forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:43:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 423230 razy)
kristan
Go


Email
Recepta na pasożyty
« : 2005-09-07, 14:47:24 »

Witam wszystkich.
Długo rozważałem czy napisac ten post w tym miejscu/tu i teraz/,ale ostatecznie dloaczego nie mogę sie z Państwem podzielić czymś co naprawde pomaga.
Sprawa tym razem dotyczy pasozytów "grasujących" w naszych organizmach.To,że każdy je ma nie ulega wątpliwosci.
Kilkanaście lat temu nie pamiętam skąd i od kogo otzymalismy ziołową recepte na unicestwienie w/w.Okazała sie niebywale skuteczna szczególnie w ostatnim czasie przekazujemy ją każdemu chętnemu-tak opty jak i innym-wszyscy są niebywale zadowoleni.
Skład:
50 gr ziela tymianku
50 grkłącza tataraku
50 gr korzenia omanu
25 gr ziela liści mięty pieprzowej
25 gr liści orzecha włoskiego
10 gr piołunu

Wszystkie składniki wymieszac.
Dwie łyżki mieszanki wsypać do termosu i zalać 2-3 szklankami wrzątku.
Po godzinie mozna pić 3xdz po pół szklanki między posiłkami--przez TYDZIEŃ.
Póżniej 1 x dz minimum tydzień/ale mamy adnotacje na oryginale,że im dłużej tym lepiej/-napewno nie zaszkodzi!
Łącząc w/w przepis z zapperem /w "operowaniu" nim mamy półtoraroczne doświadczenie/-EFEKT MUROWANY.
Wszystkie w/w składniki są osiągalne w Herbapolu za grosze-i najważniejsze-to się da naprawdę wypic.
Pozdrawiam.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #1 : 2005-09-07, 21:19:43 »

Cześć Kristan!

Jestem tobie niesamowicie wdzięczna za w/w recepturę. Lekarz optymalny miał podejrzenie pasożytów, zastosowałam się do leczenia, ale jestem niespokojna więc wypróbuję napar. Dziękuję.

Serdecznie pozdrawiam, Grażyna.  Razz
Zapisane
kristan
Go


Email
Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #2 : 2005-09-08, 11:13:18 »

Witaj Grażynko.
Jest to napewno sprawdzona mikstura.Gdybyś miała jeszcze możliwość zastosowania zappingu-ten temat masz z głowy.
Mieliśmy przypadkowo pewną Panią,która od kilkunastu lat była gnębiona przez pasożyty-to było widać gołym okiem.
Gdzie ja już nie zjeżdzilam,co ja już nie brałam-powiedziała na wstepie.
Niech Pani nam zaufa. I zaufała.Po dwóch tygodniach wyjechała do USA.
Na pożegnanie powiedziała-teraz wiem ,że żyje.
I to była najwieksza nagroda dla nas.
Pozdrówka.
Zapisane
A.G.Bednarczyk
Go


Email
Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #3 : 2005-09-08, 17:59:51 »

Kristan czy możesz mi wyjaśnić co to jest zapping?

Pozdrawiam, Grażyna.
Zapisane
kristan
Go


Email
Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #4 : 2005-09-08, 18:44:30 »

Witaj.
Nie wiem tylko czy tutaj moge,ale moze mnie nie zabija za to.
Jakies ółtora roku temu trafila do mnie książka dr Clark,ktora udowadnia,że powodem m. in prawie wszystkich chorob są:wirusy bakterie,grzyby,plesni i pasozyty.ONA jest takim ODPOWIEDNIKIEM NASZEGO SZANOWNEGO DRA PANA KWASNIEWSKIEGO.
Tez glosno mowi ,ze wspolczesna medycyna juz sie wypalila,tez mowi ,ze np suplementy wiecej szkod przynosza niz dobra,tez mowi o DOBREJ roli NASZYCH tluszczow i tez ma wielkie osiagniecia w wyleczeniu ludzi z rakiem wlacznie.I to tylko i wylacznie dzieki zapperowi,-male urzadzenko ktore ZALATWIA w/w.
Bardzo duzo mlodych ludzi przeszlo na Ż>O>bo pogonilismy im tradzik zmieniajac przy okazji sposob odzywiania-oczywiscie DO/dopiero jak spróbowali jakie to pyszne to uwierzyli/
Ostatnio,kazda klientka jest czestowana naszymi ciasteczkami o prop-1:2,1:1,2 i w zwiazku z tym mamgadania az wieczorem gardlo boli.
Napisz do mnie emaila-znajdziesz na mojej www-jest na forum-napisze wiecej
Pozdrawiam
ps Net mamtylko w pracy -od 11-20
Zapisane
chowaniec
Go


Email
Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #5 : 2005-09-21, 20:03:38 »

profilaktycznie postanowiłem spróbować ale na opakowaniu liscia orzecha włoskiego jako środek ostrożności podano nie stosować doustnie a zwłaszcza w okresie ciąży i laktacji
będę jednak eksperymentował skoro tak zachwalasz
Zapisane
marione
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #6 : 2005-11-29, 16:04:17 »

Witam serdecznie!
Ja też mam pytanie odnośnie liścia orzecha włoskiego.Czy można go stosowac jezeli pisze na nim nie stosować do ustnie.A także
kłącze tataraku ,pisze na nim zastosowanie do kąpieli relaksacyjno-odprężających.Czy ktoś już to wypróbował?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #7 : 2005-11-29, 16:27:42 »

Przyznam szczerze,ze nigdy nie czytalem opisu na opakowaniach tych ziól,poniewaz teraz juz wiem,ze recepte otrzymalismy od lekarza z lubelskiej kliniki. Po wejsciu do Herbapolu i podaniu jej sprzedawczyni okazało sie ze recepta ta jest juz bardzo znana.Wiec bez zadnych obaw stosowalismy kilkakrotnie z małymi dziecmi włącznie przez te kilkanascie lat i zawsze z pozytywnym skutkiem.
Moze opis danego zioła dziala tak ,a nie inaczej tylko w przypadku pojedynczego naparu, a mieszance to juz inne zadanie tego ziola.
Prosze sie nie obawiac , sporo osob juz to stosowało i zyją o wiele lepiej niz wczesniej.
Pozdrawiam
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #8 : 2005-11-29, 17:07:48 »

Apropo tych ziół. Wiem że dr. Clark proponuje je jako trutka na mniejszy kaliber pasożytów. Kuracja takimi oryginalnymi ziółkami to koszt ok. 300 PLN. Jest to m.inn. nalewka z orzecha włoskiego. Tak więc warto spróbować to co podałeś. Myślę efekt będzie taki sam a koszt wielokrotnie mniejszy.
Jeśli chodzi o Zapper to jest to ponoć maszynka do zabijania pasożytów większego kalibrur. Zrobiliśmy go ze znajomym, który jest lekarzem też na ŻO. Koszt takiego aparatu, po cenie części to ok 20 PLN.

Pozdrawiam

P.S
poruszałem kiedyś temat zappingu (jakiś rok temu) na tym forum, ale bez odzewu.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #9 : 2005-11-29, 18:14:45 »

Kol. vigo, z calym szacunkiem,ale wlasnie jest odwrotnie-zapper to wirusy,bakterie, grzyby, plesni i MAŁE pasozyty.Natomiast tak jak napisales nalewka z czarnego orzecha na duze/znam cene 600zl/. Koszt zestawu w/w podanego to grosze w stosunku do tej ceny.
Na temat zappingu i zapperow mozemy gadac nawet cala noc, bo mamy juz połtoraroczne doswiadczenie w stosowaniu go wsrod naszych klientow-oczywiscie z powodzeniem.
Pozdrawiam.
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #10 : 2005-11-29, 21:18:30 »

Pewnie i masz rację, jako że już nie "siedzę" w temacie od dłuższego czasu.
Ale kontynuując temat, to z jaką częstotliwością uzywać zappera w klasycznej terapii. Ptrzez 7 dni raz dziennie, dłużej, krócej ?
Poza tym mój zapper domowej produkcji posiada (z tego co wiem) tylko jedną częstotliwość (Hz). To - jak wynika z książki dr. Clark - też działa. Ale pisze ona też o zapperze o różnych zakresach częstotliwości. Jakie są różnice w oddziaływaniu ? I czy oba są jednakowo skuteczne ?
Jesli to dla Ciebie nie problem z odpowiedzią, to będę wdzięczny, ponieważ chyba znowu sobie strzelę kurację zappingu w powiązaniu z twoimi ziółkami. 

Pozdrawiam
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #11 : 2005-11-30, 10:50:47 »

Witam ponownie.
Poniewaz nie chce miec kompa w domu,wiec moge dopiero teraz odpisac na Twoje pytanko w oczekiwaniu na pierwszą klientke w swoim lokalu.
A wiec, najwiecej "nieproszonych gości" w naszym organiżmie zostaje "załatwionych" tym najprostszym zapperem o częstotliwości harmonicznej 30 khz.Jak czesto nalezy go stosowac ,to zalezy od danego schorzenia , ale profilaktycznie po tygodniowej kuracji mozna sobie robic raz na tydzien lub dwa tygodnie.Nie ma potrzeby czestszego wykonywania zabiegu.
Natomiast na rynku pokazała sie cała gama tych urzadzen dochodzacych nawet do kwoty 3 tys zlotych.W/g mnie to strata pieniedzy.
Muszę sie w tym miejscu pochwalic ,  ze syn mój /elektronik/, a zarazem doradca zywienia optymalnego opracował i wykonał Megazapa z płynną  regulacją czestotliwosci od 20 - 60 khz.
na potrzeby własne.
Moja rada jest taka -prosze trzymac sie dokladnie Zlotych Proporcji Dra J.Kwasniewskiego i raz na jakis czas profilaktycznie zrobic sobie zapping.Nic wiecej w tej materii do szczescia nie potrzeba.
Zycze powodzenia.
Zapisane
marione
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #12 : 2005-12-01, 16:05:51 »

Witam serdecznie!
Odnośnie zaperu.To jest chwyt elektroniczny.Przy dzisiejszejszej elektronice można stworzyć cuda.Różne aparaty elektroniczne
do różnych badań.byle się dorobić kasy.Ponawiam pytanie czy ktoś wypóbował ten składnk ziół?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #13 : 2005-12-01, 16:40:10 »

.Prosze uwaznie przeczytac powyzsze teksty-oczywiście nikogo na sile nie namawiam,kazdy niech decyduje o sobie.Do zappingu równiez nikogo nie namawiam ani nie zmuszam.Podzielilem sie tylko z Panstwem dodatkowa wiedza jaka zdobylem dzieki dr Clark i to z powodzeniem.
A urzadzen w dzisiejszym swiecie jest naprawde niesamowita ilosc-samych  modeli samochodów jest niezliczona ilosc -i tak jest w kazdej dziedzinie.
Jesli dotyczy to zapera to wystarczy pozyczyc ksiazke dr Clark od kol.np ,skserowac strony ze schematem,odwiedzic sklep elektroniczny i wieczorem dokonac ostatecznego dziela lub zlecic to koledze ,który umie trzymac lutownice.Ot i cala KASA.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #14 : 2006-12-05, 13:50:10 »

Właśnie ostatnie ogniwo zostalo dopięte -WODA !!! i to ta najwłaściwsza o nieposzlakowanej strukturze oraz aktywnym wodorze i ujemnym potencjale oksydacyjnym. Pierwsze informacje od moich klientek/ów są szokująco dobre. A więc po kolei: I- Żywienie Optymalne II- Woda z H-01 III-Eliminacja wirusów,bakteri,grzybów,plesni i pasożytów metodą dr Clark. Te trzy ogniwa są kluczem do tego , czego szukałem od b. dawna - polecam wszystkim.
Przy okazji prosze zapoznac sie bliżej z tematem wody z aktywnym wodorem:
www.wodazdrowia.pl  - życze miłej lektury
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #15 : 2006-12-05, 17:31:20 »

Może czytałem niedokładnie, ale Jan Kwaśniewski dosyć jasno określił swój stosunek do rozsądku tych, co kupują wodę w butelkach. Rozumiem, skażenie środowiska, zanieczyszczenia...
Mnie ŻO pomogło bez dwóch zdań, ale nie sądzę, żeby stan ów uległ intensyfikacji za pomocą wody.
Nie uważasz stawianie tejże wody na równi z ŻO za nadużycie...?
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #16 : 2006-12-05, 18:18:58 »

profilaktycznie postanowiłem spróbować ale na opakowaniu liscia orzecha włoskiego jako środek ostrożności podano nie stosować doustnie a zwłaszcza w okresie ciąży i laktacji
będę jednak eksperymentował skoro tak zachwalasz

Przepraszam a ciebie dotyczy - ciąża i laktacja Very Happy Shocked

co do orzecha włoskiego to rosnie w moim ogrodzie i  korzystam z jego liści od maja a na zime zrywam i susze .
W tym roku jakos przegapiłam ,dziwne to było lato jak dla mnie.

Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #17 : 2006-12-05, 18:29:38 »

Witam serdecznie!
Ja też mam pytanie odnośnie liścia orzecha włoskiego.Czy można go stosowac jezeli pisze na nim nie stosować do ustnie.A także
kłącze tataraku ,pisze na nim zastosowanie do kąpieli relaksacyjno-odprężających.Czy ktoś już to wypróbował?

Marione

każde z tych ziół piłam owszem nie w zestawie jaki tu podany bo nieznałam ale z osobna.
Tatarak od dawna znany  i piłam i chyba po tym co tu czytam pomysle ,ale owych ziół sie naie ma co bac
A ,że na opakowaniu pisze ,no cos muszą pisac.
Czy znacie krople "Apripol R"  są to krople propolisowe juz nawet nie pamietam na co ,ale ja je stosuje na zapalenie ucha .Wystarczy jedna kropla na swędzące uch i ze trzy jak jest poważniej- ropa.
Tak wnuczkom wyleczyłam uszy nawet wszpitalu  niewiele jej pomogli .
A w sklepie? zdziwienie - to nie są krople do ucha Shocked Very Happy  a jednak.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #18 : 2006-12-05, 18:40:42 »

W całej sieci nie ma takich kropli. Cos ci sie pomyliło
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #19 : 2006-12-05, 18:50:14 »

 Bardzo ciekawy temat.
  Faktycznie, trzeba założyć, że każdy cierpi na jakies pasożyty, a tak jest w przypadku innych organizmów. Kazdy kot żyjący na wolności ma pasożyty, każdy cholerny pies. Wszystkie zwierzęta. Musiała wytworzyć się jakaś symbioza.
 
 Jakie według Was pasożyty trapią ludzi najcześciej ?

Tomek
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.