forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 17:53:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660275 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Apel w imieniu "opty"-betonu.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Apel w imieniu "opty"-betonu.  (Przeczytany 62364 razy)
maf
Go


Email
Apel w imieniu "opty"-betonu.
« : 2009-04-23, 23:55:47 »

ale kampanii wyborczej jeszcze nie ma

Nie ma?  Very Happy
Powiedzmy, że dlatego "ali" jeszcze nie dostałeś bana, ale to tylko kwestia czasu, znając twój brak szacunku do siebie. Confused  Laughing

skończ z tą POlit poprawnością
sam przez to sobie szkodzisz
nie widzisz że  ze starego optybetonu zostałem sam
i herezje panują
Ali, dziwie sie, ze jeszcze cos tutaj piszesz, chociaz mi zdarza sie ze czasem napisze. Ale to tylko przez sympatie do nazwy forum, bo tresc i nazwe chcialbym wymazac ze swej pamieci.
Pozdr
maf
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #1 : 2009-04-24, 00:31:15 »


Ali, dziwie sie, ze jeszcze cos tutaj piszesz, chociaz mi zdarza sie ze czasem napisze. Ale to tylko przez sympatie do nazwy forum, bo tresc i nazwe chcialbym wymazac ze swej pamieci.
Pozdr
maf
Marek
nie ma innego wyjścia
musimy się skrzyknąć i gdzieś przenieść
odtworzyć to co było dawniej
 niezapomniany klimat i tłok na czacie
ps.
mam namiary na niektórych ze starego  towarzystwa
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #2 : 2009-04-24, 05:18:45 »

Ali, dziwie sie, ze jeszcze cos tutaj piszesz, chociaz mi zdarza sie ze czasem napisze. Ale to tylko przez sympatie do nazwy forum, bo tresc i nazwe chcialbym wymazac ze swej pamieci.
Pozdr
maf
Marek
nie ma innego wyjścia
musimy się skrzykn±ć i gdzieś przenieść
odtworzyć to co było dawniej
 niezapomniany klimat i tłok na czacie
ps.
mam namiary na niektórych ze starego towarzystwa

Gorąco popieram!,
Stary internetowy "opty"-beton!, (jak to dobrze, że jest was już tak mało!)
Skrzyknijcie się i opuście to Forum, bo to doskonały pomysł. Krysia*Opty* ma już nawet zalążek dla was gdzieś na "gazecie".
Jak dawniej będziecie mogli wszystkie wasze frustracje i kompleksy wylać na klawiaturę, w miejscu do tego stosownym!
Mogę wam pomóc nawet zorganizować wszystkich dobrych waszych dawnych znajomych, abyście już tu nie musieli się dłużej hamować z wylewnością uczuć.
Ponieważ dziś nie mogę poświęcić temu Forum więcej czasu, to na szybko zrobię Wam temat w "Diecie Optymalnej", aby wszyscy (w tym "goście" tego Forum) widzieli wasz problem.
Życzę powodzenia!

PS
a czemu nie korzystacie z forum - DobrejDiety. Tam też znajdziecie stare, dobre, swojskie klimaty  Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #3 : 2009-04-24, 05:34:02 »

Szanowni Państwo!
wszystkie osoby, które tęsknią za klimatem internetowych dyskusji z lat 2000-2007 na temat diety "optymalnej", "wiader smalcu", "okładów z podgardla i żółtek", "kosmitów", "sekt", "guru", "maszyn jądrowych", "bogów" i innych pasjonujących tematów... upraszam o kontakt ze "starym "opty"-betonem" reprezentowanym tu jeszcze przez Użytkowników: "ali", "maf" i Krystyna*Opty*.
Ze szczególną prośbą zwracam się o odpowiedź na apel do TWO (tajny współpracownik "opty"-malnych): "brumbak", "are", "cooler", "ansi"... i wielu, wielu innych, tak zasłużonych w propagowaniu diety "optymalnej"! Very Happy

Wszystkie osoby, które chcą zaś podyskutować na temat Diety Optymalnej, problemów zdrowotnych i innych interesujących zagadnień związanych z prawidłowym odżywianiem, zachęcam do dyskusji na tym Forum.

Mam nadzieję, że uda się jakoś wszystko pozytywnie pogodzić?
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #4 : 2009-04-24, 07:53:07 »

!
wszystkie osoby, które tęsknią za klimatem internetowych dyskusji z lat 2000-2007 na temat diety "optymalnej", "wiader smalcu", "okładów z podgardla i żółtek", "kosmitów", "sekt", "guru", "maszyn jądrowych", "bogów" i innych pasjonujących tematów... upraszam o kontakt ze "starym "opty"

-Mam nadzieję, że uda się jakoś wszystko pozytywnie pogodzić?

he he Laughing Razz
w imię demonkracji skasuj "wolne tematy"
i połowę  treści  z "Diety Optymalnej"
ps.
zapomniałeś o "żydach"
a "wiadra smalcu i okłady z boczku i żółtek" to nie nasza specjalność
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #5 : 2009-04-24, 09:37:31 »

jak już mamy apel i wypominki
chciałbym (pomijając sprawy politpoprawności, S.F.  i działalność TW)
żeby ktoś stworzył tak profesjonalną i przyjazną stronę jaką kiedyś była strona Tomka Trojanowskiego "Dieta Optymalna" zanim ją  rozwalił  i sprzedał
przyciągała ona do siebie masę ludzi

wielu młodych

Twoja strona rozwinęła się jak tamta została rozwalona
tu  nie starasz się ściągnąć ludzi

dlaczego "optybeton" utrąciłeś
czyżby  aż tak szkodzili

ps.
szkodliwość optybetonu??????
siedząc w " nocnych rozmowach"  Marek "maf"
stworzył bardzo przyjazną atmosferę
pomógł wielu młodym odnaleźć się
to  sprzyjało  zainteresowaniu się Ż.O.
no ale to było i minęło
pomarzyć można

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #6 : 2009-04-24, 09:54:42 »

chciałabym żeby wszyscy się pogodzili.... Sad
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #7 : 2009-04-24, 10:01:43 »

Witam
Admin zapomniałeś o Brufordzie, fajnie było jak on dyskutował.
Pozdrawiam
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #8 : 2009-04-24, 10:10:10 »

Dlaczego nagle taki temat?

Zapisane
MONIKAW
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #9 : 2009-04-24, 10:45:50 »

Też się nad tym zastanawiam chyba tylko wtajemniczeni wiedzą ....
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #10 : 2009-04-24, 11:21:34 »

Wszystkie dyskusje są ok, prowokują myślenie. Chociaż czasem trzeba przyznac , że niektóre wypowiedzi są poniżej pasa ale i z nich tez między wierszami  można coś sie dowiedzieć.
Ja  osobiście dzięki forum nauczyłam sie odrózniać które dolegliwości są   z choroby a które ze złego stosowania diety i udało mi się skorygować wiele błędów. Dla przykładu podam ,że wczesniej  własnie ja miałam przekonanie, że to dieta z tonami smalcu. Dziękuję wszystkim dyskutantom.
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #11 : 2009-04-24, 11:28:53 »

Cytuj
żeby ktoś stworzył tak profesjonalną i przyjazną stronę jaką kiedyś była strona Tomka Trojanowskiego "Dieta Optymalna" zanim ją  rozwalił  i sprzedał
przyciągała ona do siebie masę ludzi
nie wiem Ali jak Tomek Trojanowski mogl sciagac mlodych ludzi, skoro praktycznie wogole sie nie wtracal i sporadycznie udzielal, chyba ze masz na mysli zamierzchle czasy.
Natomiast admin z tego forum, udziela sie w sposob stonowany starajac sie zachowac obiektywiz - za co mu chwala. A nawet - w moim mniemaniu - czasami zby stonowany, wspominajac chociazby trollowanie niejakiej Edyty.

Strona Dobrej Diety rozwala sie poniewaz zbyt duzo malolactwa gada tylko o jedzeniu surowizny (co mnie tez juz zniechecilo). A pozatym p. Witold Jarmolowicz, dyszy niechecia do wszystkiego co pachnie DO i to widac w jego przewijajacych sie postach. To tez juz wielu zirytowalo.
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #12 : 2009-04-24, 11:48:41 »


 jak Tomek Trojanowski mogl sciagac mlodych ludzi, skoro praktycznie wogole sie nie wtracal i sporadycznie udzielal, chyba ze masz na mysli zamierzchle czasy.
Natomiast admin z tego forum, udziela sie w sposob stonowany starajac sie zachowac obiektywiz - za co mu chwala. A nawet - w moim mniemaniu - czasami zby stonowany, wspominajac chociazby trollowanie niejakiej Edyty.

Strona Dobrej Diety rozwala sie poniewaz zbyt duzo malolactwa gada tylko o jedzeniu surowizny (co mnie tez juz zniechecilo). A pozatym p. Witold Jarmolowicz, dyszy niechecia do wszystkiego co pachnie DO i to widac w jego przewijajacych sie postach. To tez juz wielu zirytowalo.

ok.
ale nie wylewa się dziecka z kąpielą
matołectwo i troli trza tępić w zarodku
a nie jak wyjdą  na świat
ps.
dobre czasy były gdy "maf"  tam moderował


Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #13 : 2009-04-24, 20:49:24 »

Szanowni Państwo!
wszystkie osoby, które tęsknią za klimatem internetowych dyskusji z lat 2000-2007 na temat diety "optymalnej", "wiader smalcu", "okładów z podgardla i żółtek", "kosmitów", "sekt", "guru", "maszyn jądrowych", "bogów" i innych pasjonujących tematów... upraszam o kontakt ze "starym "opty"-betonem" reprezentowanym tu jeszcze przez Użytkowników: "ali", "maf" i Krystyna*Opty*.
Ze szczególną prośbą zwracam się o odpowiedź na apel do TWO (tajny współpracownik "opty"-malnych): "brumbak", "are", "cooler", "ansi"... i wielu, wielu innych, tak zasłużonych w propagowaniu diety "optymalnej"! Very Happy

Wszystkie osoby, które chcą zaś podyskutować na temat Diety Optymalnej, problemów zdrowotnych i innych interesujących zagadnień związanych z prawidłowym odżywianiem, zachęcam do dyskusji na tym Forum.

Mam nadzieję, że uda się jakoś wszystko pozytywnie pogodzić?
Dziwna ta wypowiedz.
Wiec po kolei. Piszesz o "wiadrach smalcu", "kosmitach", "guru", maszynach jadrowych"
TWO - wymieniasz nicki, ale przeciez zaden z nich nie byl na DO. Cooler to wegetarianin, innych nie znam.
Gdybys pisal merytorycznie, a nie pizgnal tak jak "rzeznik swinska p...ą o lade" , to wiedzialbys, ze zawsze bylem przeciwnikiem dziwnych wymyslow optymalnych takich jak slynna "kawa z łojem", wywary kolagenowe  zamrazane w lodowce itd.
W zasadzie nie powinienem na to odpisywac, ale wymieniles moj nick, i to w zlym swietle.
Wracajac do kosmitow, maszyn jadrowych, to nie osoby, ktore nazywasz optybetonem, wyciagnely te zwroty z ksiazek napisanych przez dr Jana Kwasniewskiego.

Czytajac to forum przez ostatni rok, mam wrazenie, że zasady DO opracowane przez jego tworce, sa złe. Mam wrażenie, ze admin i jego poplecznicy chca delikatnie odwieść (od zasad tej diety ) ludzi stosujacych Diete Optymalna  opracowana przez lek. med. Jana Kwaśniewskiego - zmieniajac jej zasady. Moze cos wiedzą?

Wracajac do forum. Forum jest takie jakie chce admin. Ale na powaznym forum nie moze sie zdarzyc wypowiedz admina(nie bede jej teraz szukal, ale bylo wielokrotnie cos w stylu "W jest najzdrowsze" ; "nie stosuj DO"). Oczywiscie te wypowiedzi kazdy normalny optymalny traktuje jako zart, ale nie kazdy zna sie na zartach.
To tyle
Pozdrawiam
maf

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #14 : 2009-04-26, 06:48:53 »

Mam pytanie do "maf" i "ali"
Dlaczego tu jeszcze zatruwacie atmosferę?
"Krystyna*Opty*, "kangur" i parę innych internetowych "opty"-bytów "zmądrzało" na tyle, że już tu nie piszą.
I stąd gorąca prośba do was dwóch ("ali" i "maf") tęskniących za ... Laughing
Skrzyknijcie się wreszcie z całą dawną "opty"-ferajną i pokażcie na co was stać.

PS
"maf" - to nie moja wina, że wmówili ci w Internecie, że białe jest czarne, a czarne jest białe. Dla ciebie niezbędnym guru będzie zawsze jakiś "trojan"  Wink)
"ali" - PO prostu jesteś bardzo naiwnym i nieszczęśliwym osobnikiem, ale to twoje życie i nigdy "nie złapiesz tutejszych klimatów" Cool
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #15 : 2009-04-26, 07:01:02 »

"ali"&"maf"
Wyszukałem wam nawet ewentualne miesjce  "skrzykiwania".
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=87033 - życzę powodzenia.  Very Happy

A wszystkie osoby które chcą podyskutować na tematy interesujące "stary", "dobry" "opty"-beton zapraszam pod podany wyżej link, który na wszelki wypadek powtarzam: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=87033
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #16 : 2009-04-26, 07:38:58 »

Twoja strona rozwinęła się jak tamta została rozwalona
 tu  nie starasz się ściągnąć ludzi

"ali"
jesteś kopletnym "idiotą"?
Strona waszego guru ma się świetnie. Sam popatrz:  http://www.dobradieta.pl/
I życzę jej jak najlepiej, bo jest skierowana do stosownego grona osób... Very Happy
A ja nie muszę "starać się ściągać ludzi", bo Ludzie sami wiedzą, co dla nich dobre. Cool
A czemu was Trojanowski opuścił, tego nie wiem, ale się domyślam Laughing

PS
I dość już "opty"-betonowego grzebania w  ...  ("takie niedomówienie") na tym Forum, bo jak stracę cierpliwość ... Very Happy
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #17 : 2009-04-26, 10:17:15 »

Witam
Admin zapomniałeś o Brufordzie, fajnie było jak on dyskutował.
Pozdrawiam
Ja też lubiałam Brofordowe 'anty'...
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #18 : 2009-04-26, 10:22:39 »

Chociaż czasem trzeba przyznac , że niektóre wypowiedzi są poniżej pasa (...).

Poniżej pasa? To było za czasów pp Tomkiewiczówna forum. Wtedy to się 'kotłowało'... Shocked Shocked Shocked
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #19 : 2009-04-26, 10:28:43 »

Wszystkich swoich pupili spotkacie tu: http://www.dobradieta.pl/forum/index.php
Są tam: "grizzly", "kangur", "Edyta"(iga), "Tomkiewicze" (MiT), "Bruford" i wile, wiele innych frustratów zafascynowanych szkodliwością "opty"-diety. Very Happy

PS
a tu http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php - macie podane zasady "opty"-diety. Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.043 sekund z 17 zapytaniami.