forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 04:18:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660460 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  powracajaca neurastenia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: powracajaca neurastenia  (Przeczytany 23908 razy)
ali
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #20 : 2009-05-05, 23:44:34 »

[

BTW 1: do3,5: do 1,5 to sa koordynanty dobrego lotu.
Adam NIE!!!!!!!!!!!!!!!! bluźnij (dyplomatycznie powiem he he)
może dla  ciebie jak trenujesz
podane   jest  W  0,8 -1
i tak jest poprawnie
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #21 : 2009-05-06, 00:19:46 »

[

BTW 1: do3,5: do 1,5 to sa koordynanty dobrego lotu.
Adam NIE!!!!!!!!!!!!!!!! bluźnij (dyplomatycznie powiem he he)
może dla  ciebie jak trenujesz
podane   jest  W  0,8 -1
i tak jest poprawnie
tylko sie nie pobijcie,koguty Laughing weglowodanow  ma byc 0,8 do 1g wagi naleznej,czyli jezeli waga ma byc 60 kg dla osoby o wzroscie 164 cm,to  nalezy zjadac weglowodanow  ok.50g - 60g na dobe.Najlepszych weglowodanow a nie smieci.
Teraz trzeba nauczyc sie co sa weglowodanowe smieci a co nie.Oczywiscie reakcjami wlasnego organizmu.
Ile zjadac bialka mimo podanych proporcji nalezy ustalic sobie indywidualnie w zaleznosci od chorob aktualnych lub nabywanych  bedac juz na Diecie.I wcale nie jest to takie latwe,nawet majac ustalone proporcje.A na dokladke,gdy nie umie sie obserwowac reakcji wlasnego organizmu.
Nadwyzka dobrego bialka przy podazy malej ilosci  dobrych weglowodanow powoduje,ze chorujemy.Nadwyzka weglowodanowych smieci powoduje,ze chorujemy,jezeli dostarczymy w czasie choroby zbyt mala ilosci bialka.
Dlatego zadne proporcje,nawet te zlote przy braku  obserwacji wlasnego organizmu niczego tutaj nie zalatwia za nas.
 Obserwowac i  ODPOWIEDNIO reagowac jest celem  Diety  doktora J.Kwasniewskieg. Razz
A najlepiej,to jesc malo,raz dziennie albo zapomniec wogole o jedzeniu Laughing Laughing Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #22 : 2009-05-06, 10:20:07 »

Ja miałam neurostenię (nerwicę lękową ),ale nie powracającą, lecz w ogóle nie odchodzącą, towarzyszyła mi codziennie( taka wierna Smile ). Właśnie dzisiaj rano pomyślałam sobie jakie fajne jest życie bez lęku. Rok temu to jeszcze budziłam się codziennie z galopującym sercem, gorącymi potami, a najgorsze było (nie liczę bólu i "fikołków"serca) uczucie umierania. Właśnie minął mi rok na DO. Jestem naprawdę szczęśliwa.Tyle lat walczyłam z moimi chorobami, nic mnie nie cieszyło, nie chciało mi się robić żadnych planów na przyszłość. Byłam bardzo "stara". (drugiego maja skończyłam piędziesiątkę i nareszcie jestem młoda Very Happy)
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #23 : 2009-05-06, 10:38:38 »

Ja miałam neurostenię (nerwicę lękową ),ale nie powracającą, lecz w ogóle nie odchodzącą, towarzyszyła mi codziennie( taka wierna Smile ). Właśnie dzisiaj rano pomyślałam sobie jakie fajne jest życie bez lęku. Rok temu to jeszcze budziłam się codziennie z galopującym sercem, gorącymi potami, a najgorsze było (nie liczę bólu i "fikołków"serca) uczucie umierania. Właśnie minął mi rok na DO. Jestem naprawdę szczęśliwa.Tyle lat walczyłam z moimi chorobami, nic mnie nie cieszyło, nie chciało mi się robić żadnych planów na przyszłość. Byłam bardzo "stara". (drugiego maja skończyłam piędziesiątkę i nareszcie jestem młoda Very Happy)

Ten wewnętrzy spokój na Diecie Optymalnej mnie wręcz rozpieszcza, to jest naprawdę cudowne uczucie,  aż wierzyć mi się nie chce co potrafią z człowiekiem zrobić "odpowiednie proporcje".  Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #24 : 2009-05-06, 14:13:31 »

[

BTW 1: do3,5: do 1,5 to sa koordynanty dobrego lotu.
Adam NIE!!!!!!!!!!!!!!!! bluźnij (dyplomatycznie powiem he he)
może dla  ciebie jak trenujesz
podane   jest  W  0,8 -1
i tak jest poprawnie
 

Ali i Kodar, ja Was na prawde nie pojmuje.

Jestem w pracy i dokladnie nie pamietam na ktorej stronie, ale wezcie sobie ksiazke kucharska i wydaje mi sie, ze na stronie 16 podaje pan dr. Jan Kwasniewski optymalne ilosci weglowodanow przed przebudowa organizmu i po przebudowie organizmu, gdiz wlasnie podaje B:T, ktore jest 1:1,5 !!!!!!!!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #25 : 2009-05-06, 14:58:14 »

Adampio, chyba ma być nie B:T, tylko B:W.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #26 : 2009-05-06, 15:04:50 »

Adampio, chyba ma być nie B:T, tylko B:W.
Zacytuję Tobie z "Ksiażki Kucharskiej" J.K.  [i][/i]Po przystosowaniu się organizmu do nowej diety zapotrzebowanie na białko zmniejsza się. Zmniejsza się również, gdy spożywa się białko o najwyższej wartości biologicznej. Wówczas proporcja między białkiem i węglowodanami jak 1:0,5 nie obowiązuje. Może być 1:1, lub nawet 1:1,5.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #27 : 2009-05-06, 15:38:03 »

Cytuj
to nie czerpanie energii i z tłuszczów i z węglęwodanów (jedzenie korytkowe

oczywiscie, ze B:W, sorry
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #28 : 2009-05-06, 15:38:47 »

Adampio, chyba ma być nie B:T, tylko B:W.
Zacytuję Tobie z "Ksiażki Kucharskiej" J.K.  [i][/i]Po przystosowaniu się organizmu do nowej diety zapotrzebowanie na białko zmniejsza się. Zmniejsza się również, gdy spożywa się białko o najwyższej wartości biologicznej. Wówczas proporcja między białkiem i węglowodanami jak 1:0,5 nie obowiązuje. Może być 1:1, lub nawet 1:1,5.
 


Dziekuje Renia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #29 : 2009-05-06, 16:06:36 »

 Służę pomocą Wink
Zapisane

dantar66
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #30 : 2009-05-08, 12:03:22 »

Dziekuje Wam wszystkim za zainteresowanie moim problemem i podpowiedzi. próbujemy modyfikować dietę, aż do skutku.
Jedno jest pewne węglowodanów trzeba pilnować.
Po przeanalizowaniu białka uważam, że jest dobrze, jest najwyższej jakości, więc wystarczy ok. 40 do 50 gramów. Móżdżek zostnie włączony do diety, jutro robie kotlety mielone z móżdżkiem.

Prócz tego wpadliśmy na pomysł zbadać jescze raz , czy aby nie ma znowu lamblii ( juz raz były leczone). jak będą wyniki to napiszę. Nie chce mi sie wierzyć, żeby lamblie neurastenię mogly powodować, ale chyba utrudniają jej leczenie. sama jestem ciekawa, jaki będzie wynik.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie dani Razz Razz Razz
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #31 : 2009-05-08, 12:41:25 »

To ma sens. Lamblie żywią się weglowodanami. Wyżrą połowe i po proporcji a niedobór węgli powoduje sensacje nerwicowe, ketony i inne z tym zwiazane problemy. Ot i cała filozofia. Very Happy
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #32 : 2009-05-08, 12:49:34 »

Dodam jeszcze, że ketony powodują zakwaszenie a to jest doskonałe środowisko dla lambli. Tak więc nie jest łatwo pozbyć sie tego świństwa.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70519


Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #33 : 2009-05-08, 15:38:48 »

Też tak pomyślałam, że przy lambliach mogą być takie same objawy, jak przy niedoborze węglowodanów, czyli: ciała ketonowe w moczu, w nocy bezsenność, rano koszmary, a w dzień senność. Oprócz tego brak koncentracji, bóle głowy, otumanienie, zmęczenie i kołatanie serca.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #34 : 2009-05-08, 21:28:06 »

zastanawiam sie nad kwasnym srodowiskiem i bakteriami. Zadne bakterie nie lubia kwasnego srodowiska, malo tego w tym srodowisku gina. Ale moze z lambiami jest odwrotnie. Nie wiem, nie znam sie.

Osobiscie lecze tego typu baktusy chlorem i maslem. Maslo na sniadanie a chlor na 2-gie sniadanie. Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #35 : 2009-05-08, 21:32:02 »

zastanawiam sie nad kwasnym srodowiskiem i bakteriami. Zadne bakterie nie lubia kwasnego srodowiska, malo tego w tym srodowisku gina. Ale moze z lambiami jest odwrotnie. Nie wiem, nie znam sie.

Osobiscie lecze tego typu baktusy chlorem i maslem. Maslo na sniadanie a chlor na 2-gie sniadanie. Laughing

a chlor na drugie sniadanie w czym?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #36 : 2009-05-08, 21:36:05 »

zastanawiam sie nad kwasnym srodowiskiem i bakteriami. Zadne bakterie nie lubia kwasnego srodowiska, malo tego w tym srodowisku gina. Ale moze z lambiami jest odwrotnie. Nie wiem, nie znam sie.

Osobiscie lecze tego typu baktusy chlorem i maslem. Maslo na sniadanie a chlor na 2-gie sniadanie. Laughing

a chlor na drugie sniadanie w czym?


kochana Violu, tylko nie w czym a gdzie......na basenie Very Happy sorry, joke
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #37 : 2009-05-08, 21:44:51 »

zastanawiam sie nad kwasnym srodowiskiem i bakteriami. Zadne bakterie nie lubia kwasnego srodowiska, malo tego w tym srodowisku gina. Ale moze z lambiami jest odwrotnie. Nie wiem, nie znam sie.

Osobiscie lecze tego typu baktusy chlorem i maslem. Maslo na sniadanie a chlor na 2-gie sniadanie. Laughing

a chlor na drugie sniadanie w czym?


kochana Violu, tylko nie w czym a gdzie......na basenie Very Happy sorry, joke

 Very Happy Very Happy Very Happy no ale mnie przyćmiło, faktycznie, jak mogłam na to nie wpaść, awaria na łączach.... Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #38 : 2009-05-08, 21:49:27 »

zastanawiam sie nad kwasnym srodowiskiem i bakteriami. Zadne bakterie nie lubia kwasnego srodowiska, malo tego w tym srodowisku gina. Ale moze z lambiami jest odwrotnie. Nie wiem, nie znam sie.

Osobiscie lecze tego typu baktusy chlorem i maslem. Maslo na sniadanie a chlor na 2-gie sniadanie. Laughing

a chlor na drugie sniadanie w czym?


kochana Violu, tylko nie w czym a gdzie......na basenie Very Happy sorry, joke

 Very Happy Very Happy Very Happy no ale mnie przyćmiło, faktycznie, jak mogłam na to nie wpaść, awaria na łączach.... Very Happy Very Happy Very Happy

Kazdemu sie moze przytrafic. Very Happy Nawet optymalnemu Very Happy

heheho, hejze, hola........pozdrawiam

A propos, ogladam "kocham Polske", tak chyba sie nazywa ten program na TV2,  strasznie mnie podnosi na duchu!!!!
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #39 : 2009-05-08, 22:09:49 »


heheho, hejze, hola........pozdrawiam

A propos, ogladam "kocham Polske", tak chyba sie nazywa ten program na TV2,  strasznie mnie podnosi na duchu!!!!

No podobno ciekawy ten program, jeszcze nie miałam okazji tego ogladać, muszę kiedyś zobaczyć, z opowiadań znajomych wiem że jest ciekawy z dozą humoru, a Kurzajewski ponoć fajnie go prowadzi.
Na duchu ? My forumowicze działamy najbardziej  kojąco na twoją  wyemigrowaną duszyczkę, czyż nie?  Very Happy Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.