forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:55:46

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 423245 razy)
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #320 : 2008-10-29, 10:07:28 »


  nie bede  pil zadnej  mikstury  , tylko  tam jest   opisane  wszystko  -  jak skompensowac  diete  w  takich  wypadkach i nie  tylko ....

Rozumiem,rozumiem faktycznie tam jest opisane wszystko jak sie pozbyc tego grzybka i dlaczego lekarka wlasnie dala Tobie linka do tamtej strony-to wiele wyjaśnia  Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #321 : 2008-10-29, 14:03:08 »


 odpowiedzi juz udzielila  mi  ,, lekarka ,,  podajac  link  do   postu   ,, mikstura sloneckiego ,,   

Gwidon, czy ja dobrze widze!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
 
Osmieszasz Lekarke Shocked, publicznie oskarzajac lekarza optymalnego o to, ze poleca Tobie
"szarlatanerie stosowana" !!!
w wykonaniu jakiegos "znachorskiego oszusta" Shocked Crying or Very sad niejakiego sloneckiego!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Kim jest ten "psychopata dla idiotow" Shocked:

"...urodził się 9 grudnia 1949 roku. Już jako dziecko wyczuwał pod palcami zmiany chorobowe, i kiedy inni twierdzili, że tego samego nie czują- sądził, że to żarty. Jako sceptyk nie wierzył w jakieś tam zdolności paranormalne. Jednak fakty mówiły coś innego. Gdy przebywał w towarzystwie ludzi chorych - ci zdrowieli. Choroba jednak nie znikała, lecz przechodziła na uzdrowiciela. Przełom dokonał się, gdy zupełnym przypadkiem trafił na książkę "Od magii do psychotroniki". Tam odkrył samego siebie. Jeszcze jakiś czas minął zanim - krok po kroku - nauczył się pomagać ludziom, wykorzystując tylko nadmiar bioenergii i nie szkodząc sobie. Obecnie jest dyplomowanym bioenergoterapeutą i prowadzi gabinet..."

Kolejny oszust zerujacy na "wrodzonym debilizmie planktonu" Cool
stosujacy "pseudomedycyne badziewno-odpustowo-bezwiedzowa"  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

Gwidon jestem przekonany, ze jest to "KIEPSKA PROWOKACJA" z twojej strony
aby "dokopac LekarceShocked Crying or Very sad Crying or Very sad



Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #322 : 2008-10-29, 14:21:14 »

poleca Tobie
"szarlatanerie stosowana" !!!
w wykonaniu jakiegos "znachorskiego oszusta" Shocked Crying or Very sad niejakiego sloneckiego!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kim jest ten "psychopata dla idiotow" Shocked:
Kolejny oszust zerujacy na "wrodzonym debilizmie planktonu" Cool
stosujacy "pseudomedycyne badziewno-odpustowo-bezwiedzowa"  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

"grizzly"!,
proszę nie obrażać Pana Słoneckiego!, bo jeszcze Prokuratura się do mnie zgłosi po twoje IP! Confused
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #323 : 2008-10-29, 14:43:27 »

poleca Tobie
"szarlatanerie stosowana" !!!
w wykonaniu jakiegos "znachorskiego oszusta" Shocked Crying or Very sad niejakiego sloneckiego!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kim jest ten "psychopata dla idiotow" Shocked:
Kolejny oszust zerujacy na "wrodzonym debilizmie planktonu" Cool
stosujacy "pseudomedycyne badziewno-odpustowo-bezwiedzowa"  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

"grizzly"!,
proszę nie obrażać Pana Słoneckiego!, bo jeszcze Prokuratura się do mnie zgłosi po twoje IP! Confused

Jestem tego samego zdania .Jeżeli Pan Słonecki Kogoś przekonuje ,a byc moze i pomaga ,to niech się oczyszcza, aby nie dał oczyszczac swojej kieszeni.
Ja na pewno z tego nie skorzystam bo mam inne zdanie na temat oczyszczania organizmu,z trucizn i chemii w codziennym zyciu,Dobry posiłek optymalny
jest tym sposobem.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #324 : 2008-10-29, 15:11:10 »

poleca Tobie
"szarlatanerie stosowana" !!!
w wykonaniu jakiegos "znachorskiego oszusta" Shocked Crying or Very sad niejakiego sloneckiego!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Kim jest ten "psychopata dla idiotow" Shocked:
Kolejny oszust zerujacy na "wrodzonym debilizmie planktonu" Cool
stosujacy "pseudomedycyne badziewno-odpustowo-bezwiedzowa"  Shocked Crying or Very sad Crying or Very sad

"grizzly"!,
proszę nie obrażać Pana Słoneckiego!, bo jeszcze Prokuratura się do mnie zgłosi po twoje IP! Confused

Adminie dopiero teraz zorientowalem sie w wielkiej pomylce,
wiec prosze przyjac sprostowanie:

Pan Slonecki jest oczywiscie "znanym i cenionym" bioenergoterabeuta,
Jego umiejetnosci sa bardzo  duze i pomagaja duzej ilosci "chorych ludzi".

Moje krytyczne uwagi dotyczyly zupelnie innego czlowieka,
zaszla po prostu "wielka pomylka" bowiem Pan Slonecki
to wybitna postac w swiecie medycyny, ktora pchnela "nauki medyczne"
na nowe "szersze tory"  Shocked

Goraco ubolewam z powodu mojej pomylki!  Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



 
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #325 : 2008-10-29, 15:28:54 »


 
Osmieszasz Lekarke Shocked, publicznie oskarzajac lekarza optymalnego o to, ze poleca Tobie
"szarlatanerie stosowana" !!!
w wykonaniu jakiegos "znachorskiego oszusta" Shocked Crying or Very sad niejakiego sloneckiego!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



Grizzly nie przesadzaj! Lekarka już tutaj pisała o "dobroczynnym wpływie Alveo" na zdrowie-chyba nawet sama to piła (dokładnie nie wiem), znanej firmy -oczywiście ,a nie jakiegoś badziewia taniego ,bo wiadomo,ze reklama "dźwigniom" handlu,wiec dlaczego Gwidon miałby tutaj lekarke oskarzac o to,ze poleciła strone Pana Słoneckiego?....
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #326 : 2008-10-29, 15:39:51 »

...Grizzly nie przesadzaj!...

Wiesz Edyta jak to jest, nazwiska sa takie podobne,
a mixtury uzywaja rowniez jako "trutki na szczury"

Naprawde, kazdy musi uwazac na to "co wklada do ust"  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #327 : 2008-10-29, 16:12:35 »



Naprawde, kazdy musi uwazac na to "co wklada do ust"  Razz Razz Razz



Jestem za ,a nawet przeciw  Razz  Cool
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #328 : 2008-10-29, 16:24:34 »


Naprawde, kazdy musi uwazac na to "co wklada do ust"  Razz Razz Razz


Grizzly jak myslisz,czy jak ktos ma problemy z migdalkami to tez bedzie to zalezalo od brania "czagobadz do ust"?  Razz
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #329 : 2008-10-29, 16:31:41 »

...Grizzly jak myslisz,czy jak ktos ma problemy z migdalkami to tez bedzie to zalezalo od brania "czagobadz do ust"?  Razz...

Ale Ty mnie "podhwytliwe" pytania zadajesz!!!  Cool Razz

Lepij jak w takich "gardlowych" sprawach "wypisze siem" autorytet!!!  Razz Razz Razz

Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #330 : 2008-10-29, 16:35:10 »

Ty jestes moim autorytetem  Razz Cool
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #331 : 2008-10-29, 16:38:52 »

...Grizzly jak myslisz,czy jak ktos ma problemy z migdalkami to tez bedzie to zalezalo od brania "czagobadz do ust"?  Razz...

Ale Ty mnie "podhwytliwe" pytania zadajesz!!!  Cool Razz

Lepij jak w takich "gardlowych" sprawach "wypisze siem" autorytet!!!  Razz Razz Razz



Jestem i ja melduje sie specjalista i zapewne wiesz co powiem ze tymi pasozytami o których wy prawicie jesteście własnie "WY"
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #332 : 2008-10-29, 16:55:25 »

...Jestem i ja melduje sie specjalista i zapewne wiesz co powiem ze tymi pasozytami o których wy prawicie jesteście własnie "WY"...

BTW
Tak? Shocked A jak tam idzie "rotacja", nie mam na mysli "efektow ubocznych"
w postaci "hospitalizacji"  Cool Razz

A jak by tak "zapodac" jeszcze "mixture sloneckiego"Shocked
Jurek spytaj "lordynatora" co przez 3 tygodnie "rozpoznawal zlamanie"Shocked Cool Razz


Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #333 : 2008-10-29, 17:02:58 »

Tu sie nie ma co pytac łordynatora jeno salowych ,bo une wiedzom najlepij  Razz A i o strusich jajach pewnie wiedzom,ale powiedzom jak sie ich zapytac, inaczy nie puszczom pary z ust  Razz
Lepij powierzyc zdrowie w rence salowych -to haslo na dzis  Razz
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #334 : 2008-10-29, 17:25:27 »

...Jestem i ja melduje sie specjalista i zapewne wiesz co powiem ze tymi pasozytami o których wy prawicie jesteście własnie "WY"...

BTW
Tak? Shocked A jak tam idzie "rotacja", nie mam na mysli "efektow ubocznych"
w postaci "hospitalizacji"  Cool Razz

A jak by tak "zapodac" jeszcze "mixture sloneckiego"Shocked
Jurek spytaj "lordynatora" co przez 3 tygodnie "rozpoznawal zlamanie"Shocked Cool Razz

Grizli a o ten temat ja chcesz mnie "specjalistę zappytac to najlepiej zapytaj w temacie w którym o tym pisze a więc Złamane zebro przy P.O.CH.P
tutaj mogę z Wami potrolowac i mysle ze wcale nie będę od Was w niczym odstawał bo potrafię sie również śmiać.
Zapisane
Edyta
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #335 : 2008-10-29, 17:30:02 »

Ale Jurek,jest jedno ale-Ty nie masz złamanego żebra, jeno co innego  Confused
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #336 : 2008-10-29, 17:33:57 »


Jurek spytaj "lordynatora" co przez 3 tygodnie "rozpoznawal zlamanie"Shocked Cool Razz

Lordynator wiedzial co robi, nie mowiac Jurkowi co ma zlamane. Po trzech tygodniach te fakty nie dotarly do niedzwiedziej mozgownicy. Kiedy bedziemy wyciskac olej slonecznikowy z twoich slonecznikow?
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #337 : 2008-10-29, 18:06:00 »


Jurek spytaj "lordynatora" co przez 3 tygodnie "rozpoznawal zlamanie"Shocked Cool Razz

Lordynator wiedzial co robi, nie mowiac Jurkowi co ma zlamane. Po trzech tygodniach te fakty nie dotarly do niedzwiedziej mozgownicy. Kiedy bedziemy wyciskac olej slonecznikowy z twoich slonecznikow?

Kangur, jak tam u Ciebie? Co porabiales?
Napisz moze w jakiej dzielnicy mieszkasz?
Duzo zieleni, cisza, czy halas?

Mieszkasz w domku czy w "bloku"?
Jakos nic nie piszesz o tej "krainie kangurow"!  Cool

Syriusz to nam sie pochwalil jakie piekne ranczo ma!
Nawet fajne "foty zrobil", moze i Ty mozesz czyms "zablysnac"Cool

A zapomnialem, nawet nas zapraszal do siebie!!! Cool



 
Zapisane
jurek46
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #338 : 2008-10-29, 20:11:10 »


Jurek spytaj "lordynatora" co przez 3 tygodnie "rozpoznawal zlamanie"Shocked Cool Razz

Lordynator wiedzial co robi, nie mowiac Jurkowi co ma zlamane. Po trzech tygodniach te fakty nie dotarly do niedzwiedziej mozgownicy. Kiedy bedziemy wyciskac olej slonecznikowy z twoich slonecznikow?

Kangur widzę ze do Ciebie jeszcze nie napisałem ja o swoich złamaniach i innych wydarzeniach z pobytu w szpitalu piszę w temacie "Złamane żebro przy P.O.CH.P"
tam MOZESZ PYTAC I WSZYSTKIEGO SIE DOWIESZ.a nawet możesz zadac pytanie ,które przekaze pulmunologowi,Ale JESTEM Tyrolem równym Wam wszystkim
Dlatego ze mi też jest to wolno.Jeżeli zadasz pytanie ja je na pewno przekażę jeżeli moja odpowiedź Ciebie nie zadowoli.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #339 : 2008-10-29, 20:18:31 »

Cytuj
Ale JESTEM Tyrolem

Jurek, nic nie mowiles, ze jestes austryjakiem.
Kazdej zimy jezdze u Ciebie na nartach. Sct Jochanm, Elamau itd....super tereny.
Musimy sie umowic na herbatke z "pradem" na stoku....zaproponuj sam. Nie, Ty nie musisz miec nart, wiem ze ze zlamanymi zebrami, kregoslupem i zobaczymy co jescze wyjanda, nie masz takich mozliwosci...ale herbatki goralskiej mozemy sie napic, oj tak...tylko bez cukru!!! Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.