forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:16:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Co słychać u "Adampia"
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co słychać u "Adampia"  (Przeczytany 45204 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Co słychać u "Adampia"
« : 2009-04-16, 17:05:12 »

"Adampio", chciałabym się dowiedzieć, czy już ukończyłeś swoje studia psychologiczne i jakie masz plany? Czy chcesz już zakończyć naukę, czy ją kontynuować?
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #1 : 2009-04-17, 13:36:56 »

"Adampio", chciałabym się dowiedzieć, czy już ukończyłeś swoje studia psychologiczne i jakie masz plany? Czy chcesz już zakończyć naukę, czy ją kontynuować?
 

Uhe juz zapomnialem kiedy. To nie byly sensu stricto studia w wydaniu poslkim a 3 letnie studia w wydaniu dunskim. Zakonczylem je ocena 10-tka . 12-stka najwyzsza.

Nigdy nie myslalem o tym aby pracowac jako psycholog. Niemniej jednak w moim poprzednim zyciu musialem byc jakims Jung-iem albo Kirkegaardem, bo strasznie mnie to interesowalo. Majac 15 lat czytalem "Wstep do psychoanalizy", ktora ponownie przerabialem kazdego roku do momentu kiedy juz fragmenty recytowalem z pamieci.

Przydatne w zyciu codziennym, ale nie wolno stosowac !!!!!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #2 : 2009-04-17, 13:56:44 »

Dziękuję, że mi dałeś odpowiedź, bo kiedyś pisałeś, że jak ukończysz te studia, to nie wiesz co będziesz robił dalej. Jeśli żejesz po staremu, a wiedzę chciałeś mieć dla siebie (ze względu na wcześniejsze wcielenia Very Happy), to też dobrze. Ja skończyłam roczne studium psychologiczne (chyba to pisałam) i pamiętam, jak przy omawianiu różnych metod psychoterapeutycznych, czekałam na tę "prawidłową", "najlepszą". Gdy się okazało, że takiej nie ma, to czułam się rozczarowana (myślałam o terapii dla siebie na nerwicę). Różne terapie, przez różne osoby uważane są za najlepsze i nie znalazłam cudownego środka. Confused
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #3 : 2009-04-17, 14:18:32 »

Dziękuję, że mi dałeś odpowiedź, bo kiedyś pisałeś, że jak ukończysz te studia, to nie wiesz co będziesz robił dalej. Jeśli żejesz po staremu, a wiedzę chciałeś mieć dla siebie (ze względu na wcześniejsze wcielenia Very Happy), to też dobrze. Ja skończyłam roczne studium psychologiczne (chyba to pisałam) i pamiętam, jak przy omawianiu różnych metod psychoterapeutycznych, czekałam na tę "prawidłową", "najlepszą". Gdy się okazało, że takiej nie ma, to czułam się rozczarowana (myślałam o terapii dla siebie na nerwicę). Różne terapie, przez różne osoby uważane są za najlepsze i nie znalazłam cudownego środka. Confused


Tak bo moge kontynuowac jeszcze 2 lata w Kopenhadze .....ale nie widze celu ani sensu. Co chcialem w tej dziedzinie osiagnac osiagnalem......satysfakcje i wiedze.

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #4 : 2009-04-17, 14:41:25 »

Gratuluję dzisiątki (trafiłeś w dziesiątkę) Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #5 : 2009-04-17, 20:29:08 »

Gratuluję dzisiątki (trafiłeś w dziesiątkę) Very Happy
!
Renia, cale moje zycie bylo w okolicach 2-ki. Wiec wielkie szczescie, ze sport i nauka oscyluje w okolicach 10-ki. Od momentu, kiedy moglem wziac zycie w moje rece, wydaje mi sie, ze idzie lepiej. Ze sportem nigdy nie mialem problemow. Cale moje zycie traktowalem jak 25 metrowy basen. Ze startu do mety. Normalnie mowi sie sie od pczatku do konca. Czyli niczym sie nie roznimy. Bo gdzie roznica.? Albo od narodzin do smierci albo od startu do mety!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #6 : 2009-04-17, 20:39:47 »

"Adampio", czy możesz mi powiedzieć, czemu tak nisko oceniasz swoje życie? Tylko na 2? Shocked Nie wiem, czy myślisz o swerze życia prywatnego, czy zdrowotnego? Wyglądasz na szczęśliwego, zdrowego, wysportowanego, masz dorosłe dzieci, kochającą żonę, dobrą pracę, super "furę" i czego jeszcze można chcieć?
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #7 : 2009-04-17, 21:17:10 »

adampio jaką masz "fure", przyznaj się  Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #8 : 2009-04-18, 08:08:02 »

Gratuluję dzisiątki (trafiłeś w dziesiątkę) Very Happy
!
Renia, cale moje zycie bylo w okolicach 2-ki. Wiec wielkie szczescie, ze sport i nauka oscyluje w okolicach 10-ki. Od momentu, kiedy moglem wziac zycie w moje rece, wydaje mi sie, ze idzie lepiej. Ze sportem nigdy nie mialem problemow. Cale moje zycie traktowalem jak 25 metrowy basen. Ze startu do mety. Normalnie mowi sie sie od pczatku do konca. Czyli niczym sie nie roznimy. Bo gdzie roznica.? Albo od narodzin do smierci albo od startu do mety!
 

To jest bardzo dluga historia. W Polsce nie mialem mozliwosci o kontroli mojego zycia, robili to za mnie "inni". Dopiero jak wyladowalem w Kopenhadze rozpoczal sie nowy roszdzia mojego zycia. Wiem, ze brzmi to cholernie tajemniczo, bo jest i nie chce na ten temat rozmawiac.

Dzisiaj jest 10-na.To sie liczy.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #9 : 2009-04-18, 08:09:22 »

adampio jaką masz "fure", przyznaj się  Smile


Viola, jestem normalnym czlowiekiem i dlatego moj samochod jest zupelnie normalny. Opel Zafira.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #10 : 2009-04-18, 08:15:48 »

adampio jaką masz "fure", przyznaj się  Smile


Viola, jestem normalnym czlowiekiem i dlatego moj samochod jest zupelnie normalny. Opel Zafira.

Normalni ludzie też jeżdżą fajnymi autkami Wink Kiedyś miałam Opla, bardzo go lubiłam, teraz jeżdżę "japońcem", suzuki swift, nie narzekam, to auta które się nie psują. (buu obym nie zapeszyła).
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #11 : 2009-04-18, 15:38:01 »

adampio jaką masz "fure", przyznaj się  Smile


Viola, jestem normalnym czlowiekiem i dlatego moj samochod jest zupelnie normalny. Opel Zafira.

Normalni ludzie też jeżdżą fajnymi autkami Wink Kiedyś miałam Opla, bardzo go lubiłam, teraz jeżdżę "japońcem", suzuki swift, nie narzekam, to auta które się nie psują. (buu obym nie zapeszyła).
 

Auta, ktore sie nie psuja? A to dobre. Laughing

Zastanawiam sie na zmiana na Skode SuperB, wygrala wszystkie testy. Z Opla jestem bardzo zadowolony, jest to moj 5-ty Opel. Do dzis nie kosztowal mnie ani korony, oczywiscie przegladow nie biore pod uwage. Chodzi mi o reperacje, jak na razie "0".
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #12 : 2009-04-18, 21:34:24 »

[

. Z Opla jestem bardzo zadowolony, jest to moj 5-ty Opel. Do dzis nie kosztowal mnie ani korony, oczywiscie przegladow nie biore pod uwage. Chodzi mi o reperacje, jak na razie "0".
to dlaczego utarło się powiedzenie
kto ma Opla ten ma hopla

  każda fura nowa parę lat powinna wytrzymać bez remontów
klasa zależy tylko od tego ile wytrzyma
co ile lat zmieniasz?

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #13 : 2009-04-18, 22:26:31 »

Auta, ktore sie nie psuja? A to dobre. Laughing
Zastanawiam sie na zmiana na Skode SuperB, wygrala wszystkie testy. Z Opla jestem bardzo zadowolony, jest to moj 5-ty Opel. Do dzis nie kosztowal mnie ani korony, oczywiscie przegladow nie biore pod uwage. Chodzi mi o reperacje, jak na razie "0".
"Adampio", jeśli chcesz zmienić samochód, to może ten się Tobie spodoba? Super bezpieczny . Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #14 : 2009-04-18, 22:27:34 »

Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #15 : 2009-04-19, 08:15:28 »

[

. Z Opla jestem bardzo zadowolony, jest to moj 5-ty Opel. Do dzis nie kosztowal mnie ani korony, oczywiscie przegladow nie biore pod uwage. Chodzi mi o reperacje, jak na razie "0".
to dlaczego utarło się powiedzenie
kto ma Opla ten ma hopla

  każda fura nowa parę lat powinna wytrzymać bez remontów
klasa zależy tylko od tego ile wytrzyma
co ile lat zmieniasz?


 

Z tym hoplem to chyba trafiles Laughing
zmieniam  co 4 - 5 lat. Ostatnio malem Seata, ktorego zmienilem po 2 latach byl slaby, maly itd.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #16 : 2009-04-19, 08:19:23 »



Ja Ci powiem tak, Renia, ceny samochodow sa w Danii tak wysokie, ze za cene tego Volva kupionego w Danii kupi niemiec trzy Merce w Niemczech.

 
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #17 : 2009-04-19, 08:20:53 »



Ja Ci powiem tak, Renia, ceny samochodow sa w Danii tak wysokie, ze za cene tego Volva kupionego w Danii kupi niemiec trzy Merce w Niemczech.

 

To faktycznie nie opłaca sie kupować w Danii samochodu.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #18 : 2009-04-19, 08:23:59 »

 


Wlasnie sprawdzilem:

285 koni
cena: 889 495 dkr ( okolo 400 000 polskich zlociszy )
kupione na raty, bo to jedyny sposob bedzie kosztowalo okolo 20 000 dkr miesiecznie, czyli srednia dunska pensje.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #19 : 2009-04-25, 16:23:59 »

Renia, strasznie sie ciesze, ze syn jest zdrowy i ze 2-gi rzucil palenie. Jest superowo!!!!!
Trzymaj sie!!!!
A jakby co to wiesz gdzie ..............
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.