forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 15:26:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  olej kokosowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: olej kokosowy  (Przeczytany 61254 razy)
kangur
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #40 : 2009-05-11, 10:30:14 »

bardzo proszę spróbuj wreszczie "złota polskiego"... Wink

Herzliche Grüße für Dich,
Dein  Herr "Meister" Wink

Danke schon Herr Meister.
Juz pol wieku nie uzywalem tego jezyka. Stad pomylka.
Kokosanki wg przepisu taty dzieciom bardzo smakuja. Dlaczego?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #41 : 2009-05-11, 10:54:21 »

No ja też już "zapomniałem" i niemiecki i angielski, bo na co dzień używam tylko lechickiego.
Tamte "nieme" są mi chwilowo niepotrzebne.  Wink
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #42 : 2009-05-12, 01:09:56 »

Wyeksmitowani lokatorzy znalezli zakwaterowanie miedzy posladkami.
Karmie ich "smietana" kokosowa.

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #43 : 2009-05-12, 06:23:24 »

"kangur"
biedaku, ta samotna walka z twoim "wrogiem" rujnuje ci psyche i ciało. Fałszywe MiTy "naukowe" może pomogą ci wytrwać w tych nierównych potyczkach?   Very Happy

PS
I pamiętaj, skrywane pokłady agresji i frustracji, powodowane chronicznym napięciem emocjonalnym muszą kiedyś wypłynąć. Ale czemu na tym Forum? Wink
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #44 : 2009-05-12, 13:42:35 »

"kangur"
biedaku, ta samotna walka z twoim "wrogiem" rujnuje ci psyche i ciało. Fałszywe MiTy "naukowe" może pomogą ci wytrwać w tych nierównych potyczkach?   Very Happy

PS
I pamiętaj, skrywane pokłady agresji i frustracji, powodowane chronicznym napięciem emocjonalnym muszą kiedyś wypłynąć. Ale czemu na tym Forum? Wink

Ja to okresle inaczej.
Rzeczywisty wrog rujnuje mi cialo. W zdrowym ciele zdrowe ciele. Moje ciele (psycha) nie moze byc zdrowe.
A mozesz mi wskazac gdzie sa nie falszywe mity naukowe? 70% "naukowcow" przyznalo sie ze falszuje dane. Mozna smialo zalozyc, ze 25% nie przyznalo sie.
Gdzie szukac te 5% prawdy?
Kto mi moze w moich zmaganiach pomoc? Grizzly? Edyta? A moze Ty drogi Adminie?
Przez 60 lat nikt nie byl w stanie zidentyfikowac mojego wroga. Nie mogli czy nie chieli?
A to sie okazlo takie proste. Sprowokowac wroga do ucieczki i wowczas go zidentyfikowac.
Takiego manewru moze dokonac tylko taktyk wojskowy a nie "naukowiec" albo "likarz".
Twoj tata szedl na azymut swoim sposobem, ja to robilem dokladnie tak samo jak twoj tata. Tez we wojsku.
I to mi pozostalo.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #45 : 2009-05-12, 14:27:12 »

Kto mi moze w moich zmaganiach pomoc? Grizzly? Edyta? A moze Ty drogi Adminie?
Nikt Ci nie pomoże. Musisz zrobić to sam, ale wskazówek szukaj u JK. Innej alternatywy nie ma.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #46 : 2009-05-12, 23:58:21 »

Kto mi moze w moich zmaganiach pomoc? Grizzly? Edyta? A moze Ty drogi Adminie?
Nikt Ci nie pomoże. Musisz zrobić to sam, ale wskazówek szukaj u JK. Innej alternatywy nie ma.
Tam wskazowka jest jedna:
Pasozyty nalezy wytruc.
Teraz sam musze szukac jak to zrobic, bo kpiarzy i "pseudoradcow" spotkalem juz wielu.
W 1965 roku jeden naukowiec doc. Hornowski z WIML-u (JK go zna) postawil diagnoze, ze moje dolegliwosci moga pochodzic od wyrostka robaczkowego.
Usunal mi zdrowy wyrostek robaczkowy. Ten organ uwazano przez jakis czas jako zbyteczny i noworodkom usuwago go w jednym ze szpitali warszawskich.
Widzialem potomstwo z takich rodzicow z usunietym wyrostkiem. Obrazu tego potworka nigdy nie zapomne.
Wyrostek robaczkowy jest bankiem pozytecznych bakterii.
Jak z jakis powodow pozyteczne bakterie zostana usuniete z ukladu pokarmowego, to otganizm korzysta wowczas z tego banku. U mnie go brak.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #47 : 2014-04-25, 11:43:36 »

"kangur"
biedaku, ta samotna walka z twoim "wrogiem" rujnuje ci psyche i ciało. Fałszywe MiTy "naukowe" może pomogą ci wytrwać w tych nierównych potyczkach?   Very Happy

PS
I pamiętaj, skrywane pokłady agresji i frustracji, powodowane chronicznym napięciem emocjonalnym muszą kiedyś wypłynąć. Ale czemu na tym Forum? Wink

Ja to okresle inaczej.
Rzeczywisty wrog rujnuje mi cialo. W zdrowym ciele zdrowe ciele. Moje ciele (psycha) nie moze byc zdrowe.
A mozesz mi wskazac gdzie sa nie falszywe mity naukowe? 70% "naukowcow" przyznalo sie ze falszuje dane. Mozna smialo zalozyc, ze 25% nie przyznalo sie.
Gdzie szukac te 5% prawdy?
Kto mi moze w moich zmaganiach pomoc? Grizzly? Edyta? A moze Ty drogi Adminie?
Przez 60 lat nikt nie byl w stanie zidentyfikowac mojego wroga. Nie mogli czy nie chieli?
A to sie okazlo takie proste. Sprowokowac wroga do ucieczki i wowczas go zidentyfikowac.
Takiego manewru moze dokonac tylko taktyk wojskowy a nie "naukowiec" albo "likarz".
Twoj tata szedl na azymut swoim sposobem, ja to robilem dokladnie tak samo jak twoj tata. Tez we wojsku.
I to mi pozostalo.
Kangur zabawny gość był Very Happy
Ale co ja tam wiem, psychotropy mam źle dobrane Laughing
Pozdrawiam, Kangurze!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #48 : 2015-01-29, 14:16:11 »

Och jej.....takie rzeczy  Shocked

Cytuj
Olej kokosowy zawiera tzw. dobre tłuszcze,
http://kobieta.fakt.pl/zdrowie-i-fitness/olej-kokosowy-a-odchudzanie,artykuly,520357.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: olej kokosowy
« Odpowiedz #49 : 2015-01-29, 14:49:04 »

Wiadomo, najbardziej nasycony tłuszcz naturalny, bogaty w te "niezdrowe nasycone kwasy tłuszczowe". Szczygieł podaje, że aż 83,2%, no ale na szczęście bez tego cholernie niezdrowego cholesterolu!  Wink Mr. Green
Dlatego pewnie jest taki jednak "zdrowy"... Wink Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 21 zapytaniami.