forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:58:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658437 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Jesteś z Łodzi? masz wolny pokój/ mieszkanie do wynajęcia- napisz do mnie! PILNE
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jesteś z Łodzi? masz wolny pokój/ mieszkanie do wynajęcia- napisz do mnie! PILNE  (Przeczytany 4700 razy)
Adamo.wie_85
Go


Email
Jesteś z Łodzi? masz wolny pokój/ mieszkanie do wynajęcia- napisz do mnie! PILNE
« : 2009-04-21, 21:14:01 »

Witam! Very Happy  Adam z okolic Siedlec, 23lata, jestem optymalny od 2 lat, pracuję w biurze, skończyłem studia licencjackie i  nie mam na razie poważnych planów na życie:/

-> Chciałbym mieszkać w optymalnym towarzystwie;) Wyjechałem z rodzinnego domu do pracy i na studia do Łodzi. Chciałbym mieć tutaj towarzystwo Optymalne na codzień ponieważ trudno się mieszka z ludźmi, którzy nie mają pojęcia o tym i zadają mnóstwo pytań i dziwią się mojemu odżywianiu.

Wpadłem na pomysł, że chętnie zamieszkałbym z rodziną Optymalnych, osobą samotną- mieszkającą w Łodzi, której przyda się pomoc w zakupach, sprzątaniu,pomocy w kuchni Smile to mam opanowane Perfekt:) Mam nadzieję, że znajdzie się   Optymalny/a, który przyjmie mnie pod swój dach.


Czekam na kontakt: tel. kom. 508-529-022, Gadu-Gadu: 5126812
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 17 zapytaniami.