forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-12-07, 09:51:44

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
568921 wiadomoÂci w 4027 w▒tkach; wys│ane przez 42 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jujo7
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Eurowybory  (Przeczytany 53054 razy)
slawek
GoŠ

Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #220 : 2009-06-11, 11:25:13 »

Kobiety to JEDYNY pow├│d istnienia me┼╝czyzn Wink
admin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #221 : 2009-06-11, 11:26:18 »

I to jest SEDNO! Very Happy
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #222 : 2009-06-11, 11:40:04 »

Viola - tutaj nie chodzi o to, ┼╝eby kobieta kolanem o kalano tar┼éa na widok faceta, ale ┼╝eby wynik tarcia (przynajmniej dwa razy) pozostawi┼é efekty. Inaczej ca┼éy ┼Ťwiat zginie. Jedni du┼╝o m├│wi─ů o zdrowiu, ale o "produkcji" nie maj─ů poj─Öcia. Drudzy nie maj─ů poj─Öcia o czym m├│wi─ů - samo ┼╝ycie Laughing

wszystko jest potrzebne i ma swoje uzasadnienie zar├│wno "tarcie kolan z efektem jak i bez efektu" Very Happy( nie zawsze to z efektem zale┼╝y od nas samych), a o wygini─Öcie ┼Ťwiata nie ma si─Ö co martwi─ç, na pewno nie nast─ůpi ono z przyczyn ┼Ťwiadomej bezproduktywnej prokreacji, my┼Ťl─Ö ┼╝e istniej─ů o wiele bardziej realne zagro┼╝enia....
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #223 : 2009-06-11, 11:41:07 »

spodobało mnie sie Smile
Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #224 : 2009-06-11, 11:52:47 »

....normalnie tak , -   szkoda  tylko , ze charakter  czlowieka  nie  zawsze jest  merytoryczny   zarowno  kobiety iak i  mezczyzny Cool.....
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #225 : 2009-06-11, 12:08:12 »

....normalnie tak , -   szkoda  tylko , ze charakter  czlowieka  nie  zawsze jest  merytoryczny   zarowno  kobiety iak i  mezczyzny Cool.....

e tam szkoda┬á Smile gdyby wszystko by┼éo takie idealne i symetryczne, wywa┼╝one, trafne merytorycznie,┬á nie mia┼é by┼Ť motywacji do ci─ůg┼éej pracy nad sob─ů, do samodoskonalenia, w┼éa┼Ťnie to ci─ůg┼ée poszukiwanie, d─ů┼╝enie do idea┼éu, praca nad sob─ů by by─ç prawie doskona┼éym jest dla mnie cudown─ů spraw─ů, poza tym z niedoci─ůgni─Ö─ç innych czy samego siebie mo┼╝na wyci─ůga─ç pozytywne wnioski kt├│re mobilizuj─ů do my┼Ťlenia, budz─ů refleksje....┼Ťwiat przez to jest ciekawszy....
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #226 : 2009-06-11, 12:10:04 »

I to jest SEDNO! Very Happy

To s─ů m─Ö┼╝czy┼║ni, kt├│rych czyta si─Ö z przyjemno┼Ťci─ů Smile
Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #227 : 2009-06-11, 12:15:25 »

e tam szkoda┬á Smile gdyby wszystko by┼éo takie idealne i symetryczne, wywa┼╝one, trafne merytorycznie,┬á nie mia┼é by┼Ť motywacji do ci─ůg┼éej pracy nad sob─ů, do samodoskonalenia, w┼éa┼Ťnie to ci─ůg┼ée poszukiwanie, d─ů┼╝enie do idea┼éu, praca nad sob─ů by by─ç prawie doskona┼éym jest dla mnie cudown─ů spraw─ů, poza tym z niedoci─ůgni─Ö─ç innych czy samego siebie mo┼╝na wyci─ůga─ç pozytywne wnioski kt├│re mobilizuj─ů do my┼Ťlenia, budz─ů refleksje....┼Ťwiat przez to jest ciekawszy....

.......chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  Cool
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #228 : 2009-06-11, 12:19:37 »

.......chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  Cool

to Ty piszesz? ┼╝artujesz czy m├│wisz powa┼╝nie? a co ma optymalny do nieoptymalnego je┼Ťli chodzi o dyskusje? mam na my┼Ťli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie mo┼╝e by─ç problem....
Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #229 : 2009-06-11, 12:21:44 »

to Ty piszesz? ┼╝artujesz czy m├│wisz powa┼╝nie? a co ma optymalny do nieoptymalnego je┼Ťli chodzi o dyskusje? mam na my┼Ťli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie mo┼╝e by─ç problem....

....nie  zartuj  viola,  ze sie  rozumiesz z   wszystkimi... Shocked
Mari
GoŠ

Email
« Odpowiedz #230 : 2009-06-11, 12:24:43 »

Very Happy fiu!, fiu! zauwa┼╝am tu wy┼╝szo┼Ť─ç rasy ??? , a to ju┼╝ paragrafy┬á Wink
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #231 : 2009-06-11, 12:27:47 »

opacznie Cie zrozumia┼éam, fakt, oczywi┼Ťcie ze nie z kazdym mozemy si─Ö porozumiec, ja skupi┼éam si─Ö na zdaniu gdzie podresliles konfrontacje optymalnego z nieoptymalnym, to akurat nie ma nic do rzeczy, nieporozumienia mog─ů dotyczy─ç wszystkich ...
a czemu podkre┼Ťli┼ée┼Ť ┼╝e to nieporozumienie jest szczeg├│lnie widoczne pomi─Ödzy optymalnymi i normalnymi?

....nie  zartuj  viola,  ze sie  rozumiesz z   wszystkimi... Shocked

opacznie Cie zrozumia┼éam, fakt, oczywi┼Ťcie ze nie z kazdym mozemy si─Ö porozumie─ç, ja skupi┼éam si─Ö na zdaniu gdzie podresli┼ées konfrontacje optymalnego z nieoptymalnym, to akurat nie ma nic do rzeczy, nieporozumienia mog─ů dotyczy─ç wszystkich ...
a czemu podkre┼Ťli┼ée┼Ť ┼╝e to nieporozumienie jest szczeg├│lnie widoczne pomi─Ödzy optymalnymi i normalnymi?
Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #232 : 2009-06-11, 12:43:59 »

..... bo  normalnie  tak  jest...... Cool
Mari
GoŠ

Email
« Odpowiedz #233 : 2009-06-11, 12:50:48 »

Gwidon te┼╝ jestem ciekawa odpowiedzi  Smile co autor mia┼é na my┼Ťli i prosz─Ö  nie wycofuj si─Ö rakiem
viola44
GoŠ

Email
« Odpowiedz #234 : 2009-06-11, 12:52:06 »

..... bo  normalnie  tak  jest...... Cool

ja mysle ┼╝e to zale┼╝y od cz┼éowieka a nie od tego czy optymalny czy nie, ja optymalna jestem i daje Ci gwarancje na otwarto┼Ť─ç , zdrow─ů wymian─Ö pogl─ůd├│w bez fanatyzm├│w i innych tego typu ogranicze┼ä... Smile
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #235 : 2009-06-11, 12:58:48 »

to Ty piszesz? ┼╝artujesz czy m├│wisz powa┼╝nie? a co ma optymalny do nieoptymalnego je┼Ťli chodzi o dyskusje? mam na mysli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie mo┼╝e by─ç problem....

...
Very Happy fiu!, fiu! zauwa┼╝am tu wy┼╝szo┼Ť─ç rasy ??? , a to ju┼╝ paragrafy ┬áWink

a czemu podkre┼Ťli┼ées ┼╝e to nieporozumienie jest szczeg├│lnie widoczne pomi─Ödzy optymalnymi i normalnymi?

Gwidon, wytłumacz się  Shocked
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #236 : 2009-06-11, 13:00:00 »

To moje zdanie : Gwidon, wyt┼éumacz si─Ö   Shocked
Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #237 : 2009-06-11, 13:27:04 »

....bo  inne  zasilanie  naja   muzgu ......
Opal
GoŠ

Email
« Odpowiedz #238 : 2009-06-11, 13:39:28 »

....bo inne zasilanie naja muzgu ......

Gwidon - da┼éam Ci szans─Ö na wygadanie si─Ö. M├│zg to nie jest "maszyna" zasilaj─ůca my┼Ťlenie, tylko zasilacz prowokuj─ůcy nasze dzia┼éania. Nie odpowiedzia┼ée┼Ť na proste pytania, a chcia┼ée┼Ť sam je zada─ç:

chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, .... 

Gwidon
GoŠ

Email
« Odpowiedz #239 : 2009-06-11, 13:46:46 »

....dzieki, ze  dalas   mi  szanse..... Cool
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 18 zapytaniami.