forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-18, 10:58:00

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
661746 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 119142 razy)
marian05
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #180 : 2009-09-19, 19:13:58 »



W przyszłym roku jadę z dziećmi do arkadii w Ustroniu. Rozmawiałam z panią, która tam była i bardzo tamtejszą arkadię chwaliła. Smile
Nie rob tego to co tam nazywaja zywieniem optymalnym  jest normalnym korytkiem bez proporcji
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #181 : 2009-09-19, 19:19:48 »

Byłeś tam Marianie?
Moje dzieciaki chciałyby koniecznie w góry.. Confused
Zapisane

marian05
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #182 : 2009-09-19, 19:32:18 »

Ja osobiscie bylem tam jeden dzien. Moja zona spedzila tam tydzien ze swoja mama ja bylem je odebrac i zaliczylem tam dwa posilki niby optymalne .
Przyznaje byly tluste ale przebialkowane i wegla bylo tez za duzo. Zona tez powiedziala mi ze z proporcjami BTW nie bylo dobrze. Robiac krodki urlop na zamku Sobieskiego w Rzucewie jezdzilismy czesto do Jastzebiej Gory do restauracji Kredes Tam - pomimo ze jest to restauracja dla "normalnych " mozesz dostac pare dan dla optymalnych zeczywiscie dopracowanych JAK w ksiazce. 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #183 : 2009-09-19, 19:42:31 »

Szkoda, że Jastrzębia Góra nie jest w górach Wink Teraz mam dylemat  Confused
Dzięki za informację. Muszę się teraz dokładniej zorientować - jak nic nie znajdę w samych górach, to może wybierzemy Ciechocinek, albo znowu Lido  Rolling Eyes Na szczęście czasu sporo..  Smile
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #184 : 2009-09-19, 21:02:51 »

Moje dzieciaki chciałyby koniecznie w góry.. Confused

No to jedźcie Smile - koniecznie musi tam być arkadia?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #185 : 2009-09-19, 21:14:35 »

Koniecznie. Ja przynajmniej nie muszę kombinować z jedzeniem, a i dzieciakom w arkadiach się podoba. Córa mówiła, że już na zwykłe wczasy nie chce jechać, jakoś w arkadii nam się bardziej podoba. Ja mam dwa w jednym, bo i odpoczynek i konsultacje lekarskie. Lubię rozmawiać z Optymalnymi, na codzień, w realu, rzadko mam taką okazję.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #186 : 2009-09-19, 21:25:04 »

O ile się nie mylę, to Ty "blackend" mieszkasz w górach - może słyszałeś o jakiejś dobrej tam arkadii? Chyba "Colonia" w Ustroniu, nie jest jedyną arkadią na Południu Polski?
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #187 : 2009-09-19, 21:37:30 »

Mieszkam na Ślasku ale za to Górnym, a to prawie jak Góry Wink Smile
Nie znam żadnej Arkadii - nie było potrzeby interesować się tym tematem.
Nie mamy też problemu w utrzymaniu proporcji po za domem Smile
Bardzo lubimy spontaniczne wyjazdy jak jest ładna pogoda tak więc stacjonarne wczasy z posiłkami o stałych porach w ogóle odpadają Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #188 : 2009-09-19, 22:03:17 »

Trudno..każdy ma inny gust i upodobania. Coś poszukam. Myślę, że za rok, dwa - to może znudzą się dzieciakom wyjazdy ze mną i będą wolały kolonie z rówieśnikami. Confused
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #189 : 2009-09-22, 13:11:54 »

W Arkadii "Colonia" byłem tylko raz, ale tylko na obiedzie. Z tego, co wiem jest to dobry ośrodek, jeśli chodzi o DO, stała opieka dietetyka i często lekarska. Tereny piękne, ostatnio centrum Ustronia też wypiękniało. Okolice znam dobrze, bo często jeżdżę do Wisły, a to jest o "rzut beretem". Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #190 : 2009-09-22, 13:22:48 »

Dziękuję za tę opinię "adamel". Postaram się o jeszcze więcej informacji o miejscu, bo okolica bardzo kusi.
Czytajac Twoje posty pomyślałam sobie, że Tobie również byłby wskazany taki pobyt w arkadii. Lekarz ustaliłby Tobie dzienne BTW, może dał jakieś indywidualne zalecenia, wyjaśnił wątpliwości, no i prądy selektywne powinny pomóc przy "ciężkich" nogach i arytmii. Pomyśl o tym .. Very Happy Wypoczynek też wskazany.. Smile
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #191 : 2009-09-22, 15:59:53 »

Arytmia jest w tej chwili "oswojona", dawno odstawiłem Sectral,Bisocard i inne pierdoły, jeszcze sporadycznie, w celu zatrzymania ataku brałem Polfenon, ale od około roku są one lekkie i trwają nie dłużej niż 15-30 minut, więc też odstawiłem. Co do wyjazdu na tydzień lub dwa, to już nie czasy "niesłuszne ideologicznie", człowiek zbyt łatwo może "wypaść z obiegu", ale wierzę, że niedługo to się uda zmienić.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #192 : 2009-09-22, 16:09:48 »

.. i ja w to wierzę..  Smile ..w życiu różne - nieprzewidziane rzeczy się zdarzają... Smile
Zapisane

sewero
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #193 : 2010-01-02, 23:08:27 »

Ja bylam w Coloni 3 razy. 2 razy bylo super posilki zbilansowane itd. Ostatnim razem bylo kiepsko. Nie czulam ze to optymalnie i postanowilam sobie ze tam juz nie pojade. Wiem jednak ze Pani Teresa (doradzca) z cala ekipa przeniosla sie do iinnego osrodka  Jest to zaraz obok Coloni i nazywa sie Globus. Warunki lepsze. Bedac w Coloni chodzilismy do Globusa na basen.
Moge jak najbardziej polecic.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #194 : 2010-01-02, 23:56:53 »

Super. Very Happy Ja chcę zrobić sobie rezerwację w arkadii "Globus - Raj" w Ustroniu. O tej arkadii piszesz? Możesz jeszcze parę słów o niej napisać?. Jacy lekarze, dietetyk czy jest, czy jest gimnastyka zbiorowa, jaki basen, czy są przyrządy do ćwiczeń i w ogóle. Trochę się waham z terminem wczasów, bo muszę jeszcze dopasować się do sytuacji rodzinnej.
Zapisane

sewero
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #195 : 2010-01-03, 12:59:27 »

Basen jest nie za duzy (kryty). Jest tam wspanialy masazysta ,jest Pan Jacek od pradow selektywnych. Przemily i bardzo madry pan. NO i jest Pani Teresa Szczepanek. NIe wiem czy ja znasz. Dla mnie to najlepszy doradzca zywieniowy.
O ile dobrze wiem  to jakies urzadrzenia do cwiczen tez tam sa i sauna
Ja w Globus Raj nie mieszkalam a chodzilisym tam tylko na basen i na plac zabaw. Wiem jednak od ludzi tam mieszkajacych ze bylo o wiele lepiej niz w Coloni.
Lekarze sa ci sami ktorzy byli w Coloni. U Pani Teresy mozna tez bylo zaopatrzyc sie w gotowy juz do jedzenie loj smalec gesi itd. W Ustroniu jest tez super sklepik z zywnoscia ekologiczna np maka, herbatki itd . NO ale to wszystko Pani Teresa juz powie.
Badania krwi i moczu tez mozna zrobic w hotelu.
Zapisane
sewero
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #196 : 2010-01-03, 13:05:10 »

Ja w tym roku  chcialabym pojechac do Ciechocinka do Panstwa Suchowieckich. Wiem ze mozna tam spotkac Dr. Kwasniewskiego i na tym  by mi zalezalo. No i na pradach dla syna tz. A kto potrafi je lepiej zrobic niz Pani ktora uczyla sie u samego Doktora? No ale wyjazd do Polski planujemy dopiero w sierpniu albo we wrzesniu (wakacje) i nie wiem czy beda miejsca. Tobie Réniu zycze powodzenia w wyborze Arkadii.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #197 : 2010-01-03, 13:33:20 »

Basen jest nie za duzy (kryty). Jest tam wspanialy masazysta ,jest Pan Jacek od pradow selektywnych. Przemily i bardzo madry pan. NO i jest Pani Teresa Szczepanek. NIe wiem czy ja znasz. Dla mnie to najlepszy doradzca zywieniowy.
O ile dobrze wiem  to jakies urzadrzenia do cwiczen tez tam sa i sauna
Ja w Globus Raj nie mieszkalam a chodzilisym tam tylko na basen i na plac zabaw. Wiem jednak od ludzi tam mieszkajacych ze bylo o wiele lepiej niz w Coloni.
Lekarze sa ci sami ktorzy byli w Coloni. U Pani Teresy mozna tez bylo zaopatrzyc sie w gotowy juz do jedzenie loj smalec gesi itd. W Ustroniu jest tez super sklepik z zywnoscia ekologiczna np maka, herbatki itd . NO ale to wszystko Pani Teresa juz powie.
Badania krwi i moczu tez mozna zrobic w hotelu.

Bardzo dziękuję  Very Happy Teraz już nie mam wątpliwości, czy chcę tam jechać. Już bym jechała chętnie dziś.  Wink Pojadę jednak w sierpniu, bo tak będzie nam najbardziej pasowało. Dobrze, że jest tam basen, bo dzieciaki zamęczyłyby mnie chodzeniem po górach..
PS. Nie mogłabyś "sewero" w kwietniu przyjechać do Ciechocinka?  No a latem swoją drogą..  Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70755


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #198 : 2010-01-03, 13:38:48 »

..wyjazd do Polski planujemy dopiero w sierpniu albo we wrzesniu (wakacje) i nie wiem czy beda miejsca.

..Trzeba by już zrobić sobie rezerwację. Ja w zeszłym roku w lutym nie mogłam już zrobić rezerwacji w arkadii "Aura" na drugą połowę lipca, ani pierwszą sierpnia. Te terminy są zajmowane w pierwszej kolejności.
Życzę Tobie i Twojej rodzinie miłego i owocnego pobytu w arkadii.  Very Happy
Zapisane

sewero
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #199 : 2010-01-03, 20:44:05 »

Serdecznie dziekuje. W kwietniu na pewno wyjazd do Pl nie wypali bo nie mamy wakacji. A szkoda bo moglybysmy sie poznac.Z ta rezerwacja to masz racje musze wreszcie ustalic urlop z szefem to wtedy bede mogla zrobic rezerwacje.

Buziaczki Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 16 zapytaniami.