forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:42:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Recepta na pasożyty
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Recepta na pasożyty  (Przeczytany 423229 razy)
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #40 : 2006-12-15, 10:29:33 »


   A dzieje sie to dlatego ze brakuje nam wiary (przynajmniej mi) Cool Confused Mr. Green Mr. Green
lutonn ,masz wiare ,tylko czasem potrzebny jest nam kop ,abysmy spostrzegli ,ze ja mamy, ale ja tłamsimy.
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #41 : 2006-12-15, 11:55:33 »

Co do zlych duchow.W skrócie napisze ,co wyczytalam z książki ,któtą kiedyś dali mi S Jehowy.

"Osoby uprawiające spirytyzm narażają się na nękanie,a nawet opętanie przez złe duchy.Do popularnych form spirytyzmu nalezy wróżbiarstwo-próba odgadnięcia przyszlości lub poznania czegoś nieznanego przy pomocy duchów.Ma ono liczne odmiany,takie jak astrologia ,wróżenie z reki,z kart lub ze szklanej kuli oraz tlumaczenie snów.Wielu uważa to za niewinną zabawę.,ale Biblia wskazuje ,ze wrózbitow łączą bliskie związki ze złymi duchami.Np. w Dziejach Apostolskich 16:16-19 wspomniano o " demonie wróżbiarstwa,który umożliwiał pewnej dziewczynieuprawianie " sztuki przepowiadania".Jednakże po wypędzeniu demona utraciła zdolność przewidywania przyszłości.
Najwyraźniej więc wróżbiarstwo jest przynętą używaną przez demony do wciągniecia ludzi w ich sidla."
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #42 : 2006-12-15, 12:06:03 »

A gdzie najbardziej sie "wrozy z fusow" jak nie w biblii , gdzie prawie cala biblia to przepowiednie Cool Idea Embarassed Mr. Green
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #43 : 2006-12-15, 12:09:35 »

Cytuj z:    Hana
TESCIOWA, TESC ,"oni" nie krzywdza bez pozwolenia ,przekora lezy w ICH naturze.
Ty spryciaro, co tu chciałas powiedzieć? Mozna próbować rozszyfrowywać na kilka sposobów.
Nawiasem mówiąc, przekora (pod warunkiem, ze nie towarzyszy jej głupota) to nic strasznego Smile Wielu z nas jej brakuje.

Czy ty czujesz się krzywdzona przez teściów?? Dobrze Tomek napisał, ze od ciebie zależy, czy dajesz się krzywdzić. Jak to fajnie dać sie "skrzywdzić", a potem wszystkie niepowodzenia zwalać na kata. Tylko osoba z syndromem ofiary narzeka, że jest krzywdzona (nie chce tu mieszać drastycznych, przypadkowych sytuacji nie zwiazanych z relacjami ludkimi na co dzień - napadów, morderstw na ulicy, czy pewnych nie zawsze poddających się regule sytuacji kalek, dzieci).

Osoba odpowiedzialna, niezalezna, umiejąca dokonywać wyborów nigdy nie wpadnie na pomysł, żeby oskarżać kogokolwiek, że ją krzywdzi. Ona wie, że jej życie zalezy od niej. Taka osoba tez nie "wiesza sie" na partnerze zyciowym, nie wpada w euforię, kiedy ktos (np. teść Very Happy) ją pochwali i nie popada w depresje, kiedy ktos ją skrytykuje (np. tesciowa Very Happy). Zbyt ceni swoje własne zdanie o sobie, żeby wpadać w panikę, kiedy ktoś (np. mąż) ma inne zdanie o niej.

Wracając do tematyki forum, proponuję na te dolegliwośc więcej tłuszczów (zwierzęcych!) i większą wage przywiazywać do węgli w postaci skrobi.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #44 : 2006-12-15, 12:15:07 »

Błagam, Hana, nie szyfruj tekstów Very Happy. Nie da się tego odczytać. To juz wole błedy ortograficzne Very Happy
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #45 : 2006-12-15, 18:34:19 »

Ewa ja nic nie szyfruje, jestem osoba odpowiedzialna i to bardzo, niezalezna pod kazdym wzgledem, umiejaca dokonywac wyborow, chodzaca wlasnymi sciezkami (jak kot) , a takze wiele osob toleruje na "zdjeciach" (np. t....  i t... .).
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #46 : 2006-12-15, 18:49:33 »

a takze wiele osob toleruje na "zdjeciach" (np. t....  i t... .).

Bo z niektórymi najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach!

M
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #47 : 2006-12-16, 11:10:02 »

a takze wiele osob toleruje na "zdjeciach" (np. t....  i t... .).
Hano ,to jest dopiero szyfr!!!  Very Happy Jestes jak porucznik Kolombo  Very Happy
Pozdrowka  Very Happy
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #48 : 2006-12-16, 11:28:44 »

t... i t... i inne takie, TO SĄ DLA NAS WYZWANIA!!!
Trzeba takie sprawy traktować jak "papierek lakmusowy"(czy u nas już wszystko w porządku).
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #49 : 2006-12-16, 13:58:07 »

Moze to jest z odstawienia wegli Laughing Mr. Green Question Mr. Green
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #50 : 2006-12-16, 21:14:43 »

Jak niebieski to ok.,gorzej jak mamy do czynienia z czerwonym.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #51 : 2006-12-16, 21:47:33 »

jak u nas  zdrowotnie wszystko w porzadku to i tescia i tesciowa bedziemy traktowac jak najwiekszych przyjaciol.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #52 : 2006-12-16, 22:09:31 »

W jakiej relacji jest zdrowie do przyjaciol ?
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #53 : 2006-12-17, 16:53:28 »

Hana,jezeli masz zrownowazona psachike to przeciez bedziesz tylko takich ludzi przyciagala.To na pewno nie wrogow.Lekarka wytlumaczy to zjawisko lepiej.Ja jestem tylko obserwatorem wyciagajacym wnioski.Nie moga podac nazw zadnych biuletynow ani madrych ksiazek,bo to tylko z zycia wziete.Mysle,ze zycie to najlepszy drogowskaz.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #54 : 2006-12-17, 18:43:58 »

Teściowa,
ona inaczej nie mogła, nie umiała.
Tak została wychowana przez...swoich rodziców.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #55 : 2006-12-17, 20:26:30 »

jak u nas  zdrowotnie wszystko w porzadku to i tescia i tesciowa bedziemy traktowac jak najwiekszych przyjaciol.

  Na jakiej podstawie tak uważasz ? 

Tomek
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #56 : 2006-12-17, 21:08:39 »

Tomek, założę się, że zrozumiałeś Kodar. Nie bedziemy sie czepiać słowek, prawda?. Wiadomo, ze chodzi o zdrową psyche i zyciową mądrość. Marishka ci to wytłumaczy Smile My, dziewczyny, mamy dobrą intuicję.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #57 : 2006-12-17, 23:12:53 »

 Ewo, zrozumiałem, że kodar widzi związek między szczęściem a życzliwym stosunkiem do teściów. Nie widze tu relacji. Im bardziej jestem szczęśliwy, tym bardziej wywalam jadowitych ludzi z mojego życia. Teściów nie toleruję, bo to para toksycznych frustratów, jak i moi rodzice. Po co sobie zawracać głowę takimi osobami ?

Tomek

ps: Odwaliliśmy kawał roboty, by się wyzwolić. I uwierz mi, szczęście nieprawdopodobnie razi większość ludzi.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #58 : 2006-12-18, 01:01:28 »

Nie wiem, czy mozna być w pełni szczęśliwym, jeśli "wywala się" z życia rodziców i teściów (jadowitych), czy dziecko (np. uzaleznione)? Nie nazwałabym tego szczęsciem. Na pewno nie nalezy poddawać sie wpływom takich ludzi. Umieć czerpać z życia, nie ogladając się na ich oczekiwania i opinie. Chyba tego nie umiesz. Słowa: "Teściów nie toleruję, bo to para toksycznych frustratów, jak i moi rodzice" to dowodzą.

Odrzucenie i nienawiść są dowodem na trwający szkodliwy związek.

(fajny temat w wątku "recepta na pasożyty Very Happy)

Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Recepta na pasożyty
« Odpowiedz #59 : 2006-12-18, 01:48:04 »

 Sądzisz tylko po ostrej i zdecydowanej formie, w jakiej wyraziłem myśl ? Toksyczni ludzie, niezależnie od Twojej dobrej chęci i pozytywnego tonu, będą Ci szkodzić zawsze i wszędzie. Tyle, że możesz zadać sobie kłam i tego nie dostrzegać, czyli niejako pozwalać im na bycie sobą - sobie zaś zostawiając postawę submisyjną.

Tomek
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 22 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 18 zapytaniami.