forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 16:26:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659840 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 106288 razy)
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #240 : 2015-10-27, 11:43:09 »

"Mari"
nie przejmuj się. Ziobro też nie da rady, bo siedzi ponić w Prokuraturze po osiem godzin, składa zeznania i nie ma czasu na naukę.  Cool

nauka jednak nie poszła w las.


Ziobro - z ostatniego miejsca wygrał z wszystkim w okręgu. Czy historia polskiego Sejmu zna inny taki przypadek?
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #241 : 2015-10-27, 12:59:12 »

przed podjęciem decyzji chciałbym zasięgnąć Państwa opinii.

Jako zdeklarowany proekologiczny wegetarianin jestem przeciwny Pana kandydaturze.
Jestem tu już od dłuższego czasu i obserwuje Pańskie poczynania.
Wcielenie Pańskiego programu może doprowadzić do zapaści rolnictwa (zamiana upraw rolnych na pożal się boże pastwiska)
jak i powiekszenie dziury ozonowej i dalsze ocieplenie klimatu (zdecydowany wzrost pogłowia trzody oraz mlecznych krów, a powszechnie wiadomo ile te zwierzęta wydzielają CO2!!!). Nie będę się juz rozpisywał o Pańskiej "teorii" jakoby tłuszcz był bardziej energetyczny i zdrowszy od węglowodanów bo każdy przeciętny naukowiec jest w stanie wykazać jak bardzo się Pan myli!
Co do odchudzania - co za tupet! Najlepsze światowe uniwersytety wykazały, że obecna nadwaga wystepująca u ludzi jest choroba genetyczną i nie można jej zlikwidować dietą. Firmy farmaceutyczne Drogi Panie wydają miliony dolarów na badania naukowe, nie mówiąc już o tym jak wiele dobrego czynia dla tego kraju choćby poprzez wpływy z podatków jakie zostawiają.
To byłoby na razie tyle z mojej strony ponieważ jest tak wspaniała pogoda, że aż grzech byłoby nie wyjść na zewnątrz i nie pobiegać, a jestem akurat naładowany energią z bułki z bananem popitą "coca-colom" i nie mogę już sie doczekać sałatki owocowo-warzywnej z otrębami, która wspaniale uzupełni moją energię po biegu.

 Very Happy Very Happy Very Happy dobre!
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #242 : 2015-10-27, 13:42:18 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #243 : 2015-10-27, 13:53:12 »

To tez.. Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 20 zapytaniami.