forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 12:21:21

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
667982 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  CHOLESTEROL
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 53 Do dou Drukuj
Autor Wtek: CHOLESTEROL  (Przeczytany 676940 razy)
administ
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #340 : 2014-05-28, 10:55:52 »

...I później:
"Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku"...  Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #341 : 2014-05-28, 10:57:45 »

...I później:
"Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku"...  Cool
Pomieszał białka to teraz ma. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #342 : 2014-05-28, 10:59:49 »

Śluz na śluzie...  Confused  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #343 : 2014-05-28, 11:04:03 »

Anakin,


Zdolny jesteś niesłychanie,
Najpiękniejsze masz ubranie,
Twoja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiesz, to już powiesz,
Jak odpowiesz, to roztropnie,
W szkole pewnie miałeś najlepsze stopnie,
Śpiewasz lepiej niż w operze,
Świetnie jeździsz na rowerze,
Jesteś mądry, jesteś zgrabny,
Wiotki, słodki i powabny,

O większego trudno zucha,
Niż Anakin popierducha…

On nikogo się nie boi!
Choćby Zyon… to dostoi!
Wilki?… on ich całą zgraję
Pozabija i pokraje!
Te hieny, te lamparty,
To są dla niego czyste żarty!
Komu zechcę, to da radę!
I nie będzie sobą chyba,
Jak nie chwyci wieloryba!
I tak przez dzień boży cały
Zuch nasz trąbi swe pochwały.

Aż raz usnął gdzieś na sianie… Very Happy
hehe...dobre  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #344 : 2014-05-28, 16:09:11 »

Anakin,
Swoje wyniki sam sobie interpretuję, a w razie potrzeby wiem, gdzie się o pomoc zwrócić. Oceny to możesz wystawiać swoim dzieciom - jeśli je masz.
Zamiast oceniać innych, spójrz na siebie, bo nie dostrzegasz w sobie tego, co wielu już zauważyło. Nie będę wchodził w szczegóły, bo nie moją rolą jest ocena innych forumowiczów. Albo jest nam po drodze, albo nie. Nadajemy na innych częstotliwościach.  Smile

Ależ nie ma o co się obrażać przecież. Jeśli dopiero co rozpocząłeś ŻO, a tym bardziej jeśli wcześniej byłeś na diecie jarskiej, to ta ogólna ilość cholesterolu jest okay. Jeśli się będziesz mądrze żywił do za rok powinna być już niższa. Wink A stosunek HDL do całkowitego - lepszy.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #345 : 2014-05-28, 16:09:41 »

->to za rok*
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #346 : 2014-05-28, 16:21:32 »

Wiesz Ty jaką rolę pełni LDL i HDL w organizmie? Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #347 : 2014-05-28, 16:42:29 »

Wiesz Ty jaką rolę pełni LDL i HDL w organizmie? Laughing

Mariuszu, daj sobie siana, serio. Wcześniej udało Ci się mnie zwieść, bo tymi swoimi "zagadkowymi" i niezrozumiałymi postami sprawiałeś wrażenie, jakbyś to "ogarniał", ale nie chciał się podzielić swą wiedzą... Dziś wiem, że to zwyczajne trollowanie po forach i najzwyklejszy bełkot, w którym nie należy doszukiwać się głębszych treści. Zwykła nieumiejętność wysławiania się, przekazywania myśli. I tyle.

A co do pytania, wiem tyle, ile przekazał mi Doktor w książkach. Wiem kiedy na pewno nie może być mowy o powstaniu miażdżycy, kiedy jest to niemożliwe.

A jeśli osobiście "radziłeś i tłumaczyłeś" jukorowi, jak ma jeść, to niczemu się nie dziwię. Rozumiem wtedy Twoją reakcję na mój sceptycyzm, co to ŻO jukora.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #348 : 2014-05-28, 16:57:41 »

Wiesz Ty jaką rolę pełni LDL i HDL w organizmie? Laughing

Mariuszu, daj sobie siana, serio. Wcześniej udało Ci się mnie zwieść, bo tymi swoimi "zagadkowymi" i niezrozumiałymi postami sprawiałeś wrażenie, jakbyś to "ogarniał", ale nie chciał się podzielić swą wiedzą... Dziś wiem, że to zwyczajne trollowanie po forach i najzwyklejszy bełkot, w którym nie należy doszukiwać się głębszych treści. Zwykła nieumiejętność wysławiania się, przekazywania myśli. I tyle.

A co do pytania, wiem tyle, ile przekazał mi Doktor w książkach. Wiem kiedy na pewno nie może być mowy o powstaniu miażdżycy, kiedy jest to niemożliwe.

A jeśli osobiście "radziłeś i tłumaczyłeś" jukorowi, jak ma jeść, to niczemu się nie dziwię. Rozumiem wtedy Twoją reakcję na mój sceptycyzm, co to ŻO jukora.
No popa TG mniej niż 100 http://czasopisma.viamedica.pl/chsin/article/viewFile/12057/9935  Laughing tu możesz wykazać się na konkretnym przypadku, a nie pitolić po próżnicy przez WuWuWu.
Doktor i toan nie napisał jaką rolę pełni LDL , HDL i się robaczek pogubił.
Inaczej należy interpretować wyniki cholesterolu, LDL, HDL u ludzi aktywnych fizycznie (nie Ty) , inaczej u chorych, inaczej u kanapowco-pilotowców, i zwyczajnych śmiertelników z tego padołu  Cool
"Lepiej nic nie wiedzieć, niż wiedzieć źle".  Confused
Nie wiesz nic o jukor, a .....
Właściwie nic nie wiesz! ZOSTAŃ lepiej przy kopiuj wklej Twisted Evil Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #349 : 2014-05-28, 17:49:28 »

Że nie wiem o co Ci chodzi, a widzę jedynie jakąś projekcję, to czasu tracił nie będę na flaming z Twoim udziałem. Twój problem polega na tym, że widzisz to, czego nie ma.

Zaś o roli LDL i HDL Doktor jednak pisał. A na to, że uroiłeś sobie projekt pt. "kulturysta optymalny"... Na to nic nie poradzę. Ciśnij nadal i i bądź w tym optymalny.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #350 : 2014-05-28, 17:56:09 »

Ja nie jestem "optymalny" Smile
Dlatego tak cisnę "optymalnych", w tym i Ciebie!  Laughing Very Happy
I tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej.
 Ewentualnie do https://www.youtube.com/watch?v=TOFyl4JIxkU skup się na końcówce  Laughing Laughing Twisted Evil
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #351 : 2014-05-28, 17:56:25 »

Zaś jeśli siłownia to "poród", a "pan kulturysta" (nie mylić z panem od fitnessu) to noworodek przychodzący na świat, no to... Wink Ciśnij i żyj w homeostazie.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #352 : 2014-05-28, 18:05:14 »

A tu Cię boli króliczku Laughing
Uwierz mi, "sława" to ciężki kawałek chleba, wszyscy coś od Ciebie chcą.... Szczególnie gdy się ujawnisz  Very Happy

Recepta jest banalna. Napiszesz coś od sobie na obronę dyplomu (jako doradca), nie podejdziesz do egzaminu i viola Very Happy TV stoi przed tobą otworem, nawet drzwi nie trzeba wyważać  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #353 : 2014-05-28, 20:59:11 »

Wiesz Ty jaką rolę pełni LDL i HDL w organizmie? Laughing
No jakto! LDL to ten zly a ten drugi to dobry! Na wp.pl tak pisali  Shocked Shocked
Wiecej nie trza wiedziec, ctrl-c, ctrl-v  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #354 : 2014-05-28, 22:51:34 »

Biedny anak z plejady bajkopisarzy...B-)
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #355 : 2014-05-28, 23:34:12 »

Zyon, Ty to już kompletnie nic nie ogarniasz. I to nie tylko w tych zagadnieniach związanych z biochemią. Jak widzę czasem Twoje "argumenty" w wątku o "paleoastronautyce", które przytaczasz w gorących dyskusjach z Gavroche to mi Cię żal.

Ale przynajmniej od czasu do czasu mnie rozbawisz. Ostatnio, gdy wyskoczyłeś z "mądrościom" o magnezie pt. "nie może być niedoboru". Wink Słabo z Twoim rozumowaniem jest.

Tak to jest, gdy coś tam się czyta byle jak, potem odkłada na półkę i schemat się powtarza z inną książką, i tak w kółko. Przeczytać, odłożyć, odhaczyć i sięgnąć po kolejny przypadkowy tytuł do zaliczenia. W głowie niby coś tam zostaje, ale po czasie jest to już tylko mgliste wspomnienie. Człowiek tyle książek przeczytał a nic z tego nie wynika...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #356 : 2014-05-29, 05:54:29 »

Zyon, Ty to już kompletnie nic nie ogarniasz. I to nie tylko w tych zagadnieniach związanych z biochemią. Jak widzę czasem Twoje "argumenty" w wątku o "paleoastronautyce", które przytaczasz w gorących dyskusjach z Gavroche to mi Cię żal.
Chodzi o to synku, ze nawet jezeli (wg ciebie) nie ogarniam to probuje, z toba jest gorzej, bo ty wkladasz w swoja glowe cudze mysli i bezrefleksyjnie je replikujesz. Skopiowales tekst, ze czlowiek ma 100 tysiecy genow i nawet nie dodales komentarza, ze to wiedza nieaktualna jest. Nic nie czytasz, nie rozwijasz sie, tylko kopiuj-wklej i polubienia na YT. Ale mozemy podyskutowac o tych argumentach, bo wiem co masz na mysli. Jest tylko jedno ale - ty jestes pewein, ze masz racje, bo przeczytales  ksiazke Szydlowskiego i masz 45 polubien na YT. To ci zupelnie wystarcza zeby sie madrzyc i wymadrzac Very Happy

Ale przynajmniej od czasu do czasu mnie rozbawisz. Ostatnio, gdy wyskoczyłeś z "mądrościom" o magnezie pt. "nie może być niedoboru". Wink Słabo z Twoim rozumowaniem jest.
No z twoim jest perfekt, pewnie dlatego, ze go w ogole nie ma  Laughing
No widzialem, ze cos probowales, wyskoczyles z jakims ciastkiem do kawy i szlakiem pentozowym a potem metabolic adjust. Ale ta biochemia pewnie lezy u ciebie odlogiem od swiat nietykana.  Wiec ci nieco pomoge w zrozumieniu o co chodzi.:
Wracając do poziomu "fruktozy we krwi"  Laughing
Przypominam wszystkim niedouczonym "hanniusiom z dobrychmatołków", że jedząc warzywa i owoce dostarcza się nadmierną ilość magnezu, ponieważ w grupie prostetycznej chlorofilu występuje Mg.
Dlatego jest nadmiar wydalany, co "naukowcy" określili, jako "nadmierną utratę", którą "trzeba zrekompensować jedynie suplemantacją". Powoduje to jeszcze większą "utratę" Mg, ale o tym już się nie wspomina...  Laughing
Niedobór magnezu więc, to wymysł "naukowców" i producentów magnezu w tabletkach.
Teraz lepiej matole?  Laughing Laughing

Tak to jest, gdy coś tam się czyta byle jak, potem odkłada na półkę i schemat się powtarza z inną książką, i tak w kółko. Przeczytać, odłożyć, odhaczyć i sięgnąć po kolejny przypadkowy tytuł do zaliczenia. W głowie niby coś tam zostaje, ale po czasie jest to już tylko mgliste wspomnienie. Człowiek tyle książek przeczytał a nic z tego nie wynika...
Tak to jest jak sie bezreleksyjnie kopiuje, ze czlowiek ma 100 tysiecy genow i nawet mysl, nie zaswita, zeby to uaktualnic, skomentowac, poprawic. Jak doktor pisal ksiazke, to taki byl stan wiedzy ale zeby teraz takie rzeczy przepisywac to jest komedia.
Nic nie czytasz, nic nie wiesz, jedyne zrodla twojej wiedzy to filmy z YT i ksiazki doktora, ktory "ci" tajemnie przekazal wiedze. Klepiesz te formulki jak babka zdrowaski kompletnie nic  z nich nie pojmujac. Przeczytales ksiazke Szczygla, Ewy, Burgera, Bryły czy nawet Bryly? Cos sapiesz do Mariusza ale on to wszystko przeczytal i wie a nie klepie w kolko o szlaku pentozowym. Jak juz pisalem wczesniej, jestes zwyklym bufonem  z ego nadetym do granic mozliwosci, przeswiadczony o wlasnej wyjatkowosci, najlepszosci i w ogole och ach. Przy okazji  tez, ze jestes najwiekszym komediatnem jaki tu byl,  panie "klepie zdrowaski pentozowe choc w zab ich nie czaje" Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17937


Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #357 : 2014-05-29, 06:00:14 »

Proszę Państwa! Proszę się grzecznie Youtubczać, wszak w sejmie nie jesteśmy.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #358 : 2014-05-29, 06:11:44 »

A, no racja Wink, zapomnialem
Anakin,


Zdolny jesteś niesłychanie,
Najpiękniejsze masz ubranie,
Twoja buzia tryska zdrowiem,
Jak coś powiesz, to już powiesz,
Jak odpowiesz, to roztropnie,
W szkole pewnie miałeś najlepsze stopnie,
Śpiewasz lepiej niż w operze,
Świetnie jeździsz na rowerze,
Jesteś mądry, jesteś zgrabny,
Wiotki, słodki i powabny,

O większego trudno zucha,
Niż Anakin popierducha…

On nikogo się nie boi!
Choćby Zyon… to dostoi!
Wilki?… on ich całą zgraję
Pozabija i pokraje!
Te hieny, te lamparty,
To są dla niego czyste żarty!
Komu zechcę, to da radę!
I nie będzie sobą chyba,
Jak nie chwyci wieloryba!
I tak przez dzień boży cały
Zuch nasz trąbi swe pochwały.

Aż raz usnął gdzieś na sianie… Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: CHOLESTEROL
« Odpowiedz #359 : 2014-05-29, 07:49:19 »

Proszę Państwa! Proszę się grzecznie Youtubczać, wszak w sejmie nie jesteśmy.  Wink

Ale się tam wybieramy. Wink Poczwiczyć drobinkę dla zdrowia to nic niezwykłego w cywilizowanym przecież światku. Very Happy Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 53 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.