forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 12:40:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660385 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow  (Przeczytany 115075 razy)
MONIKAW
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #200 : 2009-11-02, 21:12:21 »

Panie Tomaszu oboje dokładnie wiemy dlaczego tak napisałam, bynajmniej nie z checi robienia siebie męczennicy. Tylko czy stac nas na szczerość ???
To w odpowiedzi na prywatną wiadomość od Pana w której to "zaleca"się mi zlikwidowanie konta. W związku z tm, ze żyję w demokratcznym panstwie korzystam z wolności słowa.
Nie zlikwiduję konta dla jasności. Więc zainteresowani mają jasność sytuacji pod warunkiem, ze moja wiadomość nagle nie zniknie.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #201 : 2009-11-02, 23:20:51 »

"MONIKAW"
nim zrobisz z siebie męczennicę gdzieś w Internecie (już wspominasz o jakimś banie!) napiszę do ciebie kilka słów tak, aby wszyscy widzieli jaka jest sytuacja i sami mogli ją ocenić.
Zaproponowałem wam skuteczny sposób działania tu: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3884.msg84204#msg84204
Okazało się jednak, że jesteś(cie) tylko z tych "gadających".
Jednocześnie, to co napisałaś dziś na Dobrej Diecie, eliminuje cię z grona osób, które chciałbym poznać osobiście, ponieważ twoje postępowanie jest typowe dla osoby niedojrzałej emocjonalnie. W związku z powyższym poprosiłem cię (w prywatnej poczcie) o opuszczenie tego Forum, co uważam za przywilej, ponieważ wkrótce zlikwiduję kilka "internetowych bytów" (kont) bez uprzedzenia, bo na to zasługują.

Serdecznie pozdrawiam, z życzeniami sukcesów w dalszej działalności na rzecz upowszechniania wiedzy na temat leczenia kolagenoz.

                   "admin"
Ja odnioslam podobne wrażenie, ze mam do czynienia z osoba nadpobudliwą.

Przeczytaj, dziewczyno, co napisalas wyżej. Kazalas mi sie zamknąć, bo pisalam cos nie po twojej mysli, a w swoim wlasnym przypadku powołujesz się na demokracje. Brak spójności. Jestes mało wiarygodna.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #202 : 2009-11-02, 23:30:21 »

Można spytać, czym się zajmujesz, Monika? Czy teoria żywienia to twoja specjalność?

Fachowo to się nazywa umniejszanie.
Nie widziałam tez konieczności udzielania odpowiedzi na to pytanie. Dlatego postanowiłam dalej nie dyskutować a gdze niby to "zamknij się". To daleka juz nadinterpretacja fatków.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #203 : 2009-11-03, 00:15:45 »

SZanowna "MONIKOW", zastanawiam się, gdzie byłabyś ze swoim zdrowiem dzisiaj, nie słysząc o drJK??? To,że wprowadzasz pewne modyfikacje do DO i Tobie to służy, to fajnie, ale uogólnianie jest idiotyzmem. Jest wielu ludzi, którzy jedzśą ubogowęglowodanowo całe życie, i mimo to mają stwierdzoną miażdżycę aorty. Jeżeli przeprowadzisz badania na grupie, dajmy na to 1000 osób, że Twoje wnioski są właściwe, to może trzeba będzie się nad tym zastanowić. Rotacja, wyłączenia- nie wiem, czy to jest słuszne-nie jestem człowiekiem chorym-i tym bardziej mam mnóstwo wątpliwości(bo nie jestem w stanie zauważyć pewnych przemian).Z tego, co czytam, stosujesz proporcje i ogólne założenia dr J.K., i zastanawiam się, o co Ci chodzi??? Pan W. Ponomarenko,czując w pewnym czasie koniunkturę, chciał polemizować, a właściwie przyjąć dla siebie pracę parudziesięciu lat Jana kwaśniewskiego. Znamienne to w czasach tworzących się struktur feudalnych. Ewentualnych tantiemów nie zrealizował, widocznie nie do klońca był wyznawcą tego, co pisał, bo wcześniej go brakło wśród żywych. Cholera mnie bierze, kiedy czasem czytam DD, jak zacznę jeść jądra mątwy, albo penisa rosomaka, to może coś do mnie dotrze, a póki co, jestem idiotą. W dzisiejszych czasach każdy, kto ma dziurę w d... próbuje się podpiąć pod czyjeś dokonania, takie mamy czasy. Nie będę polemizował ze wskazaniem 4es, bo dla mnie to jest kompletny kretynizm. Człowiek propagujący ten model żywienia ( a w gruncie rzeczy - biorący podstawy z dokonań dr J.K.)- jest wytworem dzisiejszego koniunkturalizmu i próbuje zbić finansowy kapitał na głupocie ludzkiej, inaczej "Polania" - to nie byłaby Arkadia, może "Wolania"- od nazwiska właściciela?Pozdrawiam, życzę prawidłowego rozumowania, Adamel.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #204 : 2009-11-03, 07:00:57 »

W związku z tm, ze żyję w demokratcznym panstwie korzystam z wolności słowa.

Nie żyjesz ani w demokratycznym państwie, ani nie wiesz, co to jest wolność słowa.
Dlatego podjąłem decyzję za ciebie jak to bywa "w demokratycznym państwie z wolnością słowa".
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #205 : 2009-11-03, 08:50:05 »

Nie żyjesz ani w demokratycznym państwie, (...)
Też tak sądzę.
Namiastki demokacji szukałam na forum DO.
Znowu się pomyliłam?  Sad
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #206 : 2009-11-03, 10:04:29 »

Halinko, w tym wątku nie chodziło o demokracje, a o zasady Diety Optymalnej. Monika może sobie wprowadzać nowe diety i leczenie, jakie jej się żywnie podoba, ale na swoją własną odpowiedzialność, a nie pod cudzym szyldem.

Nie przepadam za demokracją. Wymyślmy może jakiś lepszy system Wink)))
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #207 : 2009-11-03, 10:40:01 »



Nie przepadam za demokracją. Wymyślmy może jakiś lepszy system Wink)))
    Jestem za anarchią Smile
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #208 : 2009-11-03, 10:47:16 »

Adam, to chyba doskonały system. Oczywiście, poza obszarami własnościowymi - na nich monarchia  Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #209 : 2009-11-03, 10:53:38 »

Oczywiście, absolutna Smile
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #210 : 2009-11-03, 14:19:29 »

Halinko, w tym wątku nie chodziło o demokracje,(...)
Jeżeli nie wolno mówić co się robi i myśli ... to już chyba tylko anarchia. A fe....
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #211 : 2009-11-03, 15:19:38 »

Halinko, ja to widzę tak, ze wolno myśleć i mówić Smile)
Z zabawy w doktora już wyrośliśmy, a zabawa w dr Jana Kwaśniewskiego zabroniona  Neutral
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #212 : 2009-11-04, 11:43:31 »

SZanowna "MONIKOW", zastanawiam się, gdzie byłabyś ze swoim zdrowiem dzisiaj, nie słysząc o drJK??? To,że wprowadzasz pewne modyfikacje do DO i Tobie to służy, to fajnie, ale uogólnianie jest idiotyzmem. Jest wielu ludzi, którzy jedzśą ubogowęglowodanowo całe życie, i mimo to mają stwierdzoną miażdżycę aorty. Jeżeli przeprowadzisz badania na grupie, dajmy na to 1000 osób, że Twoje wnioski są właściwe, to może trzeba będzie się nad tym zastanowić. Rotacja, wyłączenia- nie wiem, czy to jest słuszne-nie jestem człowiekiem chorym-i tym bardziej mam mnóstwo wątpliwości(bo nie jestem w stanie zauważyć pewnych przemian).Z tego, co czytam, stosujesz proporcje i ogólne założenia dr J.K., i zastanawiam się, o co Ci chodzi??? Pan W. Ponomarenko,czując w pewnym czasie koniunkturę, chciał polemizować, a właściwie przyjąć dla siebie pracę parudziesięciu lat Jana kwaśniewskiego. Znamienne to w czasach tworzących się struktur feudalnych. Ewentualnych tantiemów nie zrealizował, widocznie nie do klońca był wyznawcą tego, co pisał, bo wcześniej go brakło wśród żywych. Cholera mnie bierze, kiedy czasem czytam DD, jak zacznę jeść jądra mątwy, albo penisa rosomaka, to może coś do mnie dotrze, a póki co, jestem idiotą. W dzisiejszych czasach każdy, kto ma dziurę w d... próbuje się podpiąć pod czyjeś dokonania, takie mamy czasy. Nie będę polemizował ze wskazaniem 4es, bo dla mnie to jest kompletny kretynizm. Człowiek propagujący ten model żywienia ( a w gruncie rzeczy - biorący podstawy z dokonań dr J.K.)- jest wytworem dzisiejszego koniunkturalizmu i próbuje zbić finansowy kapitał na głupocie ludzkiej, inaczej "Polania" - to nie byłaby Arkadia, może "Wolania"- od nazwiska właściciela?Pozdrawiam, życzę prawidłowego rozumowania, Adamel.
Sprawdziłam z ciekawości tą formułę 4 es, którą propagują na forum DD i  Shocked  no cóż? ..ona jest skomplikowana jak budowa cepa.  Shocked I takie to to chciało konkurować z wiedzą i odkryciem dr Jana Kwasniewskiego? To jest kpina. Metoda 4es oznacza: smak, samopoczucie, swoją wagę i samokształcenie (o ile dobrze pamiętam). Takie coś, przynajmniej na takim poziomie, to każdy na miejscu może wymyślić. Np. może być formuła 4a: apetyt, awersja, aktualny stan lodówki, a...jakoś to będzie. Laughing. Żeby z takiej regułki 4es robić paradygmat zdrowego odżywiania - to jest w wogóle niepoważne. To może być katechizmem z przykazaniami tylko w grupie ludzi nie myślących samodzielnie, działającej na zasadzie zaślepienia - podobnie jak w sekcie.
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #213 : 2009-11-04, 12:56:25 »

(...)  działającej na zasadzie zaślepienia - podobnie jak w sekcie.
Sex zaślepia???? Shocked
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #214 : 2009-11-04, 13:35:52 »

"renia"
ja cię proszę, odczep się od Witka!
Witek jest ok i bardzo dobrze promuje Dietę Optymalną ze swoją LC-gromadką!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #215 : 2009-11-04, 13:37:51 »

Nie wiem czy się odczepię od Witka.. Rolling Eyes Laughing
Jestem zaślepiona.. Razz Wink
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #216 : 2009-11-04, 13:51:01 »

Tylko nie mów później, że nie ostrzegałem!  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #217 : 2009-11-04, 13:54:23 »

Dobrze milczę Neutral
Zapisane

RTS
Go


Email
Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #218 : 2009-11-04, 19:43:35 »

Tam przynajmniej (w odróżnienu od "rasowych środowisk") temat istnieje (nie oceniam jak  Confused) a nie jest "profesjonalnie" ignorowany.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: ile bialka w reumatoidalnym zapaleniu stawow
« Odpowiedz #219 : 2009-11-04, 19:49:28 »

Czekałam aż "tam" pojawi się mój post, ale chyba się nie doczekam.  Neutral
Zapisane

Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.