forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 03:00:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Ból wszystkich kości
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ból wszystkich kości  (Przeczytany 39066 razy)
vigo
Go


Email
Odp: Ból wszystkich kości
« Odpowiedz #20 : 2009-03-26, 22:52:24 »

Droga Elu (jesli pozwolisz Smile), Twoje pytanie nie powinno brzmiec: co radzicie przy mojej przypadlosci ?, ale powinno brzmiec: czy mozecie na PW polecic dobrego lekarza stosujacego ZO w takim a takim miescie
Mowie to z doswiadczenia jako osoba chorujaca na ciezka chorobe: wrzodziejace zapalenie jelita grubego. Wymiana doswiadczen z innymi uczestnikami forum, ktorzy maja te sama przypadlosc jest bezcenna, ale jednak dobry lekarz optymalny "rozpracuje" Cie w mig z racji duzego doswiadczenia i obcowania z ludzmi chorymi. 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Ból wszystkich kości
« Odpowiedz #21 : 2009-03-27, 10:30:17 »

Przed rozpoczęciem DO też czasami bolały mnie stawy, częste bóle kręgosłupa, mam nieznaczn± lordozę odcinka lędĽwiowego. Co jaki¶ czas biorę zabiegi. Ostatnio nie mam problemu z kręgosłupem ale wła¶nie z bólem stawów i ko¶ci. Nie znam wyniku OB, bo dawno się nie badałam. Czytałam, że bóle mię¶ni i stawów mog± być spowodowane zakwaszeniem organizmu. Mnie bol± tylko ko¶ci i stawy. Zwalałam to na "przebudowę", ale teraz sama już nie wiem... Odstawić zboża? No ale nie jem ich tak wiele. Ile może być m±ki w 40g chleba dziennie?
Cytuj
Przy chorobach stawów, białka powinno się spożywać więcej (ok.100g dziennie), do czasu wyleczenia (tak jak przy przebudowie organizmu)."Książka Kucharska" J.Kwaśniewskiego str.11.
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Ból wszystkich kości
« Odpowiedz #22 : 2013-11-09, 19:01:17 »

I białko powinno być zwierzęce, a nie jakieś takie... sojowo-orzechowe. Very Happy
Co jest wart Człowiek bez swych kości- galaretka bez nóżek. Wink Laughing Nawet na najlepszej, choćby boskiej, czy kosmicznej diecie. Smile
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.042 sekund z 20 zapytaniami.