forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 09:08:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658435 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 423225 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #340 : 2008-10-29, 20:40:15 »

Cytuj
Ale JESTEM Tyrolem

Jurek, nic nie mowiles, ze jestes austryjakiem.
Kazdej zimy jezdze u Ciebie na nartach. Sct Jochanm, Elamau itd....super tereny.
Musimy sie umowic na herbatke z "pradem" na stoku....zaproponuj sam. Nie, Ty nie musisz miec nart, wiem ze ze zlamanymi zebrami, kregoslupem i zobaczymy co jescze wyjanda, nie masz takich mozliwosci...ale herbatki goralskiej mozemy sie napic, oj tak...tylko bez cukru!!! Very Happy

Jak nie umre z przedawkowania brendy to umre ze śmiechu  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #341 : 2008-10-29, 20:50:53 »

:rotfl:
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #342 : 2008-10-30, 10:09:52 »


GRIZZLI  ty  ic   spac  jak nie  masz nic   madrego  do  napisania , ty chyba   pomyliles  fora , i  licz  sie  ze  slowami , gdybys  czytal  dokladnie  moje posty , to wiedzial  byc ze mowa o zywieniu  jest !!! 


    POZDR.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #343 : 2008-10-30, 14:28:22 »

gdybys  czytal  dokladnie  moje posty , to wiedzial  byc ze mowa o zywieniu  jest !!! 
    POZDR.

gwidon, no co ty, skad ty sie urwales, na tym forum rozmawiamy o wszystkim tylko nie o zywieniu
mozesz na przyklad wkleic swoje kopie obrazow, mozesz tez kogos "negatywnie skrytykowac", poublizac, ponabijac sie z cudzych problemow, tylko NA BOGA, gwidon, NIE O ZYWIENIU!!!
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #344 : 2008-10-30, 14:42:42 »

gdybys  czytal  dokladnie  moje posty , to wiedzial  byc ze mowa o zywieniu  jest !!! 
    POZDR.

gwidon, no co ty, skad ty sie urwales, na tym forum rozmawiamy o wszystkim tylko nie o zywieniu
mozesz na przyklad wkleic swoje kopie obrazow, mozesz tez kogos "negatywnie skrytykowac", poublizac, ponabijac sie z cudzych problemow, tylko NA BOGA, gwidon, NIE O ZYWIENIU!!!

I napisać o tym,że Ci zdjeli licznik i siedzisz w ciemnym mieszkanku.O wszystkim możesz pisać!  Very Happy
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #345 : 2008-10-30, 14:46:36 »

A tak a propo tego światła _flo,to czy już założyli ci ten licznik? Kurcze,zmiana czasu była i teraz jest wczesniej ciemno,wienc sobie tak pomyslalam,ze gdyby ci tak jeszcze nie założyli to bende smutna  Sad
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #346 : 2008-11-11, 18:00:58 »


Mowilem , ze jestem krotko na tym forum , szukam najlepszych rozwiazan , jesli kogos urazilem to sorry , nie wiedzialem , ze tu tylko  ,,SZOPKE ,, sie odstawia , chociaz posty niektorych osob sa warte uwagi , to co niektorym chyba najlepszy psychiatra nie jest w stanie pomoc ...
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #347 : 2012-03-21, 05:01:44 »

Z perspektywy czasu i informacji napływających z terenu , mieszanka , jak w tytule wątku , nie powinna być stosowana dla małych dzieci. Zmuszanie młodych organizmów do wypicia gorzkiego napoju jest turturą dla dziecka.
Zmielone ziarna dyni dodane do posiłku spełnią swoje zadanie.
Może to być   http://jedzoptymalnie.pl/kulinaria.php?id=177   (słonecznik zastąpić dynią)
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #348 : 2012-03-21, 05:05:41 »

Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #349 : 2012-04-03, 10:23:28 »

Witam wszystkich.
Długo rozważałem czy napisac ten post w tym miejscu/tu i teraz/,ale ostatecznie dloaczego nie mogę sie z Państwem podzielić czymś co naprawde pomaga.
Sprawa tym razem dotyczy pasozytów "grasujących" w naszych organizmach.To,że każdy je ma nie ulega wątpliwosci.
Kilkanaście lat temu nie pamiętam skąd i od kogo otzymalismy ziołową recepte na unicestwienie w/w.Okazała sie niebywale skuteczna szczególnie w ostatnim czasie przekazujemy ją każdemu chętnemu-tak opty jak i innym-wszyscy są niebywale zadowoleni.
Skład:
50 gr ziela tymianku
50 grkłącza tataraku
50 gr korzenia omanu
25 gr ziela liści mięty pieprzowej
25 gr liści orzecha włoskiego
10 gr piołunu

Wszystkie składniki wymieszac.
Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku.
Po godzinie mozna pić 3xdz po pół szklanki między posiłkami--przez TYDZIEŃ.
Póżniej 1 x dz minimum tydzień/ale mamy adnotacje na oryginale,że im dłużej tym lepiej/-napewno nie zaszkodzi!
Łącząc w/w przepis z zapperem /w "operowaniu" nim mamy półtoraroczne doświadczenie/-EFEKT MUROWANY.
Wszystkie w/w składniki są osiągalne w Herbapolu za grosze-i najważniejsze-to się da naprawdę wypic.
Pozdrawiam.



witam!
a czy kobieta karmiąca piersia może też to zastosować???
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #350 : 2012-04-03, 18:22:21 »

Nie , nie może - tak myślę.
Mój "biedny" wnusio przechodził eksperymenty , które celowo były czynione , aby udowodnić sobie , jak każda, nawet najmniejsza zmiana żywienia karmiącej mamy wpływa na niemowlę i jego zachowanie.
Pewnie pisałem już o tym , ale przypomnę.
Córka urodziła Norberta w piątym roku żywienia optymalnego(mąż też opty). Wszystko poszło i idzie tak , jak w książce napisano.
Na szklankę mleka , 3/4 to śmietana.
Żadnych wzdęć , kolek itd itp.
Dziadek jednak musiał nieco zamieszać(jak zwykle Smile).
Ania eksperymentalnie zjadła jakiegoś wafelka/d-relka , następnym razem jakiś owoc zagościł w menu.
Norbercik automatycznie , po kolejnym karmieniu dawał popalić - przeważnie wrzaskiem , spowodowanym jakimiś dolegliwościami gastrycznymi i "twardą kupką".
Powrót na optymalna drogę żywieniową niwelował automatycznie dziadkowe faneberie.
Do dziś(prawie 6l.) ma tak , że zawsze wybierze plaster tłustego boczku , zostawiając chudy na drugi kęs. Na nic nie chorował.
W tym roku zagości na stałe w okolicy dziadka.
  Będzie z kim rozmawiać Smile Smile Smile

Porcja mieszanki może poczynić podobne objawy , a może i gorsze...nie polecam
Zapisane
Vikii
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #351 : 2012-04-22, 19:25:18 »

a co w takim razie może zastosować kobieta karmiąca piersią???
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #352 : 2012-04-23, 05:44:03 »

Stronami gadają , że pestki dyni gonią robactwo. Gadają też , że sok z kiszonej  kapuchy-ogórków jest dobry , ale w Twoim przypadku nie radzę.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #353 : 2012-04-23, 07:32:44 »

Nie trzeba jeść surowizny i prowadzić higieniczny tryb życia, a żadnyego robactwa nie trzeba będzie gonić.
W US of Tuczarnia dzięki "naukowym zaleceniom" ponoć prawie wszystkie tuczniki mają jakiegoś robaka, a nawet po kilka. Z warzyw i owoców ponoć.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #354 : 2012-04-23, 21:24:02 »

Nie trzeba jeść surowizny i prowadzić higieniczny tryb życia, a żadnyego robactwa nie trzeba będzie gonić.
...  Laughing

A "szamanów" wszelakich można ganiać? Wink Very Happy

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #355 : 2012-04-27, 07:26:15 »

A co mnie jacyś "szamani"?
Jak się pogoni,, to żawsze na zdrowie wychodzi!  Very Happy
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #356 : 2012-07-28, 12:23:58 »

Na lokalnym forum jest podobny wątek.
Budujący jest szczególnie ostatni post 

http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=74888
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #357 : 2012-07-28, 12:35:40 »

...
Budujący jest szczególnie ostatni post 

...

Obawiasz się czegoś?  Shocked
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #358 : 2012-07-29, 04:46:17 »

Na wyzej wspomnianym forum , chodzi oczywiscie o post "seanor"-a , ktory ostatnim juz nie jest.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #359 : 2012-07-29, 07:41:09 »

Czy jest bractwo w Stalowej? Może się nie afiszuje. Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 17 zapytaniami.