forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2020-01-17, 23:03:17

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
572344 wiadomoÂci w 4028 w▒tkach; wys│ane przez 39 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Stanleyrydel
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Eurowybory  (Przeczytany 55076 razy)
Mari
GoŠ

Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #200 : 2009-06-10, 22:35:02 »

Opal, ale┼╝ ja jestem przeciwie┼ästwem Ciebie i Violi  Smile ..uparta jak osio┼é i d─ů┼╝─ůca do wybranego celu z klapkami na oczach .

ps wiem ,┼╝e na przyja┼║┼ä trzeba sie napracowa─ç ..mo┼╝e mi si─Ö uda!  Twisted Evil
Mari
GoŠ

Email
« Odpowiedz #201 : 2009-06-10, 22:36:15 »

Jednak jak pokocham to na zawsze ...jedna z nielicznych moich zalet .
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #202 : 2009-06-10, 22:41:46 »

Mari, nie znam Twojego znaku zodiaku, mog─Ö si─Ö domy┼Ťlac kilku. Wiem, ┼╝e potrafisz walczy─ç o to, co uwa┼╝asz za wa┼╝ne, s┼éuszne w swoim ┼╝yciu. Mi┼éo┼Ť─ç jest dla Ciebie porannym promykiem, bez kt├│rego ca┼éy dzie┼ä by┼éby tylko szar─ů rzeczywisto┼Ťci─ů. Masz potencja┼é i si┼é─Ö, dasz rad─Ö jeszcze w niejednej przewno┼Ťci ┼╝yciowej. Zosta┼ä z nami Smile
Mari
GoŠ

Email
« Odpowiedz #203 : 2009-06-10, 22:52:38 »

groszki walnęły w klawiaturę ..dzięki

pa pa
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #204 : 2009-06-10, 23:01:09 »

Groszki to mog─ů waln─ů─ç przy czym┼Ť takim:

http://www.efakt.pl/Pokaz-Mariusza-Przybylskiego-,film,45208.html?gclid=CKPvsPnLgJsCFaAA4wodFkBfsA

Je┼╝eli faceci maj─ů mie─ç taki wygl─ůd, to ja wol─Ö ju┼╝ umrze─ç.
Rudka
GoŠ

Email
« Odpowiedz #205 : 2009-06-11, 00:26:24 »

zdecydowanie  to geje -wiec trzeba na nich inaczej popatrze─ç .
   Herbu┼Ť ma racje ,ze bli┼╝ej im do kobiety -a ja twierdze ,ze to taka trzeia p┼ée─ç.
     z drugiej strony ,kobiety ju┼╝ od dawna nosz─ů spodnie ,krawaty ,akt├│wki
     i jako┼Ť to im urody nie odbiera .

Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #206 : 2009-06-11, 07:23:15 »

Viola44 2009-06-10, 20:46:54 »   

no i w┼éa┼Ťnie przez to wygadanie si─Ö ┼╝yjemy d┼éu┼╝ej o te 10 lat, widocznie matka natura obdarzy┼éa nas t─ů "paplanin─ů" co by stresa bardziej ujarzmi─ç....i przez to potomstwem d┼éu┼╝ej si─Ö opiekowa─ç...natura zdecydowanie bardziej zadba┼éa o "samiczki".....

cyt.O tym, ┼╝e istniej─ů mi─Ödzyp┼éciowe r├│┼╝nice metaboliczne w sytuacji odci─Öcia od ┼║r├│de┼é po┼╝ywienia, wiadomo ju┼╝ od jakiego┼Ť czasu (samce zachowuj─ů bia┼éka, a samice raczej t┼éuszcze).   

http://kopalniawiedzy.pl/neurony-samce-samice-glodowka-mozg-natura-autofagia-krople-tluszcz-energia-Robert-S-B-Clark-6606.html

Czyli natura sama podpowiada, która płeć jest najważniejsza, najbardziej cenna, najsilniejsza.
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #207 : 2009-06-11, 07:59:34 »

http://www.youtube.com/watch?v=G9zCbVDvQjA  - Im mężczyzna dojrzalszy emocjolalnie, tym bardziej ceni intelekt partnerki.  Very Happy
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #208 : 2009-06-11, 08:13:12 »

I dusza i seks - mniam, mrrrr  Cool
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #209 : 2009-06-11, 08:19:04 »

http://www.youtube.com/watch?v=hTFF0-djjtE&feature=related - ale i odwrotnie... MRAUUUU Laughing

PS
i st─ůd si─Ö bior─ů inteligentne dzieci  Wink
michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #210 : 2009-06-11, 09:07:37 »

Viola44 2009-06-10, 20:46:54 »┬á ┬á

no i w┼éa┼Ťnie przez to wygadanie si─Ö ┼╝yjemy d┼éu┼╝ej o te 10 lat, widocznie matka natura obdarzy┼éa nas t─ů "paplanin─ů" co by stresa bardziej ujarzmi─ç....i przez to potomstwem d┼éu┼╝ej si─Ö opiekowa─ç...natura zdecydowanie bardziej zadba┼éa o "samiczki".....

cyt.O tym, ┼╝e istniej─ů mi─Ödzyp┼éciowe r├│┼╝nice metaboliczne w sytuacji odci─Öcia od ┼║r├│de┼é po┼╝ywienia, wiadomo ju┼╝ od jakiego┼Ť czasu (samce zachowuj─ů bia┼éka, a samice raczej t┼éuszcze).┬á ┬á

http://kopalniawiedzy.pl/neurony-samce-samice-glodowka-mozg-natura-autofagia-krople-tluszcz-energia-Robert-S-B-Clark-6606.html

Czyli natura sama podpowiada, która płeć jest najważniejsza, najbardziej cenna, najsilniejsza.

To jest chyba oczywiste, ┼╝e chodzi tu tylko i wy┼é─ůcznie o zdolno┼Ť─ç do rozrodu -- Ty masz j─ů jeden raz na miesi─ůc, ja mam ich 20 milion├│w na mililitr. Smile
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #211 : 2009-06-11, 09:13:17 »

To jest chyba oczywiste, ┼╝e chodzi tu tylko i wy┼é─ůcznie o zdolno┼Ť─ç do rozrodu -- Ty masz j─ů jeden raz na miesi─ůc, ja mam ich 20 milion├│w na mililitr. Smile

Ja sw├│j "jeden raz na miesi─ůc" wykorzysta┼éam efektywnie dwa razy, a Ty co zrobi┼ée┼Ť ze swoimi milionami na mililitr? Zmarnowa┼ée┼Ť te miliony Wink czy wykorzysta┼ée┼Ť dla dobra ludzko┼Ťci?
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #212 : 2009-06-11, 09:24:36 »

Siewc─ů gen├│w jest m─Ö┼╝czyzna, a kobiety zbieraj─ů plony.  Wink
Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #213 : 2009-06-11, 09:28:46 »

Ja sw├│j "jeden raz na miesi─ůc" wykorzysta┼éam efektywnie dwa razy, a Ty co zrobi┼ée┼Ť ze swoimi milionami na mililitr? Zmarnowa┼ée┼Ť te miliony Wink czy wykorzysta┼ée┼Ť dla dobra ludzko┼Ťci?

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Cool
michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #214 : 2009-06-11, 09:32:20 »

Im mężczyzna dojrzalszy emocjolalnie, tym bardziej ceni intelekt partnerki.  Very Happy

Racja. Ch┼éopiec staje si─Ö m─Ö┼╝czyzn─ů m.in. wtedy, kiedy zaczyna patrze─ç na kobiety jak na matk─Ö swojego dziecka -- w├│wczas rz─ůd wielko┼Ťci interesuj─ůcych samiczek drastycznie spada. ┼üadna, pomalowana buzia i g┼éowa zdolna do rozm├│w tylko o facetach, seksie, ciuchach (┼╝eby dobrze wygl─ůda─ç w ubraniu), dietach (┼╝eby dobrze wygl─ůda─ç bez ubrania) i kosmetykach, niejako z biegu przestaj─ů mie─ç w sobie nawet gram "seksowno┼Ťci". Smile I to jest dobre. Smile

Opal, chyba niestety nie wy┼éapa┼éa┼Ť sensu -- "szumno┼Ť─ç" wypowiedzi nie zawsze idzie w parze z rzeczowo┼Ťci─ů. W┼éa┼Ťnie o to chodzi, ┼╝e wasz "jeden raz w miesi─ůcu" jest na tyle cenny, ┼╝e trzeba go obk┼éada─ç szczeg├│ln─ů trosk─ů, opiek─ů i dba─ç jak o ┼║renic─Ö w oku, a m─Öskie miliony mo┼╝na traktowa─ç bardziej po macoszemu. Diamenty s─ů dro┼╝sze od ┼Ťliwek dlatego, ┼╝e jest ich znacz─ůco mniej, o wiele trudniej je "wyprodukowa─ç" i potrzeba na to wi─Ökszej ilo┼Ťci energii. Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego m─Ö┼╝czyzny, tylko pytanie, czy jest to kwestia tej waszej bosko┼Ťci intelektu (!?), niez┼éomnej si┼éy charakteru (!!??) i szlachetno┼Ťci duszy (!!!???), czy zwyk┼éej biologii? Twoje pytanie by┼éo... hmm... Du┼╝a z Ciebie dziewczynka wi─Öc powinna┼Ť sama wiedzie─ç, dlatego odpowiem Ci tak -- moje miliony Ciebie nie dotycz─ů, wi─Öc po co o tym m├│wi─ç? Smile

Siewc─ů gen├│w jest m─Ö┼╝czyzna, a kobiety zbieraj─ů plony. ┬áWink

Nie pami─Ötam u kt├│rego ze staro┼╝ytnych to przeczyta┼éem, ale tam sta┼éo "podobnie": m─Ö┼╝czyzna jest siewc─ů gen├│w i zbieraczem plon├│w, a kobieta, jako ta ziemia, rodzi owoce. Wink
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #215 : 2009-06-11, 09:39:41 »

Nie pami─Ötam u kt├│rego ze staro┼╝ytnych to przeczyta┼éem, ale tam sta┼éo "podobnie": m─Ö┼╝czyzna jest siewc─ů gen├│w i zbieraczem plon├│w, a kobieta, jako ta ziemia, rodzi owoce.

"Sukces ma wielu ojc├│w, pora┼╝ka jedn─ů matk─Ö" - trzeba docenia─ç wk┼éad w┼éasny, ale i zas┼éugi drugiej strony... Laughing
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #216 : 2009-06-11, 09:43:21 »

Opal, chyba niestety nie wy┼éapa┼éa┼Ť sensu -- "szumnos─ç" wypowiedzi nie zawsze idzie w parze z rzeczowo┼Ťci─ů.

By─ç mo┼╝e Wink

Diamenty s─ů dro┼╝sze od ┼Ťliwek dlatego, ┼╝e jest ich znaczaco mniej, o wiele trudniej je "wyprodukowa─ç" i potrzeba na to wi─Ökszej ilo┼Ťci energii.

Ani diamenty, ani ┼Ťliwki nie s─ů "produkowane".

Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego m─Ö┼╝czyzny, tylko pytanie, czy jest to kwestia tej waszej bosko┼Ťci intelektu (!?), niez┼éomnej si┼éy charakteru (!!??) i szlachetno┼Ťci duszy (!!!???), czy zwyk┼éej biologii?

Odpowiedz sobie sam.

michal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #217 : 2009-06-11, 09:47:20 »

"Sukces ma wielu ojc├│w, pora┼╝ka jedn─ů matk─Ö" - trzeba doceni─ç wk┼éad w┼éasny, ale i zas┼éugi drugiej strony... Laughing

Admin: masz racj─Ö, nie powiedzia┼éem, ┼╝e to moje, powiedzia┼éem, ┼╝e wyczyta┼éem to u kt├│rego┼Ť ze staro┼╝ytnych. Moje zdanie o kobietach jest bardzo dobre i doceniam ich niezast─ůpion─ů przez ┼╝adnego m─Ö┼╝czyzn─Ö rol─Ö we wszystkim. Tylko o tym ma┼éo m├│wi─Ö (lub w og├│le) na forum.

Opal: tak, Ty te┼╝ masz racj─Ö.
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #218 : 2009-06-11, 10:02:17 »

Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego m─Ö┼╝czyzny, tylko pytanie, czy jest to kwestia tej waszej bosko┼Ťci intelektu (!?), niez┼éomnej si┼éy charakteru (!!??) i szlachetno┼Ťci duszy (!!!???), czy zwyk┼éej biologii?

Jedna kobieta jest cenniejsza od jednego m─Ö┼╝czyzny?
co to za stwierdzenie? wg mnie to nonsens, zar├│wno kobieta jak i m─Ö┼╝czyzna w swojej indywidualno┼Ťci, odmienno┼Ťci s─ů jednako┼╝ cenni...
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #219 : 2009-06-11, 11:20:24 »

Viola - tutaj nie chodzi o to, ┼╝eby kobieta kolanem o kalano tar┼éa na widok faceta, ale ┼╝eby wynik tarcia (przynajmniej dwa razy) pozostawi┼é efekty. Inaczej ca┼éy ┼Ťwiat zginie. Jedni du┼╝o m├│wi─ů o zdrowiu, ale o "produkcji" nie maj─ů poj─Öcia. Drudzy nie maj─ů poj─Öcia o czym m├│wi─ů - samo ┼╝ycie Laughing
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 17 zapytaniami.