forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 19:32:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Zakwaszenie, alkalizacja
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zakwaszenie, alkalizacja  (Przeczytany 220621 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #160 : 2016-05-26, 14:43:38 »

Dostałam pocztą od MatuVet:
"Hej. Mam prośbę. Teraz na wyjeździe nie mam dostępu do forum TK. Czy mogła byś się zapytać w moim imieniu jak to jest z zakwaszeniem org. Przy chorobach nowotworowych? Lekarz opty kazał mojej mamie zwiększyć węgle do 30 właśnie żeby przeciwdziałać kwasowości. Mnie toa się nie podoba ale znalazłem też to: http://optymalni.org.pl/index.php?dzial=med&id=15 i sam już zgłupiałem... Wyniki histo są złe i muszę ostro przywalić dietą ale nie chcę popełnić jakiegoś błędu.. "
Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć w temacie?

"W leczeniu raka należy starać się maksymalnie ograniczyć spożycie węglowodanów. U dorosłego może to być 30 gramów na dobę, a nawet mniej. Trzeba w aptece kupić paski do oznaczania ciał ketonowych w moczu i sprawdzać ich obecność. Może być tych ciał ketonowych na jeden krzyżyk, najwyżej dwa. Gdy będzie więcej, trzeba zwiększyć przejściowo spożycie węglowodanów o 10-15 gramów na dobę, a ciała ketonowe zmniejszą się lub ustąpią. (...) W diecie chorych na raka czy inne nowotwory należy podawać węglowodany w postaci skrobi. Może to być jeden ziemniak dziennie i warzywa, najlepiej kapustne, które mają pewne właściwości przeciwnowotworowe: kapusta kiszona, bigos, kapusta biała i włoska, brokuły i brukselka.W chorobie nowotworowej przebiegającej z podwyższonym OB, często ponad 100 po godzinie, zmniejszenie OB już po dwóch tygodniach diety będzie świadczyło o cofaniu się nowotworu."

"Żywienie Optymalne", s. 121.
 (tyle znalazłam, nie wiem czy to coś pomoże...)
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #161 : 2019-01-07, 18:41:33 »

Jak komus sie nie chce calosci, to od 25 minuty niech zacznie na podsumowanie  Laughing Laughing Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=I9k8in7JkfU
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #162 : 2019-01-07, 18:57:59 »

O! Dobrze mówi w tej końcówce!  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #163 : 2019-01-07, 19:08:25 »

Czyli nie jeść teściowej... Cool Laughing
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #164 : 2019-01-07, 19:15:05 »

O! Dobrze mówi w tej końcówce!  Laughing
Mogłem zacząć od 3/4 to bym może wytrwał. :-/
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #165 : 2019-01-08, 09:04:43 »

Neti Pleti niby wszystko wie, ale swojego wzjg nie potrafi wyleczyc i wali w Ziebe, Czerniaka i Jaskowskiego, nazywajac ich znachorami Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=LuhheEbMvgA
https://www.youtube.com/watch?v=LuhheEbMvgA

A tutaj wali w NGM Very Happy
https://www.youtube.com/watch?v=Aw_EOHViD1U
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #166 : 2019-01-08, 09:12:53 »

Wszystko na czym nie zarabia farmacja on krytykuje...
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #167 : 2019-01-08, 10:02:31 »

Sporo racji ma, bez jaj, oczywiście nie wszystko, co mówi jest prawdą. Cool
Jest medykiem, każda liszka swój ogonek chwali przecież.
Na pewno Foruma czyta. Razz
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #168 : 2019-01-08, 10:26:48 »

Jakby co, to lekarz też nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeśli morduje zgodnie z procedurą.  Cool
Natomiast jeśli taki z przeproszeniem - szczyl - dyplomowanych lekarzy z wieloletnim stażem wyzywa od "znachorów" - to jest równie głupi i chamski, jak 30-tu profesorów z PAN.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #169 : 2019-01-08, 11:36:56 »

Na początku był stonowany.
Ale YT wymaga chamstwa i przekleństw, żeby na nim zarabiać. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #170 : 2019-01-08, 12:07:56 »

Biorę to pod uwagę, sam w realu nie pozwoliłbym sobie tak ostro pisać, czy wypowiadać się, ale net się rządzi swoimi prawami.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #171 : 2019-01-08, 12:10:28 »

Natomiast co do wit.C - przyjmowana w naturalny sposób biochemicznie działa tak: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3313.msg53894#msg53894
Podana zaś dożylnie na przykład w sepsie, czy niektórych nowotworach - może działać wybitnie antyrodnikowo, ponieważ faktycznie może łączyć się z szeroką gamą rodników, wspomagając glutation, czy barwniki żółci, więc teoretycznie, ale i praktyka na to wskazuje, że taka terapia nie jest pozbawiona logicznych podstaw i jeśli jest to jedyna szansa na ozdrowienie - powinna być stosowana, ponieważ ewentualne korzyści przemawiają znacznie bardziej, niż możliwe teoretycznie powikłania.
Ale to tylko moje zdanie.  Cool
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #172 : 2019-01-08, 12:34:50 »

Ale kto bogatemu zabroni https://pl.wikipedia.org/wiki/Karboplatyna
 Shocked
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #173 : 2019-01-08, 13:17:59 »

Jakby co, to lekarz też nie ponosi żadnej odpowiedzialności, jeśli morduje zgodnie z procedurą.  Cool
Natomiast jeśli taki z przeproszeniem - szczyl - dyplomowanych lekarzy z wieloletnim stażem wyzywa od "znachorów" - to jest równie głupi i chamski, jak 30-tu profesorów z PAN.  Cool
No niestety, tak samo to odczulem, wyraznie pije do Czerniaka i Jaskowskiego. No i jest hipokryta, jezeli twierdzi, ze jest zdrowy dzieki temu, ze utrzymuje remisje dzieki lekowi.
Nawet tutaj bylo paru, ktorzy sobie porazdzili z WZJG tylko dieta. A to, ze sie spotyka w swojej pracy z ludzmi zdanymi na "sluzbe zdrowia" to tak jakby pracownik kostnicy twierdzil, ze wszyscy ludzie sa zimni i sztywni, bo on w swojej pracy tylko takich klientow spotyka.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #174 : 2019-01-08, 14:34:13 »

 Laughing
"Jedna strona medalu". Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Re: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #175 : 2019-01-08, 15:08:59 »

No jakos tak. Ludzie zanurzeni w srodowisku nie maja dystansu, drzewa im zaslaniaja las.
Rok temu jechalem na koncert z ludzmi pracujacymi w przychodni, pielegniarkami, lekarzami itp.
Czulem sie jak w ukrytej kamerze, ze ktos sobie jajca robi. Tabletke braly jak "czuly, ze glowa zacznie bolec" Very Happy
I to nie jakies zwykle przeciwbolowe, tylko takie po ktorych dostawaly doslownie osla, czyli blogosc i radosc.   Wg nich ludzi sie leczy z chorob lekami, trzeba jesc "dla zdrowia" statyny na cholesterol i acard na nadcisnienie.
Takie tam....

Ten Patryk z filmiku mi pasuje do tego.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #176 : 2019-01-08, 15:19:58 »

To tak jak byłam na konferencji zdrowia we Wrocławiu i na kolacji integracyjnej zjadłam niecałe pół porcji obiadu podanego na talerzu o średnicy chyba 0,5m. Od razu do mnie dwie lekarki "wyskoczyły" z tabletkami i pytaniem czemu nie jem. Może chcę Nos-Spę, a druga proponowała inny specyfik (nic mi ta nazwa nie mówiła)... Laughing Ale już chyba o tym pisalam... Cool
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Re: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #177 : 2019-01-08, 15:43:24 »

Czulem sie jak w ukrytej kamerze, ze ktos sobie jajca robi.

Tylko ryby nie biorą, kiedyś się z podziwem oglądało Monty Pytona, a teraz można doświadczyć.

 Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #178 : 2019-01-08, 16:01:02 »


Tylko ryby nie biorą.....................

 Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #179 : 2019-01-08, 16:47:18 »

To tak jak byłam na konferencji zdrowia we Wrocławiu i na kolacji integracyjnej zjadłam niecałe pół porcji obiadu podanego na talerzu o średnicy chyba 0,5m. Od razu do mnie dwie lekarki "wyskoczyły" z tabletkami i pytaniem czemu nie jem. Może chcę Nos-Spę, a druga proponowała inny specyfik (nic mi ta nazwa nie mówiła)... Laughing Ale już chyba o tym pisalam... Cool
Nonsens.
W pięknym świecie żyjemy, tyle dobra mamy na wyciągnięcie ręki, ale przecież nikt nie zmusza tego jeść. Wink
Ja uważam, że to wspaniałe, że mamy takie środki przeciwbólowe, antybiotyki, sulfonamidy, sterydy, peptydy i inne wytwory medycyny.
Spokojnie można korzystać z obu światów, jak jest potrzeba. Very Happy

Chyba troszeczkę się zapominacie, że telefonia komórkowa, Internet, samochody, samoloty, e-papierosy i papier toaletowy zadrukowany żarcikami, mają to samo źródło. Wink
Jęczycie jak mohery jakie, nie podoba się, to zrezygnujcie ze wszystkiego, co daje cywilizacja i przenieście się gdzieś, gdzie wystarczy liść palmowy na mymłonie i kokosy do jedzenia i picia, a spać można na plaży. Laughing
Tylko jak jaki skorpion ukąsi, to bez surowicy, sterydów i megadawek witaminy A, może być niewesoło.
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 20 zapytaniami.