forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 00:45:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 118336 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #20 : 2009-06-26, 19:54:33 »

Mam jeszcze w domu 4 gości weselnych i mam ich już serdecznie dość (jeden z nich to niedouczony jeszcze lekarz z Kanady) z niecierpliwością czekam sierpnia i "Lido".  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #21 : 2009-06-26, 19:57:58 »

Witaj "marianie", może na razie dosyć żartów i czas na poważniejsze rozmowy? Chociaż o Arkadiach nie musi być tak strasznie poważnie. Very Happy
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #22 : 2009-06-26, 20:00:46 »

No to Pani Reniu "Jak nie chorować" dr J. Kwaśniewskiego można gościowi podarować. Z dedykacją "Samych sukcesów zawodowych Drogiemu ..................." Renia, której się powiodło w naprawie swojej kondycji.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #23 : 2009-06-26, 20:04:18 »

Ja z nim nie dyskutuję, bo to jest totalny "beton". To co uczy medycyna jest dla niego święte. Krzywi się na widok mojego śniadania z żółtek i jest pewny, że cholesterol mnie wykończy. Sam ma ze 20 kg nadwagi  Shocked Laughing
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #24 : 2009-06-26, 20:05:46 »

A to faktycznie - dać mu książkę, to może się wyniesie natychmiast.  Wink
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #25 : 2009-06-26, 20:06:26 »

OK  W Lido osobiscie nie bylem ale wiem ze pracuja tam moi znajomi lekarze i dietetyczka ktorych poznalem w poprzedniej Jastrzebiogorskiej Arkadii ktora byla jedyna w polsce mogaca w logo zamieszczac ZO dr. Kwasniewskiego ktory czesto tam bywal no i Lekarze sa jego wychowankami Jestem pewien ze Twoj pobyt w Arkadii nie bedzie zmarnowanym czasem
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #26 : 2009-06-26, 20:07:01 »

No to Pani Reniu "Jak nie chorować" dr J. Kwa¶niewskiego można go¶ciowi podarować. Z dedykacj± "Samych sukcesów zawodowych Drogiemu ..................." Renia, której się powiodło w naprawie swojej kondycji.
A książki dr Kwaśniewskiego podarowałam szwagrowi ze Stanów, bo był szczerze zainteresowany.  Very Happy
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #27 : 2009-06-26, 20:08:45 »

Ja bym podarowała, choćby na czarną godzinę, albo na wszelki wypadek. W końcu w domu Mu się nieduża książka zmieści. A dedykacja musi być, żeby książki łatwo nie oddać. Z dedykacją to jak rodzinna relikwia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #28 : 2009-06-26, 20:13:05 »

A to faktycznie - dać mu ksi±żkę, to może się wyniesie natychmiast. Wink
Mieli w trójkę jechać do Suwałk na 2 tygodnie, ale teraz zmienili plan i pojadą na tydzień  Sad . U mnie mają super: pomoc domowa im robi posiłki, sprząta i opiera, a syn ich wozi po całym wybrzeżu. Confused
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #29 : 2009-06-26, 20:16:30 »

Trzeba ich było wynająć cichcem do pielenia buraków, albo zbioru owoców... Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #30 : 2009-06-26, 20:16:49 »

Ja bym podarowała, choćby na czarn± godzinę, albo na wszelki wypadek. W końcu w domu Mu się nieduża ksi±żka zmie¶ci. A dedykacja musi być, żeby ksi±żki łatwo nie oddać. Z dedykacj± to jak rodzinna relikwia.
Masz rację. Zrobię mu prezent, a pezentów się nie odmawia, ani nie wyrzuca Laughing. On mieszka w Toronto, a tam jest nawet bractwo optymalne, może jak mu zdrowie zaszwankuje, to będzie wiedział, gdzie się zgłosić  Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #31 : 2009-06-26, 20:18:49 »

Trzeba ich było wynaj±ć cichcem do pielenia buraków, albo zbioru owoców... Laughing
Oni się do niczego nie garną, nawet talerzyka po sobie do kuchni nie zaniosą. A w pieleniu, to mnie synowa zaskakuje. Pół ogrodu wypieliła  Shocked
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #32 : 2009-06-26, 20:20:12 »

A w pieleniu, to mnie synowa zaskakuje. Pół ogrodu wypieliła  Shocked

Tylko się podlizuje teściowej. Wink Poczekaj jeszcze trochę... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #33 : 2009-06-26, 20:24:34 »

OK  W Lido osobiscie nie bylem ale wiem ze pracuja tam moi znajomi lekarze i dietetyczka ktorych poznalem w poprzedniej Jastrzebiogorskiej Arkadii ktora byla jedyna w polsce mogaca w logo zamieszczac ZO dr. Kwasniewskiego ktory czesto tam bywal no i Lekarze sa jego wychowankami Jestem pewien ze Twoj pobyt w Arkadii nie bedzie zmarnowanym czasem
"marianie", to ja Ciebie źle zrozumiałam  Sad Byłam przekonana, że byłeś właśnie w "Lido" . A dietetyczkę z drugiej Arkadii ("Aura"), to miałam też okazję poznać.  Very Happy Ona przeszła na DO po tym, jak jej brat zmarł po amputacji nogi przy miażdżycy. Ona też miała zaawansowaną miażdżycę i się przestrasztyło. ŻO ją wyleczyło. Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #34 : 2009-06-26, 20:26:09 »

A w pieleniu, to mnie synowa zaskakuje. Pół ogrodu wypieliła  Shocked

Tylko się podlizuje te¶ciowej. Wink Poczekaj jeszcze trochę... Wink
To całkiem możliwe  Very Happy , ale boję się, że jej to zostanie  Shocked , jak ja będę przy niej wyglądała ? Confused Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #35 : 2009-06-26, 20:48:08 »

W Suwałkach koniecznie niech obejrzą Klasztor Kamedułów. Póki jeszcze można.

I Zatokę Słupiańska , też Wigry, ale z innej strony, choćby ze względu na trasę Gwarych Ruda - Zatoka. Urokliwa nad wyraz.

Potem Wiżajny - najzimniejszy teren w Polsce, także malowniczy i zawsze wietrzny teren. Stamtąd chyba można na Wysokie Mosty.

Może się warto z gośćmi wybrać? 

A książka będzie we właściwym miejscu i ciekawe co z tego wyniknie. Może za parę lat gość będzie żałował że nie wcześniej się za nią zabrał? A może skusi się wcześniej?
Zapisane
marian05
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #36 : 2009-06-26, 20:54:18 »

,
Cytuj
DO po tym, jak jej brat zmarł po amputacji nogi przy miażdżycy. Ona też miała zaawansowaną miażdżycę i się przestrasztyło. ŻO ją wyleczyło. Very Happy
Cytuj

Mowimy o roznych arkadiach ta o ktorej ja mowie nie nazywala sie Aura To byla Arkadia Zdrowia przy ulica Baltyckiej Lekarze , Pala ,Kania ,Glowacki a dietetetyczka nie byla jakas nawrocona
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #37 : 2009-06-26, 20:57:48 »

Trzeba ich było wynająć cichcem do pielenia buraków, albo zbioru owoców... Laughing
Oni się do niczego nie garną, nawet talerzyka po sobie do kuchni nie zaniosą. A w pieleniu, to mnie synowa zaskakuje. Pół ogrodu wypieliła Shocked


Ale jesteś surowa Laughing Moje dzieci, para młoda w tej chwili wyleguje się przy basenie hotelowym w Turcji. Rozrywki, opal/anie Laughing niech się bawią kochani, bo kiedy jak nie teraz. Nigdy w życiu jakieś babranie w ziemi, pielenia - jeszcze dosyć niemiłych chwil może ich spotkać w życiu, teraz niech mają same rozkosze Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #38 : 2009-06-26, 21:01:23 »

W Suwałkach koniecznie niech obejrz± Klasztor Kamedułów. Póki jeszcze można.

I Zatokę Słupiańska , też Wigry, ale z innej strony, choćby ze względu na trasę Gwarych Ruda - Zatoka. Urokliwa nad wyraz.

Potem Wiżajny - najzimniejszy teren w Polsce, także malowniczy i zawsze wietrzny teren. Stamt±d chyba można na Wysokie Mosty.

Może się warto z go¶ćmi wybrać?

A ksi±żka będzie we wła¶ciwym miejscu i ciekawe co z tego wyniknie. Może za parę lat go¶ć będzie żałował że nie wcze¶niej się za ni± zabrał? A może skusi się wcze¶niej?
Ja chcę tydzień od gości odpocząć. Chociaż mam panią, która mi pomaga, to i tak muszę dbać, żeby wszystko dopilnować, kupić i zorganizować. Teść mój jest przygłuchy i ma cały dzień telewizor głośno na maxa  Sad Szał. W Suwałkach byłam kilka razy, bo mam tam rodzinę z męża strony. W Wiżajnach też już byłam i bardzo podobały mi się te prawdziwie górskie widoki. Ja jeszcze w przyszly weekend mam 2 ostatnie egzaminy i cisza mi sie przyda. Teść z nimi pojedzie i do zimy chce zostać tam na swoim gospodarstwie.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #39 : 2009-06-26, 21:04:38 »

Trzeba ich było wynaj±ć cichcem do pielenia buraków, albo zbioru owoców... Laughing
Oni się do niczego nie garn±, nawet talerzyka po sobie do kuchni nie zanios±. A w pieleniu, to mnie synowa zaskakuje. Pół ogrodu wypieliła Shocked


Ale jeste¶ surowa Laughing Moje dzieci, para młoda w tej chwili wyleguje się przy basenie hotelowym w Turcji. Rozrywki, opal/anie Laughing niech się bawi± kochani, bo kiedy jak nie teraz. Nigdy w życiu jakie¶ babranie w ziemi, pielenia - jeszcze dosyć niemiłych chwil może ich spotkać w życiu, teraz niech maj± same rozkosze Laughing

Ja nie jestem surowa i w życie mojego syna i synowej nie ingeruję. Oni, ze względu na ważną i pilną pracę mojego syna, wyjeżdżają w podróż poślubną do Egiptu, dopiero we wrześniu.
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.