forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 20:05:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660521 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Podwyższony puls
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Podwyższony puls  (Przeczytany 85335 razy)
_flo
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #60 : 2009-05-14, 17:00:13 »

si, o tym tez pisal dr. Jan Kwasniewski
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #61 : 2009-05-14, 17:13:45 »

si, o tym tez pisal dr. Jan Kwasniewski

si, flo  Smile
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #62 : 2009-05-14, 17:57:45 »

jeszcze w kwestii wplywu bialka na ketoza, no to chyba moze oddzialywac w obie strony:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3950.msg69384#msg69384
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #63 : 2009-05-14, 18:41:31 »

jeszcze w kwestii wplywu bialka na ketoza, no to chyba moze oddzialywac w obie strony:
http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3950.msg69384#msg69384

czyli wniosek stąd taki, w jakie tory metaboliczne wejdzie białko w pewnym stopniu uzależnione jest od tego co "wyprawiamy z weglami" jeśli będziemy mieli niedobór węgli to białka zwłaszcza w nadmiarze przejdą na tory glukoneogezy natomiast jeśli węglę będą ok, mówiąc ok mam na myśli nie za mało,  to istnieje szansa iz nadmiar białka będzie ketotwórczy. oczywiście w odniesieniu do diety optymalnej.

zastanawia mnie fakt, co organizm czyni z nadmiarem białka przy nadmiarze tłuszczy i prawidłowych weglach? czy również generuje ketony? pewnie też,  jakie to wszystko skomplikowane!  Very Happy ale powolutku wszystko "rozgryziemy"
mówiąc szczerze, nie bardzo zastanawiałam się nad białkami w omawianym kontekście, gdyż od pewnego czasu nie przejadam sie nimi w nadmiarze, raczej muszę pilnować aby nie doprowadzać do ich niedoborów po tym jak doświadczyłam nieprzyjemnych objawów przebiałczenia, w tym czasie niewiele myślałam, uprawiałam bezwiedzowo-odpustowo-bezwiedzowe myślenie  Very Happy Very Happy Very Happy

flo czy myślisz tak samo?

interesowałoby mnie jeszcze skład poszczególnych białek jeśli chodzi o rodzaj aminokwasów, flo, czy posiadasz jakąś wiedzę na ten temat? jesli nie to będę szperać......

Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #64 : 2009-05-14, 18:57:46 »

si, o tym tez pisal dr. Jan Kwasniewski

a gdzie pisał bo nie mogę znaleźć? Sad
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #65 : 2009-05-14, 19:13:18 »

si, o tym tez pisal dr. Jan Kwasniewski

a gdzie pisał bo nie mogę znaleźć? Sad

Blacked, proponuje poczytać biochemię, dr Kwaśniewski moim skromnym zdaniem pisał iz tłuszcze mają stanowić główne źródło energii, nie brał pod uwagę tzw. gnuśnienia przed kompem 12 godzin na dobę ponieważ wyraźnie podkreślał i podkreśla że dieta optymalna plus ruch fizyczny to całość w dążeniu do szczęśliwego godnego życia, ja sobie tak myślę, że nie mało jest takich delikwentów, którzy o tym drugim wariancie zapominają, stąd miedzy innymi problemy z ketonami....
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #66 : 2009-05-14, 19:14:39 »

co niektórzy to muszą wszystko znaleźć napisane czarno na białym, a to nie tak, czasem trzeba próbować wyciągać wnioski.... Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #67 : 2009-05-14, 19:26:43 »

Ja tam wolę czarno na białym. W celu pozbycia się ketonów dr Kwaśniewski zaleca tylko zwiększenie węgli, nigdzie nie pisał (chyba, że nie pamiętam, to proszę mnie poprawić , ale nie proponować czytania biochemii) aby zmniejszać spożycie tłuszczów, lub zmianę ilości zjadanego białka.
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #68 : 2009-05-14, 19:38:51 »

czasem trzeba próbować wyciągać wnioski.... Cool

masz rację - ja tylko w kółko BTW 1:(na maxa / do woli) 0,5 Sad
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #69 : 2009-05-14, 19:46:52 »

si, o tym tez pisal dr. Jan Kwasniewski

a gdzie pisał bo nie mogę znaleźć? Sad

Blacked, proponuje poczytać biochemię, dr Kwaśniewski moim skromnym zdaniem pisał iz tłuszcze mają stanowić główne źródło energii, nie brał pod uwagę tzw. gnuśnienia przed kompem 12 godzin na dobę ponieważ wyraźnie podkreślał i podkreśla że dieta optymalna plus ruch fizyczny to całość w dążeniu do szczęśliwego godnego życia, ja sobie tak myślę, że nie mało jest takich delikwentów, którzy o tym drugim wariancie zapominają, stąd miedzy innymi problemy z ketonami....
Wink adokladnie
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #70 : 2009-05-14, 19:48:01 »

A propos Violu, biegasz , plywasz, chodzisz?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #71 : 2009-05-14, 20:07:37 »

A propos Violu, biegasz , plywasz, chodzisz?

 Very Happy Very Happy adampio,  tylko nie smiej sie ze mnie, ponieważ boję się wody  Very Happy Very Happy Very Happy (kiedyś się topiłam) nie pływam, ale wymoczyć dupeczkę lubię, wiesz te masaże wodne i te sprawy, nigdy nie biegałam tak jak Ty, admin czy inni, więc jeśli już to bieganie przede mną,  mam stepper w domu i codziennie "wale parę km" to główny rodzaj ruchu zimą, otwieram okno lub na balkonie i "jade", gdy jest cieplej na dworze to dużo spacerów, często odwiedzam bieżnię na siłowni, (zima, lato), ale przede wszystkim mój stepper....tak czy tak godzina ruchu dziennie musi być.

tak na marginesie, chodzę raz na 3 miesiące na sesję masaży całego ciała która trwa tydzień...cudowna sprawa Very Happy Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #72 : 2009-05-14, 20:19:09 »

czasem trzeba próbować wyciągać wnioski.... Cool

masz rację - ja tylko w kółko BTW 1:(na maxa / do woli) 0,5 Sad

wiesz jeśli przy tym "kólku" nie generujesz nadmiaru ketonów to ok Very Happy Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #73 : 2009-05-14, 21:54:02 »

A propos Violu, biegasz , plywasz, chodzisz?

 Very Happy Very Happy adampio,  tylko nie smiej sie ze mnie, ponieważ boję się wody  Very Happy Very Happy Very Happy (kiedyś się topiłam) nie pływam, ale wymoczyć dupeczkę lubię, wiesz te masaże wodne i te sprawy, nigdy nie biegałam tak jak Ty, admin czy inni, więc jeśli już to bieganie przede mną,  mam stepper w domu i codziennie "wale parę km" to główny rodzaj ruchu zimą, otwieram okno lub na balkonie i "jade", gdy jest cieplej na dworze to dużo spacerów, często odwiedzam bieżnię na siłowni, (zima, lato), ale przede wszystkim mój stepper....tak czy tak godzina ruchu dziennie musi być.

tak na marginesie, chodzę raz na 3 miesiące na sesję masaży całego ciała która trwa tydzień...cudowna sprawa Very Happy Very Happy


a co na to maz?

przepraszam,ze pytam ale co On na to?

Stepper dobra sorawa ale .............he, wole plywac. Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #74 : 2009-05-14, 21:57:01 »

chodzilo mi o ten masaz.....tygodniowy masaz......

W nastepnym moim zyciu bede chcial byc masazysta!!!!

Tak optymalnym masazysta.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #75 : 2009-05-14, 22:06:57 »

chodzilo mi o ten masaz.....tygodniowy masaz......

W nastepnym moim zyciu bede chcial byc masazysta!!!!

Tak optymalnym masazysta.

adampio, tygodniowy masaż, mialam na myśli  ze chodzę 2 razy w tygodniu przez miesiąc czyli ok 8 dni w miesiącu co 3,4 miesiące. Mój facet i ja tworzymy związek typowo partnerski , nikt nikogo nie ogranicza, pełna swoboda i wolność , pełne zaufanie . Zresztą on sam zaproponowal  mi te profesjonalne masaże, bo z facetami w łóżku jest tak, gdy mówię pomasuj mnie, on odpowida dobrze kochanie, leżąc  obok
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #76 : 2009-05-14, 22:12:25 »

cd.
leżąc obok odstawia "szopke " ze zwykłego lenistwa, gładząc mnie a nie masując..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy albo masując tak, że widzę gwiazdy na niebie, tak czy tak lepiej nie ryzykować kalectwa..... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #77 : 2009-05-14, 22:52:08 »

masując tak, że widzę gwiazdy na niebie

I dobrze. Wink Kobieta powinna być w łóżku wyzyskiwana, bo to nie jajko ani mała dziewczynka, żeby się z nią cackać. Wink Dość, że trzeba ustępować jej rano miejsca w łazience. Wink Podwójny nelson czy coś w tym guście -- one i tak to lubią. Wink Trzeba tylko uważać, żeby nie spotykać się z kobietami po operacjach plastycznych za setki tysięcy złotych -- sztuczne zawsze gorsze, a co ważniejsze, szarpnie się taką mocniej w łóżku i trzeba brać kredyt na naprawę cycka czy dupy. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70528


Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #78 : 2009-05-14, 23:27:31 »

Dobry tytuł wątku do takich postów  Laughing
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Podwyższony puls
« Odpowiedz #79 : 2009-05-15, 00:33:17 »

masując tak, że widzę gwiazdy na niebie
Trzeba tylko uważać, żeby nie spotykać się z kobietami po operacjach plastycznych za setki tysięcy złotych -- sztuczne zawsze gorsze, a co ważniejsze, szarpnie się taką mocniej w łóżku i trzeba brać kredyt na naprawę cycka czy dupy. Wink

 Very Happy Very Happy nie ma jak lekko obwisły, miękki cycuszek o falowaniu nie wspomnę, zawsze sie zastanawiałam co takiego mężczyźni widzą w silikonach, jednak my kobiety nic o mężczyznach nie wiemy....na szczęście żyją jeszcze normalni faceci w tym nienormalnym świecie.... Sad

 Embarassed jeśli chodzi o ten podwyższony puls to .........hm pewnie tak ma być co by wszystko grało.... Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.063 sekund z 20 zapytaniami.