forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-18, 09:13:41

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
567117 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Zakwaszenie, alkalizacja
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Zakwaszenie, alkalizacja  (Przeczytany 104494 razy)
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 58071

Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #20 : 2009-03-19, 21:43:21 »

..no, jak czytam m├│j post, to widz─Ö, ┼╝e jest ska┼╝ony. Very Happy

adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2009-03-19, 21:43:31 »

Na stres mamy wp┼éyw, na ┼╝ywno┼Ť─ç mniejszy a na zanieczyszczenia praktycznie nie mamy wp┼éywu..

Jezeli masz wplyw na stres to musisz byc super "wyuczonym" psychologiem. Ja psychologie przerabialem za granica, gdzie pewne teorie uwaza sie, ze pochodza z nie naszej juz planety, ale jezeli uwazasz, za na zywnosc przez Ciebie spozywana nie masz wplywu to jestes slabym "rzeznikiem."
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #22 : 2009-03-20, 07:58:26 »

A o czym wy rozmawiacie?
Po pierwsze nie ma czego┼Ť takiego jak "zakwaszenie organizmu" pod warunkiem, ┼╝e nie ma si─Ö wad genetycznych, ┼╝e si─Ö oddycha i ma si─Ö zdrowe nerki, o czym dr Ponomarenko dok┼éadnie wiedzia┼é i wyra┼║nie to podkre┼Ťli┼é w swoim tek┼Ťcie powo┼éuj─ůc si─Ö na Szczyg┼éa i to nie zale┼╝nie, czy mieszka si─Ö w Ciechocinku, czy np: na Atlantydzie, a po drugie "Cabron" po promocji "srebra", zachawla kolejny preparat, kt├│rym pewnie handluje? Zosta┼é jeszcze preparat szk┼éa wodnego, o kt├│rym by┼éa ju┼╝ tu mowa i pewnie jeszcze co┼Ť, co mo┼╝e "zaskoczy─ç".
Od alveo znacznie zdrowszymi, bo ta┼äszymi zio┼éami pitymi z umiarem s─ů np:
http://www.jagermeister.com/#/int-en/home
Zasada handlarza jest zawsze do┼Ť─ç prosta: zwr├│ci─ç uwag─Ö, ┼╝e jest ┼║le lub mo┼╝e by─ç lepiej, zachwali─ç produkt powoduj─ůcy popraw─Ö i to z regu┼éy wystarcza, aby zyska─ç poklask...
To jest zawsze "zbawinne" w polityce i dla "demokracji", bo gwarantuje "wyborcom" pozowy wyboru!

PS
a zakwaszenie i alkalizacja jest problemem dla handlarzy preparatami buforuj─ůcymi, poniewa┼╝ faktycznie dotyczy a┼╝ 99,99% obywateli Europy i nie tylko. Wystarczy jeszcze przed "dotyczy" dopisa─ç "nie" i wszystko b─Ödzie zgodnie z prawd─ů.
A do tego, je┼Ťli kto┼Ť nie potrafi utrzyma─ç w┼éasnego zdrowia w nale┼╝ytym porz─ůdku, to musi za to s┼éono p┼éaci─ç innym. W tym najwi─Öcej producentom preparat├│w leczniczych.
kate
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2009-03-20, 09:28:23 »

Apropo produkt├│w na bazie aloesu, kt├│re stosuje juz od 5 lat i ┼Ťmia┼éo mog─Ö poleci─ç http://www.flpp.com.pl/
Teraz dodatkowo zacz─Ö┼éam stosowa─ç DO. Ka┼╝dy a zw┼éaszcza chory borykaj─ůcy si─Ö z tak─ů czy inn─ů chorob─ů powinien zastosowa─ç prawid┼éow─ů diet─Ö.
Mam nadzieje że dokonałam słusznego wyboru Smile
renia
Hero Member

« Odpowiedz #24 : 2009-03-20, 09:39:15 »

Ka┼╝dy ma prawo stosowa─ç diet─Ö jak─ů chce, tu powinna by─ç tolerancja jak z religi─ů, tylko po co bawi─ç si─Ö w misjonarzy i uszcz─Ö┼Ťliwia─ç na si┼é─Ö Shocked ?

viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #25 : 2009-03-20, 10:30:50 »

Kiedys,kiedy┼Ť dawno temu, ok 12 lat....kole┼╝anka rozprowadza┼éa jakie┼Ť produkty Aloe Vera, da┼éam sie nam├│wic na jaki┼Ť koktajl, niestety bardzo ┼╝le tolerowa┼éam ten produkt, tzn. chud┼éam i mia┼éam biegunki. Musialam zaprzesta─ç kuracji.┬á Sad
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #26 : 2009-03-20, 10:53:14 »

Temat zakwaszania juz był.........

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=1914.0
kate
GoŠ

Email
« Odpowiedz #27 : 2009-03-20, 11:47:06 »

Viola, KOKTAJL??a DOKLADNIE CO TO BYłO???może odżywka w proszku z aminokwasów??
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2009-03-20, 12:54:48 »

Viola, KOKTAJL??a DOKLADNIE CO TO BYłO???może odżywka w proszku z aminokwasów??

to co┼Ť mia┼éo s┼éiczny kolor, ja juz dok┼éadnie nie pamietam ale cos w stylu zmiksowanego kefiru z truskawkami.┬á Very Happy
renia
Hero Member

« Odpowiedz #29 : 2009-03-20, 13:01:10 »

Apropo produkt├│w na bazie aloesu, kt├│re stosuje juz od 5 lat i ¶mia┼éo mog─Ö poleci─ç http://www.flpp.com.pl/
Teraz dodatkowo zacz─Ö┼éam stosowa─ç DO. Ka┼╝dy a zw┼éaszcza chory borykaj±cy si─Ö z tak± czy inn± chorob± powinien zastosowa─ç prawid┼éow± diet─Ö.
Czy to reklama?

_flo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #30 : 2009-03-20, 13:16:12 »

Alveo

juz tu kedys "lekarka" promowala
kodar
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2009-03-20, 20:08:47 »

Apropo produkt├│w na bazie aloesu, kt├│re stosuje juz od 5 lat i ┼Ťmia┼éo mog─Ö poleci─ç http://www.flpp.com.pl/
Teraz dodatkowo zacz─Ö┼éam stosowa─ç DO. Ka┼╝dy a zw┼éaszcza chory borykaj─ůcy si─Ö z tak─ů czy inn─ů chorob─ů powinien zastosowa─ç prawid┼éow─ů diet─Ö.
jezeli,nie jestes moja znajoma z Polski,bo wszystko tutaj jest mozliwe  Laughing,
to napisze tylko,ze ona stosowala wraz z mezem i mimo dlugiego stazu na DO,wiele dolegliwosci ustapilo wlasnie,gdy zaczeli stosowac produkty aloesowe.Wlasnie lekarka starala sie zwrocic na te produkty uwage,poniewaz zaden organizm ludzki nie reaguje na aloes alergicznie.
Sama od kilkunastu lat uzywam aloesowego desodorantu i mimo codziennego stosowania nie mam odczynow alergicznych skory. Razz
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #32 : 2009-03-21, 15:39:34 »

Proponuj─Ö kupi─ç papierki lakmusowe. Chyba tanie.
6 godz po posiłku kontrola moczu, może być kontrola moczu tuż przed następnym posiłkiem.
Ja mam mocz o pH 6,4-6,8 po czekoladzie mlecznej z orzechami i boczku.
Po posiłkach bogatobiałkowych zwierzęcych (karczek, żółtka) mam mocz o pH poniżej 6.
Prosz─Ö o sprawdzanie i wypowiadanie si─Ö Smile.
_flo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #33 : 2009-03-21, 17:15:06 »

no i czemu ostatnia wypowiedz zniknela??
na szczescie mam j─ů u si─Ö na HD Cool
kto pierwszy ten lepszy
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #34 : 2009-03-21, 17:22:02 »

Proponuj─Ö kupi─ç papierki lakmusowe. Chyba tanie.
6 godz po posiłku kontrola moczu, może być kontrola moczu tuż przed następnym posiłkiem.
Ja mam mocz o pH 6,4-6,8 po czekoladzie mlecznej z orzechami i boczku.
Po posiłkach bogatobiałkowych zwierzęcych (karczek, żółtka) mam mocz o pH poniżej 6.
Prosz─Ö o sprawdzanie i wypowiadanie si─Ö Smile.

Ja, zbilansowanym sniadaniu o 9-ej, 2 godz plywania mam o godz 16-stej ph 5.
_flo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #35 : 2009-03-21, 17:28:47 »

to pewnie od inchalowania chloru (zaaaaaart)
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #36 : 2009-03-21, 17:32:15 »

A zniknęła, bo mam ku temu stosowne narzędzia... Wink
Lepiej nie bada─ç tego co nie trzeba, bo jeszcze od samych wynik├│w si─Ö mo┼╝na rozchorowa─ç na dobre. "Zdrowy" mocz ludzki ma norm─Ö pono─ç od 4 do 8 pH. Ale kogo to interesuje? Laughing
_flo
GoŠ

Email
« Odpowiedz #37 : 2009-03-21, 17:40:13 »

lekarza powinno Cool
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2009-03-21, 17:44:45 »

A je┼Ťli interesuje lekarza, to ten lekarz powinien da─ç swojemu pacjentowi skierowanie do laboratorium na badanie moczu...
lekarka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #39 : 2009-03-21, 17:56:33 »

To tak jak z cukrem. Wg jednych 70 na czczo jest ok, wg drugich 120 na czczo jest ok.
Mnie interesuje d┼éugowieczno┼Ť─ç jako forma likwidowania drobnych b┼é─Öd├│w, kt├│re nazywamy "starzeniem si─Ö".
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.