forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:24:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Zakwaszenie, alkalizacja
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Zakwaszenie, alkalizacja  (Przeczytany 220600 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #20 : 2009-03-19, 21:43:21 »

..no, jak czytam mój post, to widzę, że jest skażony. Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #21 : 2009-03-19, 21:43:31 »

Na stres mamy wpływ, na żywność mniejszy a na zanieczyszczenia praktycznie nie mamy wpływu..


Jezeli masz wplyw na stres to musisz byc super "wyuczonym" psychologiem. Ja psychologie przerabialem za granica, gdzie pewne teorie uwaza sie, ze pochodza z nie naszej juz planety, ale jezeli uwazasz, za na zywnosc przez Ciebie spozywana nie masz wplywu to jestes slabym "rzeznikiem."
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #22 : 2009-03-20, 07:58:26 »

A o czym wy rozmawiacie?
Po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "zakwaszenie organizmu" pod warunkiem, że nie ma się wad genetycznych, że się oddycha i ma się zdrowe nerki, o czym dr Ponomarenko dokładnie wiedział i wyraźnie to podkreślił w swoim tekście powołując się na Szczygła i to nie zależnie, czy mieszka się w Ciechocinku, czy np: na Atlantydzie, a po drugie "Cabron" po promocji "srebra", zachawla kolejny preparat, którym pewnie handluje? Został jeszcze preparat szkła wodnego, o którym była już tu mowa i pewnie jeszcze coś, co może "zaskoczyć".
Od alveo znacznie zdrowszymi, bo tańszymi ziołami pitymi z umiarem są np:
http://www.jagermeister.com/#/int-en/home
Zasada handlarza jest zawsze dość prosta: zwrócić uwagę, że jest źle lub może być lepiej, zachwalić produkt powodujący poprawę i to z reguły wystarcza, aby zyskać poklask...
To jest zawsze "zbawinne" w polityce i dla "demokracji", bo gwarantuje "wyborcom" pozowy wyboru!

PS
a zakwaszenie i alkalizacja jest problemem dla handlarzy preparatami buforującymi, ponieważ faktycznie dotyczy aż 99,99% obywateli Europy i nie tylko. Wystarczy jeszcze przed "dotyczy" dopisać "nie" i wszystko będzie zgodnie z prawdą.
A do tego, jeśli ktoś nie potrafi utrzymać własnego zdrowia w należytym porządku, to musi za to słono płacić innym. W tym najwięcej producentom preparatów leczniczych.
Zapisane
kate
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #23 : 2009-03-20, 09:28:23 »

Apropo produktów na bazie aloesu, które stosuje juz od 5 lat i śmiało mogę polecić http://www.flpp.com.pl/
Teraz dodatkowo zaczęłam stosować DO. Każdy a zwłaszcza chory borykający się z taką czy inną chorobą powinien zastosować prawidłową dietę.
Mam nadzieje że dokonałam słusznego wyboru Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #24 : 2009-03-20, 09:39:15 »

Każdy ma prawo stosować dietę jaką chce, tu powinna być tolerancja jak z religią, tylko po co bawić się w misjonarzy i uszczęśliwiać na siłę Shocked ?
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #25 : 2009-03-20, 10:30:50 »

Kiedys,kiedyś dawno temu, ok 12 lat....koleżanka rozprowadzała jakieś produkty Aloe Vera, dałam sie namówic na jakiś koktajl, niestety bardzo żle tolerowałam ten produkt, tzn. chudłam i miałam biegunki. Musialam zaprzestać kuracji.  Sad
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #26 : 2009-03-20, 10:53:14 »

Zapisane
kate
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #27 : 2009-03-20, 11:47:06 »

Viola, KOKTAJL??a DOKLADNIE CO TO BYłO???może odżywka w proszku z aminokwasów??
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #28 : 2009-03-20, 12:54:48 »

Viola, KOKTAJL??a DOKLADNIE CO TO BYłO???może odżywka w proszku z aminokwasów??

to coś miało słiczny kolor, ja juz dokładnie nie pamietam ale cos w stylu zmiksowanego kefiru z truskawkami.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #29 : 2009-03-20, 13:01:10 »

Apropo produktów na bazie aloesu, które stosuje juz od 5 lat i ¶miało mogę polecić http://www.flpp.com.pl/
Teraz dodatkowo zaczęłam stosować DO. Każdy a zwłaszcza chory borykaj±cy się z tak± czy inn± chorob± powinien zastosować prawidłow± dietę.
Mam nadzieje że dokonałam słusznego wyboru Smile
Czy to reklama?
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #30 : 2009-03-20, 13:16:12 »

Alveo

juz tu kedys "lekarka" promowala
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #31 : 2009-03-20, 20:08:47 »

Apropo produktów na bazie aloesu, które stosuje juz od 5 lat i śmiało mogę polecić http://www.flpp.com.pl/
Teraz dodatkowo zaczęłam stosować DO. Każdy a zwłaszcza chory borykający się z taką czy inną chorobą powinien zastosować prawidłową dietę.
Mam nadzieje że dokonałam słusznego wyboru Smile
jezeli,nie jestes moja znajoma z Polski,bo wszystko tutaj jest mozliwe  Laughing,
to napisze tylko,ze ona stosowala wraz z mezem i mimo dlugiego stazu na DO,wiele dolegliwosci ustapilo wlasnie,gdy zaczeli stosowac produkty aloesowe.Wlasnie lekarka starala sie zwrocic na te produkty uwage,poniewaz zaden organizm ludzki nie reaguje na aloes alergicznie.
Sama od kilkunastu lat uzywam aloesowego desodorantu i mimo codziennego stosowania nie mam odczynow alergicznych skory. Razz
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #32 : 2009-03-21, 15:39:34 »

Proponuję kupić papierki lakmusowe. Chyba tanie.
6 godz po posiłku kontrola moczu, może być kontrola moczu tuż przed następnym posiłkiem.
Ja mam mocz o pH 6,4-6,8 po czekoladzie mlecznej z orzechami i boczku.
Po posiłkach bogatobiałkowych zwierzęcych (karczek, żółtka) mam mocz o pH poniżej 6.
Proszę o sprawdzanie i wypowiadanie się Smile.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #33 : 2009-03-21, 17:15:06 »

no i czemu ostatnia wypowiedz zniknela??
na szczescie mam ją u się na HD Cool
kto pierwszy ten lepszy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #34 : 2009-03-21, 17:22:02 »

Proponuję kupić papierki lakmusowe. Chyba tanie.
6 godz po posiłku kontrola moczu, może być kontrola moczu tuż przed następnym posiłkiem.
Ja mam mocz o pH 6,4-6,8 po czekoladzie mlecznej z orzechami i boczku.
Po posiłkach bogatobiałkowych zwierzęcych (karczek, żółtka) mam mocz o pH poniżej 6.
Proszę o sprawdzanie i wypowiadanie się Smile.



Ja, zbilansowanym sniadaniu o 9-ej, 2 godz plywania mam o godz 16-stej ph 5.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #35 : 2009-03-21, 17:28:47 »

to pewnie od inchalowania chloru (zaaaaaart)
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #36 : 2009-03-21, 17:32:15 »

A zniknęła, bo mam ku temu stosowne narzędzia... Wink
Lepiej nie badać tego co nie trzeba, bo jeszcze od samych wyników się można rozchorować na dobre. "Zdrowy" mocz ludzki ma normę ponoć od 4 do 8 pH. Ale kogo to interesuje? Laughing
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #37 : 2009-03-21, 17:40:13 »

lekarza powinno Cool
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #38 : 2009-03-21, 17:44:45 »

A jeśli interesuje lekarza, to ten lekarz powinien dać swojemu pacjentowi skierowanie do laboratorium na badanie moczu...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Zakwaszenie, alkalizacja
« Odpowiedz #39 : 2009-03-21, 17:56:33 »

To tak jak z cukrem. Wg jednych 70 na czczo jest ok, wg drugich 120 na czczo jest ok.
Mnie interesuje długowieczność jako forma likwidowania drobnych błędów, które nazywamy "starzeniem się".
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 20 zapytaniami.