forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:39:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  CHOLESTEROL
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 53 Do dou Drukuj
Autor Wtek: CHOLESTEROL  (Przeczytany 628031 razy)
Mari
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #60 : 2009-05-29, 20:48:46 »

Halinko ja mam rodzinę ze strony mojej babci w Rosji  i  nie straciliśmy ze sobą kontaktu  Smile .
Drobna ciekawostka skąd rosyjski , można ją potraktować jak sensację 20 wieku !. Moja babuszka odnalazła swoje siostry po zawierusze wojennej dopiero w 1976 roku  Shocked.
Jak była radość ! i cieszę się ,że byłam tego świadkiem, a język rosyjski tak naprawdę to się go nauczyłam słuchając płyt i rozmawiając, pisząc często z rodzinką . Był moment w moim życiu gdy zakochana byłam w muzyce rosyjskiej  Very Happy i bardzo mi się podoba zresztą do dziś .
Odwrotnością był język niemiecki ..hmm ..wbijali mi do głowy i ani rusz !..nie mogłam ..brzmiał twardo , niemiło i mój organizm go odrzuciił  Wink.
Zapisane
piotrek71
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #61 : 2009-05-30, 17:22:23 »

Jednym slowem panika Shocked

Aby uspokoic siebie i Twoich rodzicow powinienes w poniedzialek, rano pobiec do ksiegarni i kupic sobie ksiazke "Mity o cholesterolu" autorstwa W. Hartenbacha. Czyta sie ja w kilka godzin a wiedza ogromna, wiedz, ktora uspokaja.

Bole watrobowe podejrzewam, ze masz z nadmiaru bialka.

Stany krecenia sie w glowie, a raczej "uciekania" ziemi spod nog, sucho w ustach i uciski w klatce piersiowej nie sa mi obce. Nie bylem z nimi u lekarza bo gdybym byl to dzis juz bym tu nie pisal, poniewz zamkneliby mnie na oddziale psychiatrycznym.Objawy te mialem tez w okolicach tego wieku....40-stki. Ja to tlumaczylem sobie kryzysem 40-sto letnim. Przejdzie.



Kupilem ksiazke ktora mi poleciles . Ksiazka jest rewelacyjna . Chiclabym poczytac wiecej na temat cholesterolu i diety optymalnej ( posiadam ksiazki pana Kwasniewskiego ) . Prosilbym o dodatkowa literature , ktora twoim zdaniem jest warta przeczytania .

Krecenie sie w glowie , dusznosci , bole w klatce piersiowej sa najprawdopodobniej wywolane moja nerwica i PALENIEM PAPIERSOW . Musze nad tym popracowac bo czuje ze palenie mnie zabija . Pomimo tego ze pale nie wiecej niz 10 papierosow dziennie to zle sie po tym czuje . Ale naprawde ciezko jest odstawic ten nalog .

Od kilku miesiecy mam problem z DNA MOCZANOWA . Raz na kilka tygodni duzy atak w lewym stawie - paluch u nogi . Na codzien czuje lekki bol , do ktorego zdazylem sie juz przyzwyczaic . Nie wiem czy nie zaczac brac tabletek  , bo ponoc sa takie ktore eliminuja ten problem .

Pozdrawiam.

Cytuj
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #62 : 2009-05-30, 17:44:26 »

...  i  w ogóle  хорошо, чтобы быть в состоянии вести переговоры с интеллигентным человеком    Wink
Jednak nie całkiem zapiomniany język Very Happy, a jednak jest jeszcze ktoś, kto oprócz mnie go używa Smile

Ja zdawałam maturę między innymi z tego języka. Nie używam go już od ponad 20 lat, ale czytając was uzmysłowiłam sobie, że ciągle pamiętam pisownię i rozumiem o czym piszecie Smile

Odwrotnością był język niemiecki ..hmm ..wbijali mi do głowy i ani rusz !..nie mogłam ..brzmiał twardo , niemiło i mój organizm go odrzuciił  Wink

miałam podobnie
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #63 : 2009-05-30, 18:27:27 »


Krecenie sie w glowie , dusznosci , bole w klatce piersiowej sa najprawdopodobniej wywolane moja nerwica i PALENIEM PAPIERSOW . Musze nad tym popracowac bo czuje ze palenie mnie zabija . Pomimo tego ze pale nie wiecej niz 10 papierosow dziennie to zle sie po tym czuje . Ale naprawde ciezko jest odstawic ten nalog .
Pozdrawiam.
Cytuj

Z tym rzucaniem to uważaj , bo możesz sobie jeszcze większej biedy narobić .Poczytaj trochę o tym i jak mówię systematycznie i wolno pozbywaj nałogu .
Zapisane
piotrek71
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #64 : 2009-05-30, 18:36:56 »

Z tym rzucaniem to uważaj , bo możesz sobie jeszcze większej biedy narobić .Poczytaj trochę o tym i jak mówię systematycznie i wolno pozbywaj nałogu .
Cytuj
Cytuj

Nie , no chyba to jest oczywiste ze palenie papierosow jest przyczyna problemow z sercem , plucami itd .
Ja rzucam palenie co kilka dni  Very Happy , 5 dni pale , pozniej 2 dni nie pale . I tak do okola . ( pol roku temu rzucilem nawet na miesiac czasu )
Niby jak rzucaniem papierosow moge narobic sobie wiecej problemow ? bo to dla mnie troche dziwna wypowiedz .....
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #65 : 2009-05-30, 18:42:47 »

Jak to Grizlii mówi możesz sobie przyspieszyć spadanie wieka tr***y  Shocked.
Sporo czytała o tym i nie straszę  Smile .
Zapisane
piotrek71
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #66 : 2009-05-30, 19:02:36 »

Konkretnie prosze !
PLUSY i MINUSY rzucania palenia .
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #67 : 2009-05-30, 19:08:49 »

Piotrek71,

to akurat jest w książkach dr Kwaśniewskiego.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #68 : 2009-05-30, 19:12:14 »

Plusy i minusy to masz w matematyce, a odnośnie palenia papierosów, to rzucaj i się nie zastanawiaj. Nie jesteś głupi, więc po co naciągasz na odpowiedź typu: po co i dlaczego? Ja odstawiłam je bez pomocy żadnych środków farmakologicznych, miałam silną motywację. Weź życie za bary skończ z tymi śmierduchami. Potem, to nawet w nagrodę dam Ci buziaka  Embarassed
Zapisane
piotrek71
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #69 : 2009-05-30, 21:22:46 »

MOTYWACJA jest ZDROWIE .

Krotka pilka - trzeba rzucic i tyle  Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #70 : 2009-05-30, 21:40:30 »

MOTYWACJA jest ZDROWIE .

Krotka pilka - trzeba rzucic i tyle Very Happy

Wiedziałam, że masz "poukładane pod sufitem" - będę trzymała kciuki za powodzenie. Zaraz, zaraz - nie domagałeś się buziaka za powodzenie? Podbiłeś moje serce dwukrotnie Laughing
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #71 : 2009-05-31, 12:02:26 »

Piotrek - jak się trzymasz? Dzisiaj jest Światowy Dzień BEZ TYTONIU> Świetna pora pozbyć się tego potwora Wink
Zapisane
piotrek71
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #72 : 2009-05-31, 15:04:58 »

Witam .

Co do buziakow to jak zonka poczyta forum to mi konto skasuje  Laughing

Z fajkami od rana nie pale i postaram sie skonczyc z tym nalogiem . Swoje juz w zyciu wypalilem .... i wypilem . 4 dychy na karku , trzeba zaczac sie oszczedzac Very Happy

Pozdrawiam
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #73 : 2009-05-31, 15:07:05 »

Życie zaczyna się po 40 tce ... Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #74 : 2009-05-31, 15:13:33 »

Witam .

Co do buziakow to jak zonka poczyta forum to mi konto skasuje Laughing

Z fajkami od rana nie pale i postaram sie skonczyc z tym nalogiem . Swoje juz w zyciu wypalilem .... i wypilem . 4 dychy na karku , trzeba zaczac sie oszczedzac Very Happy

Pozdrawiam

Mój mąż, gdyby przeczytał o tych buziakach, też by się "nadął" Laughing Wirtualne buziaki są tylko motywatorem do Twoich działań, więc się tym nie przejmuj. Najważniejsze, żebyś nie palił, a nagrodą za to będzie zdrowie - nie ja.

Życie zaczyna się po 40 tce ... Wink

Viola - masz rację Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #75 : 2009-05-31, 15:19:00 »


Viola - masz rację Smile

wow, teraz spojrzałam w Twój profil, zakodowałam że jesteś po 30 tce a tu niespodzianka, cóż jesteśmy u szczytu rozkwitu  Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #76 : 2009-05-31, 15:31:14 »

Ha, ha - Viola ja jestem i po osiemnastce i po trzydziestce... Teraz dopiero wiem co jem i czego pragnę Laughing 20 czerwca jedna dziewczyna zabiera mi syna, ale w swoim wieku jestem przygotowana na wszystko, nawet na ten ślub Laughing Muszę się tylko przygotować na syndrom "opuszczonego gniazda", bo mam dwóch przystojnych synów i długo nawet ostatni się nie uchowa. A tak było fajnie z nimi spacerować, czułam się jak królowa z cudnymi żołnierzami obok. Jeszcze trochę i zaczniemy z mężem figlować jak malolaty bezdzietne Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #77 : 2009-05-31, 17:23:45 »

Zastanawia mnie jeszcze jedno - skąd Morgano ma te horoskopy? Nie czytałam nigdzie równie trafnych. U mnie 17 luty - sprawdza się w ponad 80% - to bardzo dużo.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #78 : 2009-05-31, 18:43:26 »

Ha, ha - Viola ja jestem i po osiemnastce i po trzydziestce... Teraz dopiero wiem co jem i czego pragnę Laughing 20 czerwca jedna dziewczyna zabiera mi syna, ale w swoim wieku jestem przygotowana na wszystko, nawet na ten ślub Laughing Muszę się tylko przygotować na syndrom "opuszczonego gniazda", bo mam dwóch przystojnych synów i długo nawet ostatni się nie uchowa. A tak było fajnie z nimi spacerować, czułam się jak królowa z cudnymi żołnierzami obok. Jeszcze trochę i zaczniemy z mężem figlować jak malolaty bezdzietne Smile
I to jest piękne gdy jest się młodym mając odchowane dzieci, dobry czas na własne pasje, no chyba że przyjdą wnuki, a to już inna bajka, oddana babcia to skarb. Smile
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #79 : 2009-05-31, 18:49:29 »

I to jest piękne gdy jest się młodym mając odchowane dzieci, dobry czas na własne pasje, no chyba że przyjdą wnuki, a to już inna bajka, oddana babcia to skarb. Smile


iii tam ..wnuki Violuś można wziąć na niedzielę  Wink a ona szybko mija  Very Happy i znowu sześć dni laby  . W życiu ! nie dam się zaprzęgnąć w nowy i nie mój kierat  ...będę paskudną babcią  Twisted Evil.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 53 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 17 zapytaniami.