

Ależ nie. Mieszkam w takiej okolicy, że żadnemu bandycie nawet przez myśl, to nie przejdzie!!!
U mojego sąsiada spadł kalendarz w nocy, ze ściany w kuchni i mało go nie przeczołgali w gaciach po podłodze, nim krzyknął, że jest właścicielem. A byli w mgnieniu oka Cool. Taka fajna okolica, że sama nie włączam alarmu, ani bramy i furtki nie zamykam. Jak w Szwajcarii, czyli normalnie Very Happy
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #254 : 2007-04-04, 15:26:26 »

Ale jak widzisz bandyte co obrabia dom sąsiadów to wiesz zę obrabia...  a tu nie wiesz czy ktoś włazi do domu by im pomóć czy by ich obrobić. A ty bruford nie wszedłeś do sąsiadów by to sprawdzić więc nie wiesz mam nadzieje zę zrozumiałęś ta przenośnie nie wypróbujesz nie poznasz ludzi co zastosowali i sie wyleczyli to nie p[owienieneś móić ze to oszustwo bo tak naprawde nie wiesz. A powiedz mi przypomnij sobie co myślałeś w pierwszej chwili o żywieniu optymalnym?? gdy 1 raz usłszałeś? coś podobnego? I dopiero jak zastosowałęś to pomyslałeś ej to jest ok i sie przekonałeś.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #255 : 2007-04-04, 20:05:39 »

Nie kazdy podrasowany "pecet" jest w stanie to pojąć, potrzeba nieco czasu ,a moze lepiej ... kilka beczek słoniny.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #256 : 2007-04-05, 10:47:50 »

[owienieneś móić ze to oszustwo bo tak naprawde nie wiesz.

Wiem , wiem. Laughing
Nie chce mi się pisać od razu po całości bo brak czasu więc można "huldyzmy " podawać po jednym
Przykład pierwszy :

1.Zdaniem Clark nowotwory są spowodowane umiejscowieniem sie pasożyta Fasciolopsis Buski w innych niż jelito narządach np wątrobie , płucach ,tarczycy, mózgu itp.Pomijając fakt znany w biologii ,że ten pasożyt bytuje wyłącznie w jelicie - przyjmijmy roboczo , że Clark ma rację , przechodzi do innych narządów.Dorosła postać tej przywry osiąga 5 cm długości.Rozdzielczość metod wizualizacyjnych w medycynie - USG , CT i MRI jest liczona w milimetrach.Nie jest możliwe niezauważenie obiektu o rozmiarach 5 cm jeśli widać na obrazie np torbielki o średnicy 4 mm.Nawet gdyby wyjątkowym zbiegiem okoliczności ktoś nie zauważył obiektu o tych rozmiarach np w wątrobie ( równałoby się to niezauważeniu przy zdrowych oczach, krowy z odległości 2 metrów)to jak wytłumaczyć że nie znajduje się tego pasożyta w tysiącach badań wizualizacyjnych wykonywanych codziennie na całym świecie?Osobiście wykonałem pewnie ze 2000 badań USG i nigdy nie stwierdziłem jego obecności - ani u ludzi z nowotworem ani HIV ani niczym innym.Przez moje i moich kolegow ręce przeszły setki klisz z CT i MRI - nigdy żadnego fasciolopsis buski.Radiolodzy oglądają tego tysiące- nigdy żadnego F buski.I wreszcie nikt nie znajduje 5 centrymetrowych przywr w sekcjach zwłok.
Wniosek jest prosty - Fasciolopsis buski w innych narządach niż jelito to pusty wymysł Huldy Clark ,podobnie jak jej wykrywający pasożyty "sprzęt skanujący"
Zapisane
Matti
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #257 : 2007-04-05, 12:36:22 »

a robiłęs kiedys usg brzucha?? ja miałem ostatnioi + dodatkowo pan szanowny lekarz twierdzui żę białą pleśn na języku to normalka:/ no więc usg wyszło ok wszystko w porządku...fajnie mnie kłuło na wątrobie .Zrobiłęm dwa oczyszczania przy pierwszym 2-3 kamienie o średnicy po ok. 1cm!!
przy durigm jeden kamieńo średni 1,3 cm!! taki szajs mi siedział w wątrobie!! czy USG go zauważyło?? nie bo żeby było zauważone to musi być zwapnione czy coś. tak samo pasożyty widzocznie są tak zbudowane ze ich nie widać.
Czemu sie tasiemca usg nie wykrywa????????????????????????? tylko na badanie kału??????????
widocznie nie byłoby go widać na tym usg

a widzisz bruford zrób se usg brzucha poproś kolege  a potem zrób oczyszczanie wątroby zobaczymy czy byś widział te kamienie... usg brzucha jest prawie nic niewarte.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #258 : 2007-04-05, 12:48:34 »

Matusiu!,
jesteś boski.
A jak stwierdziłeś, że po oczyszczaniu pozbyłeś się tylu kamieni z wątroby?. Z "kupką" wyszły?.
Bo wiesz, to bardzo ciekawe... Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #259 : 2007-04-05, 12:53:32 »


 usg brzucha jest prawie nic niewarte.

Matti  Very Happy
Jestem za a nawet przeciw  Very Happy

Czasem USG ratuje życie ,tak było w moim przypadku ,ale pod warunkiem ,że robi je FACHOWIEC!!!
Jeden lekarz stwierdził ,że wszystko jest w porządku ,drugi chirurg stwierdził ,że jelita są bez perystaltyki!
Bardzo wielka różnica,która miała "rzut" na decyzję lekarzy!
Tylko dziwi mnie to ,że potrzebne im było USG, a nie patrzyli na najzwyklejsze objawy niedrożności jelit!

A czasem USG prowadzi do absolutnie błędnej diagnozy.Np.z pęcherza wypełnionego rzecz jasna moczem ,zrobiono torbiel jajnika  Shocked


Zapisane
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 17 zapytaniami.