forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 00:16:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Apel w imieniu "opty"-betonu.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Apel w imieniu "opty"-betonu.  (Przeczytany 62371 razy)
ali
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #20 : 2009-04-26, 11:29:25 »

Wszystkich swoich pupili spotkacie tu: http://www.dobradieta.pl/forum/index.php
Są tam: "grizzly", "kangur", "Edyta"(iga), "Tomkiewicze" (MiT), "Bruford" i wile, wiele innych frustratów zafascynowanych szkodliwością "opty"-diety. Very Happy

PS
a tu http://www.dobradieta.pl/kwasniewski.php - macie podane zasady "opty"-diety. Laughing
Tomeczku nie obrażaj się
 nie odwracaj kota ogonem
czytaj ze zrozumieniem
pisałem przecie że wynieśliśmy się z Dobrej Diety kiedy tam nastała schizma
Ty zaś nie potrafiłeś zagospodarować z korzyścią dla siebie i innych
doświadczeń zaprawionego w boju o utrzymanie prawideł
 ŻYWIENIA OPTYMALNEGO "optybetonu"
(pomijając poboczne wątki)
i taka jest  prawda

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #21 : 2009-04-26, 11:35:11 »

"ali"
czy to tak trudno zrozumieć, że nie interesuje mnie "zagospodarowywanie" ...  Laughing
Ludzi nie trzeba "zagospodarowywać". Sami to potrafią zrobić lepiej. Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #22 : 2009-04-26, 15:32:35 »

Tomeczku nie obrażaj się

Nie obrażam się, ale "Tomeczek", "Tomek", "Tomcio", "Tomuś"... i.t.p. to ja jestem tylko dla Rodziców i kilku osób.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #23 : 2009-04-26, 15:37:14 »

"Edyta"(iga),

Ups
serdecznie przepraszam cię "Igo"  Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #24 : 2009-04-26, 17:06:56 »

jestem tutaj baaaardzo krótko, nie wiedziałam że był tu jakiś "optybeton" Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #25 : 2009-04-26, 17:23:26 »

Kochani powiem Wam TAK SZCZERZE, z punktu widzenia kogoś kogo interesuje, czy wchodząc tu na samym początku interesowała wiedza z zakresu Żywienia Optymalnego. Czytałam określone wątki które w danym momemcie były mi potrzebe, a jest ich tu nie mało. Jeśli widziałam że czytam coś w stylu "pierdu pierdu" opuszczałam je i "szłam dalej". Dlatego uważam, iż jeśli ktoś chce wyciągnąć z tego forum meritum sprawy to i tak wyciągnie bez względu na różne punkty widzenia przedstawiane tutaj. Oczywiście dobrze jest przed wejściem tutaj znać książki Pana Jana Kwaśniewskiego, wtedy łatwiej jest "odsiać plewy od ziarna". Smile
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #26 : 2009-04-26, 17:30:53 »

"ali"
czy to tak trudno zrozumieć, że nie interesuje mnie "zagospodarowywanie" ...  Laughing
Ludzi nie trzeba "zagospodarowywać". Sami to potrafią zrobić lepiej. Very Happy
Sam przeczysz sobie. Nie chcesz zagospodarywac? To dlaczego proponujesz mi forum dobra dieta. Nigdy chyba tam nie pisalem, nawet nie czytam. Jestem na forum optymalnych!!! To ze kiedys TT zrobil strone dietaoptymalna info, jako konkurencyjna do strony OSBO, mimo, ze byl adminem tamtej strony, to, ze spotkal Ponomarenke i mu odbilo, to, ze sprzedal strone jakiemus Witoldowi. Co mnie to obchodzi?
Strona TT byla pierwsza strona ktora skupiala optymalnych. Ja tamtej strony nie czytam. Co ja zrobilem zlego, co zlego napisalem nt Diety Optymalnej, ze ci nie pasuje?
Wlasciwie to pisze do admina, a nie wiem, czy to jest TK, bo ktos w jakims poscie pisal tutaj ze adminem jest ktos inny, nie bede szukal.
Wogole nie rozumiem pretensji/zarzutow do mojej osoby, i o co chodzi? Chodzi o to, ze jak stosuje DO juz 8 lat to juz jestem betonem? Pamietam jak zazdroscilem gdy zaczynalem DO, Tomkowi Trojanowskiemu, ze stosuje juz 7 lat, takze Jozefowi Turostowskiemu, ktory gdy go poznalem stosowal 13 lat, zazdroscilem Morgano, za wiedze. Zazdrosc to moze zle slowo, powinienem napisac chyba szacun.
I to tyle
Pozdrawiam
maf
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #27 : 2009-04-26, 17:39:21 »

"maf"
albo ci się tu "podoba", albo...milcz.
Ciesz się, że toleruję z "sentymentu" twoją tu obecność.
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #28 : 2009-04-26, 17:48:14 »

"maf"
albo ci się tu "podoba", albo...milcz.
Ciesz się, że toleruję z "sentymentu" twoją tu obecność.
Pamietam tamte czasy, socjalizmu. Gdze wypowiedzi mogly byc tylko "sluszne".
Wyobraz sobie, ze jeszcze takie twory pozostaly. Jest taka  organizacja, ktorej nazwy nie wymienie, ale jestem  dzialaczem w organie tej organizacji. I tez chca mi zamknac usta.
Ale zginie smiercia naturalna, nowe myslenie, nowi ludzie o otwartych pogladach nie pozwola na zniewalanie.
Pozdrawiam
maf
Zapisane
maf
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #29 : 2009-04-26, 17:57:52 »

Zapomnialbym
Wracajac do "sentymentow"
Bardzo szanuje p. dr. Jana Kwasniewskiego za to co zrobil, za rewolucje odzywiania. Takze Tomasza Kwasniewskiego, ze zgadza sie z teoria ojca. Nie mielismy okazji sie poznac (chociaz mielismy kilka razy).
Moze to glupie co napisze, ale ludzie ktorzy mnie poznali mowia, ze jestem dobrym czlowiekiem. To nie jest zadne usprawiedliwienie, ale dziwie sie, ze sa osoby na tym forum, ktore uwazaja inaczej. Hmm i mam sie cieszyc, ze mnie tutaj toleruja..
Pozdrawiam
maf
ps. z innej beczki. Dzisiaj sie wykluly pierwsze zielononozki kuropatwiane z mojego inkabatora.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #30 : 2009-04-26, 18:40:07 »

 Samiec kuropatwy też wysiaduje jaja, to Ci dopiero  tatuś. Very Happy Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #31 : 2009-04-26, 20:39:25 »

Ja tutaj jestem stosunkowo krótko i większości forumowiczów "nie znam". Napiszę tylko swoje zdanie na temat forum. Nie chcę oceniać postów, bo sama napisałam sporo niezbyt udanych, ale najważniejsze jest to, jakie ktoś ma intencje i czy stara się propagować DO, czy zwalczać i odstraszać innych. Jeżeli mi jakaś dieta nie odpowiada, to nie wchodzę na jej stronę i nie staram się ludzi do niej zrazić. Uważam, że DO jest zbyt ważną sprawą, żeby pozwolić ją "deptać".
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #32 : 2009-04-26, 21:40:49 »

Ja tutaj jestem stosunkowo krótko i większości forumowiczów "nie znam". Napiszę tylko swoje zdanie na temat forum. Nie chcę oceniać postów, bo sama napisałam sporo niezbyt udanych, ale najważniejsze jest to, jakie ktoś ma intencje i czy stara się propagować DO, czy zwalczać i odstraszać innych. Jeżeli mi jakaś dieta nie odpowiada, to nie wchodzę na jej stronę i nie staram się ludzi do niej zrazić. Uważam, że DO jest zbyt ważną sprawą, żeby pozwolić ją "deptać".

Ja nie myślę, że forum jest po to żeby propagować dietę, innymi słowy rozpowszechniać ją. Absolutnie się nie zgadzam. Dieta Optymalna "broni sie sama w sobie" , nie potrzebuje obrońców, to brzmi wręcz groteskowo.
Jeśli mnie osobiście miałby od diety odstraszyć post jakiegoś x-go, to chyba dla mnie samej  było by lepiej  gdybym nie rozpoczynała takiego modelu żywienia. Od tego mam głowę a w niej przysłowiowy "olej", żeby uczyć się, czytać i wyciągać wnioski.  Smile
Jeśli chodzi o intencje, hm myślę, że intencje innych ciężko ocenić zwłaszcza tutaj na forum, można się bardzo łatwo pomylić, (nie myślę tutaj o ludziach jawnie deklarujących odmienny pogląd, wegetarianach czy innych nie będących na D.O., choć uważam, że i tacy są tutaj potrzebni, konfrontacja z wiedzą jeszcze nikomu nie zaszkodziła).
Ja już kiedyś o tym pisaŁam, forum to konglomerat różnych osobowości, niektórzy być może nie potrafią do końca przelać na papier to co czuja, myślą, być może czasami wysyłając post i czytając go po raz kolejny dochodzą do wniosku że mogliby ująć to  inaczej, ale poszło i amen. Dlatego ja osobiście podchodzę z dystansem do wielu postów, staram się nie oceniać przede wszystkim właśnie  intencji , bo tak naprawdę to tylko nasze wyobrażenie o danej osobie, być może mylne.
Proponuję  skupić się na meritum sprawy, a nie zastanawiać się nad tym z jakiego powodu x -ski wszedł na to forum i czy przypadkiem nie próbuje odstraszać, bo tak jak mówię, po to mamy rozum aby umieć racjonalnie oceniać.  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #33 : 2009-04-26, 21:59:11 »

Viola, zgadzam się z Tobą, że każdy może mieć swoje zdanie, jednak to forum jest dla zwolenników DO, a nie do polemiki z przeciwnikami, których głównym celem jest ośmieszenie Optymalnych. Wiem, że czytasz wybiórczo, ale poczatkującego, napewno nie zachęcą przykłady "nieskuteczności" ŻO. Powtórzę, że DO jest zbyt ważna i zbyt dużo ludzi choruję niepotrzebnie, żeby pozwolić na obrazę dorobku Twórcy ŻO.
Zapisane

ali
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #34 : 2009-04-26, 23:25:04 »

Tomeczku nie obrażaj się

Nie obrażam się, ale "Tomeczek", "Tomek", "Tomcio", "Tomuś"... i.t.p. to ja jestem tylko dla Rodziców i kilku osób.
pewne zasady określiłeś jasno które należy uszanować, reszta to????????????????
 
ps.
 jeśli moge  doradzić
 dołóż "śmietnik" i tam kieruj lub zamykaj to co uważasz za niestosowne
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #35 : 2009-04-27, 08:04:11 »

 Very Happy
"viola44"
dokładnie o to chodzi.
Ludzie sami wiedzą, co dla nich dobre  Very Happy
Nie wiedzą? - żadna strata dla mnie.  Cool
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #36 : 2009-04-27, 08:58:58 »

Very Happy
"viola44"
dokładnie o to chodzi.
Ludzie sami wiedzą, co dla nich dobre  Very Happy
Nie wiedzą? - żadna strata dla mnie.  Cool

admin, byłam pewna że zgodzisz się ze mną  Smile
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #37 : 2009-04-27, 10:26:54 »

Very Happy
Nie wiedzą? - żadna strata dla mnie.  Cool
To ty do ludzi siebie nie zaliczasz??? ... Shocked Shocked
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #38 : 2009-04-27, 10:30:47 »

Viola, zgadzam się z Tobą, że każdy może mieć swoje zdanie, jednak to forum jest dla zwolenników DO, a nie do polemiki z przeciwnikami, których głównym celem jest ośmieszenie Optymalnych. Wiem, że czytasz wybiórczo, ale poczatkującego, napewno nie zachęcą przykłady "nieskuteczności" ŻO. Powtórzę, że DO jest zbyt ważna i zbyt dużo ludzi choruję niepotrzebnie, żeby pozwolić na obrazę dorobku Twórcy ŻO.
Prawdziwa cnota krytyk się nie boi.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #39 : 2009-04-27, 11:02:35 »

To ty do ludzi siebie nie zaliczasz??? ... Shocked Shocked

Halina Ch.
masz jakieś kompleksy?
Biochemia i fizjologia jest jedna dla wszystkich, więc każdy ma więcej ze zwierzęcia ssącego, niż sobie z tego przeciętna osoba zdaje sprawę. Mnie to nie przeszkadza, a tobie?
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.