forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 15:24:29

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Eurowybory
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Eurowybory  (Przeczytany 105677 razy)
slawek
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #220 : 2009-06-11, 11:25:13 »

Kobiety to JEDYNY powód istnienia meżczyzn Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #221 : 2009-06-11, 11:26:18 »

I to jest SEDNO! Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #222 : 2009-06-11, 11:40:04 »

Viola - tutaj nie chodzi o to, żeby kobieta kolanem o kalano tarła na widok faceta, ale żeby wynik tarcia (przynajmniej dwa razy) pozostawił efekty. Inaczej cały świat zginie. Jedni dużo mówią o zdrowiu, ale o "produkcji" nie mają pojęcia. Drudzy nie mają pojęcia o czym mówią - samo życie Laughing

wszystko jest potrzebne i ma swoje uzasadnienie zarówno "tarcie kolan z efektem jak i bez efektu" Very Happy( nie zawsze to z efektem zależy od nas samych), a o wyginięcie świata nie ma się co martwić, na pewno nie nastąpi ono z przyczyn świadomej bezproduktywnej prokreacji, myślę że istnieją o wiele bardziej realne zagrożenia....
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #223 : 2009-06-11, 11:41:07 »

Kobiety to JEDYNY powód istnienia meżczyzn Wink

spodobało mnie sie Smile
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #224 : 2009-06-11, 11:52:47 »

Kobiety to JEDYNY powód istnienia meżczyzn Wink

....normalnie tak , -   szkoda  tylko , ze charakter  czlowieka  nie  zawsze jest  merytoryczny   zarowno  kobiety iak i  mezczyzny Cool.....
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #225 : 2009-06-11, 12:08:12 »

Kobiety to JEDYNY powód istnienia meżczyzn Wink

....normalnie tak , -   szkoda  tylko , ze charakter  czlowieka  nie  zawsze jest  merytoryczny   zarowno  kobiety iak i  mezczyzny Cool.....

e tam szkoda  Smile gdyby wszystko było takie idealne i symetryczne, wyważone, trafne merytorycznie,  nie miał byś motywacji do ciągłej pracy nad sobą, do samodoskonalenia, właśnie to ciągłe poszukiwanie, dążenie do ideału, praca nad sobą by być prawie doskonałym jest dla mnie cudowną sprawą, poza tym z niedociągnięć innych czy samego siebie można wyciągać pozytywne wnioski które mobilizują do myślenia, budzą refleksje....świat przez to jest ciekawszy....
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #226 : 2009-06-11, 12:10:04 »

Kobiety to JEDYNY powód istnienia meżczyzn Wink

I to jest SEDNO! Very Happy

To są mężczyźni, których czyta się z przyjemnością Smile
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #227 : 2009-06-11, 12:15:25 »

Kobiety to JEDYNY powód istnienia meżczyzn Wink

....normalnie tak , -   szkoda  tylko , ze charakter  czlowieka  nie  zawsze jest  merytoryczny   zarowno  kobiety iak i  mezczyzny Cool.....

e tam szkoda  Smile gdyby wszystko było takie idealne i symetryczne, wyważone, trafne merytorycznie,  nie miał byś motywacji do ciągłej pracy nad sobą, do samodoskonalenia, właśnie to ciągłe poszukiwanie, dążenie do ideału, praca nad sobą by być prawie doskonałym jest dla mnie cudowną sprawą, poza tym z niedociągnięć innych czy samego siebie można wyciągać pozytywne wnioski które mobilizują do myślenia, budzą refleksje....świat przez to jest ciekawszy....



.......chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  Cool
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #228 : 2009-06-11, 12:19:37 »

.......chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  Cool

to Ty piszesz? żartujesz czy mówisz poważnie? a co ma optymalny do nieoptymalnego jeśli chodzi o dyskusje? mam na myśli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie może być problem....
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #229 : 2009-06-11, 12:21:44 »

.......chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  Cool

to Ty piszesz? żartujesz czy mówisz poważnie? a co ma optymalny do nieoptymalnego jeśli chodzi o dyskusje? mam na myśli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie może być problem....


....nie  zartuj  viola,  ze sie  rozumiesz z   wszystkimi... Shocked
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #230 : 2009-06-11, 12:24:43 »

 Very Happy fiu!, fiu! zauważam tu wyższość rasy ??? , a to już paragrafy  Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #231 : 2009-06-11, 12:27:47 »

.......chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  Cool

to Ty piszesz? żartujesz czy mówisz poważnie? a co ma optymalny do nieoptymalnego jeśli chodzi o dyskusje? mam na myśli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie może być problem....

opacznie Cie zrozumiałam, fakt, oczywiście ze nie z kazdym mozemy się porozumiec, ja skupiłam się na zdaniu gdzie podresliles konfrontacje optymalnego z nieoptymalnym, to akurat nie ma nic do rzeczy, nieporozumienia mogą dotyczyć wszystkich ...
a czemu podkreśliłeś że to nieporozumienie jest szczególnie widoczne pomiędzy optymalnymi i normalnymi?


....nie  zartuj  viola,  ze sie  rozumiesz z   wszystkimi... Shocked

opacznie Cie zrozumiałam, fakt, oczywiście ze nie z kazdym mozemy się porozumieć, ja skupiłam się na zdaniu gdzie podresliłes konfrontacje optymalnego z nieoptymalnym, to akurat nie ma nic do rzeczy, nieporozumienia mogą dotyczyć wszystkich ...
a czemu podkreśliłeś że to nieporozumienie jest szczególnie widoczne pomiędzy optymalnymi i normalnymi?
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #232 : 2009-06-11, 12:43:59 »

..... bo  normalnie  tak  jest...... Cool
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #233 : 2009-06-11, 12:50:48 »

Gwidon też jestem ciekawa odpowiedzi  Smile co autor miał na myśli i proszę  nie wycofuj się rakiem
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #234 : 2009-06-11, 12:52:06 »

..... bo  normalnie  tak  jest...... Cool

ja mysle że to zależy od człowieka a nie od tego czy optymalny czy nie, ja optymalna jestem i daje Ci gwarancje na otwartość , zdrową wymianę poglądów bez fanatyzmów i innych tego typu ograniczeń... Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #235 : 2009-06-11, 12:58:48 »


to Ty piszesz? żartujesz czy mówisz poważnie? a co ma optymalny do nieoptymalnego jeśli chodzi o dyskusje? mam na mysli normalnego optymalnego...a nie nawiedzonego....bo tu faktycznie może być problem....


...
Very Happy fiu!, fiu! zauważam tu wyższość rasy ??? , a to już paragrafy  Wink


a czemu podkreśliłes że to nieporozumienie jest szczególnie widoczne pomiędzy optymalnymi i normalnymi?


Gwidon, wytłumacz się  Shocked
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #236 : 2009-06-11, 13:00:00 »

To moje zdanie : Gwidon, wytłumacz się   Shocked
Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #237 : 2009-06-11, 13:27:04 »

....bo  inne  zasilanie  naja   muzgu ......
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #238 : 2009-06-11, 13:39:28 »

....bo inne zasilanie naja muzgu ......

Gwidon - dałam Ci szansę na wygadanie się. Mózg to nie jest "maszyna" zasilająca myślenie, tylko zasilacz prowokujący nasze działania. Nie odpowiedziałeś na proste pytania, a chciałeś sam je zadać:

Cytuj
chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, ....  chodzi o  to , ze  nie  zawsze  czlowiek  rozumie sie z  drugim czlowiekiem ,  zwlaszcza  jesli  optymalny spotka  sie z   ,,normalnym,, .... 



Zapisane
Gwidon
Go


Email
Odp: Eurowybory
« Odpowiedz #239 : 2009-06-11, 13:46:46 »

....dzieki, ze  dalas   mi  szanse..... Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.