forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 12:26:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
661749 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 119143 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #140 : 2009-07-24, 20:35:49 »


Bo Ty reniu odmienne zdanie traktujesz jako atak , sztuka polemiki to nie lada wyczyn...
Ja mam ciągle własne zdanie, nawet jesli jest ono inne niż pozostałych ( łącznie z "adminem") , ale uważam, że ocenianie postów po nicku nie jest w porządku. Jak widzę Twoją ripostę, to nie spodziewam się aprobaty.

 bardzo dobrze że masz własne zdanie, ale spróbuj uszanować również zdanie innych ....czasami jesteś słodko rozbrajająca i dobrze, każdy wnosi na to forum cząstkę siebie i to jest piękne....myślę a nawet jestem pewna że części osób tutaj nie podobają się moje posty i dobrze, tak właśnie ma być, na forum ma być "energetycznie", wymiana zdań musi być a najlepiej jak ludzie mają różne zdania bo tylko wtedy z na pozór obgadanego tematu można wyciągnąć coś nowego dla siebie....
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #141 : 2009-07-24, 20:36:29 »

........admin czemus usunol mojego avatara? mozna  wiedziec? czyzby ci sie nie podobala moja geba? to  inni moga  miec foto janie?  albo  sa  rowni i rowniejsi?  ........
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #142 : 2009-07-24, 21:25:11 »



Bo Ty reniu odmienne zdanie traktujesz jako atak , sztuka polemiki to nie lada wyczyn...
Ja mam ci±gle własne zdanie, nawet jesli jest ono inne niż pozostałych ( ł±cznie z "adminem") , ale uważam, że ocenianie postów po nicku nie jest w porz±dku. Jak widzę Twoj± ripostę, to nie spodziewam się aprobaty.
Cytuj
Jeśli każdy ma swoje zdanie i nie ocenia postów po nicku, to jest "ok".

Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #143 : 2009-07-24, 21:31:35 »

........admin czemus usunol mojego avatara? mozna  wiedziec? czyzby ci sie nie podobala moja geba? to  inni moga  miec foto janie?  albo  sa  rowni i rowniejsi?  ........
Gwidon, wiesz o co chodzi. Pisałam nie raz, ale Ty lubisz być przekorny. Twoja żona to musi mieć z Tobą siedem światów i pół Ameryki...  : ))
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #144 : 2009-07-24, 21:32:27 »

...Jeśli każdy ma swoje zdanie i nie ocenia postów po nicku, to jest "ok"...

Renia, zawsze wszystko kazdy ocenia!
To sie dzieje "mimo woli" jak . ....
gdy zobaczysz "ukochanego" Smile

BTW
Napisz lepiej co tam sie dzieje "wieczorowa pora"
u was? Smile

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #145 : 2009-07-24, 21:42:23 »

Przyszłam przed chwilą do pokoju, bo dzisiaj był później wykład niż zawsze i nie wiem co robić? Mój 9-cioletni syn znowu zwymiotował (6 raz dzisiaj). Zaczęło się po śniadaniu, nigdzie nie wyszliśmy. Nie wiem co robić, daję mu wodę, żeby się nie odwodnił. Namawiali mnie na podanie małej ilości coli, ale się boję. Jeszcze poczekam On się skarży na bóle brzucha. Sad
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #146 : 2009-07-24, 21:45:58 »

Przyszłam przed chwilą do pokoju, bo dzisiaj był później wykład niż zawsze i nie wiem co robić? Mój 9-cioletni syn znowu zwymiotował (6 raz dzisiaj). Zaczęło się po śniadaniu, nigdzie nie wyszliśmy. Nie wiem co robić, daję mu wodę, żeby się nie odwodnił. Namawiali mnie na podanie małej ilości coli, ale się boję. Jeszcze poczekam On się skarży na bóle brzucha. Sad

Renia, czy to synek, ktory mial wypadek wczesniej?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #147 : 2009-07-24, 21:50:40 »

Tak, ten sam, co miał wstrząsnienie mózgu i pęknięcie czaszki. Było z nim wszystko w porządku i byłam kontrolnie u lekarza. Myślę, że to nie ma związku. On jest tutaj drugim dzieckiem w ośrodku z takimi wymiotami. Ponoć panuje jakaś wirusowa choroba żołądka i są dwudniowe wymioty.
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #148 : 2009-07-24, 22:05:16 »

Tak, ten sam, co miał wstrząsnienie mózgu i pęknięcie czaszki. Było z nim wszystko w porządku i byłam kontrolnie u lekarza. Myślę, że to nie ma związku. On jest tutaj drugim dzieckiem w ośrodku z takimi wymiotami. Ponoć panuje jakaś wirusowa choroba żołądka i są dwudniowe wymioty.

Renia byc moze masz racje, ale istnieje w takiej sytuacji "domniemanie" ze moze to byc
spowodowane przez "pamiatke" po tym nieszczesnym wypadku.

Dla bezpieczenstwa zadzwon na pogotowie i skonsultuj sie z lekarzem dyzurnym.
Koniecznie powiedz dokladnie co sie dzialo wczesniej z synkiem.

Renia to nie sa zarty!!!! Lepiej dmuchac na zimne!!!

Powodzenia, trzymam za Was kciuki.


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #149 : 2009-07-24, 22:30:50 »

Dzwoniłam na pogotowie do Pucka i rozmawiałam z dyżurną. Potwierdziła, że panuje wirus żołądkowy i dobrze podać dziecku colę. Więc już trochę dałam. W razie, jakby się pogorszyło, albo chociaż nie poprawiało, to mam przyjechać do nich. Mają dyżur całą noc, to lekarz zbada i coś zapisze. Apteka też jest czynna całą noc. Tak mi powiedziała.  Sad  Jeszcze boję się, że moja córka będzie miała to samo, bo zaczęła ją boleć głowa (może sobie wmawia). Jutro wyjeżdżamy już, tylko aby ta noc minęła spokojnie.
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #150 : 2009-07-24, 22:35:12 »

...W razie, jakby się pogorszyło, albo chociaż nie poprawiało, to mam przyjechać do nich...

Teraz bedziesz spokojniejsza, tylko obserwuj pilnie co sie dzieje.

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #151 : 2009-07-24, 22:45:59 »

Na razie spokój, ale ja już chyba nie zasnę. Nie chciałabym w nocy zdenerwowana jechać z nim na pogotowie, jak by nie było dobrze, to chyba bym się upierała, żeby tutaj przyjechali.
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #152 : 2009-07-24, 22:50:08 »

........admin czemus usunol mojego avatara? mozna  wiedziec? czyzby ci sie nie podobala moja geba? to  inni moga  miec foto janie?  albo  sa  rowni i rowniejsi?  ........
Gwidon, wiesz o co chodzi. Pisałam nie raz, ale Ty lubisz być przekorny. Twoja żona to musi mieć z Tobą siedem światów i pół Ameryki...  : ))

.....a taki byl piekny,amerykanski,szkoda !  to  moze jednak w  mundurze admin mnie zaakceptuje?.......
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #153 : 2009-07-24, 22:53:51 »

Zdecydowanie w mundurze Tobie do twarzy, a za mundurem panny...
..I myślę, że "admin" też nic nie ma przeciwko mundurom. Tylko nie jakiś SS..  ;- )
Zapisane

Gwidon
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #154 : 2009-07-24, 22:54:32 »

Na razie spokój, ale ja już chyba nie zasnę. Nie chciałabym w nocy zdenerwowana jechać z nim na pogotowie, jak by nie było dobrze, to chyba bym się upierała, żeby tutaj przyjechali.

......co do grypy zoladkowo-jelitowej to  jak najbardziej jest takie cos i leci  czasami ze wszystkich dziur z czlowieka jak z kranu  , u  nas tez to ludzie  maja  trwa to 1-3 dni......kola  moze  zeczywiscie  pomoc , bo to  odrdzewiacz......
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #155 : 2009-07-24, 22:56:46 »

Mam taką nadzieję. Na razie spokój, dzieciaki śpią.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70758


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #156 : 2009-07-24, 23:01:50 »

Niedługo, to chyba, Coca-Colę będziemy w aptece kupować Smile)
Zapisane

Adam319
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #157 : 2009-07-25, 03:35:52 »

Wieści jak z wyprawy do Amazońskiej dżungli.

Napiszę tak, żeby nie było że:

Ja w przypadku zatrucia lub każdej ciężkiej przypadłości lub nawet poważnego urazu przez pierwsze dwie doby do ustąpienia (rozpoczęcia ustępowania) objawów odżywiam się wyłącznie żółtkami z jaj ugotowanych na twardo popijając czystą wodą (jedno i drugie do sytości). Następnie ostrożnie włączam duszoną wieprzowinę. W tym newralgicznym okresie, żadnego dodatku z warzywnej pożywki bakteryjnej nie zalecam. W przypadku głodu węglowodanowego sok/koncentrat pomidorowy – nic innego.

To tak ogólnie jak się uratować gdy opresja jest poważna i motywacja silna.
Trudno mi Renia powiedzieć jak to się ma do tego „virusa pokarmowego”.

Już w przypadku naprawdę zatrucia chemicznego, toksyn bakteryjnych pomyślałbym o dorzuceniu węgla aktywnego.

Pozdrawiam serdecznie,
Smile

PS
Zatrucie pokarmowe w Arkadii to bym powiedział takie jakieś zaćmienie Słońca, na szczęście zdarza się niezmiernie rzadko i trwa krótko. !!!

Coca-Cola – a może jednak żółtka z jaj na twardo plus czysta wodą !!!

Jak napiszesz, że podałaś kaszkę kukurydzianą bo tak lekarz zalecił ...
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #158 : 2009-07-25, 07:23:37 »

Bo Ty reniu odmienne zdanie traktujesz jako atak...

Bo "renia" zmierza prostą drogą w stronę fanatycznego "opty"-betonu - "wyznawców gramatury", który nawet lepiej wie, co "myśli i robi sam Kwaśniewski", a nawet "lepiej wie od samego Kwaśniewskiego na czym polega niskowęglowodanówka, bo Kwaśniewski się myli".
To bardzo zła droga i nie jedna "opty-ikona" już na niej się fatalnie poślizgnęła... Nazwisk mogę wymienić bez liku.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #159 : 2009-07-25, 07:30:35 »

........admin czemus usunol mojego avatara? mozna  wiedziec? ........

.......bo jesteś u mnie w gościach i jako gość powinieneś się dostosować do wymogów gospodarza......
Zamieszczony przez ciebie awatr nie tylko zniechęcał do dyskusji z tobą, ale też źle świedczył o Forum.
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 16 zapytaniami.