forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 14:12:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 423239 razy)
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #20 : 2006-12-05, 19:10:13 »

Strona www.wodazdrowia.pl dokładnie mówi o jaka wode chodzi,a w moim przypadku tylko kranówa jest brana pod uwage/jest głebinowa w calym miescie-ph 7,60/
Każdy wie,że 70% w naszym organiżmie to woda, im lepsza tym lepiej - i własnie nasza kranówa od sierpnia jest ta najlepsza /ph 8,70/ i ujemny potencjał oksydacyjny.
Co to znaczy , przekonalem sie osobiscie, a juz najbardziej ci niestosujący ŻO.
A chodzi właśnie o japoński patent-podaje skopiowany skrót z www:
Instrukcja obsługi H-01

Rozpakuj pałeczkę H-01 włóż do butelki 0,5 litra zalej wodą 0,5litra tak aby całkowicie pokryć H-01 wodą, nakrętkę dokładnie zakręcić.

Pałeczki  H-01  stosować do wody mineralnej nie gazowanej, wody przegotowanej po zupełnym wystudzeniu.

Po  3-(trzech) napełnieniach wody przed następnym razem należy wyjąć pałeczkę włożyć do słoika z 5% roztworem octu i całkowicie przykrytą roztworem octu trzymać przez dokładnie 60 sekund a następnie wyjąć i dokładnie opłukać pod bieżącą wodą..

Po opłukaniu włożyć do plastikowej butelki PET i zalać wodą mineralną nie gazowaną lub wodą przegotowaną  w ilości 0,5litra i tak aby górna stożkowata część butelki była pusta

I to by była tyle na dziesiaj- pozdrawiam
PS.trzeci raz odpisuje-moze tym razem"zaskoczy"
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #21 : 2006-12-05, 19:22:57 »

Jakie pasożyty? Dr Clark w swojej książce "Kuracja Życia" wyselekcjonowała po kilkaset rodzaji wirusów, bakteri i pasożytów.Nie znaczy to ,że one wszystkie są mieszkancami naszego organizmu.
Najczęściej wymienianą jest przywra jelitowa krowia/sery smietana itd/,ale to już nie problem -zapper załatwia zdecydowaną wiekszosc. Polecam kolejną lekture j.w.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #22 : 2006-12-05, 22:00:58 »

Ja tam zawsze wolę "uszczelnić" własny organizm - by wróg sam nie miał możliwości "zaczepienia się".
Od nas zależy czy wróg (nie tylko bakteria/wirus/grzyb/teściowa) się do nas przyczepi i namnoży.

Zapisane
mala
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #23 : 2006-12-06, 11:46:50 »

Jona
jak wykorzystujesz liście orzecha włoskiego, zainteresowałaś mnie bo mam w ogrodzie ogromnego orzecha a liście marnuję sie.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #24 : 2006-12-06, 12:06:00 »

. Polecam kolejną lekture j.w.


ja też polecam lekturę ---zwłaszcza relacji ze spraw sądowych dr Clark , np jak to dr Hulda zapowała kobiecie raka sutka zapewniając o pozytywnym postępie "leczenia".Zapowała do skutku tj zgonu.Z tej i kilku innych przyczyn dr Hulda ma swój ośrodek w Meksyku a nie w USA. Very Happy
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #25 : 2006-12-06, 12:30:28 »

Bruford jak to jest?
Jedni wychodza z ciezkich chorob,nieuleczalnych dzieki ZO
drudzy dzieki zapperowi,bioenergoterapii,
nastepni dzieki alveo ,anry i wielu innych specyfikow.I to jest udokumentowane  Shocked ,bo niby "z kosmosu" sie nie wzielo  Shocked
Dziwne są ,te nasze organizmy  Shocked...
Lekarze tez lecza samą chemią az do skutku...czyli do zgonu  Shocked
Pare lat temu czytalam o lekarzu onkologu z Wloch ,ktory leczyl nowotwory swoim specyfikiem a byl to potas i wit.C i tez ludzie mu dziekowali ,ze wyleczyli sie z raka.

Bruford czy to od nas zalezy? czy od tego z" gory?"  Shocked
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #26 : 2006-12-10, 09:06:49 »

Jak szla "zaraza" to tez nie wszyscy zarazeni umierali ., i nie wszyscy chorzy na raka umra chocby sie nie leczyli  Twisted Evil Embarassed Rolling Eyes
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #27 : 2006-12-10, 09:24:21 »

mysle ze problem z tym rakiem polegana  tym ze nasz mozg nie wie o nim , albo uwaza go za przyjaciela bo skoro mozg uwaza ze insulina zagraza komorkom i tym samym niszczy komorki ja produkujace( cukrzyca) Laughing Cool Confused Shocked , to musi uwazac raka za przyjaciela albo o nim nie wie bo inaczej by go  zniszczyl , ale jak mu o tym powiedziec  Surprised Question Idea
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #28 : 2006-12-10, 09:32:34 »

mysle ze problem z tym rakiem polegana  tym ze nasz mozg nie wie o nim , albo uwaza go za przyjaciela bo skoro mozg uwaza ze insulina zagraza komorkom i tym samym niszczy komorki ja produkujace( cukrzyca) Laughing Cool Confused Shocked , to musi uwazac raka za przyjaciela albo o nim nie wie bo inaczej by go  zniszczyl , ale jak mu o tym powiedziec  Surprised Question Idea
Lutonn a czytales o tych endorfinach ? wkleilam link...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #29 : 2006-12-10, 09:44:48 »

mysle ze problem z tym rakiem polegana  tym ze nasz mozg nie wie o nim , albo uwaza go za przyjaciela bo skoro mozg uwaza ze insulina zagraza komorkom i tym samym niszczy komorki ja produkujace( cukrzyca) Laughing Cool Confused Shocked , to musi uwazac raka za przyjaciela albo o nim nie wie bo inaczej by go  zniszczyl , ale jak mu o tym powiedziec  Surprised Question Idea
Lutonn a czytales o tych endorfinach ? wkleilam link...

W ksiażce "dieta strefowa" też Barry Sears pisze - żeby się dostać do Strefy (czyli błogostanu) należy dbać o niskie stężenia insuliny własnej (i cudzej  Mad).
Zapisane
Jona
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #30 : 2006-12-10, 17:50:35 »

Jona
jak wykorzystujesz liście orzecha włoskiego, zainteresowałaś mnie bo mam w ogrodzie ogromnego orzecha a liście marnuję sie.

W maju /czerwcu zrywam kiście lisci -gałązeczki i susze, wiszą sobie takie pachnące w pokoju , jeden listek wystarczy na herbate.
Więcej na płukanie  włosów .Dobrze jest  poprostu zalac alkoholem  i jak potrzeba  to łyżeczka .

Moze jest i wiecej zastosowań   ale nie znam.
A zielone niedojrzałe orzechy  mozesz zmiażdżyć i też zalać alkoholem  , mozna nacierać  co boli.
Kora dębu  też dobra ,ale to wszystko naeży w małej ostrożnej ilosci .
Piolun też ostrożnie.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #31 : 2006-12-13, 10:32:38 »

Co tu owijać w bawełnę.
By minimalizować pasożyty warto być bliżej 0,5g W/kg/dobę. Na diecie bez cukrów prostych. Z produktami dra Kwaśniewskiego. Z jadanymi produktami mlecznymi "co jakiś czas". Przynajmniej 3 dni takiej diety. Często to powtarzać. Jest trudno. Trzeba się przygotować z produktami, gotowymi daniami by żaden z cukrów prostych nie był wzięty "przypadkiem" pod uwagę.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #32 : 2006-12-13, 23:40:41 »

 Ufam Ewo - wybacz tę pozorną tylko złośliwość - że winą za obecność pasożytów nie obarczysz złych duchów ?
    Przyznam, że jestem nieco ...zdziwiony Twoją sugestią. Umieszczanie tego rodzaju niesprawdzonych empirycznie informacji może tylko zaszkodzić. Wyobraź sobie, wchodzi na to forum cżłowiek światły i dowiaduje się nagle, że za choroby odpowiadają złe duchy. Reakcją może być albo uśmiech politowania, albo irytacja wespół z obietnicą "nigdy nie zaglądnę na tego rodzaju pieprznięte forum". Może nawet nabrać przekonania, że całe żywienie optymalne zesłały dobre duchy.

Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #33 : 2006-12-14, 18:24:15 »

[
  
  Jakie według Was pasożyty trapią ludzi najcześciej ?

Tomek



".
Od nas zale¿y czy wróg (nie tylko bakteria/wirus/grzyb/te¶ciowa) siê do nas przyczepi i namno¿y.


Tomek , najczesciej trapia LUDZI pasozyty o nazwie   TESCIOWA !
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #34 : 2006-12-14, 20:01:49 »

 Hana, trudno polemizować z tym co piszesz. Zważywszy na to, że 90 % ludzi nigdy nie powinno mieć dzieci, brzmi to nad wyraz zasadnie.
            Jednak bądź spokojna, teściowa skrzywdzi Cię właściwie tylko wtedy, gdy jej na to pozwolisz. Zapomniałaś chyba też dodać słowo teść.
    Jeśli założyć, że pewni ludzie to pasożyty, można z powodzeniem kontynuowac tę rozmowę Smile

Tomek
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #35 : 2006-12-14, 20:21:35 »

TESCIOWA, TESC ,"oni" nie krzywdza bez pozwolenia ,przekora lezy w ICH naturze.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #36 : 2006-12-14, 20:41:59 »

ja mam dobrą teściową i teścia  Smile .Czasem są  oczywiscie zgrzyty ,bo nikt nie jest idealny ,ale ogolnie poki co -8 lat jest w porządeczku  Cool.Wiec jakby to ujac tesciowa i tesc nie sa dla mnie pasozytami  Cool .
Czesto sie zdarza,ze tesciowie buntuja swoje dziecko przeciwko jego malzonkowi, cale szczescie ,ze u mnie tego nie ma  Smile .
Pozdrówka
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #37 : 2006-12-15, 00:54:51 »

A propos złych duchów. To poczucie winy wpędza nas w chorobę. Uznanie, że nie jestem dość dobry/dobra. Inne. Nie przeżywanie SWOICH emocji, wypieranie ich.
Reakcje ciała współdziałają z psychiką. I jak tu nie "porównywać" złego ducha z grzechem i... chorobą ciała.
Obwinianie innych o nasz stan emocjonalny to ODDAWANIE IM MOCY. Lepiej mieć własną moc "przy sobie".
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #38 : 2006-12-15, 01:50:37 »

 Ewo, odtechnąłem z ulgą, bo jak sądzę, o złych duchach pisałaś w sensie symbolicznym. Uffffffffff

Tomek
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #39 : 2006-12-15, 10:20:57 »

A propos złych duchów. To poczucie winy wpędza nas w chorobę. Uznanie, że nie jestem dość dobry/dobra. Inne. Nie przeżywanie SWOICH emocji, wypieranie ich.
Reakcje ciała współdziałają z psychiką. I jak tu nie "porównywać" złego ducha z grzechem i... chorobą ciała.
Obwinianie innych o nasz stan emocjonalny to ODDAWANIE IM MOCY. Lepiej mieć własną moc "przy sobie".
    A dzieje sie to dlatego ze brakuje nam wiary (przynajmniej mi) Cool Confused Mr. Green Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 18 zapytaniami.