forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:42:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658437 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Co słychać u "Adampia"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co słychać u "Adampia"  (Przeczytany 45203 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #80 : 2009-05-12, 08:41:55 »

On śmiesznie wygląda przy nicku "renia", ale niedługo będę miała nowe zdjęcia w komputerze, to umieszczę swoje.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #81 : 2009-05-12, 08:47:13 »

"renia"
pamiętaj, że wszystkie Twoje szczere, osobiste wypowiedzi, zostaną skrzętnie wykorzystane przez Twoich "wielbicieli" na "cafe biba" Confused
Szczególnie przez niejaką "Idę" i "gryźli"  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #82 : 2009-05-12, 09:11:29 »

Dzięki.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #83 : 2009-05-12, 09:18:39 »

Jeśli plotkują, to znaczy, że ich boli.. Laughing Wiem, że "czkawką się niektórym odbijam", ale mi to nie przeszkadza, tylko potwierdzają swoją słabość.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #84 : 2009-05-12, 09:20:06 »

"Spoco" -  Wink
Sie wie. Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #85 : 2009-05-12, 09:37:20 »

W takim razie piszę dalej Wink,dzisiaj, dla odmiany moja córa jest w pryszczach, na pewno załapała ospę od syna. Zawsze coś! Jak nie urok, to...  Confused W nocy kilka razy wymiotowała i ma 39 stopni gorączki. Nie wiem, czy jechać z nią do lekarza? Mam puder w płynie do smarowania przy ospie, leków na to się nie bierze, tylko, że syn nie miał wymiotów Confused Nie wiem czy to na pewno ospa.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #86 : 2009-05-12, 09:42:06 »

Spokojnie! to chwilowa awaria, albowiem:
"tylko prawidłowe stosowanie "placebo" Dr-a Kwaśniewskiego" może uchronić przed powikłaniami!  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #87 : 2009-05-12, 09:46:21 »

Mi szkoda tylu straconych lat na szukanie tego "placebo".
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #88 : 2009-05-12, 10:08:52 »

Ale "placebo" Dr-a Kwaśniewskiego jest już dostępne od czterdziestu jeden lat i to za darmo - dla wszystkich, bo tak świadomie  zdecydował jego Autor  Very Happy
"Ino oni nie chcom chcieć" - bo właśnie, że jest za darmo!  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #89 : 2009-05-12, 10:32:33 »

Niepotrzebnie chorowałam i ciągle szukałam przyczyn choroby, nie mogłam się pogodzić z werdyktem , że chorować muszę, geneza choroby nieznana. Najczęściej lekarze mówili, że to prawdopodobnie wszystko od stresu. Przecież człowiek pierwotny też żył w stresie, albo gonił ofiarę, albo sam był goniony. Dawali "plaster na pryszcz", oferowali łagodzenie skutków i proponowali pogodzenie się z losem. Moje poszukiwania jednak nie były daremne, bo jestem zdrowa. Uważam, że każdy ma prawo wyboru sposobu leczenia, ale wcześniej musi mieć rzetelne inormacje.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #90 : 2009-05-12, 11:27:17 »

Dodam jeszcze, że gdyby "wyznawcy" różnych innych "metod leczenia", wyleczyliby się ze swoich chorób, to by tu nie zaglądali, tylko cieszyliby się życiem w zdrowiu. Widzę nieraz, jak po północy ich zgryźliwe "nicki" wyświetlają się na Forum. Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #91 : 2009-05-12, 18:19:54 »

Poczytałam trochę forum naszych "przyjaciół zza płota", "grizzly" nie może mnie zapomnieć Sad ,jego ból. Źle trafił z moją "Piętą Achillesa", gdyż ja nie mam kompleksów spowodowanych niską inteligencją, zresztą mój indeks daje mi wyraźne świadectwo mojej wiedzy. Nigdy nie miałam kompleksów niższości, ani mani wyższości. "grizzly" dobrze się trzyma (wieka od trumny). Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #92 : 2009-05-12, 18:22:10 »

Niepotrzebnie to pisałam, przecież ja nie mam złości, tylko czasami się się wściekam. Mr. Green
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #93 : 2009-05-12, 18:53:22 »

Wiedza teoretyczna jest właściwie w ogóle nieprzydatna, jeśli nie stosuje się jej w praktyce lub stosuje źle.
Dosyć tego tematu, nie na temat.
"Adampio" jesteś obrażony? Sad
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #94 : 2009-05-12, 19:04:03 »

"Ino oni nie chcom chcieć" - bo właśnie, że jest za darmo!  Laughing

...ale żeby kto jakie lekarstwo naraił... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #95 : 2009-05-23, 21:44:15 »

"adampio", znowu mnie unikasz ? , a ja czekam i czekam.. Embarassed  Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #96 : 2009-05-24, 14:28:27 »

"adampio", znowu mnie unikasz ? , a ja czekam i czekam.. Embarassed  Wink

Absolutnie nie.

MIelismy "swieta" Wniebowstapienia Panskiego i w zwiazku z tym pare ekstra wolnych dni, ktore postanowilem spedzic razem z rodzina, pobyc troche dluzej na basenie, saunie, popracowac troche w ogrodku. Pogoda jest, jak na dunskie warunki, fantastyczna bo okolo 18 stopni ciepla o tej porze roku to fascynujace.

Czytam forum z doskoku, i jestem troche powsciagliwy jezeli chodzi o odpowiedzi, ktore w umie nie wniosa nic nowego.

Tu w tym dziale, masz rocje, mozna sobie pogadac o wszystkim i o niczym...........ale jestem tak rozleniwiony, ze zwolnilem glowe z intensywnego i konstruktywnego myslenia. Od jutra praca, wiec zaczynam "ladowac" komputer i w ciagu tygodnia bedzie lepiej az do piatku.....bo.........od piatku znowu wolne do wtorku z powogu Zielonych Swiatek Laughing

No coz , Dania jest krajek protenstanckim, niemniej jednak wszyskie swieta chcrzesciankie za zachowane do ostatniej deski ( tak to sie chyba mowi ).

Takze nie, Renia, nie gniewam sie........glowe mam na "wczasach" Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #97 : 2009-05-30, 13:00:25 »

A to co  Shocked . Tyle dni tu jesteś, a ja Ciebie nie zauważyłam  Shocked Jak czytam Twój post, to widzę, że tam w Danii, to się nie przemęczacie. Polacy harują, a i tak są za wami w tyle, chociaż świętować, to my też lubimy.  To tyle, bo się śpieszę (pracownikom dać wypłatę), narazie .. Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #98 : 2009-05-31, 10:51:07 »

[quote authorjavascript:void(0);=renia link=topic=3931.msg71833#msg71833 date=1243681225]
A to co  Shocked . Tyle dni tu jesteś, a ja Ciebie nie zauważyłam  Shocked Jak czytam Twój post, to widzę, że tam w Danii, to się nie przemęczacie. Polacy harują, a i tak są za wami w tyle, chociaż świętować, to my też lubimy.  To tyle, bo się śpieszę (pracownikom dać wypłatę), narazie .. Very Happy
Cytuj
 


a widzisz!!!!! cichociemny!!!!

Wlasnie sie bycze w kolejny dzien swiat. Zielone Swiatka. Jutro tez wolne. Eh, zycie jest piekne.....tylko basen zamkniety Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Co słychać u "Adampia"
« Odpowiedz #99 : 2009-05-31, 11:15:22 »

U nas jest gorąco. Mąż dzisiaj też pracuje, a ja muszę się zajmować domem, bo gosposia ma wolne  Sad .Za to, obiecałam dzieciakom, że po południu gdzieś pojedziemy "w plener". Ja mam za tydzień dwa egzaminy, a jeszcze się nic nie uczyłam. Przy takiej pogodzie nie chce mi się uczyć, a na Forum też poświęcam dużo czasu, trzeba coś zmienić. Odpoczywaj dalej, do wieczora nie będę Ci przeszkadzać. pa,..  pa..
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.