forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 09:41:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658490 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Apel w imieniu "opty"-betonu.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Apel w imieniu "opty"-betonu.  (Przeczytany 61717 razy)
Opal
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #60 : 2009-05-11, 20:16:18 »

Nie mam zwyczaju nikomu w garnki, czy ich brak zaglądać. Tak naprawdę - to co jemy jest sumą naszych przekonań, smaków, odczuć, samopoczucia, wiedzy, gustu etc. O gustach się nie dyskutyje, dlatego wszelka krytyka w tym temacie nie powinna mieć miejsca. Ja mogę jedynie powiedzieć, że z surowych pokarmów zjadam od czasu do czasu tatara z polędwicy wołowej z żółtkiem surowym lub surowe owoce. Żal mi jest jedynie tych wszystkich, którzy zapomnieli jak cudnie pachnie smażone mięso z dodatkiem różnych przypraw, cebuli, czosnku. Ostatnio listonosz przynosząc mi przesyłkę powiedział: "a to u Państwa tak smakowicie pachnie na pół osiedla. Uciekam, bo ślinka mi cieknie". Miło było Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #61 : 2009-05-11, 21:18:03 »

szybka odpowiedz - czysty zbieg okolicznosci.

skoro przyjmujecie krytyke - to jak wedlug was sie ma rzekoma zaleta zjadania gotowych enzymow w surowiznie, skoro i tak organizm w momencie trawienia wszystko rozlozy na czynniki pierwsze. Wedlu Howella (czy jak mu tam za przeproszeniem) to podstawowy argument na blogoslawienstwa surowizny. Mowa ze organizm pozniej sobie posklada te enzymy, ktore sam wczesniej rozlozyl jakos mnie nie przekonuje.

Meczacy i monotematyczni - to wypisz wymaluj rowniez cecha niektorych uczestnikow tegoz forum. Ludzie kiedy wchodza na DO mysla na poczatku ze zlapali Pana Boga za nogi. Ale niestety zycie pozniej weryfikuje brutalnie takie zludzenia. Np gdy po paru latach pojawia sie jednak jakies schorzenia. Wy mi przypominacie takich wlasnie ortodoksow tyle ze w temacie surowizny. Ale z czasem wam przejdzie  Smile
Powiem Ci tak: gdy mialem nawrot WZJG (a zdarzyl mi sie poprzez poluzowanie dyscypliny zywieniowej) to jedzenie calych surowych jaj (jak to niestety kiedys poleciles na problemy trawienne - ale nie mnie) rozwalilo mnie jak malo co.
Ogolnie jakos ostatnio podnerwiony jestem tym wszystkim. Z jednej strony 4es, surowizna, rotacje-eliminacje, z drugiej DO itp; i kazdy uwaza ze posiadl monopol na prawde absolutna. I powiedz to ciezko chorej osobie, ktora probowala juz tego wszystkiego i kreci sie w kolko.
Wiem ze wam jako mlodym bykom (zreszta sam do starych nie naleze) trudno to zrozumiec i wczuc sie w polozenie chorego (w sumie nie dziwne). No ale coz: syty nigdy nie zrozumie glodnego.
Jedziliscie po Jurku momentami jak po lysej kobyle (akurat zenon nie Ty). I co ? I Jurka juz nie ma. A chlop tez szukal i probowal wielu rzeczy.

Pozdr.

Witaj Vigo,

nie bardzo rozumiem Twoje wprowadzajace zdanie: "skoro przyjmujecie krytyke"? Kto tak powiedzial? Kto Ci powiedzial, ze przyjmujemy krytyke? To jakis blad ideologiczny, bo w Twoim poscie krytyki nie widze. Widze inny postulat, chcesz jesc surowe. OK. Jedz surowe, Twoja w tym rosczochrana.

Jezeli chodzi o teorie tego "czy jak mu tam za przeproszeniem" to musisz ja przedstawic aby ktokolwiek mogl sie do tego odniesc. Bo Twoje interpretacja jego wiedzy, teorii czy aksjomu nic nam nie dadza. I jezeli chciales wprowadzic nutke zamieszania na tym forum, to chyba Ci sie nie udalo.

Malo tego, ze nie jestes merytoryczne to napadasz na to forum utrzytmujac, ze Twoje forum, ktorego nie znamy jest lepsze. Jakies rotacje, elimnacje, 4 es????

Chopie o czym Ty piszesz? Moze, albo propozycja z mojej strony: pisz jak bedziesz trzezwy!!!!! Bo  za duzo B i za mamo T plus zbyt wiele A daje AA

Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #62 : 2009-05-11, 23:35:10 »

Adampio, gosciu, kompletnie mnie nie zrozumiales. Wymienialem tylko mysli z Zenonem, troche wylalem moich zalow i koniec.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #63 : 2009-05-11, 23:58:46 »

Nie mam zwyczaju nikomu w garnki, czy ich brak zaglądać. Tak naprawdę - to co jemy jest sumą naszych przekonań, smaków, odczuć, samopoczucia, wiedzy, gustu etc. O gustach się nie dyskutyje, dlatego wszelka krytyka w tym temacie nie powinna mieć miejsca. Ja mogę jedynie powiedzieć, że z surowych pokarmów zjadam od czasu do czasu tatara z polędwicy wołowej z żółtkiem surowym lub surowe owoce. Żal mi jest jedynie tych wszystkich, którzy zapomnieli jak cudnie pachnie smażone mięso z dodatkiem różnych przypraw, cebuli, czosnku. Ostatnio listonosz przynosząc mi przesyłkę powiedział: "a to u Państwa tak smakowicie pachnie na pół osiedla. Uciekam, bo ślinka mi cieknie". Miło było Smile

Na zdrpwej szyi glowa taz sie ma dobrze.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #64 : 2009-05-12, 00:00:46 »

Nie mam zwyczaju nikomu w garnki, czy ich brak zaglądać. Tak naprawdę - to co jemy jest sumą naszych przekonań, smaków, odczuć, samopoczucia, wiedzy, gustu etc. O gustach się nie dyskutyje, dlatego wszelka krytyka w tym temacie nie powinna mieć miejsca. Ja mogę jedynie powiedzieć, że z surowych pokarmów zjadam od czasu do czasu tatara z polędwicy wołowej z żółtkiem surowym lub surowe owoce. Żal mi jest jedynie tych wszystkich, którzy zapomnieli jak cudnie pachnie smażone mięso z dodatkiem różnych przypraw, cebuli, czosnku. Ostatnio listonosz przynosząc mi przesyłkę powiedział: "a to u Państwa tak smakowicie pachnie na pół osiedla. Uciekam, bo ślinka mi cieknie". Miło było Smile

Na zdrpwej szyi glowa taz sie ma dobrze.

Na zdrowej.
Moze tym razem http nie przekreci
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #65 : 2009-05-12, 00:16:51 »

[Na zdrpwej szyi glowa taz sie ma dobrze.

Cytuj
Na zdrowej.
Moze tym razem http nie przekreci

DZIĘKUJĘ
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #66 : 2009-05-12, 06:50:59 »

Na zdrpwej szyi glowa taz sie ma dobrze.
Na zdrowej.

Ale tylko przy założeniu, że głowa też zdrowa. Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #67 : 2009-05-15, 16:21:09 »

Dostałem prośbę w mailu, abym umieścił link:
"Witold Jarmołowicz
www.dobradieta.pl "

Umieszczam, bo czemu nie? Very Happy
Choć wydałwło mi się, że to już wystarczy: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3946.msg69181#msg69181
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #68 : 2009-05-15, 18:11:34 »

Dostałem prośbę w mailu, abym umieścił link:
"Witold Jarmołowicz
www.dobradieta.pl "

Umieszczam, bo czemu nie? Very Happy
Choć wydałwło mi się, że to już wystarczy: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3946.msg69181#msg69181

te wszystkie tzw. "zagrywki" straaaasznie mnie sie podobają  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

adminku odbanuj "naszych pupili", "nasz kwiat forumowy", "nasze perełki", pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nie widzisz jak They pine  for us!!!!!
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #69 : 2009-05-16, 00:31:16 »


adminku odbanuj "naszych pupili", "nasz kwiat forumowy", "nasze perełki", pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nie widzisz jak They pine  for us!!!!!

Oj Violeczko!
Ty zdrowa szyja tego forum. Ty wiesz co robisz.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #70 : 2009-05-16, 08:27:34 »

Zajrzałm na forum DD, a tam "grizzly"ciągle jeszcze mnie "miło" wspomina. Kto cierpi bardziej, ten co nienawidzi, czy ten który jest nienawidzony? Żal mi biedaka, jego zgryźliwa natura go zżera i nawet może mieć wpływ na prędkość opadającego wieka Shocked. Skrzętnie przekazuje wszystkie szczegóły o mnie na drugim forum, tylko czy to ich  "bawi" tak jak jego? Chyba wszyscy tam nie mają takich problemów?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #71 : 2009-05-16, 14:21:55 »

Rano zajrzałam na forum DD, teraz poczytałam więcej i już nie mam wątpliwości, że "grizzly" jest ciężko chorym człowiekiem, albo DO nie jest w jego "interesie". Żeby o mnie w każdym poście pisać?!  Shocked Toż, to nie jest normalne. Przecież ja jestem zwykłą "renią", a komu by się chciało całymi dniami kimś nieistotnym zajmować. Jak oni na tym forum to wytrzymują? Przecież to robi się nudne, monotematyczne. Jest przy tym zakłamany i wulgarny. Nie lubię pisać takich postów jak ten, ale uważam, że tolerowanie takich oszczerstw i znieważań, źle świadczy o administratorze forum DobraDieta.
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #72 : 2009-05-16, 14:57:54 »

Rano zajrzałam na forum DD, teraz poczytałam więcej i już nie mam wątpliwości, że "grizzly" jest ciężko chorym człowiekiem, albo DO nie jest w jego "interesie". Żeby o mnie w każdym poście pisać?!  Shocked Toż, to nie jest normalne.

no misiek jedzie po bandzie
zgaduje, ze to frustracja przez niego przemawia albo jakis inny przykry stan napiecia emocjonalnego
w kazdym razie szczerze wspolczuje
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #73 : 2009-05-16, 15:27:57 »

Wystąpił u szczyla permanentny młodzieńczy stan Premenstrual Syndrome (PSM), a to gorsze jak u kobiety!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #74 : 2009-05-16, 17:37:03 »

Na tym forum DD, "grizzly" zaleca stosowanie suplementów diety i witaminy w odpowiednich kompozycjach. Nie zdziwiłabym się, że należy on do "elity" farmaceutycznej, która "planktonowi" zaleca "leczenie" konwencjonalne, a samemu stosuje ŻO .
Zapisane

Mari
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #75 : 2009-05-16, 22:01:26 »


te wszystkie tzw. "zagrywki" straaaasznie mnie sie podobają  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

adminku odbanuj "naszych pupili", "nasz kwiat forumowy", "nasze perełki", pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nie widzisz jak They pine  for us!!!!!



Popieram  Very Happy toż to jest przecież jedna z gałęzi 'drzewa genealogicznego'  Very Happy,  a o rodzinie nie  powinno się  pamiętać i o nią dbać .
Zapisane
timonek
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #76 : 2009-05-16, 22:15:04 »


te wszystkie tzw. "zagrywki" straaaasznie mnie sie podobają  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

adminku odbanuj "naszych pupili", "nasz kwiat forumowy", "nasze perełki", pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nie widzisz jak They pine  for us!!!!!
Popieram  Very Happy toż to jest przecież jedna z gałęzi 'drzewa genealogicznego'  Very Happy,  a o rodzinie nie  powinno się  pamiętać i o nią dbać .
Czy możemy coś zrobić jak sklepowa się rozpanoszyła?
Ustawia ludzi jak margarynę na półkach!
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #77 : 2009-05-16, 22:16:59 »


te wszystkie tzw. "zagrywki" straaaasznie mnie sie podobają  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

adminku odbanuj "naszych pupili", "nasz kwiat forumowy", "nasze perełki", pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis!!!  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Nie widzisz jak They pine  for us!!!!!
Popieram  Very Happy toż to jest przecież jedna z gałęzi 'drzewa genealogicznego'  Very Happy,  a o rodzinie nie  powinno się  pamiętać i o nią dbać .
Czy możemy coś zrobić jak sklepowa się rozpanoszyła?
Ustawia ludzi jak margarynę na półkach!

 Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
ta margaryna mnie rozwaliła
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #78 : 2009-05-16, 22:24:45 »

 "optymalnie" śmieszne Laughing
Zapisane

Mari
Go


Email
Odp: Apel w imieniu "opty"-betonu.
« Odpowiedz #79 : 2009-05-16, 22:40:05 »


Czy możemy coś zrobić jak sklepowa się rozpanoszyła?
Ustawia ludzi jak margarynę na półkach!

Oczywiście ,że możemy! zgaśmy światło i idźmy sobie pobaraszkować  Embarassed Twisted Evil, a tam nikt nami nie"porządzi" ...choć to zostało  Wink...
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.