forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:17:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 105634 razy)
admin
Go


Email
Eurowybory
« : 2009-04-01, 09:47:31 »

     Szanowni Państwo!,
otrzymałem propozycję wystartowania w Wyborach do Europarlamentu 2009r. z pierwszego miejsca pewnej wiodącej Partii ze Śląskiego Okręgu Wyborczego.
Ponieważ jestem dobrze przygotowanym kandydatem do podjęcia wyzwań związanych z problemami współczesnej Europy, znającym biegle języki: angielski, niemiecki, rozumijęcym większość języków słowiańskich (w tym polski), przed podjęciem decyzji chciałbym zasięgnąć Państwa opinii.
Program wyborczy (o wstępnym tytule - "Odchudzić Europę - rzecz o nadwadze, GMO, biopaliwach i hodowli gatunków") mam przygotowany od dawna i jeśli przejdę pozytywną opinię Państwa - chętnie go przedstawię.
  Zapraszam do głosowania w ankiecie.
                                               
                                                                mgr inż. Tomasz Kwaśniewski.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #1 : 2009-04-01, 10:02:06 »

Ja uważam, że lepszego kandydata nie ma. Jest to duża szansa dla ŻO, może w końcu przejrzą na oczy Shocked. Tylko nie wiem jak sobie poradzisz ze znajomością polkiego? Wink
Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #2 : 2009-04-01, 10:43:55 »

Popieram , a nawet nalegam.
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #3 : 2009-04-01, 11:15:12 »

No tak, tradycja, tradycja i jeszcze raz tradycja!  Razz

Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #4 : 2009-04-01, 11:21:06 »

a może to PIERWSZY KWIECIEŃ....
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #5 : 2009-04-01, 11:27:12 »

a może to PIERWSZY KWIECIEŃ....

No przecie pisze, ze tradycja!  Cool

Swoja droga fajnie by bylo miec TAKIEGO znajomego POSLA !  Cool

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #6 : 2009-04-01, 13:39:13 »

     Szanowni Państwo!,
otrzymałem propozycję wystartowania w Wyborach do Europarlamentu 2009r. z pierwszego miejsca pewnej wiodącej Partii ze Śląskiego Okręgu Wyborczego.
Ponieważ jestem dobrze przygotowanym kandydatem do podjęcia wyzwań związanych z problemami współczesnej Europy, znającym biegle języki: angielski, niemiecki, rozumijęcym większość języków słowiańskich (w tym polski), przed podjęciem decyzji chciałbym zasięgnąć Państwa opinii.
Program wyborczy (o wstępnym tytule - "Odchudzić Europę - rzecz o nadwadze, GMO, biopaliwach i hodowli gatunków") mam przygotowany od dawna i jeśli przejdę pozytywną opinię Państwa - chętnie go przedstawię.
  Zapraszam do głosowania w ankiecie.
                                               
                                                                mgr inż. Tomasz Kwaśniewski.



Powodzenia. Wreszcie starczyłoby pieniedzy na służbę zdrowia jakby do świadomości Europarlamentu przebiła się informacja, że np cukrzycę można leczyć we własnej kuchni. Czytałam niedawno, że przeciętne roczne koszty leczenia jednej osoby chorej na cukrzycę wraz z powikłaniami w Polsce kosztują ca 10 tys. zł . Chorych jest 1,5 - 2 mln, w Polsce. To ile w Europie? A chorób jest zapas wielki, cukrzyca to dopiero początek.

Pora na awangardę!

 
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #7 : 2009-04-01, 13:57:41 »

     Szanowni Państwo!,
  Zapraszam do głosowania w ankiecie.
                                               
                                                                mgr inż. Tomasz Kwaśniewski.

haha pryma-apylis????
daliśmy się nabrać ??

ps.
 powinieneś startować

tam lepiej cenili  pięknego Andrzejka niż innych z dopustu  politykierów
ten  przynajmniej wiedział czego chce
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #8 : 2009-04-01, 14:11:41 »

Szkoda, że to chyba żart Sad, w sumie gdyby to była prawda, to "Admin" nie robiłby żadnej ankiety, bo naszych głosów do niczego by nie potrzebował. Confused Jakoś nie chce mi się z tego kawału śmiać. Tu nie ma nic do "śmiecia" Neutral
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #9 : 2009-04-01, 14:14:54 »

Szkoda, że to chyba żart Sad, w sumie gdyby to była prawda, to "Admin" nie robiłby żadnej ankiety, bo naszych głosów do niczego by nie potrzebował. Confused Jakoś nie chce mi się z tego kawału śmiać. Tu nie ma nic do "śmiecia" Neutral

adminie narobiłeś nam tylko "smaczku".  Sad
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #10 : 2009-04-01, 14:39:12 »

przed podjęciem decyzji chciałbym zasięgnąć Państwa opinii.

Jako zdeklarowany proekologiczny wegetarianin jestem przeciwny Pana kandydaturze.
Jestem tu już od dłuższego czasu i obserwuje Pańskie poczynania.
Wcielenie Pańskiego programu może doprowadzić do zapaści rolnictwa (zamiana upraw rolnych na pożal się boże pastwiska)
jak i powiekszenie dziury ozonowej i dalsze ocieplenie klimatu (zdecydowany wzrost pogłowia trzody oraz mlecznych krów, a powszechnie wiadomo ile te zwierzęta wydzielają CO2!!!). Nie będę się juz rozpisywał o Pańskiej "teorii" jakoby tłuszcz był bardziej energetyczny i zdrowszy od węglowodanów bo każdy przeciętny naukowiec jest w stanie wykazać jak bardzo się Pan myli!
Co do odchudzania - co za tupet! Najlepsze światowe uniwersytety wykazały, że obecna nadwaga wystepująca u ludzi jest choroba genetyczną i nie można jej zlikwidować dietą. Firmy farmaceutyczne Drogi Panie wydają miliony dolarów na badania naukowe, nie mówiąc już o tym jak wiele dobrego czynia dla tego kraju choćby poprzez wpływy z podatków jakie zostawiają.
To byłoby na razie tyle z mojej strony ponieważ jest tak wspaniała pogoda, że aż grzech byłoby nie wyjść na zewnątrz i nie pobiegać, a jestem akurat naładowany energią z bułki z bananem popitą "coca-colom" i nie mogę już sie doczekać sałatki owocowo-warzywnej z otrębami, która wspaniale uzupełni moją energię po biegu.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #11 : 2009-04-01, 14:51:59 »

Backend

Otyłość genetycznie uwarunkowana? Very Happy
Nie da się zrzucić zbędnych kg dietą? Very Happy

To żart na Prima aprilis?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #12 : 2009-04-01, 14:59:05 »

Super "Blackend", przekonałeś mnie i zgłaszam Twoją kandydaturę. Cool
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #13 : 2009-04-01, 15:07:10 »

Blackend!
Ty od samego przesiadywania na tym forum jesteś w 50 % optymalnym, już nic Ci nie pomoże, wtopiłeś jak nic Very Happy, uważaj na cholesterol, wiesz z psychiką nie ma żartów, radze posprawdzać te LDL le i  inne parametry,  Laughing Laughing.
Zapisane
Wacław
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #14 : 2009-04-01, 15:09:08 »

Administrator lepiej zrobi jak mi powie jak wejść do SKLEPU/na tej stronie/
.
To nie PA. Mam problem - moje nazwisko i imię ma za mało znaków
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #15 : 2009-04-01, 15:33:08 »

sklep nie dziala o ile dobrze pamietam
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #16 : 2009-04-02, 08:21:50 »

Drogi Blackend,
jako dobrze przygotowany kandydat do Eurowyborów, powiem Ci w trybie wyborczym i wyłącznie do Twojej wiadomości, że myślę dokładnie tak samo jak Twoja mądrość Ci podpowiada. Uważam, że świnie i krówki trzeba wypuścić na wolność jeśli się da, a łąki należy zaorać i posiać na nich zdrowe zboża, warzywa i owoce! bo każdy wie, jak przciętny naukowiec, że glukoza jest bardzo dobra i zdrowa, i jest bardziej energetyczna od tłuszczu.
   Otyłość to faktycznie nieuleczalna choroba genetyczna (choć niedziedziczna) na którą może zapaść każdy, ponieważ geny otyłości uruchamiają się przeważnie pod wpływem substratów. Jakie substraty, takie geny są uruchamiane. Niektórzy naukowcy  z wiodących uniwersytetów odkryli, że otyłość jest zaraźliwa, a nawet są na tropie wirusa otyłości,  a inni z kolei, że łatwiej można się nią zarazić od swojego kolegi niż od rodziców.
Wracając do meritum.
To dzięki Twojej mądrości i wielu innych wspaniałych ludzi preferujących zdrowy styl życia i odżywiania, kwitnie demokracja i zawsze wygrywają ci najlepsi.
Ponieważ jesteś tym najlepszym, na którego bym zagłosował, choć ze smutkiem stwierdzam, że nie kandydujesz, proszę, abyś kierował się w wyborze swą mądrością i zagłosował na mnie. Uczynię wszystko (jeśli zostanę wybrany), aby uszczęśliwić Ciebie i Tobie podobnych Ludzi, którzy zasługują na godne, dostatnie, zdrowe życie w Naszej Ojczyźnie, tak jak tego sobie wszyscy życzymy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #17 : 2009-04-02, 10:03:02 »

Braaaaaaaaaawooooooooooo..
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #18 : 2009-04-02, 10:31:14 »

Szanowny Panie Kandydacie
W Pańskiej odezwie do narodu widzę diametralną różnicę (na lepsze oczywiście). Zauważa Pan wolę narodu i nie podważa naukowych autorytetów. Idą ciężkie czasy i potrzebujemy wybitnych Mężów Stanu, którzy wskażą nam zwykłym ludziom jak radzic sobie z plagami XXIw.
Tak więc oczekujemy:
1. Zwiekszenia nakładów na Służbe Zdrowia (to jest niedopuszczalne aby tak długo siedzieć w poczekalniach!)
2. Rozszerzenia puli refundowanych leków - nie muszę chyba przypominać jak bardzo ich potrzebujemy i jak coraz trudniej wygospodarowac na nie własne ciężko zapracowane pieniadze.
3. W obecnej sytuacji gospodarczej (swiatowy kryzys) żądamy zwiekszenia świadczeń socjalnych dla coraz wiekszej rzeszy ludzi bezrobotnych - wszak każdy ma prawo do godnego ludzkiego życia!
4. Zwiekszenia wydatków na policje i służby więzienne - aż strach obecnie wyjść wieczorem na ulicę!
5. Proszę nie zapominać też o najmłodszej części społeczeństwa, a więc obowiązkowo szkolny posiłek dla każdego ucznia.
Posiłki powinny byc zbilansowane i przygotowane wg obecnej naukowej wiedzy tak aby nasze dzieci rosły szybko i cieszyły oczy nas rodziców.
6. Na koniec jako zdeklarowany proekologiczny wegetarianin (o czym wspominałem) cieszę się, że dostrzegł Pan płynace dobrodziejstwo z upraw rolnych (co wybitnie przyczynia sie do zwiększenia zawartości tlenu w naszej atmosferze), a w szczególności zdrowych owoców. Przy okazji prosze nie zapominać o GMO. Dzieki tym modyfikacjom będziemy w stanie jeszcze taniej wyżywić nasz naród, a zaoszczędzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć na kolejne badania np. wirusa otyłości.

Aha byłbym zapomniał - proszę zrobic coś z forumowiczem Toan. To co ten Pan wypisuje woła o pomste do nieba! To są takie herezje, że czasami muszę po kilka razy czytać, a niejednokrotnie wracam do tych wypowiedzi bo taka mnie złość bierze , że aż muszę sobie to utrwalić z czego ta złość się bierze.

Z wyborczym pozdrowieniem
Blackend
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #19 : 2009-04-02, 10:37:48 »

"Blackend", myślę tak samo, tylko nie potrafiłabym tego tak pięknie wyrazić, to brzmi wprost jak poezja. Cool
Zapisane

Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 20 zapytaniami.