forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 18:20:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659848 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Ile jaj dziennie?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ile jaj dziennie?  (Przeczytany 39029 razy)
Waldemar
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #80 : 2009-07-14, 14:30:51 »

temat trudny wbrew temu, co się wydaje ignorantom. "adampio" rzeczywiście nie łapie o czym jest dyskusja, ale to nie mój problem i dziwię się, że to ciągniecie, bo ileż można "Wy o kozie, On o wozie"
Robisz z Adama niekumatego. Czy tak faktycznie jest?
Czy przypadkiem ktoś tu nie udaje? Czy jest możliwe aby z takim obrzydzeniem podchodzić do biochemii
jednocześnie gloryfikując role jedzenia? Moim zdaniem to tylko poza i obłuda.
Adam udaje takiego niekumetego bo chce się przypochlebić.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #81 : 2009-07-14, 14:40:43 »

temat trudny wbrew temu, co się wydaje ignorantom. "adampio" rzeczywiście nie łapie o czym jest dyskusja, ale to nie mój problem i dziwię się, że to ciągniecie, bo ileż można "Wy o kozie, On o wozie"
Robisz z Adama niekumatego. Czy tak faktycznie jest?
Czy przypadkiem ktoś tu nie udaje? Czy jest możliwe aby z takim obrzydzeniem podchodzić do biochemii
jednocześnie gloryfikując role jedzenia? Moim zdaniem to tylko poza i obłuda.
Adam udaje takiego niekumetego bo chce się przypochlebić.

Razz Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #82 : 2009-07-14, 14:49:14 »


No tak, ale na tym polega wzajemne poznanie, że się wie. Smile Jak np. "admin" napisze, że trzeba iść na wybory i uczcić święto demokracji, to też odczytasz, że jest 100% zwolennikiem demokracji? Smile Chyba czytasz moje posty i wiesz, że zdarza mi się pisać... różne rzeczy*... Wink ale bez przesady... Smile
* głupoty

jesli chodzi o admina to początkujący na tym forum mają nie złą przeprawe, ja na początku zanim załapałam o co biega nie raz sie zdziwiłam... Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
malgo35
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #83 : 2009-07-14, 15:15:38 »

ilu? Very Happy
22  Mr. Green
(vide vigo)

ps. Trochę się tu pozmieniało, przede wszystkim towarzystwo. Dwa dni temu dowiedziałam się o ¶mierci MORGANO, nie mogę się otrz±sn±ć, trudno mi się będzie z tym pogodzić, pomimo że spierali¶my się tu czasem.

czesc, dzien dobry, ciesze sie, ze wrocilas (?)
nie raz natrafilam na Twoje posty, myszkujac po forum, i zastanawialam sie, jak sobie radzisz, bo wczesniej, zdaje sie, wysmienicie...


Dziękuję flo Smile U mnie bez zmian. Nadal jestem na ŻO. Czy wróciłam? Nie wiem. Temat jedzenia mnie już od dość dawna nie kręci, ileż można o tym rozprawiać? Natomiast wolne tematy mi tu jakoś nie wychodzą, zawsze myślę, że bałaganię Smile
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #84 : 2009-07-14, 15:50:43 »

Witaj Małgosiu. Oczywiście, że wacaj.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #85 : 2009-07-14, 16:33:06 »


Dziękuję flo Smile U mnie bez zmian. Nadal jestem na ŻO. Czy wróciłam? Nie wiem. Temat jedzenia mnie już od dość dawna nie kręci, ileż można o tym rozprawiać? Natomiast wolne tematy mi tu jakoś nie wychodzą, zawsze myślę, że bałaganię Smile

witaj malgo35 , w wolnych tematach bardziej nie da się dobałaganić Very Happy Very Happy Very Happy tu jest jeden wielki "bajzel" którego nawiasem mówiąc uwielbiam..... Very Happy Very Happy Very Happy można sie zaryczeć ze śmiechu, czasem nawet wkurzyć ale ogólnie rzecz biorąc jest zaje.... Very Happy Very Happy Very Happy każdy na swój sposób tworzy odrębną indywidualność, z czasem wiesz co po kim czego sie spodziewać i to jest piękne... Very Happy Very Happy It excites me completely  Laughing Laughing Laughing z dystansem a wszystko będzie słodkie tfuu, "tuścuitkie jak podgarle".... Razz
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #86 : 2009-07-14, 17:10:19 »

OK, chyba się nie zrozumieliśmy...

 Laughing
ale zmyla! haczyk polknelam, bo nadal mam w pamieci rozmowe z Toba o zasadnosci nauki na forum... poza tym szczerze dzis zwatpilam... teraz podwojnie mi wstyd, ze w ogole wyciagam twoje "problemy" jako argument w dyskusji, mea culpa.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Ile jaj dziennie?
« Odpowiedz #87 : 2009-07-14, 17:56:04 »

Chyba czytasz moje posty i wiesz, że zdarza mi się pisać... różne rzeczy*... Wink ale bez przesady... Smile


oczywiście że czytam.... nie dam się już nabrać....aczkolwiek domyślałam sie że "wpuszczasz nas w maliny",  już kiedyś to z Toba przerobiłam ... Razz
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.