forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 02:03:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!  (Przeczytany 30551 razy)
slawek
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMARENKI!!!
« Odpowiedz #40 : 2007-01-30, 09:37:32 »

Mam pytanie.
Co macie do pana T.Trojanowskiego, dra Ponomarenki tudziesz Waszakow?
W skrócie Wink kiedy powstało OSBO i wytworzył się "biznes" związany z Dietą Optymalną, kilku ludzi odłączyło się od hmmm głównego nurtu Wink robiąc to na własną rękę, wiadomo że gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze Wink w pewnym momencie okazało się że nie można tak bez żadnych konsekwencji wziąść cudzego pomysłu, wdrożyć i czerpać z niego zyski  Sad
wtedy to powstało "poprawianie Diety Optymalnej" czyli tak zwane modyfikacje które miały pokazać ze to zupełnie inna dieta !!! chodzi o IG, równowagę kwasowo zasadową, suplementy itp. niestety nie za bardzo się to udało więc kolejnym krokiem było udowodnienie że to nie Jan Kwaśniewski wymyślił Dietę Optymalną że to nie On pierwszy odkrył Prądy Selektywne Wink noi zaczęło się Wink Optymalnik przeprowadził "Badania Diety Optymalnej" z których czarno na białym wyszło jaka ta dieta jest szkodzliwa ;P wtedy też Ponomarenko napisał swoją książkę i powstała NOWA ZŁOTA PROPORCJA 1:1:1,3 !! finał znasz Sad
Zapisane
wojteks
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #41 : 2007-01-30, 10:15:48 »

A z drugiej strony jak taki mądry człowiek jak "imć Waszak", który więcej zrobił dla propagowania diety "optymalnej" niż Ponomarenko, Czerniak, Wolniak, Wróbel i pomniejsi, prowadząc Arkadię, może nie wiedzieć co to "jonoforeza". Pewnie nie wie też, co to "jontoforeza" i jak się pisze poprawnie nazwisko tego Austr(alijczyka)yjaka  Shocked Laughing Laughing Laughing Coś te "imcie, imcie" chyba kręcą Shocked.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMARENKI!!!
« Odpowiedz #42 : 2007-01-30, 13:18:17 »

wiadomo że gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze Wink

Sławku przecież JK udostępnił każdemu możliwośc korzystania z tego co odkrył - ZA DARMO, więc o pieniądze nie chodziło. Dziś wiem, że postąpił słusznie. Cool
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMARENKI!!!
« Odpowiedz #43 : 2007-01-30, 13:19:36 »

Ciezko mi oceniac czy faktycznie tak bylo jak pisze Slawek.
Bo nie mialem okazji obserwowac calej tej historii na bierzaco. Moj pierwszy kontakt z dieta LC mial miejsce mniej wiecej rok temu.
Tak wiec patrze na to wszystko "z boku" a w zasadzie "z przodu" (wstecz)_.

Ja znam jedynie dzialalnosc pana Trojanowskiego i sp. W. Ponomarenki.
I niespecjalnie zgadzam sie z zarzucami w stosunku do nich..

Analize diety ktora przeprowadzil optymalnik nikt rozsadny nie nazwie chyba badaniem, eksperymentem. JEst to co najwyzej quasi eksperyment. nielosowa grupa nie moze byc scisle uznana za reprezentatywna dla calej populacji. A normy do ktorych przyrownywano sa normami iziz dla standardowego modelu odzywiania. I jest to do znudzenia podkreslane.
Ja sie bardzo ciesze, ze mam dostep do tych wynikow.
Nie wiem tez co chcecie od Ponomarenki. Czytalem jego ksiazke i przeczytam ja na pewno jeszcze niejednokrotnie. Proporcja 1:1:1.3 w moim przypadku nie dala dobrych rezultatow, ale proporcja 0.8:<3:0.3-0.5 byla dla mnie jeszcze gorsza!
A wiele uwag dra znaczaco poprawilo jakosc mojego zycia. Rownowaga k-z jest w moim przypadku na prawde istotna. IG natomiast olewa, bo zjadajac 60-65g ww dziennie jest to parametr nieistotny.

Tak samo skorzystalem czytajac prace pani Witoszek-Bednarczyk. Calkowite wyeliminowanie zborz to strzal w dziesiatke.

Sztuka jest z kazdego zrodla czerpac korzysci dla siebie.
I nie mozna byc takim bezkrytycznym. JK tez nie raz napisal bzdure i tez nie ma monopolu na prawde. Jak kazdy.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #44 : 2007-01-30, 13:22:58 »

Nie do mnie należy ocena wypisywanych tu postów, jeśli nikogo na tym Forum nie obrażają. Po to jest FORUM. Można pisać do woli, ale kulturalnie, a fakty same wychodzą po czasie!.
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMARENKI!!!
« Odpowiedz #45 : 2007-01-30, 19:52:32 »

wiadomo że gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze Wink

Sławku przecież JK udostępnił każdemu możliwośc korzystania z tego co odkrył - ZA DARMO, więc o pieniądze nie chodziło. Dziś wiem, że postąpił słusznie. Cool
Jasne Wink ale gazetę wydało OSBO Wink webmajster po czasie wydał swoja konkurencyjną Wink teraz już kontekst zrozumiały ?? poza tym sam wiesz Tomku jak trudno jest zastosowac to co mówi JK na początku, czasem pomoc jest potrzebna, dlatego min. powstały arkadie a te już z samego założenia nie mog być charytatywne.
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #46 : 2007-01-31, 08:14:02 »

Podobno Prezes ZG OSBO - Pan Adam Jany zbiera meteriały do książki pt "Tajna historia OSBO" - czuję bestseller'a Very Happy.
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #47 : 2007-01-31, 08:26:48 »

Toan. Czy są już zapisy na tę rewelacyjną książkę?
Może będzie mi sądzone ją  przeczytać.
Twoja rewelacja o mało mnie nie doprowadziła do zawału.
A na drugi raz ostrzegaj że wiadomość może być drastyczna  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #48 : 2007-01-31, 10:26:37 »

Panie Karolu!
Zajmie Pan należyte miejsce w tej historii, jako osoba bardzo zasłużona dla OSBO, jak i wielu wspaniałych Optymalnych, więc w Pana i Ich przypadku będzie się czym chwalić potomniści Exclamation
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #49 : 2007-01-31, 13:39:31 »

Dziwisz spedził u boku Papieża prawie czterdzieści lat.
A Prezes u boku  dr Jana Kwaśniewskiego spędził 10 lat.
To Wy jesteście już prawie tak jak bracia przyrodni.
Tylko jeden z Was ma większe prawa. Ale który?
Po tych wszyskich sensacjach IPN z pewnością się
bardzo odchudzi i wówczas będzie można juz tylko mysleć o  jego zamknięciu IPN
ta jak juz zamknięto  WSI.  Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #50 : 2014-06-05, 11:34:46 »

A kto to jest ten "imć Waszak"

Poznański restaurator, który rzekomo serwuje żywienie optymalne dr Kwaśniewskiego
O!
Się dowiedziałem.
A wątek miał być wywalony... Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #51 : 2014-06-05, 12:08:22 »

Siakis sasiad Grzecha Zbanowanego hehe, tylko mocno opasly.

Ogolnie ciekawe temate, w sam raz dla katarynkowych coolesiow.

To mi sie podoba:
Właśnie przeczytałam ten artykuł i dr n. przyr. Włodzimierzem Ponkmarenko - faktycznie miał rację pisząc: "Mędrcy powiadają... . Stawką jest życie. Powtórki nie będzie". Pogratulować konsekwencji.
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: BANIALUKI PONOMAREŃKI!!!
« Odpowiedz #52 : 2014-06-05, 14:33:59 »

Siakis sasiad Grzecha Zbanowanego hehe, tylko mocno opasly.

Ogolnie ciekawe temate, w sam raz dla katarynkowych coolesiow.

To mi sie podoba:
Właśnie przeczytałam ten artykuł i dr n. przyr. Włodzimierzem Ponkmarenko - faktycznie miał rację pisząc: "Mędrcy powiadają... . Stawką jest życie. Powtórki nie będzie". Pogratulować konsekwencji.
Mocne Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 20 zapytaniami.