forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 01:47:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 106269 razy)
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #120 : 2009-05-07, 20:20:59 »

viola: ,,Totalniacy'' ostro pracują, więc póki możemy, cieszmy się w Internecie względną wolnością słowa, bo te sk*******y takiej ,,rozpusty'' oczywiście nie mogą przeżyć. Smile Nim jednak salwa padnie, niech chmury dopisują. Smile May the Gods keep the wolves in the hills and the women in our beds!
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #121 : 2009-05-07, 22:10:28 »

viola: ,,Totalniacy'' ostro pracują, więc póki możemy, cieszmy się w Internecie względną wolnością słowa, bo te sk*******y takiej ,,rozpusty'' oczywiście nie mogą przeżyć. Smile Nim jednak salwa padnie, niech chmury dopisują. Smile May the Gods keep the wolves in the hills and the women in our beds!

piękny cytat z Iliady Homera, to może ja  w naszym języku "Niech Bogowie  Zachowają Wilki w Górach i Kobiety w Naszych łóżkach" zdaje się, że powiedział to Menelaos król Sparty na powitanie Parysa....a ten "wystawił Go do wiatru" porywając jego piękną żone Helenę Crying or Very sad

Jednym słowem Unia rozpowszechniła internet, dofinansowała a teraz chce nam go ograniczyć, wykorzystując nas,  tak jak Parys wykorzystał gościnność Menelaosa.....

oj nieładnie.... Very Happy Very Happy Very Happy

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #122 : 2009-05-07, 23:25:46 »

viola: ,,Totalniacy'' ostro pracują, więc póki możemy, cieszmy się w Internecie względną wolnością słowa, bo te sk*******y takiej ,,rozpusty'' oczywiście nie mogą przeżyć. Smile Nim jednak salwa padnie, niech chmury dopisują. Smile May the Gods keep the wolves in the hills and the women in our beds!

piękny cytat z Iliady Homera, to może ja  w naszym języku "Niech Bogowie  Zachowają Wilki w Górach i Kobiety w Naszych łóżkach" zdaje się, że powiedział to Menelaos król Sparty na powitanie Parysa....a ten "wystawił Go do wiatru" porywając jego piękną żone Helenę Crying or Very sad

Jednym słowem Unia rozpowszechniła internet, dofinansowała a teraz chce nam go ograniczyć, wykorzystując nas,  tak jak Parys wykorzystał gościnność Menelaosa.....

oj nieładnie.... Very Happy Very Happy Very Happy


oj,oj,....uwaga to wlasnie On rozpoczol wojne trojanska.


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #123 : 2009-05-07, 23:28:36 »

My się "wojny trojańskiej" nie obawiamy. Wink Mr. Green
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #124 : 2009-05-07, 23:31:25 »

a malotego, dzisiaj sa Czajkowskiego urodziny!!!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #125 : 2009-05-07, 23:34:39 »

My się "wojny trojańskiej" nie obawiamy. Wink Mr. Green


.........pewnie nie, nie doslownie. Ale sprobuj popatrzec na swoje zycie przez pryzmat "konia" a pewnie znajdziesz wiele refleksji.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #126 : 2009-05-07, 23:43:49 »

Myślę o czasach współczesnych i DD. Adampio, masz nastrój refleksyjny, a ja ciągle mam żarty w głowie ( fajnie jest jak nic nie dolega). Very Happy
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #127 : 2009-05-07, 23:59:17 »

Znam się na wszelkich kocich maściach, a nie mam pojęcia o żółwiach - sorry.

Nic nie szkodzi, znam się z zawodu na wszelkich maściach zwierząt hodowlanych (u konia ten kiciuś miałby na moje oko maść: karokasztanosiwotarantowatą - jeśli dobrze pamiętam, bo nigdy nie lubiłem uczyć się o koniach), ale nie wszyscy muszą wiedzieć, że szylkret to taki tam ogólnie pojęty "kolagen", niezależnie czy u kota, czy u żółwia Wink Mr. Green
:)zdecydowanie u zolwia:
"szylkret masa rogowa z pancerzy żółwi morskich, używna (zwł. dawn.) do wyrobu grzebieni, guzików itd. oraz do inkrustacji. 
  Etym. - nm. Schildkröte 'żółw'; Schild 'tarcza, puklerz'; Kröte 'ropucha'."czyli  jak na  polski przetlumaczyc? , zolw to nie zolw tylko garbata ropucha??? Laughing

 
Zapisane
mateoosh12
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #128 : 2009-05-11, 23:04:08 »

są rodzynki wyborcze!

Polska Partia Pracy - "(...) poziom minimalnej płacy gwarantowanej, nie niższy niż 68 % średniej płacy. Przyjęcie tego rozwiązania pozwoli na zwiększenie konsumpcji społeczeństwa i wewnętrznego popytu. To z kolei da impuls do rozwoju gospodarczego kraju (...) najważniejsze punkty programu (...): Praca dla każdego.
Wprowadzenie 35-godzinnego tygodnia pracy z zachowaniem dotychczasowej płacy (...)".

Na stronie www plakat ze zdjęciem twarzy i plikiem pieniędzy w zębach, oraz komentarz: "Tym się chcecie nażreć?!".

Dla niezorientowanych: Stymulacja popytu wewnętrznego, nie przez obniżenie obciążeń, ale przez w praktyce: danie każdemu większej ilości pieniędzy. Równie dobrze można by je dodrukować, albo dopisać na każdym banknocie jedno zero na końcu nominału. Skutek wiadomy: inflacja, albo wzrost cen. Krótkotrwały efekt - miałem 1000 zł/m-c, mam 2500zł. Kupuję więcej. Sprzedawcy, za działaniem producentów, podniosą ceny. Efekt: za czas X mając 2500zł znowu można kupić tyle samo, co X wstecz, za 1000zł. Spirala. Sztuczny popyt, pusty pieniądz, brak realnej wartości.
Idąc dalej: jak bardzo wzrośnie popyt wewnętrzny (wg PPP, koło zamachowe gospodarki), gdyby każdemu przyznać minimalny zasiłek 90% średniej płacy?
Pytanie drugie: Na jak długo?
Pytanie trzecie: Co dalej? Zwiększyć znowu płace i odsunąć w czasie egzekucję rynku?
Pytanie czwarte: Czy gdyby wszystkie pieniądze w Polsce, podzielić pzez liczbę obywateli, to będzie sprawiedliwe?
Pytanie piąte: Czy nie jest aby tak, że znakomita większość klientów MOPSu, opieki społecznej, po wygraniu 6 w totolotka, nie korzystałaby z pomocy społecznej po raz kolejny, np. po 12 m-ach?
Pytanie szóste: Wpisz sam.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #129 : 2009-05-15, 07:54:02 »

Na Kujawach nie mam na kogo głosować! Crying or Very sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #130 : 2009-05-15, 08:15:32 »

A na Ciebie już na pewno nie można ?
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #131 : 2009-06-07, 07:59:54 »

Dziś dobry dzień na naukę Demokracji.
Idziemy pokazać naszemu dziecku lokal wyborczy, kabinę do głosowania, damy postawić krzyżyk tam gdzie trzeba.
Niech się dziecina uczy!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #132 : 2009-06-07, 11:56:33 »

Też obiecałam synowi, że go zabiorę na wybory, tylko nie wiem, gdzie trzeba postawić krzyżyk Confused
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #133 : 2009-06-07, 12:01:52 »

Przeważnie w kratce się stawia.  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #134 : 2009-06-07, 12:02:32 »

Dzięki  Wink
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #135 : 2009-06-07, 12:09:12 »

U mnie dobre jest na dziś: "ene, due, rike, fake..."
http://tiny.pl/3cz3Cool Embarassed

PS
ale jest kilka osób na które warto głosować!
PRZYPOMINAM:
DO 22 CISZA WYBORCZA.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #136 : 2009-06-07, 14:37:39 »

Ja skreślam na "chybił-chybił"  Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #137 : 2009-06-07, 18:07:53 »

Fajne są te "mini-karteczki" do głosowania  Shocked  Very Happy
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #138 : 2009-06-08, 08:55:56 »

No i po wyborach Smile
Na szczęście na Śląsku było na kogo głosować Wink
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #139 : 2009-06-09, 00:32:56 »

    Szkoda ,ze moi faworyci tak cienko przędą -no ale głos dałam
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.