forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 02:04:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Wiarygodność naszych "wypocin"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Wiarygodność naszych "wypocin"  (Przeczytany 13388 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #20 : 2009-05-17, 13:08:07 »

A co mają powiedzieć osoby, które tylko dzięki DO jeszcze żyją i są zdrowi? Np. 9-letni obecnie Szymon z Warszawy, któremu, przez chorobę Leśniewskiego-Crohna, " medycyna" dała wyrok śmierci, ( pisałam o nim, i innych osobach wyleczonych tylko dzięki DO, których poznałam w Arkadii). Niestety są takie osoby, które wolą, żeby chorzy "leczyli" się lekami, tylko dlaczego? Rolling Eyes
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #21 : 2009-05-17, 13:18:54 »

'kangur"
nawet mi ciebie nie żal, bo sam sobie "zgotowałeś swój los".  Confused
To pewnie przez ten współczynnik "0,8" albo "30g"...
Nadajesz się jednak na: www.dobradieta.pl  Confused
To świetna strona i forum dla takich jak ty - od "prostowania mitów", "wykręcania się sanem" i "opty"-diety.
Powodzenia.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: BARDZO WAŻNA INFORMACJA!
« Odpowiedz #22 : 2009-05-17, 13:25:05 »

PRAKTYCZNA rada dla tych, co nie potrafią samodzielnie zastosować poprawnie zaleceń Jana Kwaśniewskiego!
Proszę zapoznać się z zaleceniami: dr-a Ponomarenko albo Pirca, albo Lutza, albo Atkinsa, albo Tellera, albo jakiegoś dowolnego innego niezbędnego wam guru (może być nawet jakieś wegeguru) i zastosować.
W takim przypadku wreszcie Dieta Optymalna przestanie wam szkodzić!.

Zarejestrowalem sie na tym forum z mysla uzyskania praktycnych rad od syna tworcy Diety Optymalnej.
Mocno sie rozczarowalem.
Otoz to forum pod przykrywka DO sluzy do reklamy masla firmy KeSeM, kupowania jaj z ferm klatkowych i wieprzowiny ze swin hodownych w klatkach.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #23 : 2009-05-17, 13:31:11 »

Nareszcie "kangur" poznał "faktyczny" program tego Forum. Shocked
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #24 : 2009-05-17, 13:34:52 »

"kangur"
zarejestrowałeś się tutaj wyłącznie po to, aby dać upust własnej frustracji.
Gdybyś czytał to Forum ze zrozumieniem, a nie wpadał się tu wyładować, nie pisałbyś już dawno takich bzdur!

PS
to ty (a nie ja  Very Happy) jesteś nieszczęsnym frustratem!  Sad
Nawet takie "oczywiste oczywistości" mylisz! Laughing
Uwierz, tylko www.dobradieta.pl może ci pomóc! Cool
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #25 : 2009-05-17, 14:18:45 »




W tym stwierdzeniu wg mnie twoja zdrowa szyja zaczyna sie uginac. To jest tylko moja osobista uwaga. Wchodzac na to forum stwierdzilaś, ze biochemia Harpera bardzo sie zmienila.


 Shocked kangur ja tak powiedziałam?  Very Happy Very Happy Very Happy pewnie byłam po jednym głębszym....a szyje mam bardzo długą i chcąc nie chcąc czasem się gnie.... Very Happy Very Happy Very Happy

a tak na poważnie to ja tu tylko "sprzątam" i w przerwach mam zamiar poczytać Harpera... Very Happy Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #26 : 2009-05-17, 16:12:54 »

Nie rozumiem po co tu zaglądają osoby, którym DO "szkodzi"?
 

A no po to aby poprzeszkadzac i starac sie czegos nauczyc. Z tym piereszym nie ma problemu..................

Jest jeszcze inny aspekt sprawy, bardziej "polityczny", podstawione osoby przez inne organizacje. Brzmi to moze troche patetycznie ale gdzies juz o tym tu na forum czytalem.....

Tylko w przypadku kangura to racze nie jest mozliwe. Do takiej pracy trzeba ludzi bardziej  inteligentnych. Very Happy

Kangur, strasznie mnie zaskoczyles swoja postawa.

Pamietam taka sekwencje z czeskiego filmu o lekarzach, nie pamietam tytulu. Brzmiala jakos tak:

mowi lekarz da Pani pielegniarki:

gdyby glupota umiala fruwac ( byla fruwajaca ) to bys byla tak wysoko ten golab ( w tej scenie byl chyba golabek ) Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #27 : 2009-05-17, 16:46:04 »

Nie rozumiem po co tu zagl±daj± osoby, którym DO "szkodzi"?


A no po to aby poprzeszkadzac i starac sie czegos nauczyc. Z tym piereszym nie ma problemu..................

Jest jeszcze inny aspekt sprawy, bardziej "polityczny", podstawione osoby przez inne organizacje. Brzmi to moze troche patetycznie ale gdzies juz o tym tu na forum czytalem.....

Tylko w przypadku kangura to racze nie jest mozliwe. Do takiej pracy trzeba ludzi bardziej inteligentnych. Very Happy

Kangur, strasznie mnie zaskoczyles swoja postawa.

Pamietam taka sekwencje z czeskiego filmu o lekarzach, nie pamietam tytulu. Brzmiala jakos tak:

mowi lekarz da Pani pielegniarki:

gdyby glupota umiala fruwac ( byla fruwajaca ) to bys byla tak wysoko ten golab ( w tej scenie byl chyba golabek ) Shocked
Serial ten to "Szpital na peryferiach", bardzo lubiałam go oglądać. Lekarz powiedział do pielęgniarki, chyba tak: gdyby głupota była lżejsza od powietrza, to byś latała jak gołębica. Pielęgniarka super grała rolę takiej "gołębicy". A co do osób podstawionych, to nie mam wątpliwości. Kto za darmo, traciłby tyle czasu i energii na ośmieszanie Forum i udawadnianie "nieskuteczności" DO?  W TV mówili nawet, że firmy wynajmują osoby, spełniające ich wymagania, do pisania na forach. Tacy "sprzedajczycy" mogą być "za", a nawet "przeciw", byleby im dobrze zapłacili. Ale komu może zależeć na nierozprzestrzenianiu się DO Rolling Eyes chyba nie trudno zgadnąć. Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #28 : 2009-05-17, 17:18:19 »

Dodam, że na wczasy z Dietą Optymalną, też przyjeżdżają lekarze konwencjonalni, którzy zalecają swoim pacjentom 5x/dzień owoce. Z reguły przyznają się do swej profesji w dzień odjazdu.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #29 : 2009-05-17, 17:53:01 »

Cytuj
gdyby głupota była lżejsza od powietrza, to byś latała jak gołębica. Pielęgniarka super grała rolę takiej "gołębicy".


Dokladnie tak bylo. Dzieki Reniu. Wiedzialem, ze gdzies dzwoni ale nie wiedzialem gdzie.

Wez pod uwage moj wiek. Zapomina sie troche. Podwoje ilosci T zmniejsze B i wyposrodkuje W a na pewno pamiec mi sie poprawi. Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #30 : 2009-05-17, 18:06:10 »

A no po to aby poprzeszkadzac i starac sie czegos nauczyc. Z tym piereszym nie ma problemu..................
Jest jeszcze inny aspekt sprawy, bardziej "polityczny", podstawione osoby przez inne organizacje. Brzmi to moze troche patetycznie ale gdzies juz o tym tu na forum czytalem.....
Tylko w przypadku kangura to racze nie jest mozliwe. Do takiej pracy trzeba ludzi bardziej inteligentnych. Very Happy
Kangur, strasznie mnie zaskoczyles swoja postawa.
Pamietam taka sekwencje z czeskiego filmu o lekarzach, nie pamietam tytulu. Brzmiala jakos tak:
mowi lekarz da Pani pielegniarki:
gdyby glupota umiala fruwac ( byla fruwajaca ) to bys byla tak wysoko ten golab ( w tej scenie byl chyba golabek ) Shocked

Co za bzdury tutaj znowu piszecie. Poprawny cytat z omawianego serialu brzmi: "gdyby głupota miała skrzydła, to byś fruwała jak gołębica".

Tego powiedzenia na pewno nie odniosłabym do Kangura, bardziej pasuje mi do osoby, której wypowiedź tutaj wykasowałam.

Ps. jeżeli ktoś zapomniał, to tytuł filmu: "Szpital na peryferiach".
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #31 : 2009-05-17, 18:13:01 »

Opal wyjęłaś mi ten cytat  z ust , właśnie cytowałam ale mnie ubiegłaś... Smile Smile Smile

Cytuj
gdyby głupota była lżejsza od powietrza, to byś latała jak gołębica. Pielęgniarka super grała rolę takiej "gołębicy".   

a tak na marginesie zdaje się, że samoloty latają a ptaszki fruwają.... Very Happy Very Happy Very Happy


Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #32 : 2009-05-17, 18:19:18 »

Opal wyjęłaś mi ten cytat  z ust , właśnie cytowałam ale mnie ubiegłaś... Smile Smile Smile

Kiedyś już pisałam, że mam doskonałą pamięć Laughing Wyprzedzenie w cytowaniu było niezamierzone - hahaha
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Wiarygodność naszych "wypocin"
« Odpowiedz #33 : 2009-05-17, 20:33:15 »

Jak zwykle dziewczyny jestescie.............no jak by to nazwac, no sam nie wiem. Superowe.
Gdyby was bylo min 15 to mialbym min 16 odpowiedzi. Za odpowiedzi dzikuje.
Nie chodzilo mi o doslowne przedstawienie fragmentu a o kontekst, ktory Renia przedstawila mi w 100 %, za co jej podziekowalem. Laughing

Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.