forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:08:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!  (Przeczytany 30550 razy)
wojteks
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #20 : 2007-01-28, 09:37:48 »

...wprost przeciwnie podkreśla że wszystko wiadomości na ten temat po prostu i uporządkował. i posklejał...

I na tym właśnie polega wymyślenie oryginalnej koncepcji Diety Optymalnej przez Dr Kwaśniewskiego. Wszystko pisało, wszystko było już potwierdzone w zlepkach badań - tylko nikt prócz Kwaśniewskiego tego nie widział i na to nie wpadł i nie ogłosił publicznie, a jedynie wielu mu tego wybaczyć nie może gadając, że nic nie wymyślił, albo "zerżnął" od jakiegoś Herodota, czy innych Tallerów... i "strasznie się myli i nie ma racji"... Laughing Laughing Laughing Stare chwyty socjotechniczne, stosowane od zawsze i doskonale działające na ... - nie powiem kogo. Wink Aż dziw bierze, że w dobie globalizacji informacji jeszcze takie prostactwo działa na ludzi szczególnie w Polsce Shocked Shocked Shocked. Czekam kiedy tego Kwaśniewskiego pozwą do sądu "za plagiat" Shocked - aż się o to prosi.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #21 : 2007-01-28, 10:39:39 »

A może zamknąć ten wątek, albo wywalić?, bo nic nie wnosi do dyskusji, a tylko co jakiś czas "wyciaga" go ktoś z "lamusa"?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #22 : 2007-01-28, 11:02:30 »

Rób jak chcesz Toan.
Wczoraj zjadlam 200g T (smalec, masło, 163cm wzrostu) i dziś o jedzeniu ani mi się nie chce wspomnieć...
Przed chwilą wypiłam wodę spod ogorków.
Jest wielu jeszcze ludzi, którzy myślą, że śniadanie TRZEBA zjeść. Że trzeba dociś węglowodany, dopchać tłuszczu i to samo bezwzględnie TRZEBA  Surprised zrobić z białkiem.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #23 : 2007-01-28, 11:12:00 »

Cytuj
Jest wielu jeszcze ludzi, którzy myślą, że śniadanie TRZEBA zjeść. Że trzeba dociś węglowodany, dopchać tłuszczu i to samo bezwzględnie TRZEBA   zrobić z białkiem
Jestem jedna z nich,mimo  wagi,proporcji ciagle koncentrowalam sie na jedzeniu,by jesc i nie przekroczyc BTW ale i zeby nie bylo za malo.Dopiero od niedawna zrozumialam,ze trzeba inaczej.Teorie mialam ale z ta praktyka bylo roznie.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #24 : 2007-01-28, 15:33:11 »

Wszyscy umia "wyczuc " punkt glodu, jak umia to b. dobrze , wtedy jedza gdy czuja glod--a, co z reszta, co jedza bo jesc trzeba trzy, piec razy dziennie ? (sniadanie, 2-gie sniadanie, obiad, podwieczorek /koniecznie slodk/, kolacja/, a po drodze jeszcze kawa, herbata, "cos na zab..itp , itd..i nadwaga i choroby i reakcja lancuchowa --jak trudno zyc bez przyzwyczajen, uzaleznien , a przeciez to takie proste.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #25 : 2007-01-28, 19:06:32 »

Krwinki czerwone mogą "ciągnąć" jedynie na glukozie. Roznoszą ciepło i tlen po organizmie.

?? ale dlaczego zacytowałś mnie ?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #26 : 2007-01-28, 19:18:49 »

powstały w krwinkach kwas mlekowy jest następnie w wątrobie zamieniany z powrotem na glukoze Wink

Bo to prawda.
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #27 : 2007-01-29, 03:43:48 »

A może zamknąć ten wątek, albo wywalić?, bo nic nie wnosi do dyskusji, a tylko co jakiś czas "wyciaga" go ktoś z "lamusa"?

Toan, bardzo dobry pomysł. Proszę wyrzuć ten wątek.
Serdecznie pozdrawiam  Zofia
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #28 : 2007-01-29, 08:45:58 »

Dzięki Zofio, że zaakceptowałaś wyrzucenie swojego wątku, ale przeczytałem dokładnie wypowiedzi zawarte w nim i jednak zdecydowałem, że niech pozostanie, ponieważ jest tu kilka aspektów sprawy, które rozsądnej osobie pozwolą wyciągnąć samodzielnie wnioski.
Ponomarence już wszystko jedno, a ja nie widzę też nic, co obrażałoby jego najbliższych, więc - niech zostanie.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #29 : 2007-01-29, 09:24:13 »

Dzisiaj przeczytane:
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=14836

Jak zwykle w roli głównej kilkukrotnie przytaczany tu imć Waszak. Cala Polska wstrzymala oddech i czeka, nim pan Waszak oglosi, kto odkryl ZO, zeby Kwasniewski mogl je rozpropagowac. Znajac zycie, pewnie on...
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #30 : 2007-01-29, 09:58:14 »

A kto to jest ten "imć Waszak" Shocked, bo jakoś nie miałem przyjemności...
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #31 : 2007-01-29, 14:52:54 »

A kto to jest ten "imć Waszak"

Poznański restaurator, który rzekomo serwuje żywienie optymalne dr Kwaśniewskiego
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #32 : 2007-01-29, 17:18:24 »

Prowadzi też Akadię. Startował też w wyborach samorządowych w 2002 r z ramienia (?) OSBO, moi znajomi z Poznania pytali mnie co za optymalni? Niewiele osób wtedy słyszło o JK. i optymalmych.
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #33 : 2007-01-29, 18:54:46 »

A ja słyszałam z pierwszej "ręki", że to pryncypał Trojanowskiego Very Happy, ale to chyba nie możliwe.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #34 : 2007-01-29, 20:05:16 »

A kto to jest ten "imć Waszak" Shocked, bo jakoś nie miałem przyjemności...

A ja słyszałam, że dużo pali (papierosów). I mówi że na DO trudno przestać palić (za mało radości?  Surprised )
Miaam ray jedn pacjentk, ktra pryestaa pali i... pryey 6 tzg. pryzchodyila do mnie mowic e papieros bz jej JEDZN RADOI
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #35 : 2007-01-29, 20:29:04 »

3 rzeczy robiłam na raz i wyszło to co powyżej.
Miałm raz jedną pacjentkę, która przestała palić i... przez 6 tyg. przychodziła do mnie mówiąc że papieros był jej JEDYNĄ RADOŚCIĄ.
Chwilami miałam pretensje do medycyny, że zaleca odstawianie papierosów=radości.
Nota bene - warto weryfikować taaaaakie radości.
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMARENKI!!!
« Odpowiedz #36 : 2007-01-29, 21:54:28 »

Mam pytanie.
Co macie do pana T.Trojanowskiego, dra Ponomarenki tudziesz Waszakow?

Konkretnie co Wam w tych ludziach nie pasuje.

Ja za bardzo nie orientuje sie jakie poglady prezentuje pan Waszak, ale jesli chodzi o srodowisko optymalnikowe to bardzo szanuje ta ekipe i uwazam, ze robia kupe swietnej roboty.

Prosze o powazne wypowiedzi.
i nie schodzmy do poziomu "jest zly, bo pali papierosy", "nie zaglosuje na niego, bo wzial slob koscielny kilka miesiecy temu, pozatym podobno mial dziadka w wermahcie"
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #37 : 2007-01-29, 22:52:14 »

Poczytaj sobie Waszaka, Trojanowskiego, Wolniaka i Ponomarenkę i nie udaj, że nie wiesz o co chodzi, a jeśli naprawdę nie wiesz - to szkoda czasu aby ci tłumaczyć Laughing
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMARENKI!!!
« Odpowiedz #38 : 2007-01-29, 23:22:34 »

No to dostalem powazna odpowiedz..

Ponomarenke i Trojanowskiego czytuje i nic mnie specjalnie u tych panow nie razi. Nie zgadzam sie byc moze czasem z ich pewnymi tezami, ale to samo tyczy sie innych publicystow. Chociazby JK.

Na pare wypowiedzi pana Waszaka natknalem sie. nie wiem czy sa one reprezentatywne. Nie podobal mi sie ton tego pana i to, ze "sptwierdza (rzekome) fakty" a nie podawaje argumenty. (Podobne zastrzezenie mam tez np do JK. Momentami razi mnie jego retoryka.)
Zapisane
sabina
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #39 : 2007-01-30, 08:38:20 »

A skąd u ciebie "zenonie" takie zainteresowanie nowymi metodami leczenia nałogu tytoniowego. Masz jakiegoś znajomego, co wymaga takiego leczenia Wink Question.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 18 zapytaniami.