forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 10:24:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659815 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 106280 razy)
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #60 : 2009-04-14, 14:43:39 »

kompetentną reprezentację w Parlamencie PL, która umiałaby się wypisać z interesu pt. Wspólnota Europejska relatywnie małym kosztem, póki jeszcze można?

Jeśli jeździ się na szczyty UN, UE i NATO ustalać ilość krzeseł przy stole negocjacyjnym - to - kto wie!
Ale jeśli jedzie się po pieniądze (dotacje), obsadzić Sekretarza UN, czy NATO, czy Komisarzy Europejskich, czy w innych strukturach decyzyjnych -  mówiącymi po polsku - to - NIE!
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #61 : 2009-04-19, 07:45:27 »

Ostatnio otrzymałem taką ankietę:
BARDZO PROSZĘ - O PILNE, ... CODZIENNE I ... SKUTECZNE DO 5.06.09r. PROPAGOWANIE WŚRÓD SWOICH ZNAJOMYCH AKCJI AKTYWNEGO ODDAWANIA GŁOSÓW NA
KWW NIEZALEŻNI POLSCE poprzez rejestrację w internetowym sondażu ... na: www.nasz-parlament.pl

MAKSYMALNIE WYKORZYSTAJMY BARDZO ISTOTNĄ i ZNACZĄCĄ we wcześniejszych wyborach FORMĘ BEZPŁATNEJ PROMOCJI I MOŻLIWOŚCI ZAISTNIENIA W ŚWIADOMOŚCI WYBORCÓW ... - WRAŻLIWEGO I SZLACHETNEGO:

..."CZARNEGO KONIA WYBORÓW" = KWW NIEZALEŻNI POLSCE,

czyli NAJLEPSZYCH, WYJĄTKOWYCH,WARTOŚCIOWYCH, BEZPARTYJNYCH i NIEZALEŻNYCH EUROKANDYDATÓW = LIDERÓW OKRĘGÓW,ujawnionych na: www.niezaleznipolsce.pl

Na dziś poparcie małego bezpartyjnego Komitetu Wyborczego Wyborców NIEZALEŻNI POLSCE już przekracza 5,1 % , czyli ponad wymagane minimum wyborcze i ... niewiele już nam brakuje do znacznie większych partii.

- NP = 5,1 %
- SLD = 6,9 %
- PSL = 10,6 %
- PIS = 17,1 %
- PO = 23,0 %

POZDRAWIAM
[rg]

P.S.
Dla ułatwienia oddania głosu poparcia (… jedna osoba = tylko jedno głosowanie) – w skomplikowanej nieco procedurze przedwyborczego sondażu …. poniższe podpowiedzi:

1. wpisuję www.nasz-parlament.pl,
2. wciskam w lewej kolumnie wyraz zaloguj … >>
3. nie wpisuję jeszcze adresu e-mailowego i hasła lecz wciskam poniżej wyraz w ramce [rejestracja],
4. po przeczytaniu REGULAMIN NASZ-PARLAMENT.PL wciskam [ZGADZAM SIĘ NA TE WARUNKI],
5. wypełniam niezbędne rubryki NASZ PARLAMENT – REJESTRACJA,
6. wciskam wyraz w ramce [WYŚLIJ],

7. wciskam ponownie w lewej kolumnie wyraz [zaloguj … >>]
8. dopiero teraz wpisuję osobisty e-mail i hasło (może być nowe),
9. naciskam wyraz w ramce [ZALOGUJ],
10. w lewej kolumnie wyszukuję wyraz sondaże i wciskam [więcej … >>]
11. w środkowej kolumnie wciskam pierwsze zdanie: [WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO – europarlament 2009 – głosowanie trwa !]
12. wyszukuję Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Polsce i naciskam kółeczko przed nazwą tak by pojawiła się w nim zielona kropka,
13. naciskam pod wszystkimi ujawnionymi wynikami poparcia Komitetów wyraz w ramce zapisz odpowiedzi],
14. po chwili sprawdzam powyżej, że obok KWW Niezależni Polsce jest już cyfra większa o kolejny głos poparcia.

STOKROTNE DZIĘKI ZA GŁOS POPARCIA KWW NIEZALEŻNI POLSCE w przedwyborczej internetowej sondzie, której wyniki publikuje m.in. Ośrodek Badań Opinii Publicznych.

Ostatnie wyniki sondażu to wysokie II miejsce na liście.
Proponuję na szefa tej formacji Pana mgr inż Tomasza Kwasniewskiego!!!- kto za/podpisuję sie oboma rękami/
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #62 : 2009-04-19, 18:25:50 »

Proponuję na szefa tej formacji Pana mgr inż Tomasza Kwasniewskiego!!!- kto za/podpisuję sie oboma rękami/

Ja też widzę ogromną szansę.....
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #63 : 2009-04-21, 05:07:59 »

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #64 : 2009-04-27, 09:33:12 »

Chciałem wygrać dla Was te Eurowybory Crying or Very sad
Szczęśliwy Los czuwa jednak nade mną.  Very Happy Very Happy Very Happy
Dziękuję za to, że nie wykorzystaliście tej szansy!
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #65 : 2009-04-27, 09:52:16 »

Chciałem wygrać dla Was te "eurowybory" Crying or Very sad

no jakos będziemy musieli dac sobie radę  Sad
a już widziałem dowolne stanowisko dla siebie (no chyba bys pomógł koledze z forum) te zaszczyty, władza - może jakis medal w przyszłości?  Shocked
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #66 : 2009-04-27, 10:33:22 »

"Blackend"
To nie jest informacja dla Ciecie.
To jest informacja dla Decyzyjnych, którzy najpierw nie docenili mojej kandydatury (w grudniu), a później przestraszyli się prawdopodobieństwa mojego sukcesu.  Very Happy
Powtórek z mojej strony już nie będzie, bo zdałem sobie szybko sprawę z tego, co bym utracił Very Happy
Sam spróbuj za pięć lat sięgnąć po "zaszczyty", a jeśli wygrasz, to szczerze Ci pogratuluję Laughing
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #67 : 2009-04-27, 11:02:16 »

Sam spróbuj za pięć lat sięgnąć po "zaszczyty", a jeśli wygrasz, to szczerze Ci pogratuluję Laughing

to tak mi "życzysz"? Wink
za "karę" kawa będzie z cukrem  Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70408


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #68 : 2009-04-27, 11:11:56 »

"Blackend", jeśli podtrzymasz swój program, to będę na Ciebie głosowała obydwoma rękoma Wink
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #69 : 2009-04-27, 11:18:28 »

za "karę" kawa będzie z cukrem  Mr. Green

byle cukru nie więcej niż "rozpuszczone" we krwi  Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #70 : 2009-04-27, 11:53:43 »

"Blackend", jeśli podtrzymasz swój program, to będę na Ciebie głosowała obydwoma rękoma Wink

Dzięki Reniu  Cool lecz uważam, że Grizzly byłby zdecydowanie lepszy w realizacji "mojego" programu Wink
Ten jakże wspaniały podział na "my" i "plankton"  Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #71 : 2009-04-27, 11:56:26 »

byle cukru nie więcej niż "rozpuszczone" we krwi  Wink

Hough! Niech sie stanie  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70408


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #72 : 2009-04-27, 12:38:43 »

Dzięki Reniu Cool lecz uważam, że Grizzly byłby zdecydowanie lepszy w realizacji "mojego" programu Wink
Ten jakże wspaniały podział na "my" i "plankton" Wink
Myślę, że siedziałabym wtedy w "szufladce" dla "planktonu" Shocked Sad
Zapisane

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #73 : 2009-04-27, 13:13:05 »

Chciałem wygrać dla Was te Eurowybory Crying or Very sad
Szczęśliwy Los czuwa jednak nade mną.  Very Happy Very Happy Very Happy
Dziękuję za to, że nie wykorzystaliście tej szansy!

Bardzo szkoda, że zostały zmarnowane ogrone szanse, min. to nazwisko!!!!
Patrząc krotkowzroczne, to może dla Ciebie dobrze, że podlewasz swoje kwiatki, biegasz, cieszysz sie Rodzinką.
Ale pomyśl o swoich po-Tomkach.
Co będzie za jakiś czas, jeżeli do "władzy" będą sie nadal wybierać dalece niekompetetni, moralnie zepsucci, karierowicze?

George Bernard Shaw:
Demokracja zastepuje  mianowanie zepsutej mniejszości wyborem dokonamyn przez niekompetentną wiekszość.

John Fitzgerald Kennedy:
Nie pytajmy, co może zrobić dla nas ojczyzna>Pytajmy, co możemy dla niej uczynić.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #74 : 2009-04-27, 13:50:38 »

Małgosiu,
temat uważam za zakończony.
"Co mogło, a nie jest..."  Very Happy
Polecam dziś drzewo czeremchy. Tak krótko upaja zapachem!  Sad
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #75 : 2009-04-27, 16:21:54 »

Całe szczęście, bo szkoda wartościowych ludzi topić w bagnie polityki.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #76 : 2009-04-28, 10:41:22 »

min. to nazwisko!!!!

Na Śląsku to nieoceniony kapitał, ale dla mnie osobiście ważniejsze, aby głosowano na Organizację Pożytku Publiczego, a nie na nazwisko.
Miałbym na przekonanie do tego Wyborców aż miesiąc, a OSBO - w najgorszym wypadku - darmową reklamę.  Very Happy
Warto było spróbować przy tak licznym gronie Śląskich Przyjaciół!

PS
zamykam ten wątek.
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2875


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #77 : 2009-04-29, 18:22:15 »

Na    http://www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=3  był prowadzony sondaż wyborczy, gdzie było głosowanie na okolo 25 partii, które zarejestrowały sie do wyborów. Pierwsze miejsce w sondazu zajmował Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Polsce, po nich było PO, a reszta daleko w tyle.
O dziwo dzisiaj listę partii znacznie skrócono, wyłaczając m.in. lidera - KWWNP. Tym sposobem PO weszło na I miejsce i życie toczy się dalej Laughing

Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #78 : 2009-04-29, 23:04:46 »

Na    http://www.nasz-parlament.pl/sondaz?id=3  był prowadzony sondaż wyborczy, gdzie było głosowanie na okolo 25 partii, które zarejestrowały sie do wyborów. Pierwsze miejsce w sondazu zajmował Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni Polsce, po nich było PO, a reszta daleko w tyle.
O dziwo dzisiaj listę partii znacznie skrócono, wyłaczając m.in. lidera - KWWNP. Tym sposobem PO weszło na I miejsce i życie toczy się dalej Laughing

Nie rozumiem zainteresowania nad tematem ,,kto wejdzie a kto nie wejdzie''. Scena polityczna w Polsce dzieli się na lewicę i... pobożną lewicę, zatem jedno jest pewne -- ktokolwiek wejdzie, będzie to lewica. Ja nie widzę w Polsce żadnej znaczącej różnicy od 10 lat, bo czy SLD-UP+PSL, czy PiS+LPR+S czy PO+PSL -- same sh*t. Oczywiście jedni więksi awanturnicy, inni mniejsi, jedni bardziej bredzą, inni mniej, ale mnie nie interesują awantury w sejmie tylko to, na ile państwo mnie doi z pieniędzy, na ile traktuje mnie jak bezwolne bydlę, które nie potrafi samo o siebie zadbać i na ile jest nafaszerowane durnym i nieprecyzyjnym prawem -- w tym względzie nic się nie zmienia. Podatek 0.5% w jedną czy w drugą to żadna zmiana.

Jedyną partią prawicową w Polsce, spośród tych, które znam, jest Unia Polityki Realnej (choć ostatnio władze partii ,,dają ciała''). Ostatnio pojawił się Libertas, ale to akurat byłoby tylko mniejsze zło (znacząco mniejsze, ale jednak zło).
Zapisane
Hank
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #79 : 2009-04-30, 04:45:29 »



Jedyną partią prawicową w Polsce, spośród tych, które znam, jest Unia Polityki Realnej (choć ostatnio władze partii ,,dają ciała''). Ostatnio pojawił się Libertas, ale to akurat byłoby tylko mniejsze zło (znacząco mniejsze, ale jednak zło).

Jeżeli prawicowość to wychwalanie hitlerowskiego systemu podatkowego  (słynne "za Hitlera było lepiej,bo podatki były mniejsze"), nazistowskiej "polityki wobec płci", liberalny stosunek do  "lekkiej pedofilii"  (bo służy "rozbudzaniu kobiecości u małych dziewczynek") czego regularnie dopuszcza się jeden z liderów tej partii, to ja już wolę być "lewakiem".
Rozumiem, że sympatyczki UPR w pełni akceptują pogląd, że nie są "pełnowartościowymi ludźmi" tylko "czymś pomiędzy dzieckiem a mężczyzną".
Nie wierzących, że tego typu brednie wygłasza pan w muszce, odsyłam do oficjalnego bloga tego pana oraz wydania internetowego czasopisma, które redaguje.
Warto również pamiętać, że ów tani skandalista określający się jako "jedyny prawicowiec w Polsce",człowiek, dla którego liczą się "zasady",  zwolennik "tradycjonalistycznego nauczania Kościoła" jest rozwodnikiem i ma dzieci z drugą kobietą.Jak rozumiem, jest to "grzech ciężki" w katolicyzmie. Najwyraźniej panu w muszce (znanemu również z publicznego spożywania formularzy podatkowych) nie przeszkadza to, w pouczaniu innych ludzi, co jest "moralne" a co nie.
Hipokryzja to powszechna i nieuleczalna przypadłość wśród tzw. "prawicy" (patrz: katolik-tradycjonalista Cejrowski, który żyje w separacji i nie spłodził żadnych dzieci lub katolik-prawicowiec i orędownik rodziny wielodzietnej poseł Piłka, który spłodził jedno dziecko, lub figurant "Jar", który kobietami nie interesuje się w ogóle)
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.