forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 00:18:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  NA YOU TUBE
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: NA YOU TUBE  (Przeczytany 6001 razy)
sylwiazłodzi
Go


Email
NA YOU TUBE
« : 2009-04-25, 07:26:27 »

z uwagi na niemożność   obejrzenia pliku z TV Szczecin o diecie tłustej , który można wg OSBO obejrzeć postanowiłam wejść na You Tube aby sprawdzić czy może jakaś dobra dusza Go tam wrzuciła.
Oto co pokazuje się po wpisaniu w wyszukiwarkę nazwiska Jan Kwaśniewski

http://www.youtube.com/watch?v=v8WA5wcaHp4&feature=PlayList&p=0E7A89C31382E834&index=0&playnext=1

Na zakładce inne filmy chyba w podobnej tematyce.

Niestety nie dowiem się co przekazują z moją znajomością angielskiego. Ale innym się przyda.

Pozdrawiam.
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #1 : 2009-04-25, 07:31:44 »

Z drugiej strony kolejny mądry naukowiec, który twierdzi,że amalgaty są winne wszystkim chorobom. To czemu Ja nie choruję. W końcu też mam takie plomby w zębach?


http://www.youtube.com/watch?v=vLGd8MM5Te4&feature=PlayList&p=0E7A89C31382E834&index=14

Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #2 : 2009-04-25, 07:42:51 »

dla zainteresowanych badania o rtęci

http://www.youtube.com/watch?v=oQlUsg5Uib4&NR=1
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #3 : 2009-04-25, 18:09:43 »

O amalgamatach "krzyczy" grupa lekarzy ze Szwajcarii. Promują "zdrowe" żywienie. Wszyscy siwi w młodym stosunkowo wieku (trójglicerydy mają zapewne na stałe - powyżej 60mg%).
Zapisane
sylwiazłodzi
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #4 : 2009-04-25, 18:42:44 »

Wiadomo, to było retoryczne pytanie

Very Happy

chyba nie tylko ze Szwajcarii, tu akurat jest Nowa Zelandia.

Swoją drogą film, który dziś znalazłam  o badaniu wpływu rtęci na synapsy i animacja komputerowa z wytłumaczeniem jak wyglądał eksperyment na jednym z Uniwersytetów amerykańskich Mnie pomógł zrozumieć Pani tłumeczenia o regeneracji czy może utworzeniu się nowych synaps w mózgu dzięki czemu leczy się mózg. Skoro rtęć niszczy je a wśród dzieci autstycznych jest mnóstwo z wysokimi wynikami rtęci to tak jak w innych chorobach mogą zbudować się nowe synapsy i połączenia albo może tak jak na filmie pokazane tylko my o tym nie wiemy skoro niszczy się końcówka wg naukowców to może jednak się może odbudować. No w ostateczności utworzyć nowe połączenie.

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #5 : 2009-04-25, 20:26:12 »

Ci młodzi lekarze z siwymi włosami ze Szwajcarii o których piszę (są fotografie) prawdopodobnie również mogą mieć niski cholesterol HDL (stosowanie diety stosunkowo wysokowęglowodanowej, niskobiałkowej, stronienie od tłuszczu). Pozycja 23 z literatury w mojej książce na str. 312
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #6 : 2009-04-25, 20:53:22 »

Posiwiałam przed trzydziestką, ale nie uważam tego za swoją największa wadę. Moja Matka również posiwiała przed trzydziestką, ale moim zdaniem, to była jej największa wada.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: NA YOU TUBE
« Odpowiedz #7 : 2009-04-25, 21:16:20 »

To najmniej "obsługowa" choroba (nie zleca się leków Smile). "Najbezpieczniejsza" forma starzenia się.
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.023 sekund z 18 zapytaniami.