forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-16, 17:04:23

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Nale┼╝y je┼Ť─ç wtedy, gdy si─Ö chce je┼Ť─ç i zjada─ç tyle, by nie czu─ç potrzeby dalszego jedzenia.
544757 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  ┼╗ywienie Optymalne
| | |-+  poczatkujaca- help :(
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: poczatkujaca- help :(  (Przeczytany 4229 razy)
hiacynta
GoŠ

Email
poczatkujaca- help :(
« : 2009-06-02, 16:12:33 »

Witam. Zamierzam spr├│bowa─ç ┼╝ywienia optymalnego.Przeczyta┼éam ksi─ůzk─Ö T┼éuste ┼╝ycie. Nie za bardzo jednak orientuj─Ö si─Ö, czy wa┼╝na jest dzienna norma przyjmowanych kalorii (zachowane przy tym  proporcje), czy te┼╝ mog─Ö je┼Ť─ç zamiast trzech, cztery posi┼éki dziennie? Ponadto jak zachowywa─ç proporcje, dobieraj─ůc ilo┼Ťc poszczeg├│lnych sk┼éadnik├│w? Mam nadziej─Ö, ┼╝e nie jestem jedyn─ů niekumat─ů pocz─ůtkuj─ůc─ů, kt├│ra ma trudno┼Ťc w kalkulowaniu ilo┼Ťci i proporcji. Wiem, ┼╝e stosunek BTW ma by─ç 1:2-3:0,5, ale jak to zastosowa─ç w praktyce? Czy na ┼Ťniadanie wybieraj─ůc jajko, do tego smalec, par├│wk─Ö i ciutek chleba b─ůd┼║ warzywo, musz─Ö wa┼╝y─ç t─Ö par├│wk─Ö i warzywo i z kalkulatorem liczy─ç stosunek sk┼éadnik├│w?  Je┼Ťli samemu zrobi─Ö placki serowe, to jakiej maja byc wielkosci? Przeciez jest placek i placek, mo┼╝e by─ç duzy i malutki. Czy mo┼╝e mi kto┼Ť podpowiedzie─ç ┼éopatologicznie, jak zaczyna┼é przygod─Ö z ┼╗O? Ponadto zauwazy┼éam wsr├│d wypowiedzi, ┼╝e czasami styl ┼╝ywienia ludzi odbiega od normy i cz─Östo jest to zale┼╝ne od  chor├│b, na kt├│re ludzie cierpi─ů. Czyli musia┼éabym najpierw odwiedzi─ç lekarza propaguj─ůcego ┼╗O, jesli mam jakie┼Ť dolegliwo┼Ťci ale nie takie straszne, by dotychczasowy styl ┼╝ycia okre┼Ťli─ç udr─Ök─ů? Postanowi┼éam zacza─ç ┼╗O z uwagi na pojawiaj─ůce si─Ö problemy ze stawami, ponadto szwankuj─ůcy pono─ç b┼é─Ödnik (przyjmuj─Ö tabletki), nie mam nadwagi, mam 30 lat. 
Pozdrawiam
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2953

toan@q4.pl

Odp: poczatkujaca- help :(
« Odpowiedz #1 : 2009-06-02, 16:34:59 »

Ksi─ů┼╝ka "T┼éuste ┼╝ycie" nie jest dla pocz─ůtkuj─ůcej osoby.
Na wszystkie (pocz─ůtkowe) pytania znajdziesz odpowied┼║ w "Ksi─ů┼╝ce Kucharskiej". Wst─Öp do niej jest tu - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
I to w zasadzie wystarczy do poprawnego zastosowania ┼╗ywienia Optymalnego.
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.