forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 01:13:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Moja opinia o arkadiach.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Moja opinia o arkadiach.  (Przeczytany 118583 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #40 : 2009-06-26, 21:10:05 »

,
Cytuj
DO po tym, jak jej brat zmarł po amputacji nogi przy miażdżycy. Ona też miała zaawansowan± miażdżycę i się przestrasztyło. ŻO j± wyleczyło. Very Happy
Cytuj

Mowimy o roznych arkadiach ta o ktorej ja mowie nie nazywala sie Aura To byla Arkadia Zdrowia przy ulica Baltyckiej Lekarze , Pala ,Kania ,Glowacki a dietetetyczka nie byla jakas nawrocona
"Marianie", chyba mówimy o tej samej Arkadii. "Aura" też jest przy ulicy Bałtyckiej. Ty chyba byłeś kilka lat temu i wtedy mogla być inna nazwa. Prawdopodobnie nazywało się to Centrum Żywienia Optymalnego.
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #41 : 2009-06-26, 21:30:48 »

Ok, Centrum Żywienia Optymalnego. Tam i ja byłam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #42 : 2009-06-26, 21:42:47 »

No to się chyba dogadaliśmy  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #43 : 2009-07-03, 12:44:04 »

Dzisiaj spotkałam znajomego, który jest jedyną osobą w moim mieście ( z tych, których znam ), z którą mogę wymieniać opinie na temat Arkadii. Ten pan był w Arkadii w Jastrzębiej Górze sporo lat temu (wtedy jak był tam również Wałęsa). Jechał tam tylko po to żeby schudnąć. Był mile zaskoczony tym, że po prądach selektywnych, nogi, ciągle zimne, zrobiły mu się ciepłe. Po powrocie do domu nie stosował DO. Miał wówczas właśnie nowa żonę i jak twierdził, nie chciał jej robić przykrości, jadł co ugotowała i jeszcze chwalił. Teraz, po latach, gdy zdrowie jemu i jego nowej żonie zaczęło szwankować, jadą oboje do Arkadii. Jego żona była jakaś taka nie przekonana, nie zdecydowana, powiedziałam jej, że mi "to" pomaga i znowu jadę, a spróbować zawsze warto, zaszkodzić nie może. Chyba trochę pomogło, bo kobitka z uśmiechem potwierdziła i powiedziała, że chętnie sama się przekona, bo lekarzom już trudno wierzyć, skoro oni siebie nawet nie potrafią wyleczyć.
Zapisane

grizzly
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #44 : 2009-07-03, 13:30:15 »


Sam wyjazd do arkadii moze bardzo duzo pomoc.
Jak jeszcze ma sie swiadomosc, ze jedzie sie do "najlepszej"
to w zasadzie sukces jest gwarantowany! Cool

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #45 : 2009-07-03, 14:04:24 »

Najlepsza i jedyna Akademia Zdrowia "ARKADIA" działała w latach 1987-1990r.
Obecnie działające korzystają nieodpłatnie z wiedzy Doktora Jana Kwaśniewskiego.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #46 : 2009-07-03, 14:19:10 »

Najlepsza i jedyna Akademia Zdrowia "ARKADIA" działała w latach 1987-1990r.
Obecnie działające korzystają nieodpłatnie z wiedzy Doktora Jana Kwaśniewskiego.

Dlaczego ta Arkadia przestała istnieć? "Sam od siebie" nie zwija się interesu, na który jest zapotrzebowanie. Pan Doktor potwierdził w praktyce wszystko co chciał czy komuś to przeszkadzało?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #47 : 2009-07-03, 14:28:47 »

Nie da się tego opowiedzieć, ani uzasadmić w paru zdaniach.
A i chęci też nie mam na wspomnienia...  Very Happy
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #48 : 2009-07-03, 15:02:46 »

Nie da się tego opowiedzieć, ani uzasadmić w paru zdaniach.
A i chęci też nie mam na wspomnienia...  Very Happy

Taka odpowiedź, wbrew pozorom większości, wystarczy i zaspakaja ciekawość. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #49 : 2009-07-20, 21:03:37 »

Jak już kiedyś pisałam, nie mam na codzień kontaktu z Optymalnymi, dlatego, staram pzyjrzeć się im w Arkadii i jak najwięcej dowiadywać się od nich. Gdzieś tak połowa z nich jest szczupła, trzy osoby z bardzo dużą nadwagą (rozpoczynające DO), a reszta, z kilkoma kilogramami nadwagi, której przez lata nie mogą się pozbyć. Niektóre osoby mówią, że mają takie predyspozycje genetyczne, a większość, że z białkiem, lub węglowodanami często przesadzają. Łączy ich jednak młody wygląd, jak na swój wiek i ładna, lekko lśniąca, gładka cera. Również charakterystyczny jest blask w oczach. Optymalni są weseli i sympatyczni. Jest duży przekrój ludzi, od księdza, co roku przyjeżdżającego tu z Niemiec, do pana z cukrzycą, który przyjechał tu specjalnie z Australii (chyba to nie "kangur" Rolling Eyes Wink), Na wykładach jest mnóstwo pytań i śmiechu. Panowie najwięcej pytają o alkohol (szczególnie ksiądz). Dowiedziałam się tutaj, że nie ma takiej fizycznej możliwości, aby zjedzony tłuszcz, odkładał się w organiźmie, jedynie białko (najczęściej) i węglowodany.
 
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #50 : 2009-07-20, 21:21:14 »

że nie ma takiej fizycznej możliwości, aby zjedzony tłuszcz, odkładał się w organiźmie, jedynie białko (najczęściej) i węglowodany.
 

 Razz
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #51 : 2009-07-20, 21:31:44 »

a napisz Renia, prosze, jakie wrazenie zrobili na Tobie lekarze p. Pala i p. Kania
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #52 : 2009-07-20, 22:04:36 »

Doktora Pali nie widziałam, bo był w poprzednim tygodniu. Wiem tylko od kuracjuszy, którzy są tu już drugi tydzień. Cieszy on się tutaj dobrą opinią. Mówią, że dr. Kania wyznacza trochę mniejsze "racje żywieniowe". Dietetyczka mówiła, że jeśli lekarz zaleci 50g białka, a my prowadzimy w miarę aktywny tryb życia, to możemy sami zmienić sobie na 60g. Dr Kania według mnie wygląda bardzo optymalnie. Zdrowy wygląd i pogoda ducha, " od ucha do ucha". Smile
Zadziwił mnie tym, że do następnego dnia pamiętał moje wyniki, jak chciałam trochę się jeszcze doradzić.
Napiszę jeszcze co mówił on na temat "wiedzących" i "wierzących": osoby, które nie spróbowały ŻO, a twierdzą, że ten sposób odżywiania nie może pomóc, są wierzącymi w nieskuteczność ŻO. Jeszcze naogół są wierzącymi w medycynę konwencjonalną, pomimo posiadania chorób przez nią nie wyleczalnych. Mówił również, że osoby, które poznały zasady DO, zastanowiły się nad tym, przemyślały, a potem sprawdziły na sobie, są osobami wiedzącymi, że DO pomaga.
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #53 : 2009-07-21, 00:19:01 »

to znaczy, uscislajac, bylam ciekawa, czy sa wyraznie szczupli albo z optymalna masa miesniowa, czy tez moze hoduja foczyska. zreszta, no powiedzmy, ze nie ma to chwilowo wiekszego dla mnie znaczenia. chyba ze bym jednak musiala kogos z bliskich wysylac tam na 'urlop' niebawem.

co do drugiej czesci wypowiedzi, to zabrzmialo troche jakbys mi relacjonowala, co ksiadz mowil na kazaniu. ale niech bedzie. rozumiem, ze to odnosnie tego, co jacys smutni osobnicy wypisuja na forum dd. nikt przy zdrowych zmyslach sie tym nie przejmuje. koniec koncow liczy sie tylko to, jak Ty sobie radzisz i czy Tobie sluzy. i to tez jest ewentualnie Twoj wklad w promowanie ZO - a nie walka z wiatrakami.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #54 : 2009-07-21, 09:14:11 »

Widzisz Reniu, tu poziom wiedzy lekarzy ocenia sie na podstawie wygladu; im szczuplejszy tyl zdolniejszy. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #55 : 2009-07-21, 10:19:17 »

Witaj "adampio"!, już się martwiłam, że wyrejestrowałeś się tak jak "kriss". "Flo", Dr Kania wygląda, jak pisałam optymalnie, to znaczy , między innymi, że jest szczupły. Przykro mi, że moja relacja nie spełniła Twoich oczekiwań.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #56 : 2009-07-21, 10:24:22 »

Jeszcze, odnośnie tego co pisałaś "Flo", to dokładnie masz rację, przy mowie o "wiedzących" i "wierzących", pomyślałam właśnie o tym, co pisze "Iga" z DD. Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70543


Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #57 : 2009-07-21, 10:26:33 »

że nie ma takiej fizycznej możliwo¶ci, aby zjedzony tłuszcz, odkładał się w organiĽmie, jedynie białko (najczę¶ciej) i węglowodany.
 

 Razz
Tu nie chodzi o teoretyzowanie, tylko o przydatność praktyczną tej informacji. Razz
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #58 : 2009-07-21, 11:43:59 »

EEEEEE!!! Renia, nie widze powodu dla ktorego mialbym sie "wypisac" z forum a juz na pewno nie beda to osoby z ktorymi staralem sie wymienic pewne poglady ( niestyty bez skutku ) a brak ich zrozumienia skwitowaly nazywajac mnie "niekumatym". Laughing
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Moja opinia o arkadiach.
« Odpowiedz #59 : 2009-07-21, 11:47:40 »

... im szczuplejszy tyl zdolniejszy. Laughing

bardziej kompetenty, to na pewno
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.