forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 09:38:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660301 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  CHOLESTEROL
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 53 Do dou Drukuj
Autor Wtek: CHOLESTEROL  (Przeczytany 636450 razy)
_flo
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #80 : 2009-05-31, 18:49:52 »

z tej ksiazki
w moim rodzinnym domu ta dziwna ksiazka stala na polce odkad pamietam
i niestety musze przyznac, ze sie sprawdza bardzo i na wszystkich na ktorych testowalam, mimo ze ja ABSOLUTNIE W TAKIE RZECZY NIE WIERZE
(...chyba ze ktos mi poda naukowe wyjasnienie nie do obalenia)
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #81 : 2009-05-31, 18:50:40 »

to byla odp. dla Opal w sprawie horoskopow Morgano
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #82 : 2009-05-31, 18:56:13 »

I to jest piękne gdy jest się młodym mając odchowane dzieci, dobry czas na własne pasje, no chyba że przyjdą wnuki, a to już inna bajka, oddana babcia to skarb. Smile


iii tam ..wnuki Violuś można wziąć na niedzielę  Wink a ona szybko mija  Very Happy i znowu sześć dni laby  . W życiu ! nie dam się zaprzęgnąć w nowy i nie mój kierat  ...będę paskudną babcią  Twisted Evil.

Mari  Very Happy mówisz tak bo ich nie masz, gdy przyjdą na świat będziesz bardziej rozpieszczać niż swoje... Smile zobaczysz Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #83 : 2009-05-31, 19:03:04 »


iii tam ..wnuki Violu¶śmożna wziąć na niedzielę  Wink a ona szybko mija  Very Happy i znowu sześć dni laby  . W życiu ! nie dam się zaprzęgnąć w nowy i nie mój kierat  ...będę paskudną babcią  Twisted Evil.

Wnuków jeszcze się nie spodziewam, ale jeżeli kiedyś będą, to narazie mogę być dla nich tylko niedzielną babcią, z powodu swojego zaangażowania w pracę zawodową. Poza tym uważam, że przejmowanie obowiązków za młodych jest nie tylko nietaktowne, ale bardzo szkodliwe dla więzi macierzyńskiej. Zawsze pomogę, ale nie wyręczę - takie mam podejście. Nie będę też się wtrącała w życie nowożeńców.

Nasz wiek, to przywilej, nie hańba. Ja mam 43 lata i myślę, że jeszcze trochę przede mną. Wyglądam i czuję się młodo, a jednocześnie mam świadomość własnych braków.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #84 : 2009-05-31, 19:07:34 »


iii tam ..wnuki Violu¶śmożna wziąć na niedzielę  Wink a ona szybko mija  Very Happy i znowu sześć dni laby  . W życiu ! nie dam się zaprzęgnąć w nowy i nie mój kierat  ...będę paskudną babcią  Twisted Evil.

Wnuków jeszcze się nie spodziewam, ale jeżeli kiedyś będą, to narazie mogę być dla nich tylko niedzielną babcią, z powodu swojego zaangażowania w pracę zawodową. Poza tym uważam, że przejmowanie obowiązków za młodych jest nie tylko nietaktowne, ale bardzo szkodliwe dla więzi macierzyńskiej. Zawsze pomogę, ale nie wyręczę - takie mam podejście. Nie będę też się wtrącała w życie nowożeńców.

Nasz wiek, to przywilej, nie hańba. Ja mam 43 lata i myślę, że jeszcze trochę przede mną. Wyglądam i czuję się młodo, a jednocześnie mam świadomość własnych braków.

Zdrowe podejście, wśród moich znajomych jest tak, młodzi robią kariery a dzieci podrzucają babci i czy ta biedna babcia chce czy nie chce bawi te wnuczęta, no bo co ma zrobić... Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #85 : 2009-05-31, 19:18:46 »

z tej ksiazki
w moim rodzinnym domu ta dziwna ksiazka stala na polce odkad pamietam
i niestety musze przyznac, ze sie sprawdza bardzo i na wszystkich na ktorych testowalam, mimo ze ja ABSOLUTNIE W TAKIE RZECZY NIE WIERZE
(...chyba ze ktos mi poda naukowe wyjasnienie nie do obalenia)

Flo, czy mam rozumieć, że to co tutaj wpisał Morgano - pochodzi z jakiejś książki, którą posiadasz? Ja stwierdziłam jedynie, że to co napisał jest bardzo trafne, w dodatku zagłębiłam się w rozszyfrowanie innych znajomych i też - bingo. Skąd pochodzą te rewelacje - podaj proszę tytuł, autora, wydawnictwo...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #86 : 2009-05-31, 19:34:23 »

Flo - OK Smile  Dopatrzyłam się: POD JAKĄ GWIAZDĄ URODZIŁEŚ SIĘ horoskopy. Pozdrawiam.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #87 : 2009-05-31, 21:15:27 »


Mari  Very Happy mówisz tak bo ich nie masz, gdy przyjdą na świat będziesz bardziej rozpieszczać niż swoje... Smile zobaczysz Very Happy

Viola, jesteś kilka lat starsza ode mnie, czy powyższa wypowiedź jest z życia wzięta? Napisz - czy masz dzieci i jak wobec tego ma się Twoje babciowanie. Układasz wnuczęta do snu, czy wolisz zasypiać bez nich, a może lepszy jest mąż do zasypiania?
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #88 : 2009-05-31, 21:50:31 »

a może lepszy jest mąż do zasypiania?

 Very Happy Fajny dzień z Wami i świetnie kończący się wieczór, a myślałam ,że będzie nudno ..sama byłam pól dnia !.
Teraz mąż wrócił i robi ostatnie szlify ...zobaczymy , popatrzymy , ocenimy czy się stęsknił  Wink
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #89 : 2009-05-31, 21:54:39 »

POD JAKĄ GWIAZDĄ URODZIŁEŚ SIĘ
Jan Starża - Dzierżbicki Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #90 : 2009-05-31, 22:05:18 »


Mari  Very Happy mówisz tak bo ich nie masz, gdy przyjdą na świat będziesz bardziej rozpieszczać niż swoje... Smile zobaczysz Very Happy

Viola, jesteś kilka lat starsza ode mnie, czy powyższa wypowiedź jest z życia wzięta? Napisz - czy masz dzieci i jak wobec tego ma się Twoje babciowanie. Układasz wnuczęta do snu, czy wolisz zasypiać bez nich, a może lepszy jest mąż do zasypiania?

Opal jestem starsza tylko 2 latka  Very Happy
widzę że mnie podpuszczasz  Very Happy bo faktycznie milczę jak grób jeśli chodzi o moje życie rodzinne i tak zostanie a jeśli chodzi o łóżko to zdecydowanie optuje za tym żeby to facet trzymał mnie za cycuszka tuż przed zaśnięciem....
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #91 : 2009-05-31, 22:24:56 »


Opal jestem starsza tylko 2 latka  Very Happy
widzę że mnie podpuszczasz  Very Happy bo faktycznie milczę jak grób jesli chodzi o moje życie rodzinne i tak zostanie a jeśli chodzi o łóżko to zdecydowanie optuje za tym żeby to facet trzymał mnie za cycuszka tuż przed zaśnięciem....

Faktycznie czasami lekko podpuszczam, nie chcesz mówić , a tym samym powiedziałaś bardzo dużo. Moja znajomość psycholigii czasami nawet mnie przeszkadza. Viola, ja Ciebie nie krytykuję, zdaj sobie z tego sprawę i "wyluzuj czapeczkę".
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #92 : 2009-05-31, 22:34:05 »


Opal jestem starsza tylko 2 latka  Very Happy
widzę że mnie podpuszczasz  Very Happy bo faktycznie milczę jak grób jesli chodzi o moje życie rodzinne i tak zostanie a jeśli chodzi o łóżko to zdecydowanie optuje za tym żeby to facet trzymał mnie za cycuszka tuż przed zaśnięciem....

Faktycznie czasami lekko podpuszczam, nie chcesz mówić , a tym samym powiedziałaś bardzo dużo. Moja znajomość psycholigii czasami nawet mnie przeszkadza. Viola, ja Ciebie nie krytykuję, zdaj sobie z tego sprawę i "wyluzuj czapeczkę".

absolutnie nie odebrałam tego jako krytyke , luzik
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #93 : 2009-06-01, 09:38:41 »

Zastanawia mnie jeszcze jedno - sk±d Morgano ma te horoskopy? Nie czytałam nigdzie równie trafnych. U mnie 17 luty - sprawdza się w ponad 80% - to bardzo dużo.
No popatrz ;P a u mnie 18 luty to 100% słownie (sto) Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #94 : 2009-06-01, 11:58:04 »

No popatrz ;P a u mnie 18 luty to 100% słownie (sto) Wink

Witam wodnika Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #95 : 2009-06-01, 13:45:25 »


 Very Happy Fajny dzień z Wami i świetnie kończący się wieczór, a myślałam ,że będzie nudno ..sama byłam pól dnia !.
Teraz mąż wrócił i robi ostatnie szlify ...zobaczymy , popatrzymy , ocenimy czy się stęsknił  Wink

Mari, wiem, że się stęsknił, ale jak tam Twoja ocena?  Cool
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #96 : 2009-06-01, 15:03:10 »

Maj musiał być burzliwy, bo ja też z lutego. Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #97 : 2009-06-01, 15:23:12 »

Maj musiał być burzliwy, bo ja też z lutego. Smile

Nie bez powodu mówi się o maju jako mięsiącu zakochanych, a potem efekty widać Wink
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #98 : 2009-06-01, 15:28:38 »

Mari, wiem, że się stęsknił, ale jak tam Twoja ocena?  Cool

Pała  Sad , zamarudził mnie na śmierć , a następną czynność jaką wykonał to dał buziaka  i odwrócił się tylną częścią ciała  Shocked.
"Nie daruję mu tej nocy!"  Very Happy .
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #99 : 2009-06-01, 15:37:56 »

"Nie daruję mu tej nocy!" Very Happy .

To co było, czy nie było wczoraj, to i tak się skończyło. Ważne jest - to co dzisiaj  Cool Tylko dlaczego dopiero nocy? Przecież można i w dzień i w nocy  Embarassed (w sensie "nie darować" oczywiście Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 53 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.