forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 08:53:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
659887 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  powracajaca neurastenia
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: powracajaca neurastenia  (Przeczytany 23889 razy)
adampio
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #40 : 2009-05-08, 22:13:28 »


heheho, hejze, hola........pozdrawiam

A propos, ogladam "kocham Polske", tak chyba sie nazywa ten program na TV2,  strasznie mnie podnosi na duchu!!!!

No podobno ciekawy ten program, jeszcze nie miałam okazji tego ogladać, muszę kiedyś zobaczyć, z opowiadań znajomych wiem że jest ciekawy z dozą humoru, a Kurzajewski ponoć fajnie go prowadzi.
Na duchu ? My forumowicze działamy najbardziej  kojąco na twoją  wyemigrowaną duszyczkę, czyż nie?  Very Happy Very Happy

Na ostatnie pytanie: ZDECYDOWANIE TAK. ZA CO DZIEKUJE. Moge ze mnie zrobic to co chca, dac mi wszystkie paszporty swiata, nagadac na Polske co chca......i tak bede goralem
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #41 : 2009-05-09, 23:56:30 »

Dziekuje Wam wszystkim za zainteresowanie moim problemem i podpowiedzi. próbujemy modyfikować dietę, aż do skutku.
Jedno jest pewne węglowodanów trzeba pilnować.
Po przeanalizowaniu białka uważam, że jest dobrze, jest najwyższej jakości, więc wystarczy ok. 40 do 50 gramów. Móżdżek zostnie włączony do diety, jutro robie kotlety mielone z móżdżkiem.

Prócz tego wpadliśmy na pomysł zbadać jescze raz , czy aby nie ma znowu lamblii ( juz raz były leczone). jak będą wyniki to napiszę. Nie chce mi sie wierzyć, żeby lamblie neurastenię mogly powodować, ale chyba utrudniają jej leczenie. sama jestem ciekawa, jaki będzie wynik.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie dani Razz Razz Razz


Gdzieś spotkałam się z informacją, że ketony to euforia, nie neurastenia. Może tak być?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #42 : 2009-05-10, 00:20:03 »


Gdzie¶ spotkałam się z informacj±, że ketony to euforia, nie neurastenia. Może tak być?
Myślę, że to nie tak z tą euforią. Wiem tylko, że jeśli się nie ma cukrzycy, to ketonami nie trzeba sie martwić, tylko trochę zwiekszyć ilość zjadanych węglowodanów, dla poprawy samopoczucia i lepszej pracy mózgu i serca. Jeśli coś napisałm źle, to będę wdzięczna jak mnie poprawicie. Smile
Zapisane

kriss
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #43 : 2009-05-10, 16:38:25 »

Dzięki wszystkim za informacje.
Z tymi węglowodanami macie rację , chyba trzeba faktycznie zwiększyć.

Zboża rzeczywiście są wredne, ale myślałam , że pieczone w domu nie tak szkodliwe, a siemie zastąpię słonecznikiem i orzechami.
Tak myslałam, że możdżek i serca powinny częściej gościć na naszym stole i moga tu pomóc, ale jak serca lubimy to nie mogę się przemóc do móżdżku, ale chyba jakoś trzeba się będzie  zaprzeć i w końcu zacząć go jeść.

Białka też wydaje mi śię jest mało, ale skaza białkowa jeszcze daje o sobie znać i nijak nie idzie jej wyleczyć, myśklę sobie,że na to trzeba jeszcze trochę czasu.
Pozdrawiam Dani


Ja swego czasu spożywałam jajecznicę z móżdzkiem, muszę stwierdzić ze ochydnie smakuje, a jaki smrud w domu gdy się go smaży Cool ,istna padlina Laughing,ale znalazłam sposób na jego zjedzenie.Otóż przygotowałam sobie kawe z 30% smietanką i każdy kęs zapijałam jak się popija leki , dzwigalo mnie troche na wymioty, ale jakos go wmusilam,teraz  moja rodzina nie chce słyszec o smażeniu móżdzku Shocked .
Sama nie wiem czy móżdzek powinien tak smierdzieć ,albo ja go kupiłam juz w rozkladzie ,trudno ocenić jak się człowiek na tym nie zna Confused
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #44 : 2009-05-10, 17:26:21 »


Sama nie wiem czy móżdzek powinien tak smierdzieć ,albo ja go kupiłam juz w rozkladzie ,trudno ocenić jak się człowiek na tym nie zna Confused

kriss gdybyś zjadła móżdżek w rozkładzie, najprawdopodobniej rozłożyłabyś się razem z nim  Very Happy
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #45 : 2009-05-10, 18:00:33 »

koledzy zza miedzy jadaja w rozkladzie i jeszcze jakos zyja
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #46 : 2009-05-11, 13:03:30 »

Po usmarzeniu wszystko sie da zjezdz,bez wiekszych szkód dla zdrowia Laughing tylko smak jest ochydny Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #47 : 2009-05-11, 15:48:55 »

Ja osobiście  nie wyobrażam sobie smaku neuronów, synaps i innych tego typu" zwierzątek"  , fuj ale może kiedyś.... Very Happy Very Happy
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #48 : 2009-05-17, 01:38:49 »

 Ja móżdżek dodaje do pasztetu -świetnie sie rozsmarowuje.
    Sam tez moge jeść ale średnio mi smakuje.
Zapisane
dantar66
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #49 : 2009-05-18, 11:58:53 »

Dodałam do pasztetu mięsnego i kotletów mielonych ( móżdżek) i wyszło bardzo dobrze , tylko nie można przesadzić z ilością. Na 80 dag mięsa dałam 30dag móżdżku.
Obiecałam napisać po odebraniu wyników, lamlii nie ma, tak w każdym razie wyszedł wynik badania.

Wydaje mi się, że ostatnio jest troche lepiej, bardzo pilnuję mężowi weglowodany i śpi ostatnio dobrze, może to był powód? Shocked Ale nadal będę go pilnować i szukać błędów, białek też muszę pilnmować, bo to ani za dużo, ani za mało.
Ja mam z białkiem problem, bo bardzo je lubię pod każdą postacią, a muszę ograniczać , ponieważ z tego powodu nie mogę schudnąć.

Pozdrawiam wszystkich, piszcie nadal Laughing Laughing dani
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: powracajaca neurastenia
« Odpowiedz #50 : 2009-05-19, 01:24:24 »

Ja też a w dodatku ,po ostatnim paszteciku dostałam swędzenia 
   i coraz częściej tak mam jak przedobrze z białkami .
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.