forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 15:09:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660322 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 118497 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #220 : 2010-08-10, 20:36:59 »


Lody są - ale stanowczo za rzadko.. Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #221 : 2010-08-10, 21:02:44 »

Nie możesz poprosić by rano, w południe i wieczorem?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #222 : 2010-08-10, 21:12:34 »


..i jeszcze w nocy.. Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #223 : 2010-08-10, 21:46:22 »

Smile 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #224 : 2010-08-11, 09:17:25 »


Swoją opinię o arkadii "Globus" napiszę po powrocie do domu, ale czuję już, że dostanie ona moją najwyższą notę. Very Happy
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #225 : 2010-08-11, 11:50:56 »

A gzie jest ten 'Globus'?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #226 : 2010-08-11, 13:43:17 »

Ten "Globus" do niedawna nazywał się "Globus - Raj". Teraz raj zlikwidowano  Laughing (zmieniła się właścicielka) i Został ino "Globus". Dawniej był to "Krokus". Jest ten ośrodek w Ustroniu - Polanie. Jest to 5 km od Ustronia i od Wisły (miasta - a rzeki to chyba 300m), a 70 km od Katowic. Stąd jest bliziutko do Cieszyna i do granicy z Czechami. Ładnie tutaj...
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #227 : 2010-08-11, 14:55:38 »

Gdzie aż tam Ciebie nosi? Laughing
300 m od rzeki? Może Ciebie nie zaleje woda? Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #228 : 2010-08-11, 18:21:31 »


Laughing No nosi mnie coraz dalej..a z nurtem rzeki chyba nie poniesie, bo mieszkamy na górze - a poziom rzeki jest niski.. Rolling Eyes ale wszystko jest możliwe - jak mówi nasz prezydent: rzeki to do siebie mają, że podnosi się poziom i woda leci z falą do Bałtyku.. Laughing
Zapisane

RamboRat
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #229 : 2010-10-13, 21:09:10 »

Ja bylam w Arkadii Lido we wrzesniu tego roku i bylam BARDZO zadowlona!!!!
dzien jest zorganizowany, ale jest tez wiele wolnego czasu, mozna wiec pojsc na spacer nad morze, czy polazic po promenadzie, albo wybrac sie na wyprawe do Rozewia na przyklad.
W Lido dzien zaczyna sie o 7,30 poranna gimnastyka na plazy, prowadzona przez milego pana rehabilitanta. potem o 9,30 jest sniadanie, o 12,00 kawa + deser, o 15,00 zupa a o 17,00 obiadokolacja.
od 8 rano i po sniadaniu odbywaja sie zabiegi - prady selektywne i masaze. o 18 mielismy wykladay z pania dietetyk, a w niedziele byl wyklad pana doktora i konsultacje lekarskie. Pan doktor po wywiadzie z kazda osoba, dobiera indywidualne proporcje BTW i rowniez przepisuje nam rozne zalecenia, czego na przyklad wiecej jadac w naszym jadlospisie itp.
I rzeczywiscie, to co pan doktor zaleci, dostajemy na talerzu. kazdy w Lido jest traktowany bardzo indywidualnie i ma posilki scisle wg zalecen lekarza.
Posilki w Lido sa przepyszne, atmosfera w osrodku fantastyczna a Panstwo ktorzy sa wlascicielami oraz cala obsluga to naprawde cudowni ludzie. ja czulam sie tam bardzo swobodnie, jak w domu.
Napewno jeszcze tam pojade, bo warto.
Nie bylam w innym Arkadiach i raczej nie zamierzam. Ludzie przebywajacy ze mna na turnusie opowiadali o innych osrodkach i mowili, ze nigdzie nie bylo tak dobrze jak w Lido. Ze w innych miejscach wszyscy dostawali te same proporcje zywieniowe i nie bylo to uzaleznione od indywidulanej wagi, potrzeb itd.
Wiec z czystym sercem moge polecic Arkadie Lido, nie sadze by ktos zalowal pobytu. Ja bynajmniej nie zaluje i zamierzam tam wrocic w przyszlym roku.
pozdrawiam
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #230 : 2010-10-13, 21:19:38 »

To jest fakt, że tam jest taka swojska,rodzinna atmosfera. Najbardziej to lubiłam, jak po posiłkach siedzieliśmy w kuchni na tej rogówce i plotkowaliśmy.. Cool
A rozkład dnia nie zmienił się od zeszłego roku, ani o drobinę.. Very Happy
Zapisane

RamboRat
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #231 : 2010-10-13, 21:25:32 »

tak, jak bylam w Lido to tez po posilkach wszyscy sobie gawedzilismy. mozna bylo posluchac bardziej dosiwdczonych optymalnych i wymienic doswiadczenia. dla mnie to bylo bardzoe cenne, bo ja jestem raczej swieza w temacie, to przydaly sie bardzo wskazowki praktyczne innych ludzi.
ja troche bylam w szoku, ze dzien zaczyna sie o 7,30.... myslalam, ze polenuichuje sobie z rana... ale potem bylam zaskoczona, jak chetnie mi sie wstawalo i fajnie bylo sie troche poruszac przed sniadankiem Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #232 : 2010-10-13, 21:35:56 »


Ja też po tej porannej gimnastyce się świetnie czułam, ale pod koniec pobytu jakoś, z raz czy dwa, chęć pozostania w łóżku wygrała u mnie z pójściem na gimnastykę.. Cool

Mój pierwszy wyjazd do arkadii ("Aury")był dla mnie najwiekszym przeżyciem. Pierwszy raz miałam okazję spotkać Optymalnych i porozmawiać z nimi. Pamiętam jak się zastanawiałam jak oni mogą wygladać.. Shocked Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #233 : 2010-10-13, 21:46:27 »


Mój pierwszy wyjazd do arkadii ("Aury")był dla mnie najwiekszym przeżyciem. Pierwszy raz miałam okazję spotkać Optymalnych i porozmawiać z nimi. Pamiętam jak się zastanawiałam jak oni mogą wygladać.. Shocked Laughing



Wiadomo, jak UFO  Laughing 

Zapisane
RamboRat
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #234 : 2010-10-13, 21:58:14 »

he he  Very Happy

pewnie o optymalnych jak o UFO mysla nieoptymalni  Very Happy

ja tez raz w Lido zostalam rano w lozeczku.... na szczescie nikt nie sprawdza obecnosci Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #235 : 2010-10-13, 21:59:22 »

 Laughing ..a faktycznie chyba się ufoludków spodziewałam.. Laughing
Zapisane

Zonia
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #236 : 2010-10-13, 21:59:48 »

I tym sposobem Lido wysuwa się na I miejsce w rankingu Smile
Decyzji jeszcze nie podjęłam, ale z poniższego opisu wynika, że tam chyba będzie najbardziej optymalnie Smile

RamboRat zdradź proszę, jakie są tam koszty pobytu Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #237 : 2010-10-13, 22:02:09 »


pewnie o optymalnych jak o UFO mysla nieoptymalni  Very Happy

Widocznie ja wówczas nie byłam jeszcze tak w 100% Optymalną.. Rolling Eyes Wink
Zapisane

RamboRat
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #238 : 2010-10-13, 22:09:41 »

Zonia, ja we wrzesniu zaplacilam 990zl za tydzien w pokoju jednoosobowym. w cenie wliczone sa konsultacje i wyklady lekarza optymalnyego,codzienne wyklady dietetyka optymalnego na temat stosowania zywienia optymalnego w domu, prady selektywne i inne zabiegi co lekarz zaleci,zajecia grupowe z rehabilitantem,mozliwosc korzystania z silowni,posilki optymalne przygotowywane indywidualnie.
najlepiej wyslac maila do Lido i zapytac o koszt, bo moze jak sie jedzie we dwojke, czy cala rodzina to wychodzi taniej. mail do Lido to arkadialido@op.pl

pozdrawiam
Zapisane
Zonia
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #239 : 2010-10-13, 22:13:41 »

Zonia, ja we wrzesniu zaplacilam 990zl za tydzien w pokoju jednoosobowym. w cenie wliczone sa konsultacje i wyklady lekarza optymalnyego,codzienne wyklady dietetyka optymalnego na temat stosowania zywienia optymalnego w domu, prady selektywne i inne zabiegi co lekarz zaleci,zajecia grupowe z rehabilitantem,mozliwosc korzystania z silowni,posilki optymalne przygotowywane indywidualnie.
najlepiej wyslac maila do Lido i zapytac o koszt, bo moze jak sie jedzie we dwojke, czy cala rodzina to wychodzi taniej. mail do Lido to arkadialido@op.pl

pozdrawiam


Dzięki Rambo Smile Zadzwonię do nich po szczegółowe info. Wiem już, że za pojedyncze pokoje płaci się więcej, ale nie wiem, czy akurat tam.
Trochę informacji z pierwszych rąk już mam. Myślę, że mogę dzwonić po szczegóły Smile
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.