forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 10:39:43

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659893 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Podwyższony puls
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Podwyższony puls  (Przeczytany 85142 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #100 : 2009-05-15, 13:12:16 »

Ja kupowałam śliwki w kilogramowych kartonach, były one bez papierków, a w składzie była tylko czekolada i śliwki, bez nadzienia dodatkowego. Nie pamiętam producenta, wiem tylko, że karton był fioletowy i kosztowały w hurcie 23 zł za kg. Chyba była to firma "Wisła". Dzieciakom też smakowały. A ta popularność śliwek w czekoladzie wzięła się chyba stąd, że dr. Kwaśniewski pisał, że sam je lubi jeść Very Happy
.
Zapisane

Waldemar
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #101 : 2009-05-15, 13:20:38 »

Ja kupowałam śliwki w kilogramowych kartonach, były one bez papierków, a w składzie była tylko czekolada i śliwki, bez nadzienia dodatkowego. Nie pamiętam producenta, wiem tylko, że karton był fioletowy i kosztowały w hurcie 23 zł za kg. Chyba była to firma "Wisła". Dzieciakom też smakowały. A ta popularność śliwek w czekoladzie wzięła się chyba stąd, że dr. Kwaśniewski pisał, że sam je lubi jeść Very Happy
.
I teraz widać to po twojej tuszy?
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #102 : 2009-05-15, 13:29:02 »

No Reniu przyznaj się  Wink
Zapisane
Waldemar
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #103 : 2009-05-15, 13:46:54 »

No Reniu przyznaj się  Wink
Ona się nie przyzna, bo stara się to
ukrywać. Ale zdjęcia nie kłamią.
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #104 : 2009-05-15, 14:16:03 »

Oj tak my wszystko wyłapiemy  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #105 : 2009-05-15, 14:43:49 »

Zdjęcie raz miałam wstawione, na którym byłam z dziećmi, tylko że to było zdjęcie sprzed dwóch lat, jak jesze nie byłam na DO. Wtedy ważyłam 73 kg, a teraz mam 66. Parę kilo przydałoby mi się jeszcze zgubić, ale nie wiem czy mi się uda, bo dzisiaj kupiłam 3 czekolady. Confused
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #106 : 2009-05-15, 14:45:30 »

Tluste ZYcie

nie mam przy sobie książki, a z powyższego cytatu nie wynika, że osoby, które czerpią energie z tłuszczu  (np BTW 10:85:5 wyrazone w procentach energii liczonej w kaloriach) maja go zmniejszać gdy wystapią ciała ketonowe w moczu. Nie wiem co to za przypadek tam jest opisany, ale gdyby tak przytaczac zdania wyrwane z kontekstu to pisze tam również, że nalezy ograniczać aktywnosc fizyczną Smile a tego chyba nie zaleca dr Kwasniewski? Smile

Blacked jeśli w danym momencie jestes zakwaszony na 4 plusy to trudno w tym momencie zacząć ostro ćwiczyc, wiesz jaki bład robiłam na początku? jadłam dużo tłuszczu a ketony zbijalam tylko i wyłącznie węglami, tyłam w szybkim tempie, owszem przybywało mi tkanki mieśniowej ale rownież i tluszczowej, tyłam sukcesywnie z 1 kg na miesiąc, odkąd zmniejszyłam troszke tluszcze, problem z ketonami ustapil, nie musze zbijać ich węglami waga zatrzymała się , jest stała, nie chudnę ale i nie tyje, proste prawda?
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #107 : 2009-05-15, 14:46:48 »

E tam zaraz zgubić...
Sama chyba nie będziesz jadła tej czekolady.
A zdjęcia nie widziałam .
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #108 : 2009-05-15, 14:48:34 »

Monikaw śliczna z ciebie kobitka. Smile
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #109 : 2009-05-15, 14:50:00 »

Tluste ZYcie

nie mam przy sobie książki, a z powyższego cytatu nie wynika, że osoby, które czerpią energie z tłuszczu  (np BTW 10:85:5 wyrazone w procentach energii liczonej w kaloriach) maja go zmniejszać gdy wystapią ciała ketonowe w moczu. Nie wiem co to za przypadek tam jest opisany, ale gdyby tak przytaczac zdania wyrwane z kontekstu to pisze tam również, że nalezy ograniczać aktywnosc fizyczną Smile a tego chyba nie zaleca dr Kwasniewski? Smile

Blacked jeśli w danym momencie jestes zakwaszony na 4 plusy to trudno w tym momencie zacząć ostro ćwiczyc, wiesz jaki bład robiłam na początku? jadłam dużo tłuszczu a ketony zbijalam tylko i wyłącznie węglami, tyłam w szybkim tempie, owszem przybywało mi tkanki mieśniowej ale rownież i tluszczowej, tyłam sukcesywnie z 1 kg na miesiąc, odkąd zmniejszyłam troszke tluszcze, problem z ketonami ustapil, nie musze zbijać ich węglami waga zatrzymała się , jest stała, nie chudnę ale i nie tyje, proste prawda?
Proste i zarazem nie.
A jak tłuszczu nie można zmniejszyć pozostaje tylko pokombinować z węglowodanami.  Confused
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #110 : 2009-05-15, 14:51:17 »

Monikaw śliczna z ciebie kobitka. Smile
Dziekuję z Ciebie również.
Bo na zdjeciu to Ty, rozumiem???
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #111 : 2009-05-15, 14:55:27 »

Czemu nie można zmniejszyc,jeśli jadasz ich za dużo w stosunku do potrzeb to nawet należy, ja jadalam ich stanowczo za dużo, przy samym śniadaniu do 100-120 g, przeginałam pałe... Very Happy Very Happy Very Happy

oczywiscie węglami tez można regulować tylko trzeba uważać żeby nie wiazało się to ze znacznym przybywaniem na wadze, bo to zawsze świadczy o tym, że te zjedzone węgle organizm przerobił na tłuszcz i przy okazji na cholesterol docelowo w naszych kochanych naczyniach..... Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #112 : 2009-05-15, 14:56:19 »

Monikaw śliczna z ciebie kobitka. Smile
Dziekuję z Ciebie również.
Bo na zdjeciu to Ty, rozumiem???

tak ja, z grudnia 2008.... Smile
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #113 : 2009-05-15, 15:01:18 »

Czemu nie można zmniejszyc,jeśli jadasz ich za dużo w stosunku do potrzeb to nawet należy, ja jadalam ich stanowczo za dużo, przy samym śniadaniu do 100-120 g, przeginałam pałe... Very Happy Very Happy Very Happy

oczywiscie węglami tez można regulować tylko trzeba uważać żeby nie wiazało się to ze znacznym przybywaniem na wadze, bo to zawsze świadczy o tym, że te zjedzone węgle organizm przerobił na tłuszcz i przy okazji na cholesterol docelowo w naszych kochanych naczyniach..... Very Happy
Zjadam (jak na moją wagę i mozliwości) sporo białka do tego tłuszczu tyle aby zachować proporcje nie ma tu z czego ciąć.
Co do przytycia to u mnie zawsze bardzo trudna sprawa.
Cholesterol po 4 latach na DO wyszedł wzorowo tg - 35  Shocked
Kardiolog zapytał czy ja cos jem?  Shocked 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #114 : 2009-05-15, 15:05:08 »

E tam zaraz zgubić...
Sama chyba nie będziesz jadła tej czekolady.
A zdjęcia nie widziałam .
Na schudnięciu mi nie zależy, tylko na zdrowiu (jeślibym schudła to nie płakałabym z tego powodu Smile) Teraz w zasadzie nic mi nie dolega, to tak bardzo na dietę nie uważam, ale lepiej posprawdzam parę dni, czy nie zbaczam z "obranego kursu". A czekolady, niech no tylko ktoś mi się odważy ruszyć... Very Happy
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #115 : 2009-05-15, 15:06:14 »

proste prawda?

no własnie nie Wink
Viola co ma wspolnego wysoka podaż tłuszczu z ketonami?
Jak to sie dzieje, że wraz ze wzostem spozycia tłuszczu pojawiaja sie nam ketony, a po zmniejszeniu (tłuszczu) znikają?
Tylko w miare prosto proszę Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #116 : 2009-05-15, 15:06:26 »

Czemu nie można zmniejszyc,jeśli jadasz ich za dużo w stosunku do potrzeb to nawet należy, ja jadalam ich stanowczo za dużo, przy samym śniadaniu do 100-120 g, przeginałam pałe... Very Happy Very Happy Very Happy

oczywiscie węglami tez można regulować tylko trzeba uważać żeby nie wiazało się to ze znacznym przybywaniem na wadze, bo to zawsze świadczy o tym, że te zjedzone węgle organizm przerobił na tłuszcz i przy okazji na cholesterol docelowo w naszych kochanych naczyniach..... Very Happy
Zjadam (jak na moją wagę i mozliwości) sporo białka do tego tłuszczu tyle aby zachować proporcje nie ma tu z czego ciąć.
Co do przytycia to u mnie zawsze bardzo trudna sprawa.
Cholesterol po 4 latach na DO wyszedł wzorowo tg - 35  Shocked
Kardiolog zapytał czy ja cos jem?  Shocked 

wow to Ty jesteś weteranka diety, wyniki tylko pogratulować, bez komentarza, mam nadzieję że ja również po 4 latach też nabiorę takiej wprawy w manipulowaniu ( w sensie pozytywnym a nie negatywnym związanym z opadaniem wieka trumny jakby to powiedzial misiek  Very Happy Very Happy) swoim organizmem. Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #117 : 2009-05-15, 15:09:47 »

proste prawda?

no własnie nie Wink
Viola co ma wspolnego wysoka podaż tłuszczu z ketonami?
Jak to sie dzieje, że wraz ze wzostem spozycia tłuszczu pojawiaja sie nam ketony, a po zmniejszeniu (tłuszczu) znikają?
Tylko w miare prosto proszę Wink

o nie skarbie, proponuję myszką cofnąć się troszke do tyłu, tam dokłanie pisałam o tym jak ja to rozumię a flo przypieczętowała cyt. dr Kwaśniewskiego, więc do dzieła Blackend  Very Happy
Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #118 : 2009-05-15, 15:10:37 »

Czemu nie można zmniejszyc,jeśli jadasz ich za dużo w stosunku do potrzeb to nawet należy, ja jadalam ich stanowczo za dużo, przy samym śniadaniu do 100-120 g, przeginałam pałe... Very Happy Very Happy Very Happy

oczywiscie węglami tez można regulować tylko trzeba uważać żeby nie wiazało się to ze znacznym przybywaniem na wadze, bo to zawsze świadczy o tym, że te zjedzone węgle organizm przerobił na tłuszcz i przy okazji na cholesterol docelowo w naszych kochanych naczyniach..... Very Happy
Zjadam (jak na moją wagę i mozliwości) sporo białka do tego tłuszczu tyle aby zachować proporcje nie ma tu z czego ciąć.
Co do przytycia to u mnie zawsze bardzo trudna sprawa.
Cholesterol po 4 latach na DO wyszedł wzorowo tg - 35  Shocked
Kardiolog zapytał czy ja cos jem?  Shocked 

wow to Ty jesteś weteranka diety, wyniki tylko pogratulować, bez komentarza, mam nadzieję że ja również po 4 latach też nabiorę takiej wprawy w manipulowaniu ( w sensie pozytywnym a nie negatywnym związanym z opadaniem wieka trumny jakby to powiedzial misiek  Very Happy Very Happy) swoim organizmem. Very Happy
W zasadzie to już 4,5 roku nawet.
Rodzina mnie męczyła o te wyniki a wątroba a serce ble, ble, ble. Zrobiłam wszystko wyszlo wzorowo juz sie nie martwią.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #119 : 2009-05-15, 15:13:17 »

MONIKAW jeśli mogę zapytać jaki mialas cholesterol? całkowity i HDL?
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.