forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:20:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 105452 razy)
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #180 : 2009-06-10, 20:41:52 »

(...)
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #181 : 2009-06-10, 20:46:54 »

No takie są różnice męsko-damskie na szczęście.
Cały problem, że normalnie jak kobieta mówi, a men jej słucha, to zaraz chce jej podać sposób na rozwiązenie jej problemu o którym ta kobieta mówi. I co się okazuje, że w większości przypadków kobieta wcale nie oczekuje recepty na rozwiązanie tego problemu, tylko chce się wygadać i mówi o następnym problemie... A jak chce się wygadać, a nie chce rozwiązania problemu - to lepiej się wyłączyć. To naturalne męskie zachowanie i tak postępuje większość mężczyzn  Cool

no i właśnie przez to wygadanie się żyjemy dłużej o te 10 lat, widocznie matka natura obdarzyła nas tą "paplaniną" co by stresa bardziej ujarzmić....i przez to potomstwem dłużej się opiekować...natura zdecydowanie bardziej zadbała o "samiczki".....

cyt.O tym, że istnieją międzypłciowe różnice metaboliczne w sytuacji odcięcia od źródeł pożywienia, wiadomo już od jakiegoś czasu (samce zachowują białka, a samice raczej tłuszcze). Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http://kopalniawiedzy.pl/neurony-samce-samice-glodowka-mozg-natura-autofagia-krople-tluszcz-energia-Robert-S-B-Clark-6606.html
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #182 : 2009-06-10, 21:04:49 »

"Tadeusz Boy-Żeleński, Nowoczesna Sztuka Chędożenia"

Michał, zatkało mnie. Poważnie.  Nie wiem, co napisać, może tylko, że jesteś niebezpieczny posiadając taką wiedzę. Chyba nie ma kobiety, która by nie uległa przy podszeptach Tadeusza, nawet mnie już zawirowało w głowie. Muszę szybko wynaleźć antidotum na zawroty głowy Laughing
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #183 : 2009-06-10, 21:12:56 »

Każdy facet to wie i więcej słów nie trzeba -- tisze jediesz, dalsze budiesz, jak mawiają Rosjanie.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #184 : 2009-06-10, 21:23:37 »

Każdy facet to wie...

Każdy? O zgrozo, a gdzie miejsce na prawdziwą miłość i romantyzm?  Jeżeli cały układ między kobietą i mężczyzną, to walka o to kto i kogo pokona, kto będzie górą, kto zdobędzie lub pozwoli być zdobytym, w jaki sposób osiągnąć swój narcystyczny cel - to ja deklaruję się jako pacyfistka.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #185 : 2009-06-10, 21:32:47 »

mężczyźni polują a kobiety łowią...

...Te pomidory wyglądają, jakby przeglądało się w nich toskańskie słońce – powiedziała do napotkanego w supermarkecie przystojniaka 28-letnia Małgorzata Młodzianowska. Spojrzała mu głęboko w oczy, zamrugała, po czym odwróciła wzrok i zajęła się pakowaniem warzyw do foliowej torebki. To wystarczyło..... Very Happy
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #186 : 2009-06-10, 21:35:40 »

Mari, nie załamuj się. Wszystkie języki mają to do siebie, że opierają się na podobnej gestykulacji. Trzeba znać tylko kilka odmiennych niż u nas ruchów głowy, czy inaczej odczytywanych ruchów rąk i będziesz obtrzaskana Wink Najlepszy też może być taki Hiszpan - korepetytor Laughing   Ups - już Ci zazdroszczę Laughing
Noo.. taaak .. jak zwykle czytasz w moich myślach . Wiesz ,że ostatnio kupiłam w ten sposób wino wytrawne , ale z nóżkami na galaretę mi nie wyszło !, bo je oskubali ze skóry  Shocked . Śmiechu było aj! .
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #187 : 2009-06-10, 21:41:24 »

Chyba się nie rozumiemy Opal. Smile Układów między kobietą i mężczyzną polegających na jakiejkolwiek walce nie miałem i nie znam, więc Ci nie odpowiem. Romantyzm i miłość to dla mnie nie tematy na publicznym forum. Narcyzm to nie wiem skąd się wziął... Admin kilka postów temu bardzo dobrze radził jak sobie radzić z takim "niezrozumieniem". Smile Idę pobiegać. Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #188 : 2009-06-10, 21:47:09 »

Kochane Viola i Mari - dobrze, że jesteście. Odreagowałam już niepotrzebne myśli.
Michał - brak bezpośredniej rozmowy wywołuje przekłamania myśli. Wybacz, że moje zielone oczy rzucały błyskawice. Sorry
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #189 : 2009-06-10, 21:50:50 »

Opal,
no dobrze ..pozwolę Ci mieć zielone oczy (jak ja) , ale jak jesteś z pod znaku jakiegoś 'rogacza'? to buchnę śmiechem  Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #190 : 2009-06-10, 21:56:30 »

No nie Laughing Mari, to już wiem dlaczego się tak rozumiemy Laughing - ale odnośnie rogów, to nic o nich nie wiem Wink jestem tylką morską tonią - wodnikiem.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #191 : 2009-06-10, 21:57:30 »

tylko  Confused
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #192 : 2009-06-10, 22:03:20 »

Hmm ..mój znak lubi czerpać wiedzę od wodnika , a wodnik lubi się nią dzielić...
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #193 : 2009-06-10, 22:14:48 »

Ja również jestem wodniczką, typowa wodniczką której nie wystarczy raz pozyskać, o me względy należy ciągle zabiegać. Taka ze mnie bestia.... Very Happy Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #194 : 2009-06-10, 22:20:54 »

Ja również jestem wodniczką, typowa wodniczką której nie wystarczy raz pozyskać, o me względy należy ciągle zabiegać. Taka ze mnie bestia.... Very Happy Very Happy

No tak, my już tak mamy Laughing Wodniczko - no to piąteczka, żółwik Wink
Mari... hmmm... coś mi tu ściemniasz Laughing
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #195 : 2009-06-10, 22:21:40 »

Violu a wiesz? to widać po wyglądzie  Very Happy, że jesteś tą prawdziwa wodniczką .
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #196 : 2009-06-10, 22:23:19 »

Nie nie ściemniam .Moja Mami jest cudownym wodnikiem  Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #197 : 2009-06-10, 22:29:08 »

Violu a wiesz? to widać po wyglądzie  Very Happy, że jesteś tą prawdziwa wodniczką .

 Very Happy Very Happy Very Happy w końcu jak wodnik to wodnik, gwiazd nie da się oszukać...jako jeden z nielicznych posiada dwie planety opiekuńcze, uran(planeta wolności)  i saturn (planeta dyscypliny).
Mottem wodnika jest wyzwanie, powszechna wolność, przyjaźń.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #198 : 2009-06-10, 22:30:35 »

Mari - jestem pewna, że masz dookoła tylko samych przyjaciół. Jesteś wzorem kobiecości i pozytywnych wibracji. Ja też cieszę się z możliwości bycia obok Ciebie.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #199 : 2009-06-10, 22:33:59 »


 Very Happy Very Happy Very Happy w końcu jak wodnik to wodnik, gwiazd nie da się oszukać...jako jeden z nielicznych posiada dwie planety opiekuńcze, uran(planeta wolności)  i saturn (planeta dyscypliny).
Mottem wodnika jest wyzwanie, powszechna wolność, przyjaźń.

To prawda Violu Laughing - zobacz, co żeśmy zrobiły z tematu "Eurowybory" - ha,ha - nasz Ci on!!!
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.